NHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Toronto : Detroit - 14. dubna 2024   01:00

Toronto
Toronto
08:35' Marner (W. Nylander, Rielly) • 29:04' N. Robertson  • 30:23' Matthews (Marner, Rielly) • 37:22' Tavares (Marner, Knies)
4:5
(1:4, 3:0, 0:0 - 0:1)
Detroit
Detroit
10:02' DeBrincat  (Raymond, Larkin) • 13:39' Edvinsson  (Perron, Petry) • 17:37' DeBrincat  (Compher, Fabbri) • 19:44' Perron  (P. Kane, Compher) • 60:41' Larkin  (P. Kane, Gostisbehere)
Toronto
Francois St-Laurent, Pierre Lambert – Trent Knorr, Ryan Daisy
Scotiabank Arena, Toronto
Detroit

Přeji vám hezký zbytek dne a u NHL zase někdy příště.

Detroit právě vstřelil branku!
Detroit dává branku v prodloužení a vyhrává tento zápas! První akce v prodloužení končí střelou Patricka Kane od modré a následnou tečí DYLANA LARKINA v předbrankovém prostoru. Asistence: Kane, Gostisbehere
60:01'
Třetí třetina nám nepřinesla žádný gól, a tak o vítězi rozhodne prodloužení, popřípadě samostatné nájezdy.
60:00'
59:50'
Vyloučení v týmu Toronto Maple Leafs:
Max Domi – 2 min., podrážení.
59:00'
Byla ohlášena poslední minuta třetí třetiny.
58:09'
Oddechový čas pro tým Toronto Maple Leafs.
58:09'
Střelu Mitchella Marnera tečoval John Tavares, puk se ale nedostal za brankovou čáru.
58:00'
Detroitu se ihned po vhazování daří osvobodit vyhozením z obranného pásma, Toronto se vrací hned zpět.
57:15'
Vyloučení v týmu Detroit Red Wings:
Patrick Kane – 2 min., vysoká hůl.
56:50'
Toronto míří do útočné třetiny se signalizovanou výhodou, domácí brankář už je na střídačce a zkouší to v šesti.
54:59'
Detroit se snažil prosadit v útočném pásmu, nepřišla žádná střela, která by nějak ohrozila domácího brankáře.
53:23'
Vhazování po pravici hostujícího brankáře vyhrává Toronto, Auston Matthews měl další šanci dát svůj 70. gól v sezóně.
52:28'
Detroit se dostává do útočného pásma, kde pálí Alex DeBrincat z levého kruhu, jeho střela je sražena do ochranné sítě.
51:50'
Pontus Holmberg byl blízko k dorážce puku do brány, na puk ale těsně nedosáhl.
51:20'
Jeff Petry vyhazuje z vlastního obranného pásma, Toronto ale získává puk rychle zpět.
50:30'
Svkělý zákrok Ilja Samsonova proti střele Lucase Raymonda z předbrankového prostoru.
49:01'
Toronto se snažilo zajet do útočného pásma, na modré čáře ale narazilo na obranu Detroitu, která jejich akci přerušila.
48:10'
Hra je přerušena po střele Detroitu na domácí bránu, po přerušení přichází šarvátka na brankovišti.
47:14'
Max Domi vypálil ihned po vhazování, jeho střela minula bránu.
45:29'
Auston Matthews chtěl pálit z mezikruží z otočky, jeho střela byla zblokována.
44:21'
Pontus Holmberg zavezl puk do útočného pásma a následně vystřelil z mezikruží.
42:11'
William Nylander pálí z hranice pravého kruhu, jeho střela je vyražena.
40:01'
Druhá třetina je minulostí. Detroit navazuje na tempo z druhé poloviny první třetiny. I přes tento fakt, jediným týmem, který dával góly ve druhé třetině bylo Toronto, a to díky Nicholasi Robertsonovi, Austonu Matthewsovi a Johnu Tavaresovi .
Třetí třetina začne přibližně v 3:10.
40:00'
39:54'
Poslední vhazování u domácích brankáře vyhrálo Toronto a hra se tak pouze v klidu dohraje před bránou.
39:00'
Byla ohlášena poslední minuta druhé třetiny.
37:22'
Toronto právě vstřelilo branku!
Toronto vyrovnává skóre utkání! Kombinace v útočném pásmu na jejímž konci byl JOHN TAVARES, který vypálil z první a vymetl pravý horní roh. Asistence: Marner, Knies
37:09'
John Tavares napálil puk z mezikruží, jeho střela je vyražena a Toronto může pokračovat v kombinaci.
36:50'
Jake McCabe dostal pukem přímo do tváře, ihned je zavolán doktor, který mu přikrývá obličej ručníkem kvůli krvi a jedou směr do kabiny.
36:18'
Ani jeden z týmů se teď nedokáže udržet déle na puku, a proto se hra přesouvá ze strany na stranu.
34:13'
Lucas Raymond vyslal prudkou střelu od modré, zblokoval ji vlastní spoluhráč.
32:30'
31:43'
Auston Matthews dostal znovu přihrávku na holi a vypálil z pravého kruhu, jeho střela byla vyražena.
30:23'
Toronto snižuje na rozdíl jedině branky! Mitchell Marner nahrál na levý kruh, kde byl připravený AUSTON MATTHEWS, který vypálil z první a vymetl brankovou síť. Asistence:
29:38'
William Nylander pálil od modré, jeho střela skončila v lapačce hostujícího brankáře.
29:18'
Patrick Kane – 2+2, vysoká hůl.
29:04'
Toronto snižuje na rozdíl dvou gólů! NICHOLAS ROBERTSON získal puk ve vlastním pásmu a předvedl skvělou individuální akci, na jejímž konci střílel z mezikruží.
28:14'
Mitchell Marner vystřelil od modré, jeho střelu tečoval další hráč před bránou, puk minul bránu.
27:13'
26:59'
Daniel Sprong vypálil z mezikruží, jeho střela byla zblokována.
26:23'
Torontu se daří vyhazovat ven z obranného pásma.
25:13'
Tyler Bertuzzi – 2 min., vysoká hůl.
25:13'
Dlouhou kombinaci Detoritu v útočném pásmu přerušuje nedovolený zákrok Toronta.
23:47'
Rychlé přihrávky ve středním pásmu končí vyhozením puku na střídačku.
22:33'
Simon Edvinsson znovu zakončoval do brány domácích, nedokázal se ale prosadit.
20:28'
První akci druhé třetiny rozjíždí Toronto, Auston Matthews se snažil prosadit mezi pravou tyčí a bruslí brankáře.
20:01'
První třetina je za námi. Domácí nejprve působili, že mají zápas pod kontrolou, od poloviny třetiny bylo vše jinak, dokázali se prosadit Mitchell Marner, Alex DeBrincat, Simon Edvinsson a David Perron. Ke konci už Detroit nepovolil Torontu vymyslet jakoukoliv šanci a převzali hru do svých rukou.
Druhá třetina začne přibližně v 2:10.
20:00'
19:44'
Detroit zvyšuje další brankou na 1:4! DAVID PERRON získal puk a vypálil celkem z velkého úhlu, střela propadla domácímu brankáři mezi betony až za brankovou čáru. Asistence: Kane, Compher
19:00'
Byla ohlášena poslední minuta první třetiny.
17:37'
Detorit navyšuje náskok! ALEX DEBRINCAT dostal přihrávku na brankoviště od J. T. Comphera, vypálil z první a vymetl pravý horní roh branky. Asistence: Compher, Fabbri
16:37'
Torontu se daří osovobodit vyhozením z obranného pásma a krojí tak cenné vteřiny z oslabení.
16:06'
Matthew Knies – 2 min., hákování.
15:04'
David Kämpf nahodil do předbrankového prostoru, nikdo jeho nahození ale netečoval.
13:39'
Detroit přidává další branku a jde do vedení! SIMON EDVINSSON nejprve dostal zpětnou přihrávku od Davida Perrona, díky které vypálil z první z předbrankového prostoru a trefil přesně. Asistence: Perron, Petry
10:02'
Detroit srovnává skóre utkání! Lucas Raymond zajel do útočného pásma a přes mezikruží nahrával na připraveného ALEXE DEBRINCATA, který vypálil z první. Puk proletěl těsně pod vyrážečkou až do brankové sítě. Asistence: Raymond, Larkin
09:39'
Tyler Bertuzzi a Auston Matthews jeli proti hostující bráně, nedokázali si ale přesně přihrát a puk tak získává Detroit.
08:35'
Toronto otevírá skóre utkání! MITCHELL MARNER dostal přihrávku od Williama Nylandera a vypálil z první do odkryté brány. Asistence: Nylander, Rielly.
08:07'
Joseph Veleno – 2 min., vražení na hrazení.
08:07'
Timothy Liljegren byl nepříjemně naražen na hrazení a odchází do kabiny.
06:36'
Auston Matthews znovu okradl soupeře o puk přímo před bránou zkoušel zakončit mezi betony hostujícího brankáře.
05:57'
Austin Czarnik vypálil z první z mezikruží, střela ale minula domácí bránu.
04:42'
Ze souboje u zadního mantinelu vyšlo vítězně Toronto, které tak může zahájit kombinaci v útočném pásmu.
03:50'
Auston Matthews si nenápadně vzal puk na dorážku do domácí brány, nakonec mu ale tato taktika nevyšla.
03:05'
Toronto kombinuje a zkouší své šance na branku hostujících.
02:43'
Austin Czarnik vystřelil na branku, ale bránkář Toronta Ilja Samsonov puk v klidu chytil.
01:27'
Toronto se snaží vybojovat puk v útočném pásmu.
00:15'
Detroit začíná nečekanou akcí, kdy obral obránce Toronta a nahodil puk na branku domácích.
00:01'

Toronto Maple Leafs: Samsonov (Woll) – Ljubuškin, Rielly, McCabe, Benoit, Liljegren, Brodie – Domi, Matthews, Bertuzzi – Marner, Tavares, McMann – W. Nylander, Holmberg, N. Robertson – Reaves, Kämpf, Knies.
Trenér: Sheldon Keefe

Detroit Red Wings: Reimer (Lyon) – Seider, Chiarot, Petry, Edvinsson, Gostisbehere, Määttä – Raymond, Larkin, DeBrincat – P. Kane, Compher, Perron – Fischer, Veleno, Fabbri – Sprong, Czarnik, Aston-Reese.
Trenér: Derek Lalonde

Rozhodčí: Francois St-Laurent, Pierre Lambert – Trent Knorr, Ryan Daisy.
Preview zápasu

Toronto Maple Leafs: Tým, který se nachází na pátém místě tabulky Východní konference se sto jedna body a zajištěným postupem do play-off. Toronto z posledních pěti zápasů vyhrálo rovnou tři, a to proti New Jersey Devils (2:5), Pittsburgh Penguins (3:2 po prodloužení) a Montreal Canadiens (2:4). Naopak podlehlo týmům New Jersey Devils (5:6) a Tampa Bay Lightning (1:4). Na soupisce Leafs najdeme jediného Čecha, kterým je David Kämpf s bilancí 8+9. Nejproduktivnějším hráčem je Auston Marrhews s bilancí 68+38.

Detroit Red Wings: Detroit se nachází na devátém místě taktéž tabulky Východní konference s osmdesáti pěti body. Detroit potřebuje nejlépe každý bod a navíc doufat, že Pittsburgh ještě v nějakém zápasu zaváhá, aby měli šanci na postup do play-off. V posledních zápasech se jim to ale velice nedaří, jelikož z posledních pěti, pouze dva byly vítězné. Vyhráli nad Buffalo Sabres (3:1) a Tampa Bay Lightning (2:4). Podlehli týmům Pittsburgh Penguins (6:5 po prodloužení), Washington Capitals (1:2) a New York Rangers (3:4). Na soupisce nenajdeme žádné české ani slovenské zastoupení, můžeme se ale těšit na nejproduktivnějšího hráče, kterým je Lucas Raymond s bilancí 29+39.

Tyto týmy se v letošní sezóně setkaly již dvakrát. První zápas vyšel vítězně pro Toronto výsledkem 2:3, druhý duel lépe zvládli Wings poměrem 2:4.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 01:00.