Je za námi dnešní zápas, ve kterém zvítězil domácí Petrohrad nad Novokuzněckem 6:2 zcela zaslouženě. Viděli jsme pěkné utkání a spousty branek. Těším se s Vámi na další zápas KHL. Přeji příjemný zbytek večera.
60:00
59:00
Poslední minuta zápasu.
58:16
Vhazuje se před Ivannikovem.
57:13
Metallurg Novokuzněck právě vstřelil branku!
Plotnikov pěknou zpětnou přihrávkou našel NIKOLAJE SKLADNICHENKA, který snižuje stav utkání na 6:2. Asistence: Michail Plotnikov
55:11
Zotov vyslal ránu na Ivannikova, který svým pravým betonem vyrazil kotouč do rohu kluziště.
54:02
Petrohrad právě vstřelil branku!
ALEXANDER KADEYKIN prostřelil Chakimova a navyšuje vedení Petrohradu na 6:1! Asistence Roman Rukavišnikov, Alexej Ponikarovskij
Šipačjov míchal s kotoučem za brankou Chakimova, následně se snažil přihrát Panarinovi před branku, který promáchl a z nadějné situace nic nebylo.
54:00
V posledních minutách se už ani jeden z týmů nikam nežene. Utkání je, dá se říct rozhodnuté.
53:22
Vhazuje se po pravici Chakimova.
52:14
Zotov nahazuje na Ivannikova, jeho nahození bylo mířilo mimo branku.
50:35
Burdasov se rozjel na Chakimova, který z tohoto souboje vyšel lépe a nájezd Burdasova pohotově vychytává!
50:35
Po faulu na Burdasova bylo nařízeno trestné střílení pro Petrohrad!
49:55
Plotnikova rána zápěstím jde vedle Ivannikovi branky.
49:01
Hosté rozjíždí další útočnou akci ze své třetiny.
48:11
Kaprizov teď nadvakrát zkoušel překonat Ivannikova, který si s jeho pokusy poradil na jedničku!
47:39
Nahození Petrohradu od modré čáry blokuje jeden z hostujících obránců bruslí, a tak domácí musí zakládat novou útočnou akci.
47:01
Komerční přestávka.
45:58
Panarin teď kličkoval až moc v třetině hostů a o kotouč přišel.
45:22
44:09
Domácí se zatím v přesilové hře velmi dobře brání a hosty k nebezpečným situacím nepouští.
43:22
Hosté si zahrají přesilovou hru na trestnou lavici míří Chafizullin.
43:03
Nyní střídají oba týmy a na led přichází první formace obou týmů.
42:47
41:38
Panarin byl nejrychlejší ze všech a ujel hostující obraně, následně uháněl zcela sám na Chakimova, kterého naštěstí pro hosty nepřekonal.
40:57
40:29
Ilja Kovalčuk opět individuální akcí zahrozil svému soupeři, kdy střelou zápěstím mířil jen těsně vedle!
40:01
Uvodní vhazování vyhráli domácí a hned zakládají útočnou akci.
40:01
Je za námi druhá třetina, ve které domácí předvedli dokonalý, hokejový koncert, kdy díky čtyřem vsřteleným brankám vedou nad svým soupeřem již 5:1! Třetí třetina začne přibližně v 19:12.
40:00
39:44
Thoresen zcela sám před Chakimovem, který ho senzačně vychytal!
38:57
Domácí mají možnost dnes již několikáté přesilové hry! Na trestnou lavici usedá Galimov.
38:20
Branka nakonec neplatí Roman Červenka měl podle videorozhodčího hokejku příliš vysoko.
38:20
Zkoumá se video. Petrohrad možná přidá šestý gól v dnešním utkání!
37:36
Kovalčuk motá hlavy hráčům Novokuzněcku v jejich vlastní třetině, nyní se pokusil z otočky nachytat Chakimova, který byl připravený a jeho střelu vychytal!
36:14
Rukavišnikov obral o kotouč za domácí brankou Kaprizova a Petrohrad opět rozjíždí další ze svých útočných akcí.
35:33
Hosté se snažili zaútočit, jejich pokus příliš dlouhého trvání neměl, domácí opět na kotouči.
35:00
Posledních 5 minut druhé třetiny.
34:28
Thoresen vystřelil z mezikruží na Chakimova, který s jeho střelou neměl žádné větší problémy.
33:57
Kovalčuk už zase vymýšlí další útočnou akci. Domácí jsou dnes především ve druhé třetině famózní a hosté už jen těžko s dnešním utkáním něco udělají.
33:18
Bude se vhazovat před Chakimovem.
31:48
Šipačjov měl před sebou zcela odkrytou branku! Chakimov se ovšem výborně přemístil a pokus Šipčjova zázračně chytil!
30:59
O'Brien vypálil tvrdou ránu od modré čáry! Ivannikov nestihl zareagovat a kotouč prolétl jen těsně vedle jeho svatyně!
30:03
Ericsson střílí na Chakimova, který jeho pokus vyráží.
29:11
Nahození Kutějkina kryje Chakimov, vhazování v obraném pásmu hostů.
28:14
Bude se vhazovat po pravici Chakimova.
27:55
Petrohrad i nadále útočí, s hosty to vypadá, že si dnes odvezou vysoký debakl
26:24
5:1! Neskutečné věci se dějí v Ice Palace! VADIM ŠIPAČJOV se ocitl sám před Chakimovem, kterého bez problému překonal! Yudin
23:50
Hosté střídají brankáře dnes již čtyřikrát překonaný Sorokin odchází a místo něj přichází Chakimov.
23:50
Neuěřitelné! Petrohrad vede už 4:1! ILJA KOVALČUK dostal přihrávku na modrou čáru od Thoresena a krásnou tvrdou střelou posílá Petrohrad do vedení již 4:1! Asistence Patrick Thoresen, Vadim Šipačjov
23:34
Na trestnou lavici usedá Kuklev domácí budou hrát přesilovou hru.
23:19
A petrohrad ihned v zápěti navšuje své skóre. Thoresen předložil krásnou přihrávku před prázdnou bránu ALEXANDRU KADEYKINOVI, který se nemílil a s přehledem navyšuje vedení svého týmu. asistence : Patrick Thoresen, Vadim Šipačjov
21:06
Petrohrad jde znovu v dnešním utkání do vedení! ILJA KOVALČUK si vybruslil až ze středního pásma, krásně po individuální akci, kdy objel hned tři bránící hráče zakončuje backhandovou střelou a překonává Sorokina! Asistence: Vadim Šipačjov
20:32
Alexandrov vybojoval kotouč a zakláda akci svého týmu.
20:01
Je za námi první třetina, po které je stav nerozhodný 1:1. Druhá třetina začne přibližně v 18:20.
20:00
19:32
Vhazuje se před Sorokinem.
19:00
Ohlášena poslední minuta první třetiny.
18:55
Velký závar teď udělali domácí v brankovišti Sorokina, který situaci vyhodnotil ze všech nejlépe a kotouč raději zalehl.
17:59
Je odpískán ofsajd Petrohradu.
16:50
Hosté vyrovnávají! KIRILL GAVRILYČEV obdržel přihrávku přímo před Ivannikova, kterého bez problému překonává! Asistence: Vadim Mitrjakov, Alexej Kosourov
16:31
15:59
Oba týmy vystřídali na ledě jsou druhé formace obou týmů.
15:17
Vhazuje se po pravici Ivannikova.
14:31
Přesilovou hru si zahrají i hosté na trestnou lavici usedá Ericsson.
14:06
Roman Červenka kroužil s kotoučem za brankou Sorokina o kotouč ho, ale obral Kalinin.
13:23
Petrohrad v přesilové hře sice svíral svého soupeře v jejich pásmu, ale žádnou vyloženou šanci si domácí nevytvořili. Hosté jsou v plném počtu.
12:00
Petrohrad velmi dobře kombinuje v přesilové hře, k dokonalosti chybí už jen více střel.
11:23
Dnes již podruhé míří na trestnou lavici hostující Mitrjakov, domácí mají možnost druhé přesilové hry v dnešním utkání.
11:01
Velká šance a v ní Panarin, který si sjel pro přihrávku těsně před Sorokina, skákavý kotouč se mu nepodařilo naštěstí pro hosty dobře trefit a kotouč prolétl těsně vedle branky!
09:44
Novokuzněck vyhazuje kotouč přes všechny čáry.
08:57
Galimov nyní bojuje o kotouč za brankou soupeře.
08:06
Kosourov nahazuje na Ivannikova, který bez problému kryje.
07:44
Nyní se převážně bojuje o kotouče v rozích kluziště. Kromě úvodní branky jsme zatím važnější situaci ani na jedné straně neviděli.
06:11
Toluzakov si vybruslil až mezi kruhy, odkud vyslal střelu zápěstím, kotouč bohužel pro domácí mířil mimo branku.
05:17
Nahozený kotouč od modré čáry kryje Ivannikov, vhazovat se bude po jeho pravici.
04:36
Kalinin zakládá útočnou akci z poza vlastní branky.
03:58
Domácí Petrohrad úvodní branka nakopla a nyní híři aktivitou.
03:30
A máme tu úvodní branku dnešního klání! PATRICK THORESEN obdržel přihrávku na levou stranu kluzišě odkud překonává Sorokina! Asistence: Ilja Kovalčuk, Jimmie Ericsson
02:02
Domácí budou hrát přesilovku. Mitrjakov usedá na trestnou lavici.
01:30
V úvodu utkání podle očekávání aktivnější domácí hráči, kteří kombinují s kotoučem na svých hokejkách.
00:02
Úvodní vhazování vyhráli hosté a zakládají první útok dnešního klání.
00:01
Dobrý den, vítám Vás u dalšího zápasu KHL mezi SKA Petrohrad a Metallurg Novokuzněck. Společně s vámi doufám, že se dočkáme co nejvíce branek a uvidíme co nejhezčí zápas.

SKA Petrohrad

Petrohrad v letošní sezóně jako každý rok předvádí pěkný hokej a drží se na špici tabulky. Domácí zatím odehráli dvaatřicet zápasů, ve kterých získali sedmdesát bodů a připsali si dvaadvacet výher a pouze šest porážek, což je řadí na celkové druhé místo Západní konference. Hned tři porážky přišly v posledních třech zápasech, což jasně svědčí o momentální formě domácích. Na domácím kluzišti je Petrohrad téměř suveréní, domácí odehráli šestnáct zápasů a připsali si dvaačtyřicet bodů, což je řadí na první místo v tabulce domácích týmů. Nejproduktivnější hráčem Petrohradu je ruský útočník Ilya Kovalčuk, který v dosavadních 17 zápasech zaznamenal 18 gólů a 23 asistencí.

Metallurg Novokuzněck

Hosté z Novokuzněcku jsou na tom o poznání úplně jinak než Petrohrad. Novokuzněck si v letošní sezóně zatím připsal pouze jednatřicet bodů ze třiceti zápasů, což je řadí v tabulce Východní konference na 11 místo. Za poslední čtyři zápasy si Novokuzněck připsal čtyři porážky, což o jejich aktuálně špatné formě jasně svědčí. Na kluzištích soupeřů si hosté v letošní sezóně ze třinácti zápasů připsali 15 bodů, čímž jim v tabulce venkovních týmů patří osmá příčka. Nejproduktivnějším hráčem Novokuzněcku je ruský útočník Ansel Galimov, který v 29 zápasech vstřelil 11 gólů a připsal si celkově 4 asistence.

Novosibirsk – Novokuzněck 4:2
Novokuzněck – Novosibirsk 1:4
Novokuzněck – Jekatěrinburg 3:4
Novokuzněck – Kazaň 1:3
Novokuzněck – Magnitogorsk 2:1 pp