Challenger Poznaň -  ONLINE PŘENOS -  Zdeněk Kolář : Guido Andreozzi - 21. července 2017   11:10

6

Třetí set Zdeněk Kolář absolutně nezvládl, když v něm nezískal jediný gem. Semifinále challengeru v Poznani si tak zahraje Guido Andreozzi, který zvítězil 7:5, 3:6, 6:0. Děkuji za pozornost a přeji Vám povedený start do víkendu!
Konec zápasu
0:6
A je konec! Kolář odehrál míček jen do sítě a třetí set tedy končí potupným kanárem.
40-A
Kolář dělá druhou dvojchybu v řadě! Andreozzi má třetí mečbol!
40-40
Dvojchyba. Opět tedy shoda.
A-40
Kolář byl nyní zdravě agresivní a zajistil si další výhodu.
40-40
Forhend Koláře zastavila páska. Další shoda.
A-40
Andreozzi zahrál do sítě a Kolář má k dispozici výhodu.
40-40
Ani teď ještě není konec! Kolář byl úspěšný na síti.
40-A
Andreozzi trefuje forhendový winner, Kolář se jen ohlédl za míčkem. Druhý mečbol pro Argentince!
40-40
Kolář ho odvrací křížným forhendem.
40-A
Zdeněk Kolář dělá dvojchybu a Andreozzi má tedy k dispozici mečbol!
40-40
Opět ale shoda. Kolář dělá ve třetím setu spoustu chyb.
A-40
Kolář si došel pro fiftýn na síť. Má výhodu.
40-40
Půjde se přes shodu. Kolář zahrál míč opět do autu.
40-30
Kolář si opět pomohl servisem a má gembol.
30-30
Dobrý servis na tělo. Třicet oba.
15-30
Andreozzi trefil forhend do rohu a Kolář zahrál obranný úder za základní čáru.
15-15
Tenisté se dostali do výměny od základní čáry. Kolář nakonec zahrál do autu.
15-0
Kolář se snaží odvrátit kanára. Začal úspěšně, Argentinec se vyhodil.
0:5
Konec přestávky, podávat bude Zdeněk Kolář.
0:5
Následuje přestávka a výměna stran.
0:5
Andreozziho první servis skončil v autu, což potvrdila empirová rozhodčí. Argentinec ale výměnu po druhém podání ukončil forhendovým winnerem. Ve vzduchu se vznáší kanár.
0-40
Tentokrát Kolář returnuje do sítě.
0-30
Kolář poslal bekhendový return těsně za boční lajnu.
0-15
Andreozzi začal esem.
0:4
Těsný aut Koláře. Guido Andreozzi tak podruhé ve třetím setu prorazil servis soupeře a Kolářova situace začíná být kritická!
15-40
Andreozzi má k dispozici brejkboly už na 0:4! Může za to nepřesný bekhend Koláře.
15-30
Výborný return Andreozziho. Míček směřoval pod nohy Koláře.
15-15
Kolář si pomohl servisem.
0-15
Andreozzi zahájil další gem forhendovým winnerem.
0:3
0:3
0:3
Guido Andreozzi potvrdil brejk čistou hrou. Kolář zahrál forhend daleko do autu.
0-40
Přímý bod argentinského tenisty.
0-30
Dropshot Koláře dopadl za boční lajnu.
0-15
Andreozzimu se začalo dařit! Koláře přehrál nádherným bekhendem po lajně.
0:2
Zdeněk Kolář si prohrál servis čistou hrou. To není vůbec dobrý vstup do rozhodující sady!
0-40
Kolář trefuje pásku a bude čelit třem brejkbolům soupeře!
0-30
Andreozzi teď ukázal šikovnou ruku. Zahrál parádní bekhendový stopbol.
0-15
Andreozzi zahajuje lépe také další gem.
0:1
Andreozzi nakonec úvodní gem třetí sady vydřel. Na řadě je Kolář.
40-A
Andreozzi si pomohl servisem a má výhodu.
40-40
Kolář poslal po výměně od základní čáry míč do autu. Další shoda.
A-40
Je tu ale další brejkbol Koláře!
40-40
Andreozzi musel poté, co se empirová sudí přišla podívat na místo dopadu jeho servisu, na druhé podání. I tak ale následnou výměnu zvládl a odvrací Kolářův brejkbol.
A-40
Parádní výměna od základní čáry, která ale skončila Andreozziho kiksem na síti. Argentinec pokazil snadný volej.
40-40
Další nevynucená chyba Andreozziho. Půjde se přes shodu.
30-40
Kolářův return druhého servisu soupeře nalezl jen síť.
30-30
Andreozzi si pomohl přímým bodem.
30-15
Andreozzi přepálil forhend, který tak dopadl za základní čáru.
15-15
Kolářův return skončil na síti.
15-0
Andreozzi chybuje na forhendu, který poslal do deblové části kurtu.
0:0
Druhý set patřil Zdeňkovi Kolářovi, který ho získal poměrem 6:3. Na jeden brejk Koláře ještě dokázal Argentinec reagovat, ale hned v následujícím gemu si opět prohrál servis a Kolář set následně dopodával.
6:3
Kvalitní servis Koláře ještě Andreozzi returnoval, ale s následným forhendem už moc dělat nemohl. O vítězi duelu rozhodne až třetí set!
40-30
První ještě Andreozzi odvrací. Zvládl složitý return a poté navíc přidal přesný forhend.
40-15
Eso! To znamená, že Kolář má k dispozici dva setboly.
30-15
Andreozzi se pod tlakem srdnatě bránil, ale trpělivé hře Koláře odolat nemohl. Český hráč opět zakončoval na síti.
15-15
Nyní si ale Kolář došel na síť pro snadný volej.
0-15
Andreozzi ale ještě bojuje. Kolář mu navíc pomohl chybou.
5:3
Zdeněk Kolář trefil forhend po lajně a opět tak vede o jeden brejk! Teď navíc bude moci druhý set doservírovat.
A-40
Třetí brejkbol Koláře v tomto gemu! Andreozzi zahrál z bekhendu do pásky.
40-40
Andreozzi si pomohl prvním servisem a je opět na shodě.
A-40
Pěkná přestřelka od základní čáry, kterou Kolář rozhodl křížným bekhendem. Má další brejkbol!
40-40
Kolář zreturnoval druhý Argentincův servis do autu. To je škoda!
40-30
Kolář trefuje vítězný return a teď už tedy brejkbol k dispozici má!
30-30
Andreozzi si servisem ven z kurtu otevřel dvorec, čehož dokonale využil. Nebezpečí brejkbolů zatím odložil.
30-15
Andreozzi přepálil bekhend a Kolář se tak dostává na zajímavý stav.
15-15
To samé ale udělal hned po returnu soupeře také Argentinec.
15-0
Výborný forhend Koláře. Český hráč vymetl růžek dvorce.
4:3
Konec přestávky, podávat bude Guido Andreozzi.
4:3
4:3
Andreozzi zahrál dostatečně dlouhý forhend, po němž Kolář odehrál míč jen do sítě. Guido Andreozzi je zpět ve hře o druhý set!
30-40
Navíc výborný return Andreozziho, který má brejkbol!
30-30
Tenhle náběh se naopak nevyvedl. Andreozzi mu směřoval míček pod nohy.
30-15
Kolář se prezentoval postupným přechodem na síť. Tenhle útok si dobře připravil.
15-15
Až do deblového koridoru umístil svůj bekhend Kolář.
15-0
Andreozzi nedostal return přes síť.
4:2
Andreozzi zaservíroval ven z kurtu a takto taktika zafungovala. Argentinec snižuje stav.
40-A
Tentokrát zahrál Kolář forhend do sítě. Výhodu má Andreozzi.
40-40
Nyní se ale vyhazuje z bekhendu Kolář. Shoda.
40-30
Andreozzi chybuje a Zdeněk Kolář má k dispozici brejkbol na 5:1!
30-30
Kolář returnoval jen do sítě.
30-15
V téhle výměně útočil spíše Andreozzi, ale nakonec to byl Kolář, jenž trefil forhendový winner!
15-15
Kolář trefil pásku, od níž se míč překulil na polovinu soupeře. Ukázkové prasátko.
0-15
Kolář returnoval za boční lajnu.
4:1
4:1
Zdeněk Kolář končí gem esem a čistou hrou tak potvrzuje předchozí brejk.
40-0
Kolář měl pravdu. Fiftýn je tedy jeho.
30-0
Kolář zahlásil aut a empirová rozhodčí se jde podívat na místo dopadu míčku.
30-0
Nyní byl jeho return příliš dlouhý.
15-0
Andreozziho forhend zastavila páska.
3:1
A jelikož Guido Andreozzi napálil forhend do deblové části dvorce, tak Zdeněk Kolář poprvé v zápase proráží jeho podání!
40-30
Další výborný return Koláře. Andreozzi hrál v záklonu a trefil se jen do sítě. Zdeněk Kolář má brejkbol!
30-30
Kolář potrestal druhý servis soupeře krásným returnem.
15-30
Andreozzi chybuje na forhendu, který zahodil hodně daleko mimo kurt.
0-30
Kolář měl v této výměně převahu, ale finální bekhend zahrál do sítě.
0-15
Andreozzi začal dobrým servisem.
2:1
2:1
2:1
Oba hráči zahráli několik hraničních úderů, které lízaly čáry. Nakonec se Argentinec trefil jen do pásky.
40-15
Kolář vytáhl z rukávu eso.
30-15
Kolář šel na síť a Andreozzi vyzkoušel lob. Ten ale neumístil do kurtu.
15-15
Další výměnu získal naopak Argentinec.
15-0
Hodně zajímavá výměna. Oba hráči se nejprve sešli na síti, poté si vyměnili loby. Nakonec vše lépe dopadlo pro Koláře, jelikož Andreozzi hrál z těžké pozice už jen do sítě.
1:1
Return Koláře zamířil až za základní čáru. Andreozzi srovnává stav druhé sady čistou hrou.
0-40
Andreozzi si tentokrát došel pro snadný fiftýn na síť, kde zahrál stopvolej.
0-30
Andreozzi získává přímý bod ze servisu.
0-15
Kolář zahodil míč do autu.
1:0
Andreozzi se netrefil do returnu a Zdeněk Kolář tak získal první gem druhého setu.
40-30
Dobrý servis na tělo soupeře.
30-30
Z delší výměny od základní čáry se jako první vyhodil český tenista.
30-15
Andreozzi zahrál dobrý return, se kterým se Kolář nedokázal popasovat.
30-0
Také další fiftýn získal on.
15-0
Kolář vstoupil do druhého setu dobrým servisem.
0:0
První set rozhodl jediný brejk, který získal Guido Andreozzi v jedenáctém gemu. I Kolář měl předtím svou šanci, ale nevyužil hned tři brejkboly.
5:7
Guido Andreozzi ukončil první set přímým bodem!
30-40
Kolář bojoval, ale jeho forhend byl delší, než potřeboval. Guido Andreozzi má setbol!
0-15
Andreozzi začal dobře. Po servisu mohl jít na síť a smečí výměnu ukončil.
5:6
5:6
5:6
Guido Andreozzi svou šanci využil a je blízko zisku prvního setu!
15-40
Z dlouhé výměny od základní čáry se Kolář z forhendu vyhodil. Guido Andreozzi má dva brejkboly!
15-30
Další chyba českého tenisty, který by mohl mít na servisu problémy.
15-15
Kolář nyní zahrál do autu.
15-0
Krásný forhend Koláře. Český hráč ho trefil do rohu dvorce.
5:5
Andreozzi ukončil gem esem. První se tak bude pokračovat.
30-40
Andreozzi udělal dvojchybu.
15-40
Andreozzi získává další fiftýn a má gemboly na 5:5.
15-30
Z delší výměny od základní čáry se Kolář vyhodil.
15-15
Kolář dokázal returnovat a nakonec i srovnává stav gemu.
0-15
Andreozzi získává fiftýn po svém servisu.
5:4
5:4
Zdeněk Kolář ukončil gem přímým bodem. Andreozzi bude v další hře odvracet konec setu.
40-15
Bekhend Andreozziho skončil na pásce. Kolář má dva gemboly.
30-15
Andreozzi se dostal do výměny a jako první chyboval Kolář.
30-0
Také teď hrál Argentinec do autu.
15-0
Andreozzi vyhodil return do autu.
4:4
Return Koláře končí v autu. Český hráč nevyužil tři brejkboly a Andreozzi tedy vyrovnává stav!
40-A
Andreozzi uhrál čtvrtou výměnu v řadě. Má výhodu!
40-40
Andreozzi trefil eso na téčko. Shoda!
40-30
Ani další brejkbol využit není. Kolář chyboval z forhendové strany.
40-15
Kolář byl ve výměně aktivní, ale nakonec trefil pásku.
40-0
Zdeněk Kolář má tři brejkboly! I teď poslal Andreozzi míček do autu.
30-0
Andreozzi se opět vyhazuje. Forhend poslal do deblové části dvorce.
15-0
Andreozzi byl z forhendu dlouhý a Kolář si tak připisuje vůbec první fiftýn na servisu soupeře.
4:3
4:3
4:3
I Kolář získal svůj servis čistou hrou.
40-0
Tentokrát jsme sledovali výměnu od základní čáry. Andreozzi nakonec zahrál do autu.
30-0
Také nyní skončil jeho return v autu.
15-0
Andreozzi Nedokázal returnovat Kolářův servis.
3:3
Guido Andreozzi dosud na servisu neztratil jedinou výměnu. Opět srovnává čistou hrou.
3:2
Kolářovi teď pomohla páska, po jejímž zásahu už Andreozzi nemohl míček doběhnout. Poměrně hladký gem pro českého tenistu.
40-15
Kolář zaservíroval ven z kurtu a připisuje si první eso.
30-15
Andreozzi returnoval z bekhendu do sítě.
15-15
U dalšího forhendu Koláře už byl Andreozzi pozdě na to, aby míček dostal do kurtu.
0-15
Kolář hrál velmi dobrou kombinaci forhendů do obou rohů kurtu. Andreozzi ale vše vyběhal a pod tlakem ještě dokázal na síť běžícího soupeře prohodit!
2:2
Guido Andreozzi získává i druhý gem na servisu bez ztráty fiftýnu. Je vyrovnáno.
0-40
Andreozzi si servisem zatím dokáže pomáhat. Kolář se do returnu moc netrefuje.
0-30
Kolář returnoval servis soupeře pouze do sítě.
0-15
Andreozzi trefil výborný inside out forhend do rohu dvorce.
2:1
2:1
Andreozzi zahrál obranný bekhend do sítě a Zdeněk Kolář tak přes dva brejkboly soupeře získal tento gem.
A-40
Andreozzi zahrál return do pásky. Výhoda pro Koláře.
40-40
Kolář si opět vypomohl podáním.
40-A
V delší výměně od základní čáry uspěl Andreozzi. Kolář zahrál poslední bekhend do pásky. Další brejkbol pro argentinského hráče!
40-40
Servis na téčko nedokázal Andreozzi vrátit přes síť.
30-40
Kolář udělal dvojchybu. Andreozzi se dostává k brejkbolu!
30-30
Kolář si připravil výhodnou pozici forhendem do rohu kurtu. Prvním volejem pak výměnu ještě neukončil, ale druhý už hrál do volného dvorce.
15-30
Český hráč se teď pomohl prvním servisem.
0-30
Andreozzi trefil z forhendu krásný return po lajně. Kolář byl bezmocný.
0-15
Forhend Koláře skončil v těsném autu. Chyběly centimetry.
1:1
Kolářův return se nevměstnal do kurtu. Guido Andreozzi tak získal svůj servis čistou hrou.
1:0
Bekhendový return Andreozziho byl příliš dlouhý. Kolář se tak ujímá vedení.
40-15
Ani další podání soupeře Argentinec nedokázal vrátit do dvorce.
30-15
Kolář si pomohl kvalitním servisem na téčko.
15-15
Teď už se šlo přes výměnu, ze které se jako první vyhodil český tenista.
15-0
Andreozzi pokazil úvodní return zápasu.
0:0
Proběhl los, který rozhodl, že na servisu utkání začne Zdeněk Kolář. Nyní se oba hráči na kurtu rozehrávají.
Zdeněk Kolář:
Kolářovi patří na žebříčku ATP 247. místo. V letošní sezóně se hned šestkrát dostal na turnajích kategorie Futures až do finále, ale uspěl až v posledních dvou případech. Na challengerech už to tak slavné není, zde letos na větší výsledek stále čeká. V Poznani nejprve hladce vyřadil krajana Jaloviece, když v zápase ztratil jediný gem a poté přehrál 7:6, 7:5 favorizovaného Nora Caspera Ruuda.

Letošní zápasová bilance – 44:20.
Guido Andreozzi:
Argentinec je 158. hráčem světa, ale jeho maximem na žebříčku ATP je 109. pozice. Za kariéru vyhrál čtyři challengery a odehrál sedm zápasů na okruhu ATP. Dvakrát si v minulosti zahrál také hlavní soutěž na US Open, ale v obou případech vypadl už v úvodním kole. V Poznani přešel ve třech setech přes přes Rakušana Linzera a následně i přes domácího Majchrzaka.

Letošní zápasová bilance – 18:18.
Vítám tu všechny tenisové fanoušky! V polské Poznani se tento týden hraje turnaj kategorie challenger, který dospěl už do čtvrtfinále. Do něj v pátek dopoledne zasáhne i český tenista Zdeněk Kolář, který se utká s Argentincem Guidem Andreozzim. Ten bude v zápase favoritem, na žebříčku ATP se nachází o 89 míst výše.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 11:00.