Koho za Šurala? Sparta odmítla pustit do Liberce tři talenty | iSport.cz
12. ledna 2016 • 05:00

Koho za Šurala? Sparta odmítla pustit do Liberce tři talenty

TOP VIDEA
LIGA NARUBY: běsnící Hübschman a Daníček jako Nedvěd s Collinou LIGA NARUBY: běsnící Hübschman a Daníček jako Nedvěd s Collinou
Ščasný po dalším výbuchu končí ve Spartě! Kdo by ho mohl nahradit? Ščasný po dalším výbuchu končí ve Spartě! Kdo by ho mohl nahradit?
VŠECHNA VIDEA ZDE

Přestupu Josefa Šurala z Liberce do Sparty už nic nebrání. Pětadvacetiletý záložník včera prošel na Letné zdravotními testy a oba kluby dospěly k dohodě ohledně odstupného. Slovan za hráče, kterému běží poslední půlrok smlouvy, dostane minimálně deset milionů korun a jednoho hráče – pravděpodobně defenzivního univerzála Ondřeje Karafiáta, který na podzim hostoval v druholigových Českých Budějovicích. Druhou variantou pak je Adam Jánoš, ten dosud působil v Jihlavě.

Liberec měl původně zájem o záložníka Aleše Čermáka a talentované útočníky Patrika Schicka a Matěje Pulkraba, což v případě posledních dvou jmenovaných potvrdil deníku Sport jejich agent Pavel Paska. 

„Vím o tom, obě strany, za Liberec pan Karl, za Spartu pan Kotalík, mě o tom informovaly,“ uvedl Paska na konto Schicka a Pulkraba, které stejně jako Čermáka Sparta odmítla na trvalý přestup uvolnit.

Osmnáctiletý Pulkrab, který na podzim vstřelil v I. lize staršího dorostu pětadvacet branek, by nicméně mohl odejít do čtvrtého týmu tabulky na dlouhodobé hostování.

Reprezentant Šural bude třetí zimní posilou letenského klubu, už před ním Sparta získala jako volného hráče stopera Ondřeje Mazucha a z Mladé Boleslavi přivedla záložníka Ondřeje Zahustela. Kádr naopak opustili Josef Hušbauer (Slavia), Franci Litsingi (Gaziantep BB) a Marco Paixao (Lechie Gdaňsk).

Patrik Schick sestřelil Baník dvěma góly v dresu Bohemians, teď ho chce Liberec
Patrik Schick sestřelil Baník dvěma góly v dresu Bohemians, teď ho chce Liberec

Dal nejen gól Slavii. Co ukázal Šural během podzimu?
720p 480p 360p 240p

 


Články odjinud


Články odjinud