CELÝ SESTŘIH: Příbram na jarní výhru čeká, s Bohemians hrála 0:0

Autor: iSport.cz
0
Speciál o Slovácku. Co kouč a kádr? Svědík do Baníku či Plzně? Posunul se, říká Nguyen
SESTŘIH: NY Islanders - Carolina 2:3. Nečas asistencí přiblížil Hurricanes k postupu

Fotbalisté Příbrami opět nepoznali, jak chutná jarní ligová výhra. V duelu s Bohemians 1905 totiž gól nedali a mohli být rádi, že brali alespoň bod za remízu 0:0. Hosté totiž spálili několik šancí. Příbram tak zůstala v tabulce třináctá, „Klokani“ jsou jedenáctí.

V kabině Bohemians v týdnu řádila nemoc, a tak musel trenér Pivarník slepovat sestavu. Zejména ve středu zálohy, kde mu kromě Jindřiška vypadli i Hubínek a Jirásek. Na nemoc doplatili také Šmíd a Acosta.

Přesto to byli "Klokani", kdo působil výrazně živějším dojmem a od začátku zatápěli příbramské obraně. Problémy měl zejména pravý bek Sus s aktivním Mosquerou. Jejich vzájemné souboje hodně jiskřily a oba museli často uklidňovat spoluhráči.

CELÝ SESTŘIH: Příbram - Bohemians 0:0

V sedmé minutě se Bohemians dostali k povedenému centru a Schick ani Krch se k hlavičce neprodrali zřejmě jen kvůli neodpískaným faulům domácích. Pak se do individuálního úniku pustil Čížek, ale na poslední chvíli ho faulem jen za cenu žluté karty zastavil Mudra. Po další akci Mosquery hosté zblízka nedotlačili míč do sítě, když za již překonaným Hruškou odvrátil míč na lajně stojící Tregler.

Domácí jako by se stále nevyrovnali s minulou smolnou porážkou se Slováckem a působili zakřiknutě. V první půli si vytvořili jedinou vážnější šanci, ale Bednář hned v úvodu v dobré pozici hlavičkoval mimo. Stejně jako ve 32. minutě Pilík. Po standardní situaci měl na druhé straně dobrou možnost Švec, ale i on branku překopl.

Po změně stran přišla příbramskou ofenzivu podpořit nová posila Vošahlík a domácí přeci jen vyrovnali hru. Větší šance však stále měli Bohemians. V té největší Schick neprostřelil brankáře Hrušku. S pokusem z dálky neuspěl ani Havel, který zamířil těsně vedle.