Útočník Tecl se vrací do Slavie. V pondělí už trénoval s týmem | iSport.cz
22. ledna 2018 • 13:20

Útočník Tecl se vrací do Slavie. V pondělí už trénoval s týmem

Autor: ,
Reklama
TOP VIDEA
Sparta - Kometa: Nevídané! Erat vyhrál buly a poslal puk do prázdné brány při hře šest na tři, 1:4 Sparta - Kometa: Nevídané! Erat vyhrál buly a poslal puk do prázdné brány při hře šest na tři, 1:4
INSIDER: Česká jízda na Australian Open. Bude Kvitová nebo Plíšková světovou jedničkou? INSIDER: Česká jízda na Australian Open. Bude Kvitová nebo Plíšková světovou jedničkou?
VŠECHNA VIDEA ZDE

Poslední dílek skládačky Jindřicha Trpišovského už je na svém místě. O půl roku dříve se z hostování v Jablonci vrátil do Slavie útočník Stanislav Tecl. V pondělí už znovu trénoval v červenobílém.„Já jsem rád, že jsem zpět ve Slavii. Bavili jsme se o tom s trenérem už v prosinci. Teď se bohužel Muris zranil, což samozřejmě není nic příjemného, ale mně to sem otevřelo cestu," prohlásil pro klubový web.

Trenér Trpišovský plánuje na jaře využívat i varianty sestavy, které počítají se dvěma hroty, v kádru proto chtěl mít čtyři útočníky. Tomáše Necida, Milana Škodu a Micka van Burena měl doplnit uzdravený Muris Mešanovič, své zranění si ale obnovil a celou jarní část vynechá. Slavia se rozhodla nelovit na přestupovém trhu a z hostování v Jablonci si stáhla právě Tecla, s osmi brankami druhého nejlepšího střelce podzimu.

 


Články odjinud


Články odjinud