BACKSTAGE: Nepokoje fanoušků hráčům nepomůžou, říká Podaný | iSport.cz
4. srpna 2018 • 15:20

BACKSTAGE: Nepokoje fanoušků hráčům nepomůžou, říká Podaný

Autor: iSport.cz
TOP VIDEA
Bohemians - Slavia: Šílené kiksy sešívané obrany potrestal Vodháněl, 1:0! Bohemians - Slavia: Šílené kiksy sešívané obrany potrestal Vodháněl, 1:0!
Opava - Plzeň: Kovařík našel Beauguela, ten se nemýlil ani podruhé, 0:2! Opava - Plzeň: Kovařík našel Beauguela, ten se nemýlil ani podruhé, 0:2!
VŠECHNA VIDEA ZDE

S druhým kolem je zpět i nový pořad Ligová backstage. Bek Dukly Praha Jakub Podaný se vrací k prohře jeho týmu s Teplicemi, kde dejvický klub prohrál 2:5. Zároveň hodnotí i aktuální sílu Slavie a prohru Sparty v předkole Evropské ligy, v jejímž průběhu vtrhli na hřiště ultras letenského klubu.BACKSTAGE: Nepokoje fanoušků? To není cesta, jak pomoct hráčům a Spartě, říká Podaný

 

FORTUNA:LIGA - první fotbalová liga 2019/2020

Program a rozpis zápasů Tabulka Změny pravidel Herní model Aktuální kolo Sestřihy zápasů VIDEO momenty Tabulka střelců Fantasy liga Kluby

Nejvyšší česká fotbalová soutěž FORTUNA:LIGA v sezoně 2019/2020 pokračuje v herním systému s nadstavbou: po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin a odehrají nadstavbu. Před novým ročníkem se měnila pravidla. Titul obhajuje Slavia Praha, nováčkem jsou České Budějovice.

Stránky klubů: Viktoria Plzeň * Slavia Praha * Sparta Praha * Baník Ostrava
Články odjinud


Články odjinud