3. ledna 2009 • 21:31

Boston konečně prohrál

0
Speciál o Slovácku. Co kouč a kádr? Svědík do Baníku či Plzně? Posunul se, říká Nguyen
SESTŘIH: NY Islanders - Carolina 2:3. Nečas asistencí přiblížil Hurricanes k postupu

AKTUALIZOVÁNO - Posledních deset zápasů v řadě Boston vyhrál. Až v sobotu večer se musel sklonit před Buffalem. K výhře 4:2 přispěl dvěma brankami křídelník čtvrté řady, Matt Ellis, na druhou branku mu přihrával Kotalík.

Michael Frolík uzavřel skóre dnešního zápasu NHL, v němž hokejisté Floridy zvítězili v Pittsburghu vysoko 6:1. Dvacetiletý bývalý kladenský útočník vstřelil v 45. minutě svůj sedmý gól v sezoně.

V brance Floridy dostal před Tomášem Vokounem přednost Craig Anderson, který zastavil 29 střeleckých pokusů domácích hráčů. Překonal ho pouze Ruslan Fedotěnko na počátku druhé třetiny střelou z ostrého úhlu, Panthers však do přestávky zvýšili náskok až na 5:1. Pittsburgh doma prohrál už popáté za sebou.

Boston - Buffalo 2:4 (1:2, 1:2, 0:0)
Branky: 11. Kessel, 30. Thornton - 4. a 24. Ellis (na druhou Kotalík), 6. Vanek, 34. Gaustad. Střely na branku: 31:25. Diváci: 17.565.

Pittsburgh - Florida 1:6 (0:2, 1:3, 0:1)
Branky: 22. Fedotěnko - 16. a 39. Horton, 11. Peltonen, 29. McCabe, 32. Zedník, 45. Frolík. Střely na branku: 30:24. Diváci: 17.042.