29. května 2022 • 09:05

Hokej ONLINE: kdy sledovat zápasy o medaile na MS v hokeji 2022?

Autor: Tomáš Kropáček
Vstoupit do diskuse
0
TOP VIDEA
Blueline: Stanley Cup pro Colorado. Je Makar nový Orr?
Čech skončil v Chelsea: byl u nákupů hvězd i krocení fanoušků
VŠECHNA VIDEA ZDE

MS v hokeji 2022 vrcholí, v sobotu 28. května bylo na programu semifinále hokejového šampionátu. Česká reprezentace podlehla v Tampere Kanadě 1:6 a zahraje si tak v neděli o bronz proti USA. Ve finále se s Kanadou utká domácí Finsko, které zdolalo USA 4:3. Kdy a kde můžete sledovat dnešní zápasy ONLINE nebo v TV?Program dne na MS - 29. května 2022

Čas Zápas TV přenos
14:20 Česko - USA ONLINE ČT Sport
iSport studio s Tomášem Plekancem >>
19:20 Finsko - Kanada ONLINE ČT Sport

Kde sledovat MS v hokeji 2022 ONLINE?

Kromě vysílání České televize má český fanoušek na výběr řadu dalších možností, jak být během mistrovství světa v hokeji v obraze:

  • iSport.cz - textové ONLINE přenosy ze všech zápasů a zápasová studia během zápasů české hokejové reprezentace na iSport.cz
  • YouTube kanál IIHF - na českém území jsou k dispozici sestříhy zápasů, rozhovory i další zajímavosti z průběhu MS. Pokud se připojít ke kanálu přes zahraniční VPN, měli byste mít možnost sledovat i jednotlivé zápasy živě.
  • Radiožurnál Sport - pro příznivce rozhlasového vysílání nabízí Radiožurnál všechny zápasy české hokejové reprezentace v živém vysílání na stanici Radiožurnál Sport.
  • Sázkové kanceláře - všechny zápasy MS v hokeji ve Finsku nabídnou živě i sázkové kanceláře včetně Tipsport TV a Fortuna TV. Pro sledování většinou potřebujete kladný zůstatek na svém sázkařském účtu.

Jak namalovat českou vlajku na obličej? >>

Česko na MS v hokeji 2022

SESTŘIH z MS: Kanada - Česko 6:1. Výplach od Javorových listů, zbývá boj o bronz
Video se připravuje ...

 

Vstoupit do diskuse
0

MS v hokeji 2022 ONLINE - Mistrovství světa ve Finsku

Program MS v hokeji 2022 Pavouk play off Kanadské bodování Statistiky brankářů Tabulky skupin A a B Nominace Vstupenky MS v hokeji 2023

Mistrovství světa v hokeji 2022 se koná od 13. do 29. května ve Finsku. Zápasy elitní skupiny MS hostí Helsinky a Tampere, kde se odehraje i vyřazovací část turnaje. Česká hokejová reprezentace si ve skupině B po výhrách nad Velkou Británií, Lotyšskem, Norskem a USA zajistila ze 3.místa postup do čtvrtfinále, ve kterém porazila Německo 4:1 a výběr Kariho Jalonena čekají v Tampere boje o medaile.

Základní výbava fanouška MS v hokejiHokejové dresy reprezentace ČR * Vlajky ČR

Play off
Články odjinud


Články odjinud