Clash of the Stars, organizace zaměřená na zápasy bojových sportů v podání influencerů a dalších známých i bizarních osobností, uspořádala už osmý turnaj. Tentokrát se premiérově přesunula do Ostravy. Šampionský pás obhájil Tomáš Križan, přezdívaný Dynamo, když se zranil jeho soupeř Filip Grznár. V kleci se znovu ukázal bývalý profesionální bojovník Václav „Baba Jaga“ Mikulášek, ale senzačně prohrál. Nově se vítězně představil muzikant Martin Kocián z kdysi slavné kapely Lunetic, když porazil „Snejkse“. Slavil i Karlos Benda nebo „Datel“. Akci jsme sledovali ONLINE.
Zprávy ze dne 22. června 2024
Za malou chvíli začíná první zápas. Huhu a Jan Rybka jdou do klece!
Zápasník Atilla Végh na Clashi! Slovák Nathan si v rámci příprav na duel s Jirkou Charizanem zatrénoval po boku Végha. Legenda československého MMA bude stát Nathanovi v rohu!
Václav Sivák dorazil do studia! „Je to extrém, nemohl jsem se sem ani dostat. Neviděl jsem moc vašich galavečerů, ale fakt se těším,“ říká boxer.

Jak dopadne první zápas? „Vyhraje Rybka, bude to KO do 20 vteřin,“ myslí si Filip Ondrášek.
Právě začalo předzápasové studio s promotérem Tomášem Le Sym, moderátorem Jakubem Jírou a tvůrcem zábavných videí Filipem „Pruymem“ Ondráškem. „Dnešní večer je pro mě důležitý a speciální. Domů jsem se moc těšil," říká nadšeně Le Sy. Dodává: „Budu netrpělivě čekat na titulový duel. Půjde o sportovně velmi vyrovnaný zápas."
„Před zápasem se cítím dobře, moc se těším. Ostrava určitě udělá suprovou atmosféru,“ říká zápasník Jan Rybka, který jde za tři čtvrtě hodiny do akce.
Začátek galavečeru se neúprosně krátí. Předzápasové studio startuje za hodinu a o úvodní zápas v 19:00 se postarají streameři Huhu a Jan Rybka. První jmenovanný v organizace měl již tři zápasy, ani jeden však nedokázal vyhrát. Rybka premiérově zápasil na posledním galavečeru a odešel jako vítěz.
Připomeňte si předchozí turnaje Clash of the Stars
- Clash of the Stars 1: Krom influencerů do klece nakráčeli i kontroverzní kulturista Filip Grznár či pornoherečka Silviia Dellai. Více čtěte ZDE>>>
- Clash of the Stars 2: Po zápase kontroverzního kulturisty Filipa Grznára došlo na napadení, které bylo vlastně jen upoutávkou na jeho příští souboj. A v jedné z dívčích bitek došlo k nechtěnému uvolnění... ňadra. Více čtěte ZDE>>>
- Clash of the Stars 3: Bylo tak slyšet výkřiky jako „Tlustý prase!“ nebo „Buzeranti!“ Nadávek ale padalo mnohem víc. Tahle zábava zkrátka není pro každého. Více čtěte ZDE>>>
- Clash of the Stars 4: Do klece proti sobě nastupovali i lidé, které nelze označovat za bojovníky, jejich klání však většinou bavila zaplněné tribuny nejvíc. Souboje, které se přibližovaly profesionálním výkonům tak hlasitou odezvu nevyvolávaly. Více čtěte ZDE>>>
- Clash of the Stars 5: Očekávaný střet kickboxera Tadeáše Růžičky s jednou z nejvíce nenáviděných „osobností“ sociálních sítí Tadeášem Veselým skončil vyhozeným ramenem „Gangstaboye“. Došlo ale i na zápas „naslepo“ či střet liliputů... Více čtěte ZDE>>>
- Clash of the Stars 6: Turnaj ovládnul nový šampion Filip Grznár. Ten porazil Lukáše Tůmu a získal pás polotěžké váhy. V sobotu v pražském O2 universum fanoušci buráceli, z extrémů nejvíce poutal zápas Karlose Bendy proti třem Romům, kteří všichni padli hned v prvních kolech. Více čtěte ZDE>>>
- Clash of the Stars 7: Na galavečeru se představil Jaromír Soukup, šéf televize Barrandov, který vyhrál po diskvalifikaci youtubera Aleše Bejra, který ho několikrát nedovoleně hlavičkoval. Premiérovou výhru slavil v organizaci i Václav Mikulášek. Více čtěte ZDE>>>
Změna na zápasové kartě! Před třemi dny bylo oznámeno, že se na galavečeru v Ostravě nepředstaví tiktoker David Čonny, který absentuje kvůli zranění. Vedení organizace však velmi rychle sehnalo náhradu. Marek „Datel“ Valášek se nakonec střetne s náhradníkem Patrikem „Žralokem“ Hűblerem.