To je z mé strany vše. Těším se u dalších přenosů, na počtenou.
Držení míče: 45 % : 55 %.
Střely na branku: 7:5. Střely mimo: 8:2. Rohy: 6:2. Ofsajdy: 4:4. Fauly: 21:10.
Je dobojováno. Sledovali jsme vyrovnaný duel, který nakonec nabídl tři branky. Šťastnější jsou hosté, kteří se prosadili dvakrát a vyhráli tak nad Sionem 2:1. Braga má tedy k postupu blíže, ale v Portugalsku to bude ještě velká bitva.
90+6
90+5
Domácí hráč se ve vápně dostal k míči, ale nezvládl zpracování a o šanci se sám připravil.
90+4
Braga zvládá konec zápasu skvěle a myslím si, že si ze Švýcarska odveze cenné vítězství.
90+3
Střídání v týmu SC Braga: ze hřiště odchází Nikola Stojiljković, přichází Ricardo Ferreira.
90+1
Rozhodčí přidal pět minutek.
90
Tak to je komplikace pro Bragu, protože Vukčevič vyfasoval druhou žlutou kartu a následuje tedy karta červená! Na hřišti navíc vznikla strkanice a rozhodčí to nemá lehké.
90
Z rohu nic nebylo a dopředu pospíchají domácí fotbalisté.
90
Rohový kop pro Bragu.
89
Domácí drží míč a snaží se něco vymyslet. Zatím ale kombinují daleko od branky Portugalců.
88
Po další akci to vyzkoušel Wilson Eduardo, ale branku netrefil.
87
Na nějaký závěrečný tlak to zatím nevypadá. Braga se v pohodě brání a navíc směrem dopředu je aktivnější a nebezpečnější.
85
Střídání v týmu SC Braga: ze hřiště odchází Ahmed Hassan, přichází Josué.
84
A po rohu zakončoval opět Gekas, ale tentokrát branku netrefil vůbec.
84
Gekas na sebe poprvé upozornil, ale Matheus Magalhães si s jeho pohotovým zakončením poradil.
83
Ebenezer Assifuah se hnal dopředu, ale byl z toho pouze další ofsajd.
81
Hostující Rafa Silva nyní předvedl parádní zpracování míče patičkou a vysloužil si potlesk tribun.
79
Na hřiště se dostal velezkušený Theofanis Gekas, tak uvidíme, co tento borec vymyslí.
78
Střídání v týmu FC Sion: ze hřiště odchází Moussa Konaté, přichází Theofanis Gekas.
78
Snažení hostů ukončil další ofsajd a opět v něm byl Stoiljković.
77
Nyní je k vidění mnoho nepřesných přihrávek a míč létá ze strany na stranu. Na další branku stále čekáme.
75
Z rohu se nic neurodilo. U míče jsou nyní domácí fotbalisté, kteří se snaží něco kloudného vymyslet.
74
A domácí brankář měl opět práci, protože nyní ho vyzkoušel Rafa Silva. Andris Vaņins si ale s přízemním pokusem s vypětím všech sil poradil, roh.
73
Ke střele se dostal hostující Stoiljković, ale Vanins si s tímto pokusem poradil a stav zápasu se nemění.
71
Žlutou kartu dostává Carlitos (FC Sion).
70
Střídání v týmu FC Sion: ze hřiště odchází Bia Mujangi, přichází Daniel Follonier.
70
Posledních dvacet minutek mají domácí. Je jasné, že konec zápasu bude ještě hodně zajímavý.
68
Po inkasované brance se domácím příliš nedaří a nebudou to mít vůbec lehké. Braga se totiž v pohodě brání.
66
Střídání v týmu SC Braga: ze hřiště odchází Alan, přichází Pedro Santos.
66
Ze svého prvního rohu v tomto utkání ale Braga nic nevymyslela a na tahu je tak opět Sion.
65
Na druhé straně vyzkoušel pozornost brankáře Nikola Vukčević, ale ten byl pozorný a míč vyrazil na roh.
64
Domácí se hned vydali dopředu, ale nic z toho nebylo, takže Braga stále vede nejtěsnějším možným rozdílem.
62
Braga právě vstřelila branku!
Aktivnější byl domácí celek, ale do vedení jde hostující Braga. Po rychlé akci se na hranici velkého vápna dostal ke střele RAFA SILVA a zamířil přesně, míč skončil u tyče a Andris Vaņins byl bez šance – 1:2.
62
A další ofsajd domácích, tentokrát v něm byl Mujangi Bia.
60
Další snažení domácích ukončil ofsajd, ve kterém byl velmi aktivní Konaté.
59
Z následného rohu nic nebylo a Sion tak hraje s Bragou stále nerozhodně.
58
Carlitos to vyzkoušel ze standardní situace a Matheus Magalhães měl co dělat, aby míč vyrazil, nakonec to ale zvládl skvěle! Roh pro Sion.
56
Sion je po vstřelené brance při chuti. Domácí hned získali míč a už se opět tlačí dopředu.
54
Sion právě vstřelil branku!
Je vyrovnáno! Po rychlé kombinační akci se ve vápně zbavil obránce MOUSSA KONATÉ, který poté nic nevymýšlel a prostřelil vše, co mu stálo v cestě, tedy včetně brankáře – 1:1.
54
Z rychlé akce domácího celku nic nebude, protože podle pomezního rozhodčího byl Mujangi Bia v ofsajdu.
52
Hostující hráč se skvěle proháčkoval do vápna, ale zakončit už nedokázal, protože dobrým obranným zákrokem se prezentoval Reto Ziegler.
50
Assifuah v šanci! Ten si počkal na centrovaný míč, tentokrát už branku ohrozil, ale Matheus Magalhães byl na svém místě a stav zápasu se nemění!
49
Po akci domácího celku se ke střele dostal Fernandes, ale z hranice penalty hradbu těl nepropálil. Roh pro Sion.
49
Nakonec se Braga vydala dopředu, ale byl z toho pouze nepřesný dlouhý nákop a míč pohodlně sebral Andris Vaņins.
48
Druhý poločas začal opatrně. Hosté drží míč a nikam nepospíchají, což je ale pochopitelné.
46
Vše je připraveno, jdeme na druhé dějství.
Hráči se vrací zpět na trávník. Druhý poločas začne za malý okamžik.
Druhý poločas začne přibližně v 22:08.
První poločas je za námi. Sledujeme vyrovnaný duel, který zatím lépe zvládá Braga, která se dokázala prosadit a nad Sionem tak vede 1:0. Vzhledem k tomu, že domácí nehrají vůbec špatně, tak je jasné, že druhý poločas bude ještě hodně zajímavý.
45+2
45+1
Rozhodčí přidal dvě minutky.
45
K další ráně se dostal Veroljub Salatic, ale ani on nemířil přesně a Matheus Magalhães zasahovat nemusel.
44
Moussa Konaté to vzal opět na sebe, ale ani tentokrát z toho nebyla vyrovnávací branka a vypadá to, že v prvním poločase se už nic nestane.
42
Hostující Stoiljković byl v ofsajdu a z akce portugalského celku tedy nic nebylo.
40
Do konce prvního poločasu zbývá posledních pět minutek, tak uvidíme, čeho se ještě dočkáme.
38
Ale z rohu nic nebylo, navíc celé snažení Sionu ukončil útočný faul a na tahu je Braga.
37
Moussa Konaté se opřel do míče, ale Matheus Magalhães si s jeho přízemním pokusem s vypětím všech sil poradil, roh. Dočkáme se vyrovnávací branky?
36
Aktivní Carlitos dokázal míč tečovat, ale s tímto slabým zakončení neměl Matheus Magalhães žádný problém.
35
U míče jsou opět domácí fotbalisté, kteří kombinují na polovině svého soupeře a snaží se něco vymyslet.
33
Carlitos se dostal ke střele z hranice velkého vápna, ale ani tentokrát nemířil přesně a nic z toho nebylo. Pokus to ale nebyl nejhorší. Domácí nyní tlačí, ale zatím z toho nic nebylo.
31
Domácí ale opět zastavil pomezní rozhodčí, protože Ahmed Hassan byl v ofsajdu.
30
Po třiceti minutách vede Braga stále o jednu branku. Domácí ale přidali a tlačí se dopředu, ovšem zatím se jim ve finální fázi příliš nedaří.
28
Na trávníku se přiostřilo a k vidění nyní bylo několik faulů. Nyní ale rozhodčí žlutou kartu nevytáhl a vše řešil domluvou.
26
Carlitos se na hranici velkého vápna dostal k míči, ale hradbu těl před sebou nepropálil.
25
Komplikace pro domácí celek, který musel už v prvním poločase střídat.
24
Střídání v týmu FC Sion: ze hřiště odchází Léo Lacroix, přichází Ebenezer Assifuah.
24
Jeden z domácích hráčů zůstal ležet na trávníku a rozhodčí hru raději přerušil, bude se ošetřovat.
23
Oba celky se tlačí dopředu, ale na další branku zatím čekáme.
21
Žlutou kartu dostává Edimilson Fernandes (FC Sion).
20
Je za námi úvodních dvacet minutek. Viděli jsme jednu branku a hraje se v poměrně svižném tempu, takže diváci se rozhodně nenudí a čeká nás zajímavý duel.
19
Žlutou kartu dostává Nikola Vukčević (SC Braga).
18
A další akce hostů skončila ofsajdem a v něm byl podle rozhodčího Ahmed Hassan.
17
Aktivní Nikola Stojiljković se opět dral dopředu, ale tentokrát si v souboji pomohl faulem a akce hostů tedy skončila.
15
Portugalci jsou při chuti a nyní diktují tempo hry, tak uvidíme, zda z toho ještě něco vytěží. Domácí nyní vůbec neví, co mají hrát.
13
A máme tu úvodní branku a hosté jdou do vedení 1:0. NIKOLA STOJILJKOVIĆ si naběhl do vápna, dostal míč a skvělou křižnou střelou nedal domácímu brankáři šanci. Krásná a důležitá branka.
12
Po další akci Sionu to vzal na sebe Carlitos, ale jeho projektil neměl gólové parametry a branku tedy domácí borec neohrozil.
11
Domácí to vyzkoušeli dlouhým nákopem, ale tomu scházela přesnost a míč sebral pozorný Matheus Magalhães.
10
Nikola Stojiljković bojoval u rohového praporku, ale nakonec se od něj míč odrazil do zámezí a rozehrávat tak bude Andris Vaņins.
9
Míč poslal do vápna Mujangi Bia, ale z úvodního rohu nic nebylo.
8
Rohový kop pro Sion.
7
Ale Portugalci nevymysleli vůbec nic, pouze nepřesnou přihrávku a u míče jsou opět domácí fotbalisté.
6
Bia Mujangi se hnal dopředu, ale k míči se neprodral a ani z této akce tedy nic nebylo. Na tahu je Braga.
5
Obraz hry je stále stejný. Hosté se pouze brání a domácí útočí, ale na první střelecký pokus stále čekáme.
3
Domácí začali velmi aktivně. Stále kombinují a tlačí se dopředu, ale portugalský celek zatím velmi pozorně brání a skvěle napadá.
1
Úvodní výkop obstarali domácí fotbalisté, kteří zatím trpělivě kombinují a nikam se neženou.
1
Vše je připraveno, jdeme na to.
Hráči obou celků jsou na trávníku. Duel mezi Sionem a Bragou tedy začne za malý okamžik.

FC Sion: Vaņins – Ruefli, Lacroix, R. Ziegler, Jagne – Garcia Carlitos, Fernandes, Salatic (C), Ndoye, Mujangi – Konaté.
Náhradníci: Fickentscher – Vanczák, Sierro, Karlen, Assifuah, Gekas, Follonier.

SC Braga: Magalhães – Eduardo, Pinto, Boly, Baiano – Alan (C), Carlos, N. Vukčević, R. Silva – Ah. Hassan, Stojiljković.
Náhradníci: Marafona – Ferreira, Augusto, Mauro, Josué, Fonte, Santos.

Rozhodčí: Aranovskiy – Voytyuk, Bekker.
Zápas na Stade de Tourbillon začne ve 21:05, takže si na večer nic neplánujte a buďte u našeho přenosu. Jste k němu všichni zváni.
SC Braga

Hosté patří k širší špičce portugalské ligy a svou sílu ukázal klub i na podzim v základní skupině Evropské ligy. Ve skupině F obsadil první místo, když za sebou zanechal i Olympique Marseille. Braga čtyřikrát vyhrála, jednou remizovala a prohrála pouze ve Francii, právě na Olympique. Dnes bude papírovým favoritem, potvrzení však musí přijít na trávníku a to není vždy tak jednoduché...

FC Sion

Švýcarský tým se do jarních bojů probojoval ze skupiny B, kde obsadil druhé místo. Nestačil pouze na anglický Liverpool, na který ztratil jediný bodík. Ve skupině si Sion připsal dvě výhry, tři remízy a pouze jedinou porážku, a to na půdě Kazaně. Pro tým je postup úspěchem a dnes se může poměřit s dalším z těžkých soupeřů.

Sion – Liverpool 0:0
Dobrý večer u Evropské ligy. Dnes se společně podíváme na zápas úvodního kola play-off, ve kterém se střetnou FC Sion a SC Braga.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 21:05.