Evropská liga - 3. kolo -  ONLINE PŘENOS -  AC Milán : AEK Atény - 19. října 2017   21:05

AC Milán
G. Donnarumma – Musacchio, Bonucci (C), Ricardo Rodríguez – Calabria, Bonaventura (73. Kessié), Çalhanoğlu, Suso (83. Borini), Locatelli – André Silva (62. N. Kalinić), Cutrone.
Storari – N. Kalinić, Borini, Montolivo, Biglia, Paletta, Kessié.
Ekberg – Culum, Hallberg (vš. SWE)
Stadio Giuseppe Meazza (San Siro), Milán
AEK Atény
Anestis – O. Vranješ, Tzanetopoulos, Bakakis – H. Lopes, Simoes, Johansson, Galo – Livaja (76. Bakasetas), Mantalos (C) (90+3. Galanopoulos), Christodulopulos (64. Araujo).

To je z dnešního on-line přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou.
Je dobojováno! AC dnes jednoznačně ztratilo body a souboj prvního s druhým týmem skupiny tak končí nečekanou remízou 0:0. Pro AEK je to druhý skvělý výsledek z hřiště soupeře, po výhře 2:1 v Rijece dnes řecký klub vydřel další bod z hřiště největšího favorita skupiny, to se počítá!
90+6'
90+3'
Zákroky brankáře AEK Anestise – 1.
90+3'
Zákroky brankáře AEK Anestise – 9.
90+3'
Zákroky brankáře AC Milán Donnarummy – 2.
90+3'
Střídání v týmu AEK Atény FC: ze hřiště odchází Petros Mantalos, přichází Kostas Galanopoulos.
90+1'
Šanci na vstřelení gólu domácí ještě mají, sudí totiž nastaví pět minut!
90'
Je tu poslední minuta a stále gól nepadl, na hráčích AC je patrná snaha, ale nedaří se...
87'
Domácí se nakonec v pohodě ubránili, jenže následně fauluje Davide Calabria (AC Milán) a míč tak znovu získají hosté.
86'
Jenže nyní to jsou hosté, kdo bude rozehrávat rohový kop.
85'
Pět minut nás dělí od konce základní hrací doby, domácí se snaží o vstřelení alespoň jednoho gólu, který by jim, pravděpodobně, přihrál všechny body.
83'
Střídání v týmu AC Milán: ze hřiště odchází Suso, přichází Fabio Borini.
81'
Žlutou kartu dostává Marko Livaja (AEK Atény FC), který na lavičce AEK měl nějaké nemístné komentáře směrem k sudímu.
80'
Čeká nás posledních deset minut tohoto utkání, v němž stále čekáme na první gól, hosté jsou velmi blízko překvapivému bodu!
77'
Přízemní střela Cutroneho (AC Milán) nepřekvapila Anestise v brance AEK.
76'
Střídání v týmu AEK Atény FC: ze hřiště odchází Marko Livaja, přichází Tasos Bakasetas.
75'
K Donnarummovi nyní míří zpětná přihrávka, domácí ale bleskurychle přechází do útoku.
73'
Žlutou kartu dostává Petros Mantalos (AEK Atény FC).
73'
Střídání v týmu AC Milán: ze hřiště odchází Giacomo Bonaventura, přichází Franck Kessié.
72'
Davide Calabria (AC Milán) se provinil útočným faulem a je po akci.
70'
Nakonec je to Manuel Locatelli (AC Milán), kdo před brankou AEK fauluje, míč mají hosté.
69'
Tlak AC narůstá, po zblokované střele Locatelliho je tu roh pro AC, domácí budou rozehrávat z levé strany.
68'
Šance domácích, Giacomo Bonaventura to zkusil přímo z volného kopu a Giannis Anestis musel vyrážet na roh!
67'
Nakonec žádné nebezpečí pro branku AEK, Giannis Anestis může vykopávat.
66'
Domácí vybojovali rohový kop, který bude rozehrávat Suso.
65'
Davide Calabria (AC Milán) rychle vhazuje z pravé strany, na útočné polovině, domácí usilují o první gól.
64'
Střídání v týmu AEK Atény FC: ze hřiště odchází Lazaros Christodulopulos, přichází Sergio Araujo.
62'
Střídání v týmu AC Milán: ze hřiště odchází André Silva, přichází Nikola Kalinić.
60'
Ani hodina hry gól zatím nepřinesla, i druhý poločas se nese v podobném duchu, jako ten první – úvod vyšel hostům, poté převzali aktivitu domácí, to platí i nyní.
58'
Hakan Çalhanoğlu (AC Milán) nyní prověřil pozornost gólmana AEK, Giannis Anestis dokázal jeho střelu z hranice vápna zneškodnit.
56'
Giannis Anestis (AEK Atény) nemusel při rohovém kopu AC zasahovat, míč mají hosté.
55'
Ti vybojovali rohový kop, který rozehrají z levé strany, po pěkné střele Locatelliho, kterou musel Giannis Anestis vyrážet nad branku.
54'
Jenže Lazaros Christodulopulos přišel o míč a zaútočili domácí.
53'
A opět jsou to hosté, jmenovitě Lazaros Christodulopulos, kteří se ženou dopředu.
52'
Hostů ani v úvodu druhé půle nelze upřít snahu, AEK je opět aktivnější, než domácí tým.
50'
Také úvod druhé půle poznamenán velkým množstvím faulů.
49'
Tentokrát končí akce AEK faulem, kterého se dopustil Petros Mantalos.
47'
Marko Livaja (AEK Atény) v ofsajdu, nebylo o čem, byl to minimálně metrové postavení za posledním obráncem.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 22:10.
První poločas skončil tak, jak začal, tedy za stavu 0:0. Hosté měli výtečný vstup do zápasu, kdy tlačili svého soupeře před branku Donnarummy, nicméně gól z této převahy vytěžit nedokázali. AC postupně, zhruba po čtvrthodině, převzalo iniciativu a poté se i domácí snažili o vstřelení gólu, k čemuž jim ale stále něco chybělo, zejména přesnost v zakončení a i trochu štěstí.
45+1'
45+1'
Manuel Locatelli (AC Milán) z hranice šestnáctky netrefuje branku AEK, míč letí vedle branky.
45+1'
Nastavuje se jedna minuta, sledujeme akci domácích, Silva neprostřelil obránce, Bonaventura se dostal k odraženému míči, ale i on trefil pouze obránce AEK, roh pro AC.
45'
Probíhá poslední minuta řádné hrací doby prvního poločasu, stav je stále bezbrankový a tak to s největší pravděpodobností bude platit i po hvizdu sudího.
43'
Hélder Lopes (AEK Atény) v ofsajdu, míč pro AC, domácí mohou jít dopředu.
41'
Probíhá poslední pětiminutovka prvního poločasu, stav stále bezbrankový, hosté mají míč na polovině AC.
39'
Gianluigi Donnarumma (AC Milán) musel daleko od své branky, aby stihl odkopnout míč před nabíhajícím Livajou, který se hnal za obranu AC.
37'
Žlutou kartu dostává Manuel Locatelli (AC Milán).
36'
Patrick Cutrone (AC Milán) si nabíhal na pas před branku AEK, ale při tom postrčil bránícího Vranješe, jasný faul.
35'
Domácí znovu s míčem u půlící čáry, hosté opět poslušně v defenzivním bloku na své polovině.
33'
Giacomo Bonaventura (AC Milán) se ocitá na trávníku, po souboji s obráncem AEK, ale není to faul.
32'
Pískot diváků utichl, míč získávají u půlící čáry domácí.
30'
Chybu v rozehrávce domácích málem potrestal André Simoes (AEK Atény), který obral o míč Musacchia a poté z ostrého úhlu poslal míč na branku, ten se v podstatě otřel o brankovou čáru a o tyč, ale končí mimo!
28'
Žlutou kartu dostává André Simoes (AEK Atény FC).
26'
Akce Milána končí odpískaným ofsajdem, v němž se ocitl Davide Calabria.
25'
Giacomo Bonaventura (AC Milán) to zkusil technicky z levé strany, ale bránící Vranješ dokázal míč hlavou statečně vyrazit, následná střele Locatelliho, zpoza vápna, míří vedle branky.
24'
Nepovedený centr domácích z levé strany, Giannis Anestis (AEK Atény) si míč stahuje ze vzduchu, je po akci AC.
23'
Hráči AEK opět nastoupeni na vlastní polovině, kde vyčkávají na to, co předvede soupeř.
21'
Lazaros Christodulopulos (AEK Atény) v ofsajdu, míč získávají domácí.
20'
AC je znovu u vápna AEK, hosté se v posledních minutách musí bránit.
19'
Roh rozehráli domácí z pravé strany, nicméně míč se hned dostal k půlící čáře.
18'
Suso (AC Milán) se nyní odhodlal ke střele, ale ta byla zblokována a zamířila vedle branky.
17'
Nyní se hraje převážně ve středu hřiště, již delší dobu jsme neviděli hru u jednoho nebo druhého pokutového území.
15'
Překopávaná ve středu hřiště, míč získávají hosté.
13'
Vypadá to, že aktivita AEK pomalu opadává a více do hry se také dostávají domácí.
12'
Útočným faulem na Vranješe končí akce domácích, Giannis Anestis rozehrává daleko od své branky, posílá míč na polovinu AC.
11'
Giannis Anestis (AEK Atény) si musí pospíšit s odkopem od vlastní branky, míč se mu povedlo odehrát.
10'
Hélder Lopes (AEK Atény) rozehrál volný kop z levé strany, ale míč skončil v autu, nicméně vhazují hosté.
9'
Domácí faulují Marko Livaju, hosté tak získávají výhodu volného kopu na polovině AC.
8'
Akce domácího týmu však nyní končí ofsajdem, v němž se ocitá Patrick Cutrone a míč tak znovu získávají fotbalisté řeckého klubu.
7'
Diváci pochopitelně pískají, mezitím se domácí fotbalisté bránící na vlastní polovině, AEK má výtečný vstup do zápasu!
6'
Lazaros Christodulopulos (AEK Atény) bude moci rozehrát další roh z levé strany, ale ani tentokrát hosté branku Donnarummy neohrozili.
5'
Další roh pro AEK, které je zatím aktivnější, než favorizované AC, hosté budou opět rozehrávat z levé strany.
4'
Míč sice dolétl před branku AC, ale defenziva domácího týmu si poradila a poslala míč do bezpečí.
3'
Hosté vybojovali rohový kop, který bude z levé strany rozehrávat Petros Mantalos.
2'
Marko Livaja (AEK Atény) se ocitá v ofsajdu, první útočná akce AEK neúspěšná.
1'
Oba týmy na trávníku, utkání za malý okamžik začne.

AC Milán: G. Donnarumma – Musacchio, Bonucci (C), Ricardo Rodríguez – Calabria, Bonaventura, Çalhanoğlu, Suso, Locatelli – André Silva, Cutrone.
Náhradníci: Storari – N. Kalinić, Borini, Montolivo, Biglia, Paletta, Kessié.

AEK Atény FC: Anestis – O. Vranješ, Tzanetopoulos, Bakakis – H. Lopes, Simoes, Johansson, Galo – Livaja, Mantalos (C), Christodulopulos.
Náhradníci: Tsintotas – Ajdarević, Araujo, Bakasetas, Galanopoulos, Klonaridis, Giannoutsos.

Rozhodčí: Ekberg – Culum, Hallberg (vš. SWE).
V souboji základní skupiny D půjde o souboj prvního s druhým. Vedoucí tým skupiny, AC Milán, ve dvou zápasech neztratilo ani bod a po suverénní výhře 5:1 ve Vídni, nad domácí Austrií, uspělo doma i s Rijekou, byť těsně 3:2. S dvoubodovým náskokem tak milánští vedou skupinu právě před řeckými Aténami. AEK vstoupilo do skupinové fáze výhrou 2:1 v Rijece, velmi cennou, z pohledu postupových ambic. Následovala ale možná zbytečná domácí ztráta dvou bodů v duelu s rakouskou Austrií za remízu 2:2.
Vítejte u online přenosu fotbalového utkání základní skupiny Evropské ligy, v němž italský AC MILÁN přivítá na svém stadionu řecký AEK ATÉNY.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 21:05.