Evropská liga - 3. kolo -  ONLINE PŘENOS -  AC Milán : Real Betis - 25. října 2018   18:55

AC Milán
AC Milán
83' Cutrone (Castillejo)
1:2
(0:1)
Real Betis
Real Betis
30' A. Sanabria  (Lo Celso) • 55' Lo Celso
AC Milán
Reina – Calabria, A. Romagnoli (C), C. Zapata, Laxalt – Bakayoko (46. Cutrone), Biglia (80. Bertolacci), Bonaventura – Castillejo, Higuaín, Borini (46. Suso).
Nijhuis – van de Ven, de Vries (všichni Nizozemsko)
Stadio Giuseppe Meazza (San Siro), Milán (82 955 míst)
Real Betis
Pau López – Mandi (C), Bartra, Sidnei – Barragán, Lo Celso, W. Carvalho (90+2. Feddal), Canales, Firpo – León (66. Tello), A. Sanabria (78. Morón).
Robles – Boudebouz, Inuj, Kaptoum, Tello, Morón, Feddal.

Držení míče: 51 % : 49 %.
Střely na branku: 2:3. Střely mimo: 4:6. Rohy: 7:0. Ofsajdy: 0:3. Fauly: 12:11.
Je konec! Dnešní utkání nakonec končí vítězstvím Betisu, který favorita zápasu porazil poměrem 2:0. Nutno dodat, že španělský celek byl v dnešním utkání o poznání nebezpečnější, to platilo především v prvním poločase. Druhé dějství opět nabídlo vyrovnanou podívanou, avšak o druhou branku se postaral právě Betis. AC se dlouhou dobu herně nedařilo, největší šance přišla až dvacet minut před koncem, Castillejo v ní napálil pouze tyč. Domácí se přeci jenom dočkali snížení, nicméně soupeř si hubené vedení pohlídal.
90+6'
90+5'
Nyní se na zemi ocitl Morón, píšťalka sudího ale zůstala němá. Betis nyní hraje velice zkušeně.
90+4'
Tak pozor, v samotném závěru přichází přímá červená karta pro Castilleja, který u postranní čáry sestřelil Lo Celsa. Domácí křídelník zřejmě neudržel emoce.
90+4'
AC rozjíždí jednu z posledních akcí, soupeř je v plném počtu u své šestnáctky. Povede se italskému celku srovnat stav?
90+3'
Posléze to Bonaventura zkoušel vzdušnou nabídkou na Higuaína, který na ní ale nedoskočil. López se tak dostal k výhozu do strany.
90+2'
Střídání v týmu Real Betis: ze hřiště odchází William Carvalho, přichází Zouhair Feddal.
90+2'
Betisu se podařilo vyvézt míč na druhou stranu, posléze na jistotu odkopával Firpo, který poslal balón až za brankovou čáru.
90+1'
Druhý poločas bude nastaven o šest minut.
90'
Castillejo se dostával do vyložené šance, na poslední chvíli přispěchal Bartra, který si pomohl čistým zákrokem. AC se marně dožadovalo penalty.
89'
Zanedlouho se nám rozběhne poslední minuta řádné hrací doby. Mnohem aktivnější jsou domácí, kteří mají velké problémy s obranou soupeře.
88'
Cutrone se marně dožadoval odpískání faulu, poté ještě dohrával celou situaci, za což si vykoledoval výstrahu od sudího. Další odkop od hostující svatyně.
87'
Calabria to možná zbytečně zkoušel dlouhým pasem na Castilleja, který si ale v rychlostním souboji s Firpem nevěděl rady. López bude odkopávat.
86'
Žlutou kartu dostává Pau López (Real Betis).
84'
Dalekonosná kolmice měla najít Canalese, kterému chyběl zhruba metr. Domácí na nic nečekali a okamžitě podnikli akci po levém křídle.
83'
AC Milán právě vstřelil branku!
Domácí se konečně dočkali úvodní branky! Suso podržel míč, poté ho přihrál vedle stojícímu Castillejovi, který ještě oslovil lépe postaveného PATRICKA CUTRONEHO, jehož rána placírkou skončila za Lópezem. Závěr tohoto utkání bude jistě hodně zajímavý.
83'
Barragán přihrál po postranní čáře na Moróna, který následně vybojoval nedovolený zákrok. Betis bude mít k dispozici volný kop z velké vzdálenosti.
82'
Do konce zápasu zbývá něco málo přes deset minut. Domácím se krátí čas, stále prohrávají o dvě branky, Betis navíc brání velice ukázkově.
81'
Suso si počkal na náběh Romagnoliho, který zkoušel odcentrovat z první. Do dráhy letu míče se ale připletl Sidnei, od jehož nohy se míč odrazil do zámezí.
80'
Střídání v týmu AC Milán: ze hřiště odchází Lucas Biglia, přichází Andrea Bertolacci.
80'
Žlutou kartu dostává Giovani Lo Celso (Real Betis).
80'
Laxaltova vzdušná nabídka padala do dobrého prostoru, zde ale zasáhl pozorný Mandi, jeho odvrácení míče našlo volného kolegu Carvalha.
79'
Firpo se snažil vybojovat alespoň rohový kop, nakonec je z toho "pouze" aut. Betis se rozhodl přenést hru na obrannou polovinu, kde s míčem operuje Sidnei.
78'
Střídání v týmu Real Betis: ze hřiště odchází Antonio Sanabria, přichází Lorenzo Morón.
77'
Už se hraje, López se sám postaral o odkop od své branky, který zamířil k Sanabriovi. Ten si míč pohlídal, následně vybojoval autové vhazování.
76'
Hra musela být přerušena, neboť špatně došlápl hostující brankář López. Na scénu přispěchal lékařský personál, hrát se ted nemůže, což se domácím nelíbí.
75'
Laxalt se celkem snadným způsobem dostal na útočnou polovinu, kde si cestičku vpřed rozmyslel. Následovala přihrávka vedle stojícímu Susovi.
74'
Domácí se málem dočkali snížení! Z větší vzdálenosti to zkoušel Castillejo, jehož táhlá střela trefila pravou konstrukci, od které se míč odrazil mimo bránu.
69'
Suso si v pokutovém území zpracoval těžkou přihrávku hrudí, následně mu míč uskočil od kopačky, což přineslo pouze slabé zakončení.
68'
Španělský celek očividně nikam nespěchá, v tuto chvíli sledujeme kombinaci na malém prostoru, která se odehrává dalek od domácí svatyně.
67'
Byl to právě Biglia, který se dostal s míčem do operativní pozice, ze které ale nevymyslel nic kloudného. Naopak napadání Betisu přineslo zisk balónu.
66'
Střídání v týmu Real Betis: ze hřiště odchází Sergio León, přichází Cristian Tello.
65'
Nyní se ke střele z velké vzdálenosti dostal Biglia, který svůj projektil poslal vysoko nad branku. Ani tentokráte nemusel López zasahovat.
64'
Mandi spolupracoval s Barragánem, který mu ale vracel do přehuštěného prostoru. Domácí se tak pustili do útočné akce, Cutrone ale nepřešel přes Bartru.
63'
AC se pokusilo zahrozit prostřednictvím rohového kopu. Centr směřoval na Castilleja, který se dostal ke střele, kterou mu ale srazil do bezpečí Mandi.
62'
Lo Celso hraje s velkou chutí, před malým momentem se mu nepodařilo adresovat přesnou přihrávku na Leóna. Míč se ocitl až za postranní čárou.
61'
Na druhé straně se poprvé ve druhém poločase dostal k slibnější práci s míčem Cutrone, jehož centr směřující na Higuaína skončil až u Lópeze.
60'
Na zemi se sice ocitl Calabria, o nedovolený zákrok se ale nejednalo. Pokračuje se tedy ve hře, hostující mužstvo otočilo hru k pravé autové čáře.
59'
Posléze jsme sledovali pohlednou kombinaci po pravém křídle, Canales nakonec zasekl míč kolem Laxta, načež neúspěšně přenášel na Firpa.
58'
Sanabria dokázal zalepit složitou přihrávku od Sidneiho, posléze se k němu dostal Suso, jehož kroucená přihrávka skončila v náruči Lópeze.
57'
Canalesovi se nepodařilo proniknout od postranní čáry až na útočnou polovinu, cestičku vpřed mu zastavil Laxalt. Autové vhazování pro Betis.
56'
Před italským velkoklubem číhá opravdu složitý úkol. Krátce po startu druhého poločasu prohrává o dvě branky, čas na vyrovnání se krátí.
55'
Real Betis právě vstřelil branku!
Hosté jdou do dvoubrankového vedení! Betis se opět usadil na útočné polovině, hraničním zákrokem byl na zem poslán Sanabria, což ale španělskému celku nemuselo vadit. K volnému míči se totiž dostal GIOVANI LO CELSO, jehož technická navštívenka putovala mimo dosah zkušeného Reiny.
55'
Jenomže ve hře AC je až příliš nepřesností. Jednu z nich nyní udělal Biglia, jehož přenesení hry našlo Laxalta, nicméně míč se od jeho kopačky dostal do zámezí.
54'
Susova kostrbatá přihrávka směřovala na Calabriu, před kterým ale zasahoval Sidnei. Právě hostující obránce si pomohl proti Susovi faulem.
53'
Kousek za polovinou hřiště skončil na zemi hostující Canales, kterého skolil na zelený pažit střídající Suso. Betis okamžitě rozehrál standardní situaci.
52'
León šikovně sklepl pod sebe na Carvalha, u kterého okamžitě byl pozorný Bonaventura, který založil rychlou protiakci svého mužstva.
51'
Hezká akce Betisu. Sám na sebe to nakonec vzal Firpo, jehož rána levačkou se stočila daleko od branky. Reina ani tentokráte nezasahoval.
50'
Posléze se Leónovi nevydařila zpětná přihrávka na Lo Celsa, kterou zachytil pozorný Zapata. AC se ale nepovedlo vyvézt míč do bezpečí.
49'
Na druhé straně se k sympatické ráně dostal Lo Celso, který zkoušel štěstí levačkou. Jeho zakončení nakonec putovalo zhruba metr nad břevno.
48'
Italský celek rozjel první útočnou akci svého celku, jeho centr do pokutového území ale nepřinesl nic nebezpečného. López bude vykopávat.
47'
Odstartoval nám druhý poločas, jehož úvodní rozehrávku si tentokráte vzali na starost domácí, kteří budou pro změnu hrát zleva doprava.
46'
Střídání v týmu AC Milán: ze hřiště odchází Fabio Borini, přichází Suso.
Střídání v týmu AC Milán: ze hřiště odchází Tiemoué Bakayoko, přichází Patrick Cutrone.
46'
Máme za sebou první poločas, který nám nabídl hodně zajímavou podívanou. Úvod utkání nebyl zrovna atraktivní, jediná branka přišla až po necelé půl hodině, postaral se o ní hostující Sanabria. Španělský celek měl najednou více ze hry, navíc si připsal další slibné šance, avšak žádnou branku jsme už neviděli. No, Betis se sice radoval ze druhé branky, Sanabria se ale v době přihrávky nacházel v ofsajdu, AC si tak oddychlo. I tak je výkon domácího celku za očekáváním, López si nepřipsal žádný složitější zákrok.
45+2'
45+2'
Žlutou kartu dostává Sergio Canales (Real Betis).
45+1'
Zničehonic obrovská šance domácích! Sám na bránu se totiž řítil Higuaín, který udělal kličku brankáři, nicméně na poslední chvíli přispěchal Mandi, který zamezil zakončení. Argentinský forvard se okamžitě pustil do protihráče, za což si vysloužil žlutou kartu.
45+1'
První poločas bude nastaven o dvě minuty.
45'
Nepřesnost v domácí kombinaci. Bonaventura se chystal roztáhnout hru na Castilleja, ten měl k míči hodně daleko. Zanedlouho se dozvíme, kolik se bude nastavovat.
44'
To jsou věci. Lo Celso se hnal za padajícím míčem, nicméně z branky vyběhl také Reina. Prvně jmenovaný chtěl brankáře obstřelit, nicméně Reina zasáhl. Možná v tom bylo i hraní rukou, možná ne.
43'
Bonaventura si nyní řekl o žlutou kartu, která ale nepřichází. Domácí záložník trochu zbytečně dohrál Bartru, který ještě teď leží na hřišti.
40'
Sanabria v další šanci! Lo Celso se opět prohnal až k hranici šestnáctky, jeho následný centr směřoval na Sanabriu, který z jedničky úplně minul branku.
39'
První poločas se neúprosně blíží ke svému konci, hrát se bude ještě něco málo kolem pěti minut. Uvidíme, zda se bude nastavovat.
38'
Další slibná akce španělského celku. León dlouho váhal s přihrávkou na Sanabriu, druhý jmenovaný se přeci jenom dostal ke střele, která ale proběhla z ofsajdu.
37'
Ve středu hrací plochy se nejlépe zorientoval Biglia, který ale trestuhodně přihrál vedle Bonaventury. Betis se tak dostává k dalšímu autovému vhazování.
36'
Po delší době se dostal k míči také brankář López, který zvolil velice přesný odkop k postranní čáře, kde číhal velice aktivní Barragán. Betis následně vybojoval další faul.
35'
Bakayoko neodhadl dráhu letu míče, poté ještě zkoušel podrazit Firpa, za což si hosté vysloužili výhodu, která ale měla krátkého trvání.
34'
Hosté se sice radovali ze druhé branky, ta ale nebyla uznána kvůli ofsajdovému postavení. AC si určitě oddychlo, Sanabria tak o druhou branku přišel.
33'
Tím dalším, kdo vytasil nedovolený zákrok byl domácí Zapata, který u půlící čáry poslal k zemi Leóna, který se nyní podrobuje lékařskému vyšetření.
32'
Domácí hráči to budou mít nyní hodně složité, prohrávají totiž o jednu branku. Do konce zápasu ale zbývá dostatek času, domácí klidně mohou výsledek otočit.
31'
Žlutou kartu dostává Alessio Romagnoli (AC Milán).
30'
Máme tady úvodní branku dnešního zápasu! Firpo si na levém křídle vybral Lo Celsa, který dokázal ustát osobní souboj, načež přihrával do malého vápna, kde si patřičně důrazně počínal ANTONIO SANABRIA. Souboj na malém vápně hodně podcenil kapitán Romagnoli, který o protihráči možná vůbec nevěděl.
30'
Borini místo centru ještě hledal Bonaventuru, který si na střelu z velké vzdálenosti moc nevěři. Proto ještě hledal osamoceného Castilleja.
29'
Nyní si nedovoleným zákrokem pomohl hostující Carvalho, který u postranní čáry fauloval Calabriu. Domácí zadák se ještě marně dožadoval žluté karty.
24'
Máme za sebou úvodní dvacetiminutovku, na branku stále čekáme. Sledujeme celkem vyrovnanou podívanou, o něco aktivnější je Betis.
23'
Firpo odehrál balón na jistotu na rohový kop. Ten i tentokráte obstaral Castillejo, jehož rozehrávka nakrátko nepřinesla nic vážnějšího.
22'
Tohle si nejspíš žádalo žlutý kartónek. Borini totiž taktickým skluzem zastavil unikajícího Barragána, nicméně hlavní sudí nařídil "pouze" standardku.
21'
Individuálním způsobem to nyní zkoušel Higuaín, který ale narazil hned na prvního protihráče. Poté se Borini dostal do obležení, ze které se vysvobodil zpětnou přihrávkou.
20'
Až nyní jsme sledovali celkem pohotový centr, který usedl na hlavu Barragána, jehož hlavička se snesla zhruba metr vedle zadní tyče.
19'
Firpovi na hranici šestnáctky nevyšel kontakt s míčem, čehož se pokusil využít Calabria, který mu ho ustřelil od kopačky. AC se daleko nedostalo.
18'
Rohový kop nepřinesl nic nebezpečného, naopak v poklidu zasahoval brankář López, který si připsal další snadný zákrok. Hosté zakládají protiakci.
17'
Laxalt se dostal do dobré pozice, nicméně místo střely ještě hledal Higuaína, který rovněž nezakončoval. Ke střele se dostal až Bakayoko, který trefil protihráče.
16'
Firpo to u postranní čáry nevyřešil zrovna dobře, poté se do šestnáctky dostával Borini, který ale neustál souboj s Mandim. O penaltový zákrok se ale nejednalo.
15'
Padající míč se snažil zalepit Barragán, kterému ale uskočil do zámezí, čehož si všiml také hlavní sudí. Je tu další autové vhazování pro domácí.
14'
Bonaventura táhl další akci svého celku, při finální fázi hledal rychlonohého Castilleja, který ale nedokázal přeběhnout hostujícího Sidneiho.
13'
Borini pracoval s míčem na vlastní polovině, kde vybojoval autové vhazování. Betis vzorně napadá, domácí se nemohou dostat přes střed hřiště.
12'
Na scénu přispěchal lékařský personál, který zkontroloval zdravotní stav jednoho z domácích. Vypadá to na Calabriu a potíže s pravým ramenem.
11'
Barragán měl na pravé straně hodně času na centr, ten ale i přesto skončil v rukavicích zkušeného Reiny, který zasahoval před hlavičkujícím Sanabriou.
10'
Carvalhova prudká přihrávka našla Leóna, který se s míčem otočil kolem své osy. Poté zkusil vypálit, hrací předmět se ale stočil daleko od branky.
9'
Zapata si nechtěl komplikovat rozehrávku, proto zvolil zpětnou přihrávku až k Reinovi, který pro změnu polovysokým centrem oslovil Laxalta.
8'
Milán se dostal s míčem až do pokutového území, kde Castillejo tak dlouho váhal s centrem, až mu ho zablokoval Firpo. Betis se tak dostal k míči.
7'
Posléze si obrannou povinnost splnil Mandi, který za sebe nepustil křídelníka Boriniho. Hrací předmět se posléze odrazil až do zámezí.
6'
Higuaín si seběhl pro míč až ke středovému kruhu, odkud roztáhl hru na pravou stranu, kde si nedovoleným zákrokem pomohl obránce Sidnei.
5'
Posléze se k práci s míčem dostal Reina, kterému se odkop moc nepovedl. Do dobré šance se dostával Sanabria, který ale vypálil vysoko nad branku.
4'
Barragán se chtěl prodrat podél autové čáry, kde ho ale zastavil Bonaventura. Na pořadu dne bude autové vhazování, které obstará právě Barragán.
3'
Hned v úvodu skončil na zemi hostující Lo Celso, kterého u postranní čáry sestřelil Calabria. Domácí zadák si v souboji zřejmě pomáhal rukou.
2'
Hlavní sudí poprvé pískl do své píšťalky, utkání tak může začít. Úvodní slovo si vzali hosté, kteří budou hrát zleva doprava.
1'

AC Milán: Reina – Calabria, A. Romagnoli (C), C. Zapata, Laxalt – Bakayoko, Biglia, Bonaventura – Castillejo, Higuaín, Borini.
Náhradníci: G. Donnarumma – Caldara, Cutrone, Bertolacci, Suso, J. Mauri, Ricardo Rodríguez.

Real Betis: Pau López – Mandi (C), Bartra, Sidnei – Barragán, Lo Celso, W. Carvalho, Canales, Firpo – León, A. Sanabria.
Náhradníci: Robles – Boudebouz, Inuj, Kaptoum, Tello, Morón.

Rozhodčí: Nijhuis – van de Ven, de Vries (všichni Nizozemsko).
Real Betis

Na opačné straně stojí španělský Betis, který se také v letošní sezóně výsledkově trápí. Betis se v lize nachází na jedenácté pozici, avšak na sedmý Real Madrid ztrácí pouze dva body. Španělský celek nezvládl poslední dva ligové zápasy, nejprve prohrál jednobrankovým rozdílem proti Atléticu Madrid, v minulém kole pro změnu nezvládl souboj s Valladolidem, kterému rovněž stačila na vítězství jedna branka. Betis v letošní sezóně obrovsky zlobí střílení branek, z devíti utkání vstřelil pouze pět branek, což je nejhorší počínání v celé domácí soutěži. Hostující tým dnešního utkání má za sebou dva zápasy v Evropské ligy, nejprve vybojoval cenný bod proti Olympiakosu, v minulém zápase navíc zdolal Dudelange poměrem 3:0.
AC Milán

Fotbalisté AC Milán opět neprožívají zrovna povedený vstup do letošní sezóny, ve své domácí soutěži se v tuto chvíli nachází až na dvanácté pozici, což určitě nenaplňuje očekávání vedení klubu. AC navíc v posledním kole nezvládlo milánské derby, neboť ve druhé minutě nastavení vstřelil jedinou branku Mauro Icardi. Domácí tým dnešního utkání se sice může spolehnout na produktivní útočnou vazbu, avšak také obrana inkasuje dost branek, s porovnáním s vedoucím Juventusem, je to o pět branek více. AC je ale v základní skupině Evropské ligy zatím stoprocentní, nejprve zvládlo těžký souboj s Dudelange poměrem 1:0, poté zdolalo řecký Olympiakos výsledkem 3:1.
Hezký den všem fanynkám a fanouškům! Evropská liga má na programu další zápasy, my budeme společně sledovat souboj mezi AC Milán a Real Betis.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:55.