FORTUNA:LIGA - Základní část - 19. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Sparta : Karviná - 14. února 2021   16:00

Sparta
22' Moberg Karlsson  • 27' Ladislav Krejčí st. (Souček) • 41' Moberg Karlsson (Souček) • 69' Moberg Karlsson (Dočkal)
4:3
(3:2)
Karviná
7' Papadopulos  (Mazáň) • 32' Herc   • 83' Papadopulos

Nita – Wiesner, O. Čelůstka, Vitík, Hancko – Souček, Trávník – Moberg Karlsson (74. Karabec), Dočkal (C) (88. Matěj Hanousek), Ladislav Krejčí st. (38. Plavšić) – Kozák (74. Juliš).
Heča – Matěj Hanousek, Juliš, Karabec, Plavšić, Lischka.
Marek – Hrabovský, Mokrusch
Generali Česká pojišťovna Arena, Praha - Bubeneč
Bolek – Jursa (74. Haša), Šindelář, Santos, Mazáň – Tavares, Herc – Čmelík (65. Mikuš), Smrž, Ostrák (82. Marek Hanousek) – Papadopulos (C).
Ciupa – Marek Hanousek, Janečka, Haša, Kokovas, Mangabeira, Mikuš.
žlutá karta

SESTŘIH: Sparta - Karviná 4:3. Přestřelka a obří drama rozhodl hattrickem Karlsson

Držení míče: 42 % : 58 %.
Střely na branku: 6:3. Střely mimo: 6:0. Rohy: 5:4. Ofsajdy: 1:0. Fauly: 11:26.
Sparta v parádním zápase na Letné poráží Karvinou 4:3, hattrickem k tomu přispěl David Moberg Karlsson. Další domácí branku přidal Ladislav Krejčí starší, za Karvinou svými trefami přispěli k vysoké úrovni utkání Christian Herc a dvakrát Michal Papadopoulos.

Sparťané dohrávali zápas bez vyloučeného Michala Trávníka, ovšem závěr zápasu si dokázali pohlídat a na druhém místě tabulky odskakují třetímu Jablonci už na rozdíl šesti bodů, byť Jablonec disponuje odloženým zápasem se Slováckem k dobru.

Karviná odehrála na Letné velmi kvalitní utkání, přesto po sedmigólové přestřelce odjíždí poražena a v tabulce zůstává po neúplném devatenáctém kole jedenáctá.
90+3'
90+3'
Adam Karabec na levém křídle vybojoval rohový kop, Sparta může pokračovat v držení míče daleko od své branky.
90+3'
Filip Souček byl faulován ve středu hřiště, to brzdí Karvinou v rozletu a zdá se, že Sparta si závěr zápasu pohlídá.
90+2'
Žlutou kartu dostává Florin Nita (AC Sparta Praha).

Rumunský brankář je potrestán za zdržování při odkopu.
90+1'
Tavaresův centr přeletěl všechny fotbalisty před sparťanskou branku, míč doletěl až za ni a odkopávat od své branky bude Florin Nita.
90+1'
Rozhodčí Marek oddaluje závěrečný hvizd o tři nastavené minuty.
90'
Papadopoulos u pokutového území posunul míč Róbertu Mazáňovi, jeho střela je zablokována.
90'
Sparta dlouho míč neudržela, balón pak doputoval za brankovou čáru u rohového praporku a Petr Bolek jej rychle uvedl zpět do hry.
89'
Po karvinské ztrátě míče Christian Herc podrazil Srdjana Plavšiće a prohlíží si kartu žluté barvy.
89'
Karviná drží míč v okolí středové čáry, sparťané jsou staženi do defenzivního bloku.
88'
Střídání v týmu AC Sparta Praha: ze hřiště odchází Bořek Dočkal, přichází Matěj Hanousek.
87'
Mazáňův centr Vojtěch Smrž prodloužil nad branku, pokračovat se bude odkopem od sparťanské branky.
86'
Po následném sparťanském faulu se k centru ze standardní situace chystá Róbert Mazáň.
86'
Smržův centr z pravého křídla se neujal, Julišovi pak je ale pískán zásah rukou při zpracování míče ve středu hřiště a k míči se vrátí hosté.
84'
Karviná vycítila příležitost na další zdramatizování tohoto skvělého zápasu, hosté jsou v držení míče u středové čáry.
83'
Drama nekončí! Papadopulos skvěle z první zakončil za Nitu, 4:3
83'
Karviná právě vstřelila branku!
Hosté se prokombinovali po pravé straně hřiště, přihrávka nově příchozího Marka Hanouska pak byla sražena k MICHALU PAPADOPOULOSOVI, na jehož přesnou střelu k tyči Florin Nita nedosáhl!
82'
Střídání v týmu MFK Karviná: ze hřiště odchází Tomáš Ostrák, přichází Marek Hanousek.
81'
Plavšićův centr z levého křídla se neujal, hosté už dostali míč do bezpečného prostoru.
80'
Karvinská přesilovka už trvá skoro deset minut, zatím toho ale hosté nijak nevyužili, teď navíc Ostrák fauloval u postranní čáry Srdjana Plavšiće.
79'
Po Wiesnerově centru se trochu kuriózně tlačil k hlavičce nejmenší hráč na trávníku Srdjan Plavšić, k zakončení se nedostal, odražený míč však napálil na branku Bořek Dočkal a Petr Bolek si připsal ne úplně jednoduchý zákrok střely, která těsně před ním skočila.
77'
Mazáňův střílený pas před branku doskákal do náruče Florina Nity.
76'
Souček povedenou kolmicí vysunul po levém křídle Plavšiće, ten byl sice zahnán směrem k rohovému praporku, ale šikovně prostrčil míč mezi nohama bránícího hráče, před brankou se pak neprosadil Adam Karabec.
75'
Ostrák přenesl hru doprava na Smrže, tomu se nepovedlo přesně přihrát a míče se zmocnil Plavšić.
74'
Střídání v týmu MFK Karviná: ze hřiště odchází Tomáš Jursa, přichází Roman Haša.
74'
Střídání v týmu AC Sparta Praha: ze hřiště odchází Libor Kozák, přichází Lukáš Juliš.
Střídání v týmu AC Sparta Praha: ze hřiště odchází David Moberg Karlsson, přichází Adam Karabec.
74'
Po chybné přihrávce Karviné je za následné stažení Plavšiće potrestán žlutou kartou Rajmund Mikuš.
72'
Potvrzeno i po prohlédnutí videozáznamu, Michal Trávník je vyloučen za faul na stojnou nohu Christiana Herce.
71'
Po faulu Michala Trávníka na Christiana Herce rozhodčí Marek vytáhl z kapsy červenou kartu, ovšem ještě než ji sparťanskému fotbalistovi ukázal, tak se jde podívat na video.
69'
Karlsson kompletuje parádní hattrick, 4:2
69'
Sparta právě vstřelila branku!
Michal Trávník vypíchl hostující přihrávku, Bořek Dočkal pak vysunul do brejku DAVIDA MOBERGA KARLSSONA, jenž tentokrát obstřelil brankáře Bolka a završuje hattrick!

Pátá trefa švédského fotbalisty ve dvou zápasech po příchodu Pavla Vrby.
68'
Rozhodčí Marek rychle prověřil situaci s kolegy u videa, už se ale ve hře může pokračovat, rohový kop pak hostujícímu týmu nevyšel.
67'
Ostrák posunul míč do pokutového území Rafaelu Tavaresovi, jeho přihrávka před branku je sražena na roh, hosté se pak hromadně dožadovali odpískání penaltu za údajné podkopnutí brazilského fotbalisty Wiesnerem.
66'
Po Kozákově akci se Trávník pokusil vystřelit ze střední vzdálenosti, jeho střela byla zablokována a sparťanský středopolař se pak dopustil nedovoleného zákroku v souboji s Eduardem Santosem.
65'
Střídání v týmu MFK Karviná: ze hřiště odchází Lukáš Čmelík, přichází Rajmund Mikuš.
64'
Bořek Dočkal byl pozdě v souboji s Rafaelem Tavaresem, kterého nepříjemně zasáhl. Rozhodčí Marek nechal ve hře pokračovat a při nejbližším přerušení uděluje Dočkalovi čtvrtou žlutou kartu v sezóně, čímž je sparťanský kapitán vyautován z příštího zápasu ve Zlíně.
63'
Hra už záhy může pokračovat, Šindelář nemusel být ošetřen. Po rychlém přechodu hostů dopředu z levého křídla vnikl do pokutového území Rafael Tavares, jeho střela je ale zablokována.
62'
Martin Vitík se snažil přeskočit Martina Šindeláře, nešťastně ale na hostujícího stopera doskočil a hosté zahráli míč do zámezí.
61'
Na Dočkalův centr jen těsně nedosáhl Dávid Hancko, míč doputoval do náruče brankáře Bolka.
61'
Tomáš Ostrák podkopl Srdjana Plavšiće, následovat bude další standardní situace Sparty.
59'
Vojtěch Smrž hledal v pokutovém území Sparty Michala Papadopoulose, ten ale byl pokryt Martinem Vitíkem. Domácí zadáci si, až na zaváhání Čelůstky vedoucímu k první brance Karviné, zatím vedou velmi dobře.
58'
Souček dorážel po Kozákově pokusu vedle levé tyče
58'
Dočkal rozehrál nápaditým pasem do pokutového území na Libora Kozáka, jeho střela byla sražena k volnému Filipu Součkovi, ten střelou levou nohou v záklonu výrazně míjí karvinskou branku.
58'
Faulů na straně Karviné přibývá, Róbert Mazáň u postranní čáry podkopl Libora Kozáka.
56'
Karlsson zakončoval zpoza vápna, střela mířila nad bránu
56'
Srdjan Plavšić před pokutovým územím Karviné sklepl míč Davidu Mobergu Karlssonovi, jeho rána levačkou proletěla výrazně nad hostující brankou.
55'
Po dalším karvinském faulu ve středu hřiště Dočkalovu přihrávku vystihl Rafael Tavares, ovšem nepovedlo se mu zkrotit míč ve hřišti.
54'
Neúspěšná souhra Ostráka s Tavaresem, Brazilcova zpětná přihrávka vyhnala fotbalistu hostujícího v Karviné z Kolína nad Rýnem až k rohovému praporku, tam Ostrák navíc nedovoleně zasáhl Tomáše Wiesnera.
53'
Wiesnerova rána se zvedala nad břevno
53'
Sparta se pokusila o rychlejší přechod do útoku, ten však byl zbrzděn a Bořek Dočkal pak mezi třemi protihráči nedokázal přihrát před branku na Kozáka.
52'
Lukáš Čmelík na pravém křídle vybojoval rohový kop, z něj hosté nijak neohrozili Florina Nitiu.
51'
Přetlačovaná Libora Kozáka s Eduardem Santosem je odpískána v neprospěch Sparty, rozehrávky se ujme Petr Bolek.
50'
Po Hanckově vzdušném pasu podél levé postranní čáry je postavení mimo hru odmáváno Liboru Kozákovi.
49'
Christian Herc přenesl hru k levé postranní čáře na Rafaela Tavarese, v ten moment je však pískán faul Ostrákovi při hře bez míče.
48'
Po Plavšićově centru se do zakončení dral Hancko, ovšem neprostřelil bránícího soupeře.
47'
David Moberg Karlsson se při průniku útočnou polovinou snažil protlačit přes dva protihráče do pokutového území, to se mu nepovedlo.
46'
Po přestávce se pokračuje bez dalších změn v sestavách, tou dosud jedinou je předčasné střídání Ladislava Krejčího staršího kvůli zranění hlavy.
46'
Brankáři v prvním poločase neměli žádný zákrok, všech pět střel na branku skončilo v síti. Celkově na střely vede Sparta 6:2.
První poločas na Letné nabídl skvělou podívanou okořeněnou pěti brankami. Karviná se brzy ujala vedení, když zaváhání Ondřeje Čelůstky využil Michal Papadopoulos. Sparta vyrovnala trefou Davida Moberga Karlssona z volného kopu, zápas pak otočila po trefě Ladislava Krejčího staršího, jenž si naběhl na dlouhý nákop Filipa Součka z hloubi pole a byl u míče dříve než brankář Bolek. Ten Krejčího nepříjemně zasáhl do obličeje a sparťanský fotbalista musel být později střídán.

To už ale bylo za stavu 2:2, když po karvinském rohu se do povedeného voleje opřel Christian Herc a prostřelil vše, co mu stálo v cestě do sítě. Sparta ale přeci jen v poločase vede, neboť také pátá branka měla velké parametry, Souček průnikovou přihrávkou nabídl velkou příležitost Davidu Mobergu Karlssonovi, jenž se trefil efektním lobem a skóroval počtvrté za tři poločasy pod Pavlem Vrbou.
45+2'
45+2'
Po Hanckově centru se rudí před karvinskou brankou k míči nedostali.
45+1'
Rozhodčí Marek k úvodním pětačtyřiceti minutám přidává dvě nastavené.
45'
Prodloužený centr Wiesnera doputoval do náruče brankáře Bolka.
43'
Jursa u postranní čáry fauloval Trávníka, Karviná se dopustila už dvanáctého nedovoleného zákroku.
41'
Karlsson nádherným lobem vrací Letenským vedení! 3:2
41'
Fantastická akce Sparty! Filip Souček skvělou přihrávkou našel rozběhnutého DAVIDA MOBERGA KARLSSONA, ten pokořil brankáře Bolka přesným lobem pod břevno!
41'
Bořek Dočkal zahrával další rohový kop Sparty, jeho centr hosté odvrátili hluboko na sparťanskou polovinu.
40'
Dočkal teď centroval přímo před branku, Hancko prodlužoval ke vzdálenější tyči, kde se k míči neprotlačil Souček, volného míče se pak zmocnil Plavšić, ovšem neujal se ani jeden ze dvou centrů Srba.
40'
Po rohovém kopu se sparťané do zakončení nedostali, vzápětí však získali další roh.
39'
Bořek Dočkal vybojoval míč ve středu hřiště, po jeho pasu do pokutového území Libor Kozák neprocedil svoji přihrávku před branku, Wiesner pak ještě vybojoval rohový kop.
38'
Střídání v týmu AC Sparta Praha: ze hřiště odchází Ladislav Krejčí st., přichází Srdjan Plavšić.
38'
U sparťanské střídačky je živo, do dresu se vysvléká Srdjan Plavšić. Po Bolkově zákroku dost možná trápí zdravotní potíže s obličejem Ladislava Krejčího.
37'
Karlsson rozehrál volný kop nakrátko s Dočkalem, jeho centr pak zasáhl jen záda bránícího Herce.
36'
Jursovi odskočil míč od kopačky, u balónu pak byl dříve Michal Trávník a Jursa jej atakoval nad rámec pravidel.
36'
Po nepřesné přihrávce Jursy podél postranní čáry bude vhazovat Dávid Hancko.
34'
Žlutou kartu dostává Eduardo Santos (MFK Karviná).

Karvinský stoper je potrestán za zákrok na nějakých pětatřiceti metrech od vlastní branky.
32'
Hercův parádní volej zapadl za Nitu, 2:2
32'
V posledních pěti vzájemných zápasech pokaždé padly minimálně čtyři branky, dnes je tato meta splněna už ve 32. minutě!

Po rohovém kopu se do odraženého míče z voleje opřel CHRISTIAN HERC, propálil klubko těl před Nitou a nasměroval míč k tyči jeho branky.
32'
Nákopu do pokutového území se sparťané ubránili, Karviná ale zůstala v držení míče a vybojovala rohový kop.
31'
Po nedovoleném zákroku Libora Kozáka bude Karviná zahrávat volný kop.
30'
Ladislav Krejčí už je zpět na trávníku, po odrazu míče do zámezí trochu ztratil nervy, když postrčil Tomáše Ostráka a inkasuje žlutou kartu.
28'
Petr Bolek za svůj zákrok na Krejčího viděl žlutou kartu.
27'
Bolek zase vyrazil pozdě, Krejčí ho předskočil a otáčí na 2:1
27'
Sparta otáčí průběh zápasu! Na dlouhý nákop Filipa Součka si za hostující obranu naběhl LADISLAV KREJČÍ STARŠÍ, jenž byl u míče dříve než Petr Bolek a hlavou karvinského brankáře překonal! Bolek zároveň velmi nepříjemně trefil Krejčího do obličeje a střelec druhé sparťanské branky musí být ošetřen.

Připomínám, že Krejčí utrpěl nepříjemné zranění hlavy v prvním jarním utkání v Ostravě.
26'
Bořku Dočkalovi je pískán šlapák na útočné polovině, Karviná už rozehrála z místa přestupku.
25'
Hancko si skvěle nachystal střelu, ale byl nepřesný
25'
Po Tavaresově prudké přihrávce do pokutového území se k míči před Papadopoulosem dostal Florin Nita.
24'
Čelůstka přihrál na pravou stranu pokutového území Kozákovi, po jeho přihrávce se do zakončení ještě nedostal Karlsson, o pár sekund později už ale střílel Dávid Hancko, slovenský reprezentant ovšem minul karvinskou branku.
24'
Sparťané jsou při chuti, znovu se usadili na karvinské polovině.
22'
Karlssonova sražená standardka propadla až za Bolka, 1:1
22'
Vyrovnáno! DAVID MOBERG KARLSSON vystřelil po zemi a trefil se přesně mezi nohy nadskakujícího Vojtěcha Smrže, míč umístil k tyči a Petr Bolek byl bez šance.
21'
Bořek Dočkal šikovně posunul míč do běhu Tomášovi Wiesnerovi, ten se v pokutovém území ke střele nedostal, vzápětí se ale rozhodčí Marek vrátil k původnímu zákroku na Wiesnera těsně před pokutovým územím a Sparta bude zahrávat nebezpečný volný kop.
21'
Čelůstka už se vrací zpět na trávník, pokračuje se v plném počtu.
20'
Ošetřován musí být Ondřej Čelůstka, Sparta chvíli hraje v deseti.
20'
Tomáš Ostrák pronikl po levé straně až k pokutovému území, pak se po jeho centru dopustil nedovoleného zákroku Rafael Tavares, když přistrčil Michala Trávníka.
19'
Karvinskému rohu se Sparta ubránila, rudí zakládají útočnou akci od obranného kvarteta.
18'
Na přetažený centr Mazáně si nabíhal Čmelík, k zakončení se nedostal přes Dávida Hancka, Karviná bude zahrávat alespoň rohový kop.
17'
Souček se po zisku míče pokusil přenést hru doprava na Karlssona, před ním ale byl u míče Mazáň.
15'
Žlutou kartu dostává Rafael Tavares (MFK Karviná).

Brazilský fotbalista je potrestán za šlapák, po němž rozhodčí Marek ponechal výhodu a vrátil se k němu při nejbližším přerušení.
14'
Standardní situace se Spartě nepovedla, do zakončení se domácí nedostali.
13'
Dlouhý nákop Čelůstky se pokusil zpracovat rozběhnutý Hancko, byl faulován Čmelíkem a Sparta bude zahrávat standardní situaci z pozice poblíž rohu pokutového území.
12'
Po nakrátko rozehraném rohu sparťané nedokázali zahrozit před Petrem Bolkem.
12'
Sparťané poprvé zahrozili, po Trávníkově přihrávce z pravého křídla se ale před brankou nedostal k zakončení Ladislav Krejčí, následovat bude rohový kop.
11'
Christian Herc hledal cestu do pokutového území Sparty, míč si ale příliš předkopl, pak už neprošel přes Dávida Hancka.
10'
Zatím se hraje na jednu branku, tu sparťanskou. Róbert Mazáň na levém křídle posunul míč do běhu Tavaresovi, jeho přízemní centr doputoval k Florinu Nitovi.
9'
Ladislav Krejčí se u vlastního pokutového území dostal pod tlak, který řešil zpětnou přihrávkou na Florina Nitu, jeho velmi vysoký odkop doletěl jen k rohu pokutového území, tam sparťané vybojovali autové vhazování.
7'
Fatální chybu Čelůstky potrestal Papadopulos, 0:1
7'
Karviná se na Letné ujímá vedení! Zprvu nepříliš povedený centr Mazáně nezvládl odkopnout Ondřej Čelůstka, míč propadl za něj a MICHAL PAPADOPOULOS zblízka dopravil balón do sítě!
6'
Karviná sehrála pohlednou kombinaci na útočné polovině, ta ale skončila nezdarem v předfinální fázi.
5'
Další velmi nepřesná přihrávka domácích, tentokrát z kopačky Filipa Součka. Karviná z toho mohla vytěžit rychlý přechod do útoku, Rafael Tavares si ale na levém křídle nenašel prostor k centru.
3'
Michal Trávník nepřesnou přihrávkou do zámezí zase odevzdal míč Slezanům.
3'
Útočná snaha Karviné je zakončena nedovoleným zákrokem Christiana Herce.
2'
Jako první zaútočila Karviná, dlouhé autové vhazování Tomáše Jursy do pokutového území se neujalo, po odrazu míče do zámezí ale budou hosté znovu vhazovat.
1'
Rozehráno! Úvodního výkopu se ujali v tradičních rudých dresech hrající sparťané, Karviná oblékla bílé dresy.
1'
Sparťané na trávník vyběhli i s Tomášem Wiesnerem, ten těsně před zápasem nahradil Michala Sáčka, jenž se zranil při rozcvičce.
Po fotbalistech Karviné už na trávník zamířili i sparťané, utkání bude během několika desítek sekund zahájeno.
Zatím se na trávníku čeká na aktéry zápasu, úvodní výkop bude mírně opožděn.
Oba týmy budou výrazně oslabeny ve středu zálohy, Spartě kromě vykartovaného Ladislava Krejčího mladšího chybí také David Pavelka kvůli zranění kotníku ze zápasu v Olomouci. Hosté postrádají Kristiho Qoseho, autora pěti ligových branek v dosavadním průběhu sezóny.

AC Sparta Praha: Nita – Wiesner, O. Čelůstka, Vitík, Hancko – Souček, Trávník – Moberg Karlsson, Dočkal (C), Ladislav Krejčí st. – Kozák.
Náhradníci: Heča – Matěj Hanousek, Juliš, Karabec, Plavšić, Lischka.

MFK Karviná: Bolek – Jursa, Šindelář, Santos, Mazáň – Tavares, Herc – Čmelík, Smrž, Ostrák – Papadopulos (C).
Náhradníci: Ciupa – Marek Hanousek, Janečka, Haša, Kokovas, Mangabeira, Mikuš.

Rozhodčí: Marek – Hrabovský, Mokrusch.
MFK Karviná

Karviná loni musela až do samotného předčasného ukončení sezóny trnout, zda-li udrží českou nejvyšší soutěž, hrozil ji buď přímý sestup nebo baráž, nakonec tímto administrativním krokem získali jistotu záchrany.

V probíhající sezoně jsou na tom Slezané mnohem lépe, když po osmnáctém kole jim patří jedenáctá příčka s bohatým dvanáctibodovým náskokem na pásmo ponoru.

Karviné moc nevyšlo období na přelomu krátké zimní přestávky, v němž třikrát za sebou prohráli, v posledních dvou kolech už ale získali čtyři body za remízu 2:2 v Teplicích, kde smazali dvougólové manko, a důležitou výhrou 3:1 nad Opavou.

Dosavadních osmnáct zápasů Karviná odehrála s vyrovnanou bilancí 6-6-6, přičemž na trávnících soupeřů je dokonce čtvrtá nejlepší se ziskem patnácti bodů z devíti zápasů.

Hosté se dnes musí obejít bez vykartovaných obránců Lukáše Bartošáka a Soufianeho Drameho.
AC SPARTA PRAHA

Pro Spartu se jedná o první domácí zápas nového trenéra Pavla Vrby, při jeho premiéře sparťané otočili zápas v Olomouci z 0:2 na konečných 3:2, čímž se sice osamostatnili na druhém místě před Jabloncem, Severočeši ale disponují dohrávkou se Slováckem k dobru.

Dosavadních osmnáct zápasů Sparta odehrála s bilancí 12-2-4, v součtu má 38 bodů a na vedoucí Slavii jich ztrácí třináct, byť ji ještě zbývá odehrát dnešní utkání. V tabulce domácích zápasů je Sparta až sedmá s bilancí 5-1-3, naposledy na Letné prohrála s Bohemians 1905, což stálo místo trenéra Václava Kotala.

Jeho nástupce Pavel Vrba se kromě dlouhodobě zraněných Hložka a Štetiny musí obejít také bez Vindheima a Ladislava Krejčího mladšího, Nor je mimo hru kvůli zranění, Ladislav Krejčí mladší pak má stopku za žluté karty.
Hezké nedělní odpoledne při sledování přenosu závěrečného utkání 19. kola fotbalové FORTUNA:LIGY, na pražské Letné domácí Sparta přivítá Karvinou a mohli bychom se těšit na zajímavou podívanou, neboť ve vzájemných zápasech obou týmů padá opravdu hodně branek.

V sezóně 2018/19 Sparta vyhrála v Karviné 3:1, pak Slezané shodnou výhrou zcela šokovali Letnou, loni Sparta zvítězila doma 4:0 a na hřišti soupeře 4:1, letos ve třetím kole Karviná po půlhodině vedla 2:0, pak však inkasovala pět branek.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:00.