Liga mistrů (předkola) -  ONLINE PŘENOS -  Ludogorets : Olympiacos - 10. srpna 2021   20:00

Ludogorets
Ludogorets
49' Semedo(vl.)  • 57' Sotiriou
2:2
(0:1)

4:1 (PEN)

Olympiacos
Olympiacos
31' M'Vila   • 68' El Arabi
Ludogorets
Kahlina – Ikoko (106. Cicinho), Plastun, Verdon, Nedjalkov (C) – Badji (88. Santana), Sá (95. Rotariu), Goncalves – Despodov, Sotiriou, Souza (106. Jankov)
Grinfeeld (ISR) – Hassan (ISR), Yarkoni (ISR)
Ludogorec Arena, Razgrad
Olympiacos
Tzolakis – Androutsos (120. Lala), Semedo, Ba, Reabciuk – M´Vila (91. Malong), Bouchalakis (C) (54. Sokratis), Camara – Vrousai (65. Valbuena), El Arabi (106. Koka), Masouras (88. Cissé)

Je konec. Dnešní utkání nakonec nabídlo hned čtyři branky, přičemž tři padly ve druhém dějství. Ludogorec Razgrad se v krátkém časovém sledu dostal do vedení, jenomže Olympiakosu se povedlo srovnat. Řecký celek ovšem přišel o vyloučeného Ba, který inkasoval dvě žluté karty, přesto se Olympiakosu povedlo dotáhnout zápas do penalt. V nich byl řecký celek katastrofální, proměnil pouze jednu ze tří a s předkolem se tak loučí.
Držení míče: 50 % : 50 %.
Střely na branku: 7:3. Střely mimo: 7:1. Rohy: 6:10. Ofsajdy: 3:2. Fauly: 23:15.
Čtvrtou úspěšnou penaltu měl na svědomí domácí Cicinho, který tvrdou střelou ukončuje penaltový rozstřel.
Za hosty musel proměnit Lala, kterému se povedlo poslat míč nad ruce brankáře.
Luxusní náskok pro domácí. Obránce Verdon pro změnu poslal míč přesně k pravé tyči.
Koka se postavil k exekuci další penalty, se kterou si domácí brankář dokázal poradit.
Domácí Santana poslal míč vedle rukou brankáře.
Za hosty se představil Valbuena, jehož střela putovala vysoko nad branku.
Jako první to na sebe vzal domácí Sotiriou, kterému se povedlo zamířit o tyč do branky.
Střílení penalt začíná.
120+2'
Druhé prodloužení skončilo.
120'
Střídání v týmu Olympiakos FC: ze hřiště odchází Androutsos, přichází Lala.
119'
Ono to vypadá, že půjdeme do penaltového rozstřelu. Ludogorec Razgrad útočí do hustého bloku, následovat bude odkop.
117'
Krátká kombinace domácích nakonec přinesla centr mimo pokutové území, odkud to centrem na zadní tyč zkoušel Cicinho.
115'
Tzolakis si ani v tomto případě s rozehrávkou od své branky nikam nespěchal, Olympiakos zkušeně táhá vteřinky.
114'
Centrem na zadní tyč to na druhé straně zkoušel Cicinho, kterému se sice povedlo najít Despodova, jenomže ten hlavičkoval slabě.
113'
Malong si to namířil středem hrací plochy, kde se mu ke spolupráci ještě nabídl Cissé, jenž se ale nedostal přes protihráče.
112'
Ludogorec Razgrad se marně dožadoval autového vhazování, jenomže sudí ukázal na opačnou stranu a vhazovat bude Camara.
110'
Valbuena si posléze vybojoval rohový kop, který z levé strany sám rozehrál. Jeho nabídka ovšem nepřinesla nic nebezpečného.
109'
Posléze si práci s míčem vyzkoušel také Koka, který měl hodně prostoru, jenomže jeho střela putovala do nohy protihráče.
108'
Tzolakis si dával poměrně dost načas se svým odkopem od své branky, který přeci jenom poslal pouze do zámezí.
107'
Odstartovalo nám druhé prodloužení, jehož rozehrávku si vzal na starost Olympiakos, který bude hrát pro změnu zprava doleva.
106'
Střídání v týmu PFK Ludogorec Razgrad: ze hřiště odchází Souza, přichází Jankov.
Střídání v týmu PFK Ludogorec Razgrad: ze hřiště odchází Ikoko, přichází Cicinho.
Střídání v týmu Olympiakos FC: ze hřiště odchází El-Arabi, přichází Koka.
106'
Začalo druhé prodloužení.
105+1'
První poločas prodloužení skončil.
103'
Po delší době se na druhou stranu dostal také Olympiakos, kterému se ale nepovedlo přenést hru na obsazeného Sokratise.
101'
Ludogorec Razgrad znovu kombinuje na polovině soupeře, kde zatím nedokázal vymyslet nic vážnějšího.
100'
Z hodně velké vzdálenosti to vzal na sebe domácí Santana, jehož jedovka pravou nohou nakonec putovala nad branku.
99'
Tzolakis si dával s odkopem od své branky poměrně dost načas. Nakonec míč poslal daleko mimo dosah El Arabiho.
98'
Hodně místa měl kolem sebe domácí Rotariu, kterému se v tandemu povedlo najít Souzu, jehož střílená nabídka prosvištěla vedle.
97'
O provedení autového vhazování se poté ujal domácí Despodov, který nahrávkou našel vedle postaveného Goncalvese.
95'
Do pokutového území se z levé strany prodral domácí Despodov, jehož pokus o centrovanou nabídku zablokoval Sokratis.
94'
Střídání v týmu PFK Ludogorec Razgrad: ze hřiště odchází Sá, přichází Rotariu.
93'
Nyní se k míči dostal hostující Cissé, který byl zastaven nedovoleným způsobem a rozehrávat tak bude Nedjalkov.
92'
Odstartovalo nám první prodloužení, jehož rozehrávku si vzal Ludogorec Razgrad, který bude hrát zprava doleva.
91'
Střídání v týmu Olympiakos FC: ze hřiště odchází M´Vila, přichází Malong.
91'
Začal první poločas prodloužení.
90+6'
Druhý poločas skončil.
90+5'
Zcela určitě se dočkáme prodloužení. Olympiakos zkušeně tahá cenné vteřinky, což mu v početní nevýhodě vyhovuje.
90+3'
Zdravotní problémy měl domácí útočník Despodov. Chvíli se tak nehrálo, nyní bude moci odkopávat Tzolakis.
90+2'
Semedo si poměrně dlouho s míčem pohrával u svého pokutového území, načež se mu povedlo odkopnout do bezpečnějšího prostoru.
90'
Nastavuje se šest minut.
88'
Střídání v týmu Olympiakos FC: ze hřiště odchází Masouras, přichází Cissé.
Střídání v týmu PFK Ludogorec Razgrad: ze hřiště odchází Badji, přichází Santana.
87'
Valbuena se chopil rozehrávky, kterou kroutil směrem na přední tyč, kde se ovšem domácí celek dokázal s padajícím míčem vyrovnat.
86'
Již se žlutou kartou hrající Ba vyfasoval druhou kartu a utkání tak pro něj předčasně končí.
86'
Řecký celek si nyní vybojoval rohový kop z pravé strany.
85'
Sokratis při snaze o rozehrávku podklouzl a našel tak pouze kopačku soupeře. Ludogorec Razgrad si hracího předmětu moc neužil.
83'
Z hodně velké vzdálenosti to na opačné straně zkoušel Masouras a jeho jedovka pravou nohou div neskončila v brance.
81'
Do konce druhého poločasu zbývá poslední desetiminutovka. Domácí jsou nyní aktivnější, dost možná se ale půjde do prodloužení.
80'
Ludogorec Razgrad je při chuti. Despodov si na hranici pokutového území potáhl míč na pravou nohu a poté prověřil Tzolakise.
79'
Olympiakos se výkopem sice s míčem dostal na opačnou stranu, tam se ale k němu dostal také brankář Kahlina, jenž rychle rozehrál.
78'
Tzolakis číhal na padající míč, jenomže narazil do protihráče. Dle sudího v tom byl faul a řecký celek bude moci vykopávat.
77'
Po osobním souboji neustál rovnováhu hostující Camara, kterému ale pomohl soupeř a rozehrávat se bude z místa přestupku.
76'
Despodov našel na pravém křídle Ikoka, který centroval do pokutového území. Tam měl vyloženou šanci Sotiriou, který trefil nohy Tzolkakise.
75'
Masouras to nakonec zkoušel kroucenou nabídkou přímo do pokutového území, kde nejvýše do vzduchu vystoupal Semedo.
74'
Hlavní sudí si nyní všiml dalšího faulu. Bude se rozehrávat z útočné poloviny, o což se postará hostující Masouras.
73'
Sledovali jsme další nedovolený zákrok, před kterým Ludogorec Razgrad zahrával rohový kop, který směřoval na přední tyč.
71'
Do konce druhého poločasu chybí poslední dvacetiminutovky. Nyní se daleko nedostal na Badji, který narazil do protihráče.
70'
S míčem si nyní zahrál domácí brankář Kahlina, který odkopával na druhou stranu, kde ovšem na pas nedosáhl Nedjalkov.
69'
Oba celky jsou k postupu zase stejně daleko a pakliže by zápas takto dopadl, šli bychom do třicetiminutového prodloužení.
68'
Olympiakos právě vstřelil branku!
Je znovu vyrovnáno! Tentokráte se k penaltě postavil YOUSSEF EL ARABI, který zakončil přesně k pravé tyči a brankář šel na druhou stranu.
66'
Žlutou kartu dostává Verdon (PFK Ludogorec Razgrad).
65'
Střídání v týmu Olympiakos FC: ze hřiště odchází Vrousai, přichází Valbuena.
64'
Penalta také pro Olympiakos!
63'
Po autovém vhazování se k míči dostal obránce Androutsos, který centroval do velkého vápna, kde obětavě zasahoval Nedjalkov.
62'
Je za námi zhruba hodina hry, která nám zatím nabídla tři zásahy. Zatím má lepší postupovou pozici právě Ludogorec Razgrad.
61'
Na opačné straně to s agresivitou přehnal domácí Badji, který se sice dostal do velkého vápna, avšak tam povalil protihráče.
60'
V Bulharsku navíc začíná celkem dost pršet, což vyhovuje spíše domácím. Olympiakos si ale nyní dokázal vybojovat rohový kop.
59'
Olympiakosu tak úvodu druhého poločasu absolutně nevychází, v krátkém časovém sledu inkasoval hned dva zásahy.
57'
Ludogorec Razgrad právě vstřelil branku!
Najednou jsou blíže k postupu domácí! K rozehrávce pokutového kopu se totiž postavil PIEROS SOTIRIOU, kterému se povedlo poslat brankáře na druhou stranu.
57'
Penalta pro Razgrad!
56'
Do volného prostoru si poté seběhl Reabciuk, kterému se povedlo poslat míč do malého vápna, kde se k zakončení nedostal Vrousai.
55'
Z obranné poloviny se rozehrávky volného kopu chopil hostující zadák Semedo, který nakonec nakrátko po zemi hledal Reabciuka.
54'
Střídání v týmu Olympiakos FC: ze hřiště odchází Bouchalakis, přichází Sokratis.
53'
Ludogorec Razgrad si vybojoval rohový kop z pravé strany. Vysoký centr nakonec na zadní tyči našel pozorného Nedjalkova.
52'
Na zadní tyči si poté nabíhal Masouras, kterému se povedlo vrátit hrací předmět do malého vápna, kam vyrazil brankář Kahlina.
51'
Najednou tu máme pořádnou zápletku a je znovu vyrovnáno. Pakliže by tento zápas takhle skončil, šli bychom do prodloužení.
49'
Hned v úvodu druhého poločasu je tu vyrovnávací branka! Do pokutového území totiž přiletěla nabídka k zadní tyči, kde se nacházel Sotiriou. Ten vracel míč před branku, kde si nešťastnou vlastní branku vsítil RUBEN SEMEDO.
49'
Do protiútoku se poté dostával domácí Despodov, kterému se v pokutovém území povedlo najít Badjiho, jenž se nedostal přes protihráče.
48'
Hned v úvodu druhého poločasu jsme sledovali poměrně důrazný osobní souboj, po kterém skončil na zemi Androutsos.
47'
Odstartoval nám druhý poločas, jehož úvodní rozehrávku si tentokráte vzali na starost hosté, kteří budou pro změnu hrát zprava doleva.
46'
Máme za sebou první poločas, který nám nakonec nabídl jedinou branku, o kterou se postaral hostující celek. Ten měl o něco více ze hry, navíc byl směrem dopředu nebezpečnější. Razgrad se pro změnu pokoušel vycházet ze zajištěné obrany, což se mu moc nedařilo a za každou cenu se mu musí povést vyrovnat.
45+1'
44'
Žlutou kartu dostává Goncalves (PFK Ludogorec Razgrad).
44'
Na pořadu dne byl rohový kop pro domácí celek. K němu se nakonec postavil Souza, který našel připraveného soupeře.
42'
Androutsos si dával s provedením autového vhazování načas, nakonec se mu na druhé straně povedlo najít Vrousaie.
40'
První poločas se neúprosně blíží ke svému konci, hrát se bude ještě něco málo kolem pěti minut. Uvidíme, zda se bude něco málo nastavovat.
39'
Nyní ve svém pokutovém území dokázal zakročit hostující Semedo, který posléze konstruktivně rozehrál na volného Camaru.
37'
Řecký celek se nyní s míčem usadil na útočné polovině, kde poměrně dlouho kombinoval a k balónu se dostal také brankář.
35'
Pro tu si ovšem v poklidu dokázal vyběhnout hostující brankář Tzolakis, kterému se povedlo schovat míč do rukavic.
34'
U postranní lajny byl příliš pozdě v souboji o míč hostující Ba, následovat bude poměrně zajímavá standardka pro Razgrad.
33'
Žlutou kartu dostává Ba (Olympiakos FC).
32'
Rohového kopu se nakonec ujal Msasouras, jehož vysoký centr se snášel na Semeda, se kterým si ale dokázal poradit soupeř.
31'
Je tu úvodní branka tohoto zápasu! Olympiakos se totiž dostal k náporu, při kterém si do pokutového území seběhl Masouras, kterém use na zadní tyči poveldo najít YANNA M'VILU, který z jedničky prostřelil brankáře Kahlina.
31'
Máme za sebou zhruba třetinu utkání, která nám zatím žádnou branku nepřinesla. Nyní ale zakončoval El Arabi, který vybojoval rohový kop.
29'
Tentokráte to Olympiakos zkoušel přes levou stranu, kde hodně rychle narazil křídelník Masouras, který narazil do Ikoka.
28'
Androutsos na pravém křídle předvedl ukázkové zpracování míče, v souboji o hrací předmět ho ale zastavil Despodov.
27'
Žlutou kartu dostává Badji (PFK Ludogorec Razgrad).
26'
Rohový kop ovšem nepřinesl nic nebezpečného. Semedovi se ovšem přesně povedlo rozehrát na středopolaře Bouchalakise.
25'
Rohový kop pro Olympiakos.
24'
Vhazovat mohl také Olympiakos. Androutsos se postaral o dalekonosnou nabídku, se kterou si dokázal poradit Verdon.
23'
Míč se nyní snesl ven z hrací plochy, což znamenalo autové vhazování pro domácí, k čemuž se postavil obránce Nedjalkov.
22'
Je za námi úvodní dvacetiminutovka, která nám zatím nepřinesla ani jednu branku, i když jsme se dočkali několika náznaků.
21'
Před malým momentem se k odraženému míči dostal domácí Badji, který ho napálil z voleje, jenomže vysoko nad branku.
20'
Tzolakis tak mohl odkopávat od své branky, jenomže ve vzdušném souboji nedokázal uspět Masouras a k míči se dostal Sa.
19'
Nyní si s míčem pohrával domácí Verdon, který zkoušel přenést hru daleko na druhou stranu, kde se mu povedlo najít Souzu.
18'
Do pokutového území se pomalu a jistě dostával El Arabi, který byl podle pomezního sudího v jednoznačném ofsajdu.
17'
V krátkém časovém sledu jsme sledovali další osobní souboj. Po něm skončil na zemi hostující Semedo, který nakonec vybojoval volný kop.
15'
Snadná práce pro hostujícího brankáře, kterému se povedlo jako první skočit po míči a výhozem ho rozehrál na volného Bouchalakise.
14'
Na hranici pokutového území se k centrované nabídce dostal hostující Androutsos, který trefil pouze protihráče před sebou.
13'
Camara zkoušel přenést hru na pravou stranu, kde se sice nacházel Vrousai, jenomže ten měl k balónu hodně daleko.
12'
Na polovině soupeře skončil na zemi domácí Goncalves, jenomže o nedovolený zákrok se nejednalo a hra se rychle otáčí.
11'
Je za námi úvodní desetiminutovka tohoto zápasu. Zatím sledujeme vyrovnanou podívanou, nyní je u míče brankář Tzolakis.
10'
Do pokutového území poté centroval domácí Goncalves, jehož polovysoká nabídka nakonec trefila pouze pozorného Semeda.
9'
Tzolakis se nyní postaral o odkop od své branky, který poslal na opačnou stranu hrací plochy, kde včas zasahoval Nedjalkov.
8'
Po pravém křídle si to namířil domácí Despodov, který se nedostal přes protihráče a Olympiakos se tak dokázal znovu ubránit.
7'
Vzápětí se s míčem do pokutového území dostal hostující Masouras, který dokonce zakončoval, avšak do obětavého protihráče.
6'
Nyní to směrem dopředu zkoušel vzít hostující Bouchalakis, který ovšem narazil a do protiútoku se dostával Badji.
5'
Kahlina znovu obstaral vysoký odkop na opačnou stranu, kde si situaci dokázal pohlídat Semedo a bude se odkopávat od branky.
4'
Posléze se autového vhazování ujal domácí Nedjlakov. Ludogorec Razgrad se ovšem daleko nedostal, neboť se povedlo zakročit protihráči.
3'
Hned v úvodu tohoto zápasu si práci s míčem vyzkoušel domácí brankář Kahlina, kterému se povedlo odkopnout na druhou stranu.
2'
Hlavní sudí tohoto zápasu poprvé pískl do své píšťalky, utkání tak může začít. Úvodní slovo si vzali na starost domácí, kteří budou hrát zprava doleva.
1'

PFK Ludogorec Razgrad: Kahlina – Ikoko, Plastun, Verdon, Nedjalkov – Badji, Sa, Goncalves – Despodov, Sotiriou, Souza
Náhradníci: Padt, Ivanov – Cicinho, Manu, Rotariu, Santana, Terzijev, Tchibota, Wanderson, Jankovf

Olympiakos FC: Tzolakis – Androutsos, Semedo, Ba, Reabciuk – M´Vila, Bouchalakis, Camara – Vrousai, El Arabi, Masouras
Náhradníci: Vaclík – Camara, Cissé, Koka, Malong, Lala, Marković, Onyekuru, Randjelović, Sokratis, Sourlis, Valbuena.
Olympiakos FC
Olympiakos má možná mírnou nevýhodu v tom, že mu ještě nezačala domácí liga. Hrál tedy jenom přípravu a poté se ihned vrhl do bojů o Ligu mistrů, které však zatím jistě zvládá. Dnešní hosté odehráli o jedno kolo méně než Ludogorec, takže stačili vyřadit jen ázerbájdžánský celek Neftci Baku. Poté už následovalo utkání s bulharským týmem, které dopadlo nerozhodným výsledkem. Nutno podotknout, že také Olympiakos má slušnou formu, protože už osm utkání za sebou nepoznal hořkost porážky. Dnes ale jednomu z týmů tato série určitě skončí.

Poslední tři utkání
Olympiakos vs. Ludogorec – 1:1
Baku vs. Olympiakos – 0:1
Olympiakos vs. Baku – 1:0
PFK Ludogorec Razgrad
Ludogorec se nachází ve skvělé fazóně, protože na poslední porážku matně vzpomíná, jelikož se udála ve druhé polovině června, kdy bulharský celek v přípravě nestačil na Ferencváros. Od té doby má na kontě sedm výher a dvě remízy, přičemž z kvalifikace o Ligu mistrů už vyřadil dva celky. Nejprve porazil běloruský Soligorsk a následně také slovinskou Muru. I v domácí soutěži se Razgradu daří, protože ze dvou zápasů získal maximální počet bodů. Proti Olympiakosu to však bude mít mnohem složitější než v lize, o čemž se už přesvědčil v prvním vzájemném utkání, které dopadlo remízou 1:1. Dnes se tedy bude lámat chleba.

Ludogorec vs. CSKA Sofia – 3:0
Ludogorec vs. Mura – 3:1
Dobrý večer u evropské kopané! Dnes večer se bude rozhodovat o tom, kdo v boji o Ligu mistrů udělá předposlední krok a postoupí do finále kvalifikace. Jedním z nejvyrovnanějších soubojů určitě může být duel mezi Ludogorcem a Olympiakosem, jelikož první zápas skončil výsledkem 1:1. Tímto jste k utkání srdečně zváni a přeji příjemnou počtenou.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:00.