Liga mistrů (předkola) -  ONLINE PŘENOS -  Midtjylland : Eindhoven - 10. srpna 2021   20:00

Midtjylland
Midtjylland
0:1
(0:0)
Eindhoven
Eindhoven
90+3' Bruma
Midtjylland
Lossl (C) – Andersson, Cools, Nicolaisen, Paulinho, Dyhr (46. Isaksen) – Onyedika (80. Fraulo), Evander (83. Charles) – Dreyer, Brumado (80. Hansen), Mabil (72. Lind)
Thompson, Olafsson – Torp, Lind, Isaksen, Charles, Hansen, Fraulo
Turpin (FRA)
Eindhoven
Drommel – Max, Boscagli, Ramalho, Teze – Propper (87. Mauro Junior), Götze (76. Van Ginkel), Sangare – Gakpo (C) (64. Vertessen), Zahavi (87. Fofana), Madueke (64. Bruma)

Děkuji všem za pozornost a přeji vám příjemný úterní večer.
Máme za sebou odvetný duel mezi Midtjyllandem a PSV. Vyrovnané utkání rozhodla branka v posledních vteřinách zápasu. Bruma se stal jediným střelcem utkání. Celkově ale vítězí tým PSV 4:0 a dánský celek bude muset i letos oželet Ligu mistrů.
Držení míče: 52 % : 48 %.
Střely na branku: 4:5. Střely mimo: 3:6. Rohy: 3:4. Ofsajdy: 0:4. Fauly: 11:13.
90+3'
90+3'
PSV právě vstřelilo branku!
Tak přeci jen se dočkáme branky! PSV pečetí postup do další fáze Ligy mistrů! Krásnou ranou z hranice pokutového území se blýskl BRUMA. Asistence: Mauro Junior.
90+2'
Domácí se pokouší míč nakopávat, ale balóny dopadají přímo na hlavy obránců PSV.
90+1'
Faul rozhodčí odpískal Marcu van Ginkelovi.
Rozhodčí přidá ještě tři minutky, ale už teď je jasné, že vítězem dvojzápasu bude PSV Eindhoven.
87'
Střídání v týmu PSV Eindhoven: ze hřiště odchází Zahavi, přichází Fofana.
Střídání v týmu PSV Eindhoven: ze hřiště odchází Propper, přichází Mauro Junior.
86'
Hra postrádá přesnost. Oba celky nedokáží poslat přesnou přihrávku, a tak se hraje víceméně uprostřed hřiště.
83'
Střídání v týmu FC Midtjylland: ze hřiště odchází Evander, přichází Charles.
82'
Centr domácích do pokutového území odvrací obránce hlavou.
80'
Střídání v týmu FC Midtjylland: ze hřiště odchází Onyedika, přichází Fraulo.
Střídání v týmu FC Midtjylland: ze hřiště odchází Brumado, přichází Hansen.
79'
Blíží se nám závěrečných deset a hra se oproti úvodu poločasu poněkud uklidnila. Šance Midtjyllandu začínají být více a více mizivé.
76'
Střídání v týmu PSV Eindhoven: ze hřiště odchází Götze, přichází Van Ginkel.
76'
Útočník PSV byl ostře dohrán a píská se faul.
74'
Rohový kop PSV odvrací domácí defenzíva.
72'
Domácí střídají. Ze hřiště odchází Mabil, který byl v dnešním utkání nevýrazný. Nahrazuje ho Lind.
Na přímé volné kopy je to zatím 10:9 pro domácí.
68'
Dreyer dostal výbornou přihrávku do běhu a okamžitě z voleje vypálil. Jeho pumelice skončila těsně vedle brány hostů.
67'
Bruma vypálil na bránu, ale jeho střela se mu vůbec, ale vůbec nepovedla.
64'
Střídání v týmu PSV Eindhoven: ze hřiště odchází Gakpo, přichází Vertessen.
Zbývá nám zhruba 25 minut do konce druhého poločasu a zatím jsme viděli nejvíce gólových příležitostí.
64'
Střídá i nizozemský celek. Své si odpracoval Madueke, kterého nahrazuje Bruma.
63'
Dobře umístěnou střelu k levé tyči likviduje skvělým zákrokem Drommel. Evander byl velmi blízko k první brance utkání.
62'
Propper z PSV vidí za svůj ostrý zákrok žlutou kartu.
61'
Přímý volný kop z hranice pokutového území pro Midtjylland!
60'
Domácí hráč padá v souboji o balón ve vápně a dožaduje se pokutového kopu! Rozhodčího kývání hlavou ze strany na stranu doprovází pískot domácích fanoušků.
58'
Isaksen, který se na plac dostal se startem druhé půle dostal míč přesně na nohu do vápna, kde se i se štěstím obtočil okolo obránce a z ostrého úhlu poslal jedovatou střelu na Drommela, který míč vyrazil do zámezí.
55'
Gakpo dostal skvělou přihrávku do běhu od svého spoluhráče a běžel vstříc brankáři. Dotírající obránce ho však rozhodil a jeho střela skončila vedle pravé tyče.
55'
Rohový kop domácí bez potíží odvrátili.
54'
Maduekeho střelu z hranici vápna srazil domácí obránce na roh.
50'
Letící balón brankář Drommel vyboxoval ke hranici vápna, kde se objevil domácí hráč, který ihned z první pálil, mimo.
49'
Rohový kop pro domácí.
47'
PSV zahrozilo hned zkraje startu druhé půle! Zahavi přetlačil domácího obránce ve vápně a dostal se k balónu, který poslal na mladičkého Maduekeho, který vypálil na bránu. Jeho střelecký pokus ale i tentokrát skončil nad břevnem.
46'
Střídání v týmu FC Midtjylland: ze hřiště odchází Dyhr, přichází Isaksen.
46'
Domácím tedy zbývá pouhých 45 minut. Pokud se jim nepovede rozložit obranu PSV, tak se budou muset s Ligou mistrů i pro tento ročník rozloučit, ale fotbal je jen hra a už mnohokrát jsme mohli být svědky velkolepých obratů. Nastane velkolepý obrat i v tomto utkání?
Máme za sebou první poločas odvetného duelu mezi Midtjyllandem a PSV Endhoven. Zpočátku utkání mělo více ze hry PSV, avšak s postupem času se do dobrých příležitostí dostával i dánský celek, který musí v dnešním klání skórovat alespoň třikrát. Domácí to moc dobře vědí, a tak při útočných výpadech nechávají otevřená zadní vrátka a případné brejky PSV mohou dánský klub poslat definitivně do kolen. Nejblíže brance v prvním poločase byl Sangare z PSV, který těsně hlavou minul branku a pár minut před koncem Zahavi, který se dostal do otevřené obrany a málem překonal střelou po zemi brankáře Lossla.
45+1'
Rozhodčí přidá jednu minutu nad rámec.
45'
Taktický faul ze strany PSV.
42'
PSV mělo další skvělou příležitost! Gakpo vystřelil z levé strany, jeho pokus brankář vyrazil před sebe a jako první se u míče objevil hráč PSV, který se pokusil situaci vyšperkovat přihrávkou na lépe postaveného spoluhráče. Přihrávka však byla velmi nepřesná a Midtjylland stále drží nerozhodný stav tohoto utkání.
39'
Otevřená obrana domácích málem přinesla trest! Midtjylland se snaží dávat do útoku všechno, a tak se vytvořil v obraně prostor, do kterého vběhl Zahavi. Jeho technickou střelu zpoza vápna vytěsnil brankář.
38'
Střela Maduekeho skončila nad břevnem. Odkop pro domácí.
36'
Roh PSV, který zahrával Max odvrátila domácí obrana.
33'
Domácí počínání bylo již příliš tvrdé a rozhodčí píská útočný faul.
31'
Midtjylland začíná vystrkovat růžky. Rychlou přihrávku do pokutového území sice obrana PSV odvrátila na roh, ale alespoň vidíme ve hře domácích nějaký posun.
30'
Standardní situace skončila v rukavicích domácího brankáře.
29'
Cools nedokázal odkopnout míč a útočící hráč PSV mířil přímo na bránu. Cools se však stihl vrátit a zastavit útočníka za cenu faulu.
27'
Domácí obrana odvrací další míč z vápna. PSV si začíná vytvářet tlak.
25'
Pohledný fotbal na jeden dotek nám teď předvedli domácí fotbalisté. Zastavit kombinaci se povedlo až obránci Boscaglimu, který rovnou zavelel k protiútoku.
23'
Zahavi se výborně uvolnil na pravé straně a mohl proniknout až do vápna. Jeho střela z ostrého úhlu skončila na boční síti.
20'
Další ofsajd PSV, tentokrát se do pasti chytil Zahavi.
19'
Výborná šance domácích! Standardní situaci zahrál exekutor přímo na hlavu Brumada, ale střelec nebyl schopen usměrnit balón do sítě, a tak míč končí vedle levé tyče.
17'
Dánové poslali centr do vápna, avšak míč přeletěl všechny muže v černém dresu.
16'
Máme za sebou prvních patnáct minut odvety mezi Midtjyllandem a PSV. Na míči se více drží nizozemský klub, který svého soka do žádné větší šance nepustil.
15'
Ofsajd PSV.
13'
PSV se postupnou akcí dostalo až do vápna soupeře, kde se rozhodl vypálit Sangare. Jeho projektil však byl zablokován obráncem a míč schoval do své náruče brankář Lossl.
10'
PSV se drželo na balónu a nepouštělo svého soupeře k míči. Naštěstí pro domácí byl odmáván a odpískán ofsajd.
8'
Útočný výpad PSV po pravém křídle zastavil domácí obránce. Míč se dostává až na opačnou stranu hřiště ke gólmanovi Drommelovi, který míč odkopává zpět na útočnou polovinu.
6'
Je vidět, že domácí opravdu musí s nepříznivým stavem něco udělat a velmi aktivně napadají rozehrávku nizozemského týmu. Na druhé straně ale můžeme vidět, jak hráči PSV působí klidem.
4'
Götzeho centr našel pouze hlavu stopera domácích, který odvrátil míč do bezpečí.
4'
Gakpo byl faulován a PSV má tak možnost první standardní situace.
2'
Obránce PSV Boscagli se pokusil hledat centrem rozběhnutého spoluhráče na pravé straně hřiště, avšak přihrávka byla nepřesná a míče se tak ujímají po krátké odmlce domácí.
1'
O úvodní výkop se postaral domácí celek, který se okamžitě pokusil o založení útočné akce. Letící balón na levou stranu hřiště však skončil v autu.
1'
Oba týmy jsou již na trávníku, utkání za malou chvilku začne.

FC Midtjylland: Lossl (C) – Andersson, Cools, Nicolaisen, Paulinho, Dyhr – Onyedika, Evander – Dreyer, Brumado, Mabil
Náhradníci: Thompson, Olafsson – Torp, Lind, Isaksen, Charles, Hansen, Fraulo

PSV Eindhoven: Drommel – Max, Boscagli, Ramalho, Teze – Propper, Götze, Sangare – Gakpo (C), Zahavi, Madueke
Náhradníci: Müller, Mvogo – Bruma, Fofana, Mauro Junior, Mwene, Obispo, Oppergard, van Ginkel, Vertessen, Niergever

Rozhodčí: Turpin (FRA).
Za devadesát minut se budou muset fotbalisté Midtjyllandu pokusit vsítit alespoň tři branky a neinkasovat, aby se vrátili zpět do zápasu. Na druhé straně hráči PSV mohou hrát v klidu ze zabezpečené obrany a nic neuspěchat. Nakročeno k postupu má PSV, ale o postupujícím rozhodne právě těch devadesát minut.
PSV Eindhoven

Nizozemský celek během týdne rovněž sehrál duel, ale nejednalo se o zápas v rámci ligy. PSV se totiž střetlo s Ajaxem Amsterdam v superpoháru. Utkání dopadlo poněkud jednoznačně – 4:0 pro PSV, dvě branky vstřelil teprve devatenáctiletý Noni Madueke, který se prosadil i v prvním duelu proti Midtjyllandu.
FC Midtjylland

Jak již bylo zmíněno, tak dánský celek se bude muset v tomto duelu pokusit o zázrak a zvrátit nepříznivý stav. Psychickou vzpruhu by jim mohla dát páteční vysoká výhra 4:1 v lize. V ligové tabulce se Midtjylland nachází na druhé pozici se ztrátou jednoho bodu na Randers.
Zdravím všechny fotbalové fanoušky! Dnes jsou na programu odvetné duely Ligy mistrů. Dánský velkoklub přivítá na svém trávníku nizozemský PSV, který v úvodním zápase zvítězil 3:0 a má tak solidně nakročeno k postupu do další fáze soutěže.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:00.