Liga mistrů (předkola) -  ONLINE PŘENOS -  Young Boys : Kluž - 10. srpna 2021   20:30

Young Boys
Young Boys
23' Siebatcheu  • 25' Ngamaleu  • 42' Siebatcheu
3:1
(3:1)
Kluž
Kluž
4' Omrani
Young Boys
Faivre – Hefti (82. Maceiras), M. A. Camara, Zesiger, Garcia – Fassnacht (C), C. Martins (87. Sierro), Aebischer (67. Reider), Ngamaleu – Elia (82. Mambimbi), Siebatcheu (87.- Kanga)
Čakir – Duran, Ongun
Stade de Suisse, Bern
Kluž
Arlauskis – Manea, Cestor, Bouhenna, Camora (C) – Sušič, Gussouma (46. Rodriguez), Sigurjósson (46. Alibec) – Deac, Omrani (77. Costache), Paun

BSC Young Boys vyhrává tento zápas 3:1, celkově porazil Kluž 4:2, a tak k velké radosti fanoušků slaví postup do čtvrtého předkola Ligy mistrů. Hosté se prosadili jako první, ale pak domácí otočili skóre.
Držení míče: 56 % : 44 %.
Střely na branku: 7:2. Střely mimo: 8:4. Rohy: 7:2. Ofsajdy: 4:0. Fauly: 10:11.
90+4'
90+4'
Žlutou kartu dostává Denis Alibec (CFR Kluž).
90+3'
Už se pravděpodobně nic nestane, hraje se spíše na polovině hrací plochy.
90+2'
Další domácí akci vedl Kanga, ale znovu byl v ofsajdu.
90+2'
Fotbalisté Young Boys míří za postupem.
90+1'
Čtyři minuty uvidíme navíc.
90'
Nové příchozí Kanga si nabíhal do volného prostoru, ale byl nachytaný v ofsajdu.
87'
Střídání v týmu BSC Young Boys: ze hřiště odchází Jordan Siebatcheu, přichází Wilfried Kanga.
Střídání v týmu BSC Young Boys: ze hřiště odchází Christopher Martins, přichází Vincent Sierro.
85'
Young Boys vybojovali rohový kop, Reider centroval před branku, ale do výraznější šance se domácí fotbalisté nedostali.
83'
V poklidném tempu se nyní zápas dohrává, mnoho šancí momentálně k vidění není. Fotbalisté Kluže se sice snaží, pokouší se vypracovat si výraznější šance, ale domácí defenziva hraje zodpovědně.
82'
Střídání v týmu BSC Young Boys: ze hřiště odchází Meschack Elia, přichází Felix Mambimbi.
Střídání v týmu BSC Young Boys: ze hřiště odchází Silvan Hefti, přichází Quentin Maceiras.
80'
Zesiger mohl navýšit domácí celek, ale míč končí mimo branku.
80'
M.A. Camara se propracoval do střelecké pozice, jeho projektil Arlauskis dokázal vyrazit a zastavil akci soupeře.
78'
Hostující celek rozehrával rohový kop, Manea centroval před branku, ale nedokázal přesněji oslovit spoluhráče.
77'
Střídání v týmu CFR Kluž: ze hřiště odchází Billel Omarani, přichází Ionut Costache.
75'
Obrázek hry je stále stejný, domácí fotbalisté hrají aktivně, tlačí se do zakončení, ale zatím na nějakou výraznější šanci čekají.
73'
O něco později to zkoušel Siebatcheu. Ale ani on netrefil branku podle představ.
72'
Domácí hráči podporovaní fanoušky chtějí navýšit své vedení, nyní to zkoušel Fassnacht. Minul branku.
71'
Hefti rozehrával rohový kop. Centr se snesl před branku. C. Martins se následně protlačil do zakončení, ale hostující brankář své spoluhráče podržel.
70'
Dvacet minut hry nás dělí od konce zápasu a dvacet minut dělí Young Boys od postupu.
68'
Deac absolvoval osobní souboj se soupeřem, dostal se do problémů, a tak si pomohl nedovoleně. Hrát bude domácí tým a míč do hry uvede Garcia.
67'
Střídání v týmu BSC Young Boys: ze hřiště odchází Michel Aebischer, přichází Fabian Reider.
66'
Žlutou kartu dostává Seilvan Hefti (BSC Young Boys).
63'
Druhou žlutou a následně červenou kartu dostává Constantin Paun (CFR Kluž). Na polovině hrací plochy zahrál rukou.
61'
Domácí se nyní dostali k zakončení, vzal to na sebe Garcia. Jeho rána však končí mimo.
59'
Domácí brankář nyní rozehrává od své branky, rozhodl se pro dlouhý výkop.
58'
Hostující celek se propracoval do zakončení, Păun to vzal na sebe, ale jeho rána končí mimo.
57'
Žlutou kartu dostává Guillaume Faivre (BSC Young Boys).
Žlutou kartu dostává Constantin Paun (CFR Kluž).
55'
Deset minut hry z druhého poločasu je pryč, Kluž se zatím marně pokouší propracovat do střelecké pozice.
53'
Mnoho šancí momentálně k vidění není, hraje se spíše na polovině hrací plochy. Brankáři zatím ve druhé části zápasu mnoho práce neměli.
52'
Fotbalisté švýcarského klubu kontrolují hru, vedou nyní o dvě branky a aktuálně jsou postupujícím týmem.
51'
Následně v akci chtěl pokračovat Bouhenna, ale byl nachytaný v postavení mimo hru.
50'
Hostující budou rozehrávat volný kop, míč do hry uvede Păun.
50'
Momentálně sledujeme klidnější pasáž hry, fanoušci dál ženou domácí hráče za aktivní hrou a za postupem.
47'
Z kraje druhého poločasu rozehrávali domácí rohový kop. Aebischer centroval před branku, Elia se dostal do zakončení, ale jeho ránu kryje brankář.
46'
Střídání v týmu CFR Kluž: ze hřiště odchází Rúnar Már Sigurjósson, přichází Denis Alibec.
Střídání v týmu CFR Kluž: ze hřiště odchází Fofana Gussouma, přichází Jonathan Rodriguez.
46'
Young Boys inkasovali jako první, ale pak třemi góly totálně otočili průběh zápasu a domácí zaslouženě vedou po prvním poločase.
45+1'
45+1'
Jednu minutu uvidíme navíc.
44'
V poklidném tempu se dohrává první poločas, uvidíme, kolik minut se bude nastavovat.
42'
Young Boys právě vstřelil branku!
Stadion v Bertu se třese v základech, domácí hráči navyšují své vedení. Po skvělé akci spoluhráčů si před branku naběhl a míč usměrnil přesně JORDAN SIEBATCHEU. Asistence: Elia.
40'
Dostáváme se do finální fáze hry v prvním poločase, domácí hráči pokračují v aktivní hře, ale na další gólovou šanci čekají.
39'
Fassnacht autorem další střely, ale míč tentokrát končí vedle branky. Gólman ani zasahovat nemusel.
38'
Elia se dostal do zakončení, jeho rána byla zblokovaná, následně pálil Aebischer. Jeho tvrdou ránu dokázal brankář vyrazit.
36'
Ngamaleu byl v osobním souboji horší, pomohl si faulem, hrát tak budou hosté.
34'
Od rohového praporku rozehrával Aebischer. Jeho kolegové se do šance nedostali.
33'
Stejný hráč se znovu dostal do zakončení. Fassnacht vypálil a jeho rána byla hostující obranou zblokovaná na brankové čáře na rohový kop.
32'
Fassnacht se výborně uvolnil, naběhl si do střelecké pozice. Míč zkoušel na vzdálenější tyč, ale branku vůbec netrefil.
30'
Půlhodina hry je pryč, diváci sledují velmi atraktivní fotbalovou podívanou. Viděli už tři branky a domácí vedou.
29'
Aebischer centroval před branku, ale výraznější příležitost si tým ve žlutém nevypracoval.
28'
BSC má převahu, navíc bude rozehrávat rohový kop.
28'
Domácí fanoušci hlasitě podporují svůj tým chorály, které jsou tady ve Švýcarsku obvyklé.
26'
Žlutou kartu dostává Michel Aebischer (BSC Young Boys).
Žlutou kartu dostává Rúnan Már Sigurjónsson (CFR Kluž).
25'
Obrovská radost domácích fanoušků. Young Boys otáčejí zápas a jdou do vedení. Krásnou ránou z osy hrací plochy se prosazuje NICOLAS NGAMALEU.
23'
Zaslouženě domácí celek vyrovnat. Centr se snesl před branku a u druhý tyče jej hlavou přesně usměrnil JORDAN SIEBATCHEU. Asistence: Ngamaleu.
23'
Individuálně to zkoušel Fassnacht, ale jeho rána byla zblokovaná.
22'
Deac zahrál rukou, což neuniklo pozornosti rozhodčího.
19'
Young Boys ovšem nesmí zapomínat na obranu, nyní se z ničeho nic ke střele dostal hostující Sigurjónsson, ale minul branku.
18'
Obrázek hry je stále stejný, domácí fotbalisté jsou aktivnější, tlačí se do zakončení, ale hostující obrana je zatím pozorná.
16'
Až nyní se domácí propracovali k zakončení, Siebatcheu to vzal na sebe. Jeho rána minula branku. Možná mohl ještě přihrávat.
14'
Hraje se spíše na polovině hrací plochy, aktivnější jsou domácí hráči, ale Young Boys čeká na výraznější šanci.
13'
Po klidnější pasáži hry registrujeme zajímavější akci, ale Păun minul.
10'
Domácí Elia to zkoušel rychlou akcí, ale píská se ofsajd.
9'
Registrujeme další šanci a v ní hosté. Sušić to vzal na sebe a vypálil. Jeho ránu gólman Faivre vytáhl na rohový kop.
8'
Brankář Kluže bude nyní rozehrávat od své branky, nutno poznamenat, že se nikam nežene.
7'
Od rohového praporku rozehrával Aebischer. Následně Zesiger zakončoval vedle.
6'
Domácí se pokouší vrátiti k aktivní hře z úvodu zápasu, nyní jim v tom pomůže rohový kop.
4'
Kluž právě vstřelila branku!
Obrovský šok pro domácí hráče i fanoušky. Po chybě Young Boys se k míči dostal BILLEL OMRANI, vylepšil si střeleckou pozici a z bezprostřední blízkosti překonal brankáře. Asistence: Deac.
3'
Domácí jsou na míči a kombinují na polovině hrací plochy. Hosté se vůbec nemohou dostat do tempa.
2'
Domácí kombinují na polovině hrací plochy a čekají na nějakou možnost, jak se dostat k brance soupeře.
1'
Utkání začalo, domácí oblékli tradiční žluté dresy, Kluž hraje v červeném.
1'

BSC Young Boys: Faivre – Hefti, M. A. Camara, Zesiger, Garcia – Fassnacht (C), C. Martins, Aebischer, Ngamaleu – Elia, Siebatcheu
Náhradníci: Zbinden. Laidani – Spielmann, Sierro, Kanga, Sulejmani, Jankewitz, Bürgi, Mambimbi, Maceiras, Lefort, Reider

CFR Kluž: Arlauskis – Manea, Cestor, Bouhenna, Camora (C) – Sušič, Gussouma, Sigurjósson – Deac, Omrani, Paun
Náhradníci: Balgradean, Hindrich – Rodriguez, Graovac, Ciobotariu, Latovlevici, Costache, Tahiri, Debeljuh, Hoban, Alibec, Itu

Rozhodčí: Čakir – Duran, Ongun.
Před týdnem se kluby střetly poprvé. Už ve čtvrté minutě poslal domácí Kluž do vedení Manea. DLouhou dobu to vypadalo na těsnou domácí výhru, ale té se klub z Rumunska nedostal. Švýcarský oddíl Young Boys dokázal na poslední chvíli vyrovnat. Ve třetí minutě nastavení se prosadil Sierro. Právě jeho branka znamenala remízu. Oba kluby do tohoto zápasu vstoupí se skóre 1:1.
Zdravím všechny fanynky a fanoušky evropského klubového fotbalu. V tomto odvetném zápase třetího předkola proti sobě nastoupí BSC Young Boys a CFR Kluž.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:30.