KHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Dynamo Moskva : CSKA Moskva - 25. prosince 2017   17:30

Dynamo Moskva
01:15' Igumnov (Hietanen, Kutějkin) • 34:26' Korjagin (Petunin)
2:3
(1:2, 1:0, 0:0 - 0:0)

0:2 (SN)

CSKA Moskva
CSKA Moskva
04:36' M. Robinson  (K. Petrov, Kiselevič) • 18:02' Kuzmenko  (Kiselevič, Blažijevskij) • ' Scott
Belyayev S – Fateyev I.
VTB Ice Palace
7 386 diváků
CSKA Moskva

Tohle je ode mne pro dnešek vše, přeji příjemný zbytek večera.
Hostující tým nepřipustil překvapení a v nájezdech si bod navíc pohlídal. Nutno podotknout, že Dynamo si odnese z toho utkání bod hlavně díky skvělému Bocharovi, který pochytal 50 střel.
Počet střel na bránu : 17 – 50
V samostatných nájezdech zvítězil tým CSKA Moskva.
Autorem vítězné branky je GREG SCOTT.
Tarasov pod velkým tlakem nedává a bod navíc z tohoto utkání si odnáší CSKA.
Kaprizov taktéž neproměňuje.
Ani Anisin nedokázal hostujcího brankáře překonat.
Šumakův nájezd skvěle vystihl Bocharov
Igumnovi se klička nepodařila a tak je to stále o dvě branky.
Grigorenko to udělal náramně a krásnou kličkou svůj nájezd proměňuje.
Brjukvin zkoušel najít mezerou mezi betony, avšak trefil pouze beton Sorokina.
Scott nic nevymýšlel a přesnou střelou nad vyrážečku Bocharova posílá CSKA do vedení.
Samostatné nájezdy začínají.
Ani prodloužení neurčilo vítěze utkání a tak budou muset rozhodnout nájezdy, kterém během několika minut začnou.
65:00'
Prodloužení skončilo.
63:32'
Petrov mohl rozhodnout! Po nahrávce od Kiseleviče na něj zívala prázdná brána, kterou ovšem nedokázal útočník CSKA trefit.
62:29'
Ani jednomu z celků se nechce příliš riskovat, vidíme tedy velice opatrnou hru bez nějakých útočných výpadů.
61:06'
Po levé straně se snažil procpat do zakončení Telegin, ale proti třem obráncům neměl příliš velké šance.
60:01'
V třetí třetině se o vítězi zápasu nerozhodlo a tak bude následovat prodloužení. To začne přibližně v 19:52.
60:00'
59:44'
To je drama! Dynamo drží CSKA v obrovském tlaku!
59:00'
Poslední minuta třetí třetiny.
58:02'
Vyloučení v týmu CSKA Moskva (Ivan Tělegin – 2 min., nedovolené bránění).
57:35'
Střela Blazhiyevskeho zapadla přesně do připravené lapačky Bocharova.
56:48'
Po delší době se ke kombinaci v útočném pásmu dostali i domácí. Ta ale netrvala příliš dlouho hlavně kvůli tomu, že se již Dynamo spíše zaměřuje na defenzivní činnost.
55:56'
Ani střela Marchenka se nedostala za záda Bocharova. Ten si připsal již 44 zákrok v tomhle utkání.
55:21'
Zakázané uvolnění hostujícího celku.
54:00'
Petunin pohotovým obranným zákrokem na poslední chvíli zabránil Shalunovi v zakončení.
52:28'
Zakázané uvolnění Dynama. Tlak hostí každou minutou sílí, ale poměrně úspěšně zatím domácí odolávají.
51:31'
Nichushkin se odvážně snažil procpat skrz blok bránících hráčů, jeho snažení ale nepřineslo úspěch.
50:00'
Střely na bránu: 14-40
49:27'
49:25'
Shalunovu střelu Sorokin bez problémů lapil.
Dnešní utkání sleduje 7 386 diváků.
48:18'
Hostujícímu týmu se až teď dostávají ke kombinaci v útočném pásmu.
47:36'
Domácí se hned ze začátku oslabení osvobozují.
47:27'
Vyloučení v týmu Dynamo Moskva (Dmitrij Sidljarov – 2 min., hákování).
45:58'
Koryagin si hezky udělal prostor a z hranice kruhů vypálil, jenže Sorokin měl odkrytý výhled a tak střelu chytil.
44:49'
Druhá formace hostujícího celku teď hezky zapracovala v útočném pásmu, avšak ani jedna ze střel nekončí v síti Bocharovy brány.
43:33'
Rylov se už napřahoval ke střele, když uslyšel hvizd rozhodčí, který přerušil hru kvůli ofsajdu.
42:25'
Rychlý protiútok CSKA řešil Andronov nahrávkou na Telegina, která však nebyla příliš přesná a tak kotouč končí na zadním mantinelu.
41:50'
Střelu Ozhiganova kryje Bocharov.
40:01'
Další třetina začne přibližně v 19:15.
Ve druhé třetině jsme byli svědky značného zlepšení ze strany Dynama. Domácí celek překvapivě v několika časových úsecích dostal CSKA pod tlak a toto snažení vyústilo v branku Ignatushkina. Po druhé třetině tedy nerozhodně – 2:2.
40:00'
39:00'
Poslední minuta druhé třetiny.
37:56'
Ve velké šanci se ocitl Ignatushkin! Forward Dynama se hnal sám na Sorokina, jenž proti němu vytáhl parádní zákrok
37:06'
CSKA se nechce spokojit s nerozhodným stavem a přidává na obrátkách! Teď se ke střele z mezikruží dostal Shumakov, který svou prudkou střelou Bocharova nepřekonal.
34:26'
Dynamo právě vstřelilo branku!
Teď už to ale branka je! Po střele Koryagina se puk několikrát odrazil až skončil na hokejce IGORA IGNATUSHIKINA, který bez problému kotouč dopravil do prázdné brány. Asistence: Koryagin, Petunin
34:03'
Vyloučení v týmu Dynamo Moskva (Daniil Tarasov – 2 min., nafilmovaný pád nebo přehrávání).
33:08'
Poslední pětiminutovka patří jednoznačně Dynamu. Domácí celek si dokázal vytvořit několik šancí, ale ani jedna neskončila kýženou vyrovnávací brankou.
32:01'
V obrovské šanci Petunin! Útočníkovi Dynama se naskytl naprosto volný prostor na levé straně, jeho následnou střelu si ale Sorokin pohlídal.
31:23'
Podobná situace i na druhé straně! Při přečíslení tři na dva byl Tarasov podražen, i tento zákrok ale rozhodčí jako faul nevyhodnotil
30:02'
Shumakov byl nejspíš při střele zasažen soupeřovou hokejkou do obličeje, rozhodčí ale celou situaci jako faul neposoudil.
29:30'
Střely na bránu: 6-23
28:18'
27:33'
Několikrát se hráči CSKA dostali v krátkém časovém intervalu ke střele, ovšem všechny pokryl za pomocí obrany Bocharov.
26:56'
Domácí se dlouhým výhozem osvobozují.
26:18'
Vyloučení v týmu Dynamo Moskva (Jakov Rylov – 2 min., podražení).
25:27'
25:25'
Ke střele ze zajímavé pozice se dostal Nikulin, ani jeho pokus ale nekončí za zády Sorokina.
24:50'
Domácí se až teď dostávají ke kombinaci v útočném pásmu.
23:27'
Vyloučení v týmu CSKA Moskva (Sergej Andronov – 2 min., podražení).
23:22'
Vischnevsky si už chystal puk na střelu, když ho náhle zezadu podrazil Andronov. Budou následovat 2 minuty pro hráče hostí.
21:37'
Shalunov "proplul" domácí obranou a dostal se do zakončení bekhendem, to ale s přehledem vyrazil Bocharov
20:01'
Další třetina začne přibližně v 18:22.
I přes opticky vyrovnanou první třetinu se k více šancím dostává armádní celek, který díky brance Robinsona a Kuzmenka otočil vývoj třetiny ve svůj prospěch.
20:00'
19:24'
Vyloučení v týmu Dynamo Moskva (Nikita Komarov – 5 min., bitka).
Vyloučení v týmu CSKA Moskva (Michail Pašnin – 5 min., bitka).
19:24'
Po střele na hostující bránu se k dorážce tlačil Komarov, to se nelíbilo Pashninovi, který shodil rukavice a Komarov jeho výzvu k pěstnímu souboji přijal. Po krátké výměně názorů jde vítězství v bitce na stranu útočníka domácího celku.
18:02'
CSKA právě vstřelilo branku!
ANDREI KUZMENKO dobře mířenou střelou proměňuje herní převahu CSKA v branku na 2:1! Asistence:Kiselevič, Blažijevskij
17:31'
Nuchskin se hezky uvolnil a následně najel z levé strany do bezprostřední blízkosti domácího brankáře, ani jeho pokus však nekončí gólem.
16:03'
Shalunov zkoušel najít před bránou jednoho ze svých spoluhráčů, avšak jeho skákavá nahrávka cíl nenašla.
14:16'
Momentálně jsme svědky několika po sobě jdoucích chyb v rozehře obou celků, ani jednomu z týmů se nedaří dostat přes střední pásmo.
12:32'
Kaprizov našel zpoza brány Shalunova, jehož pohotovou střelu Bocharov chytil.
12:00'
Střely na bránu: 3 – 10
11:12'
Andronov podklouzl a nabídl domácím možnost rychlého protiútoku.
09:35'
Komarov zapracoval za bránou CSKA a vybojoval kotouč pro svůj tým, jenže Dynamo této výhody nedokázalo využít a puk putuje zpět na hokejky hráčů armádního celku.
08:12'
Skvělý Sorokin! Bryukvin nedokázal ve velké příležitosti hostujícího brankáře překonat.
05:49'
Nahození Kuzmenka kryje Bocharov.
04:36'
MAT ROBINSEN tvrdou střelou od modré čáry využívá přesilovku a bleskově odpovídá na branku Dynama. Asistence: Petrov, Kiselevich
03:47'
Vyloučení v týmu Dynamo Moskva (Nikita Komarov – 2 min., nedovolené bránění).
03:35'
Svetlakov se skvěle uvolnil a z prostoru mezi kruhy vystřelil, avšak jeho pokus o rychlé srovnání nevyšel podle jeho představ.
01:15'
Na levé straně kluziště dostal přihrávku úplně osamocený IVAN IGUMNOV, který svůj následný samostatný únik bezpečně proměnil. Asistence: Hietanen, Kutějkin
00:02'
Výhru v úvodním vhazování si připisují hosté.
00:01'

Dynamo Moskva: Bočarov (Jerjomenko) – Rylov, D. Višněvskij, I. Nikulin, Volkov, Hietanen, Kutějkin, Korjagin – Boyd, Tarasov, Brjukvin – Ignatuškin, Petunin, Anisin – N. Komarov, Alexejev, Igumnov – Sidljarov, Dm. Kazionov, Sopin.

CSKA Moskva: I. Sorokin (L. Johansson) – M. Robinson, Kiselevič, Marčenko, Nestěrov, Pašnin, Blažijevskij, Ožiganov – K. Petrov, Grigorenko, Ničuškin – Kaprizov, Šumakov, Šalunov – Scott, Andronov, Tělegin – V. Žarkov, Platt, Světlakov – Kuzmenko.

Rozhodčí: Belyayev S – Fateyev I..
Domácí celek se nachází na sedmé pozici v Západní konferenci. Proti Dynamu hovoří to, že patří mezi nejméně bodující týmy na domácí půdě v celé soutěži. Na druhou stranu momentálně Dynamo oplývá slušnou formou, a určitě bude chtít tuto statistiku prolomit.
CSKA Moskva
Hostující tým si i přes dvě po sobě jdoucí prohry s Podolskem a Magnitogorskem stále s velkým náskokem drží druhou příčku v Západní konferenci. Nutno podotknout, že se armádnímu celku velice daří na hřištích soupeřů, vždyť z posledních desíti utkání pouze jednou prohrál.
28.12.16 CSKA Moskva-Dyn. Moskva 5 : 3
Hezký pondělní podvečer! Dnes je na programu Kontinentální hokejové ligy moskevské derby, ve kterém se utká Dynamo a CSKA. Zápas, a i tento přenos začínají v 17:30.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:30.