6. srpna 2015 • 19:57

Přehmat britské televize: Útočník CSKA Lafata slaví postup přes Spartu!

Autor:
Britská televize Sky Sports na svém webu udělala přehmat, Davida Lafatu uvedla jako hráče CSKA, který slaví postup přes Spartu
TOP VIDEA
LIGA NARUBY: Skvělá chorea, zpackaná standardka a pády Krmenčíka LIGA NARUBY: Skvělá chorea, zpackaná standardka a pády Krmenčíka
Messi vs. Ronaldo = kličky, góly, penalty! Kdo zažil lepší sezonu? Messi vs. Ronaldo = kličky, góly, penalty! Kdo zažil lepší sezonu?
VŠECHNA VIDEA ZDE

V Británii je fotbal náboženstvím, žijí jím miliony fanoušků. A je pochopitelně rozebíraný ze všech stran. Ovšem i experti se občas dopustí chyby. Tak jako nyní, když „zařadili“ útočníka Sparty Davida Lafatu do týmu CSKA.Britská televize Sky Sports rozebírala na svém webu možné soupeře Manchesteru United ve 4. předkole Ligy mistrů. Mezi ně patří také CSKA, které vyřadilo po dramatické bitvě plné emocí pražskou Spartu.

Redaktoři Sky Sports se ale dopustili velkého přehmatu. K týmu CSKA dali fotku Davida Lafaty, který po porážce zklamaně tleská svým přiznívcům. „Hráč CSKA David Lafata slaví vyřazení Sparty,“ hlásal ovšem popisek fotky.

Sparťanský kapitán přitom určitě neměl na oslavy ani pomyšlení. Celá Sparta skousává vyřazení od CSKA, ke kterému podle ní výrazně přispěl hlavní rozhodčí, hodně těžko.