+
Nenechte si ujít nejnovější
zprávy ze světa sportu.
Sledujte nás na Facebooku
a dozvíte se vše jako první.
22. dubna 2016 • 09:40

ACS – Viktorka all inclusive zážitek zdarma

Autor:
TOP VIDEA
Slávisté si spravili chuť po prohře s Libercem, převzali klíč města Prahy Slávisté si spravili chuť po prohře s Libercem, převzali klíč města Prahy
NEJ zákroky bundesligy: Hrádecký vychytal Dortmund, gólman Hoffenheimu lapil penaltu NEJ zákroky bundesligy: Hrádecký vychytal Dortmund, gólman Hoffenheimu lapil penaltu
VŠECHNA VIDEA ZDE

Již o tomto víkendu zazní úvodní hvizd dlouho očekávaného utkání jara mezi týmy AC Sparta Praha – FC Viktoria Plzeň. Pikantní souboj vyprodané Letné a dvou týmů plných reprezentantů slibuje kvalitní podívanou.SYNOT TIP toto utkání ještě více okoření.

Rozhodli jsme se z celé Letné vytvořit jeden velký SYNOT TIP sektor. Stačí pouze přijít na šlágr jara s BENEFIT kartou a automaticky obdržíte od našich hostesek 100 Kč poukaz na občerstvení a 50 Kč volný tiket. Podmínky pro získání poukázek najdete na synottip.cz.

Foto 

Pokud ještě nejste registrovaní a BENEFIT kartu nemáte, nemusíte zoufat. Stačí kontaktovat hostesky SYNOT TIP teamu, zaregistrovat se u nich a také získáte poukázku na občerstvení a volný tiket.

Foto 

A pokud se na stadion nedostanete, šlágr jara vysíláme na synottip.cz v nejlepší kvalitě, bez zpoždění a opět zcela zdarma. Nenechte si tak ujít žádný zajímavý moment, ať už jste kdekoliv.

DOSTANEME VÁS DO HRY

 Klasická verze
Mobilní verze