Bundesliga - 13. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Hamburger : Hoffenheim - 26. listopadu 2017   15:30

Hamburger
Hamburger
6' Akpoguma(vl.)  • 75' Kostić  • 88' G. Jung (Diekmeier)
3:0
(1:0)
Hamburger
Mathenia – Diekmeier, Papadopoulos, Mavraj, Santos – Hunt (75. van Drongelen), G. Jung, Sakaj, Kostić – Wood (82. Schipplock), Arp (90+1. Waldschmidt).
Pollersbeck – van Drongelen, Walace, Janjicic, Waldschmidt, Schipplock, Ito.
Dankert – Rohde, Hacker
Volksparkstadion, Hamburg
Hoffenheim
Baumann – S. Posch, Vogt, Akpoguma – Zuber (63. Kramarić), Demirbay (63. Szalai), Grillitsch, N. Schulz – Uth, Wagner, Gnabry (57. Amiri).
Kobel – Bičakčić, Kadeřábek, Amiri, Kramarić, Szalai, Geiger.

SESTŘIH: Hamburk – Hoffenheim 3:0. Hosté bez Kadeřábka padli

To je z dnešního on-line přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou.
Utkání končí zaslouženým vítězstvím domácích, kteří dnes svého soupeře jasně přehráli. Hoffenheim začal hrát fotbal od druhé půle, ale dnes se mu v koncovce nedařilo tak, jako soupeři.
90+3'
90+3'
Poslední nastavená minuta, vypadá to, že Christian Mathenia (Hamburg) dnes udrží čisté konto.
90+1'
Střídání v týmu Hamburger SV: ze hřiště odchází Fiete Arp, přichází Gian-Luca Waldschmidt.
90'
Poslední minuta řádné hrací doby, diváci již slaví, Hamburg si dnes připíše tři body a v tabulce přeskočí Freiburg.
88'
Hamburg právě vstřelil branku!
Dennis Diekmeier hlavou sklepl míč na střed, odkud z voleje vypálil GIDEON JUNG, kterému sice střela tolik nesedla, míč se ale odrazil od země do branky.
88'
Sven Schipplock (Hamburg) vystrašil Baumanna svým pokusem z pravé strany.
86'
Mark Uth (Hoffenheim) fauluje Gotoku Sakaje, volný kop pro Hamburg, na polovině soupeře.
85'
Poslední pětiminutovka dělí Hamburg od vítězství, které by se mu hodilo jako sůl, v záchranářských bojích.
84'
Nyní odpískán útočný faul domácím, což se divákům pranic nelíbí.
82'
Střídání v týmu Hamburger SV: ze hřiště odchází Bobby Wood, přichází Sven Schipplock.
81'
Hosté se z rohového kopu nedokázali prosadit, dobrá práce defenzivy Hamburgu.
80'
Rick van Drongelen (Hamburg) zablokoval další pokus soupeře, tentokrát Kevina Vogta, je z toho roh pro Hoffenheim.
79'
Útočný faul v podání Hoffenheimu, který se tak připravuje o možnost ohrozit branku Hamburgu.
78'
Na druhé straně Rick van Drongelen (Hamburg) zablokoval střelu Szalaie z hranice vápna.
77'
Tak druhý gól možná bude rozhodující o osudu utkání, nyní se Kostić znovu hnal k brance, ale obránce Hoffenheimu mu nedovolil vystřelit.
75'
Domácí střídali, ještě před rozehráním volného kopu a hosté jako by nebyli na rozehrávku připraveni, protože FILIP KOSTIĆ celkem rychle rozehrál, bránící zeď nebyla dobře postavená a vše korunoval špatným zákrokem gólman Oliver Baumann, jemuž proskočil míč pod rukama do branky.
75'
Střídání v týmu Hamburger SV: ze hřiště odchází Aaron Hunt, přichází Rick van Drongelen.
74'
Žlutou kartu dostává Florian Grillitsch (TSG 1899 Hoffenheim).
73'
Odkop od branky Hamburgu, Matheina nikam nespěchá.
71'
Na druhé straně předvedl skvělý reflex v brance Hamburgu Christian Mathenia, který vyrazil tečovanou střelu Marka Utha z levé strany.
70'
Z rohového kopu se domácí prosadit nedokázali, navíc ztratili míč, hosté rozehrávají.
69'
Oliver Baumann (Hoffenheim) měl nyní plné ruce práce s parádní střelou Fiete Arpa, kterou vytěsnil na roh.
68'
Filip Kostić poslal z levé strany další dobrý míč před branku, Fiete Arp (Hamburg) míč zasáhl, ale poslal ho pouze vedle branky.
67'
Stefan Posch (Hoffenheim) fauluje, útočný faul hostů, míč získávají domácí, kteří hned útočí.
66'
Kyriakos Papadopoulos (Hamburg) odvedl, dobrou práci ve vlastním vápně, míč končí v autu, hosté vhazují z levé strany.
65'
Od Diekmeiera se míč odrazil na roh, hosté bleskově rozehrávají.
63'
Střídání v týmu TSG 1899 Hoffenheim: ze hřiště odchází Kerem Demirbay, přichází Ádám Szalai.
63'
Střídání v týmu TSG 1899 Hoffenheim: ze hřiště odchází Steven Zuber, přichází Andrej Kramarić.
63'
Kostić poslal míč z levé strany do vápna, tam zakončuje Wood, který ale poslal míč jen do míst, kde stál připravený Oliver Baumann.
62'
Žlutou kartu dostává Mark Uth (TSG 1899 Hoffenheim).
61'
Filip Kostić (Hamburg) se prohnal na levé straně kolem obránce, vypálil, ale branku netrefil. Poté se ještě dožadoval rohového kopu, ale sudí nechává rozehrát od branky.
60'
Je za námi hodina hry a stále platí, že domácí vedou 1:0, sledujeme ale pohledný fotbal.
57'
Střídání v týmu TSG 1899 Hoffenheim: ze hřiště odchází Serge Gnabry, přichází Nadiem Amiri.
56'
Hoffenheim opět na útočné polovině, Stefan Posch (Hoffenheim) se ale neodhodlal k průniku k vápnu Hamburgu a vrací míč zpět.
55'
K míči se ale dostávají hosté, jmenovitě Serge Gnabry, který však nedošel s míčem dál, než k půlící čáře.
54'
Nakonec domácí vybojovali roh, který rozehrají z pravé strany.
53'
Fiete Arp (Hamburg) zkouší pozornost Baumanna střelou z nějakých pětadvaceti metrů.
52'
Akce Hoffenheimu končí střelou vedle branky, Christian Mathenia (Hamburg) nemusel zasahovat.
51'
Dennis Diekmeier se nyní ale zaskvěl ve vlastním vápně, kde se dokázal dostat k míči, i přesto, že měl na zádech dotírajícího Sandro Wagnera a dokázal míč odkopnout na roh.
50'
Dennis Diekmeier (Hamburg) neuspěl v souboji s bránícím Stefanem Poschem.
49'
Bobby Wood (Hamburg) se krásně zbavil obránce, zpracoval si míč na střelu, vypálil pravačkou zpoza vápna a orazítkoval tyč!
46'
Druhý poločas začne přibližně v 16:33.
Domácí zvládli první půli výborně, svého soupeře přehrávali a dokázali i skórovat. Naproti tomu Hoffenheim si zatím nedokázal poradit s dobře hrajícím soupeřem, s výjimkou závěru poločasu, kdy se hosté přece jenom dokázali více dostat do hry.
45+2'
45+1'
Nastavená jediná minuta za malý okamžik vyprší a hráči zmizí v útrobách stadionu.
45'
Poslední minuta řádné hrací doby první půle, míč končí v autu, hosté budou moci vhazovat z pravé strany, na své polovině.
44'
Defenziva Hamburgu na jedničku, při bránění rohového kopu i následně útočné akce soupeře.
43'
Kerem Demirbay (Hoffenheim) rozehrál, bránící hráč Hamburgu ztečoval míč na roh.
42'
Hoffenheim bude zahrávat volný kop ze vzdálenosti zhruba pětatřiceti metrů od branky Mathenii.
41'
Probíhá poslední pětiminutovka první půle, domácí jsou jasně lepší, přidají ještě jeden gól do poločasové přestávky?
39'
Filip Kostić (Hamburg) napřáhl ke střele z levé strany, z hranice vápna a Oliver Baumann (Hoffenheim) měl plné ruce práce, aby jeho pokus vyrazil na roh.
38'
Z ničeho nic se do útoku dostali hosté, Nico Schulz (Hoffenheim) poslal přihrávku z levé strany před branku, kde ale zaúřadoval pozorný gólman Hamburgu.
37'
Odkopem míče k půlící čáře řeší přetížená obrana Hoffenheimu situaci na své polovině.
36'
Podruhé za sebou, v krátké době po sobě, končí akce Hamburgu ofsajdem.
35'
Domácí zůstávají na útočné polovině, hosté totiž faulují, Hoffenheim se stále nedokáže vymanit z tlaku.
34'
Míč letí do autu, Dennis Diekmeier (Hamburg) vhazuje z pravé strany.
32'
Ofsajd Hamburgu, hosté získávají zadarmo míč.
31'
Je za námi první půl hodina hry, domácí vedou zaslouženě gólem Arpa, hosté toho zatím moc nepředvedli, až na akci Gnabryho.
30'
Domácí rozehráli volný přímý kop, Kyriakos Papadopoulos to zkusil přímo na branku, kterou ale netrefil, Oliver Baumann (Hoffenheim) nemusel zasahovat.
29'
Žlutou kartu dostává Kevin Vogt (TSG 1899 Hoffenheim).
28'
Útočný faul odpískán domácím, hosté tak mohou v klidu rozehrát.
26'
Míč letí vedle branky, Kyriakos Papadopoulos (Hamburg) nebo Filip Kostić zasáhl míč hlavou a poslal ho vedle.
25'
S rohovými kopy se doslova roztrhl pytel, další budou zahrávat domácí z pravé strany.
24'
Serge Gnabry (Hoffenheim) odcentroval z levé strany, ve vápně hlavičkuje Mark Uth, ale pouze nad branku.
23'
Kyriakos Papadopoulos (Hamburg) odvedl dobrou práci ve vlastním vápně, kde ukopl míč Demirbayovi.
22'
Hamburg měl další roh, tentokrát domácí rozehráli z pravé strany, ale se stejným výsledkem, jako v předchozích případech.
21'
Aaron Hunt (Hamburg) to zkusil z úhlu přímo na branku, kterou ale netrefil.
20'
Asistent rozhodčího zvedá praporek, po zákroku na pronikajícího Diekmeiera, kterého srazil k zemi bránící Nico Schulz (Hoffenheim).
19'
Christian Mathenia (Hamburg) nyní předvedl, dobrý odhad, kdy sebral míč před nabíhajícím Stevenem Zuberem.
17'
Míč zatím létá hodně vzduchem, navíc defenziva Hoffenheimu vše řeší nekompromisními odkopy.
15'
Hamburg stále na útočné polovině, hosté se pozorně brání.
14'
Hoffenheimu se vůbec kombinace směrem dopředu nedaří, domácí mají velkou převahu.
13'
Hosté se v pohodě ubránili, míč skončil v autu, domácí vhazují z pravé strany, na polovině soupeře.
12'
Steven Zuber (Hoffenheim) odehrál míč na roh, Aaron Hunt bude rozehrávat z levé strany.
11'
Odkop od branky Hamburgu, Christian Mathenia nikam nespěchá.
10'
Hlavičkové souboje vyhrávají před Baumannem hosté, kterým se podařilo dostat míč z vlastního vápna.
9'
Florian Grillitsch (Hoffenheim) odkopává míč raději na roh, domácí budou rozehrávat z levé strany.
8'
Aaron Hunt (Hamburg) rozehrál, míč byl přizvednutý a skončil nad brankou Hoffenheimu.
7'
Hned vzápětí získávají domácí výhodu volného kopu z nějakých pětatřiceti metrů od branky Baumanna.
6'
Filip Kostić vysunul na levé straně Douglase Santose, ten poslal míč před branku, kde ho dokázal na malém vápně nasměrovat do branky Hoffenheimu Arp, ale nakonec se ještě míč odrazil od bránícího KEVINA AKPOGUMA – vlastní gól.
5'
Útočným faulem končí snaha domácích, Oliver Baumann (Hoffenheim) vykopává od své branky.
3'
První zajímavá akce zápasu, kdy se od Gnabryho odrážel míč vedle branky Hamburgu.
2'
Bobby Wood (Hamburg) se z pravé strany snažil prodrat vápna Hoffenheimu, ale ztroskotal na obránci.
1'
Oba týmy právě nastupují na trávník.

Hamburger SV: Mathenia – Diekmeier, Papadopoulos, Mavraj, Santos – Hunt, G. Jung, Sakaj, Kostić – Wood, Arp.
Náhradníci: Pollersbeck – van Drongelen, Walace, Janjicic, Waldschmidt, Schipplock, Ito.

TSG 1899 Hoffenheim: Baumann – S. Posch, Vogt, Akpoguma – Zuber, Demirbay, Grillitsch, N. Schulz – Uth, Wagner, Gnabry.
Náhradníci: Kobel – Bičakčić, Kadeřábek, Amiri, Kramarić, Szalai, Geiger.

Rozhodčí: Dankert – Rohde, Hacker.
TSG HOFFENHEIM
Hosté na tom jsou mnohem lépe, na svém kontě mají dvakrát více bodů a aktuálně pokukují po pohárových příčkách. Navíc se Hoffenheim úspěšně prezentuje také v pohárové Evropě a v utkání v Hamburgu bude chtít brát nějaké ty body.
HAMBURGER SV
Hamburg se potácí u samého dna bundesligové tabulky, přesněji na šestnáctém místě. Horší je již Werder Brémy a poslední Kolín. Hamburgu se vůbec nedaří, série nezdarů je neskutečně dlouhá a vyniká z ní pouze vítězství 3:1 v předposledním kole nad Stuttgartem.
Vítejte u on-line přenosu třináctého kola německé Bundesligy, v němž HAMBURGER SV přivítá na Volksparkstadiou v Hamburku TSG HOFFENHEIM. Utkání bude rozhodovat hlavní sudí Bastina Dankert, kterému na čarách budou pomáhat René Rohde a Markus Hacker.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:30.