To je z dnešního onlajn přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou.
V dnešním utkání se oba celky rozešly smírně po remíze 1:1, když více se, pochopitelně, ze získaného bodu radují fotbalisté Kodaně. Ti sice vedli po prvním poločase o jeden gól, ale bylo jasné, již vzhledem k tlaku, jaký si hosté dokázali vytvořit, že Juventus se vyrovnávacího gólu pravděpodobně dočká. Čas italského klubu přišel v 54. minutě, kdy se prosadil Quagliarella po přihrávce Pelusa z levé strany. Do konce zápasu si hosté ještě vypracovali i další šance, ale ani z jedné již gól nepadl.
Zákroky brankáře Johana Willanda – 1.
Zákroky brankáře Johana Willanda – 9.
Zákroky brankáře Gianluigi Buffona – 5.
90+2
Probíhá druhá minuta nastaveného času a Tévez jen těsně netrefuje branku Kodaně!
90+1
V první minutě nastaveného času vybojoval faul Gíslason, čímž přerušil útočnou akci Juventusu. A faulující Vidal za tento zákrok dokonce vidí žlutou kartu.
90
Je tu devadesátá minuta a domácí jsou stále blíže k velmi cennému bodu!
89
Závar v pokutovém území Kodaně, vše vyřešil odkopem obránce Mellberg.
88
Střídání v týmu Juventus FC: ze hřiště odchází Stephan Lichtsteiner, přichází Mauricio Isla.
87
Juventus kombinuje před pokutovým územím soupeře.
86
Střídání v týmu FC Kodaň: ze hřiště odchází Claudemir, přichází Georg Margreitter.
85
Pirlo hledá De Ceglieho ne levé straně, jeho přihrávku ale obrana Kodaně zachytila.
84
Nepřesný centr z pravé strany v podání Juventusu.
83
Pogba se do zakončení z pravé strany nedostal, Wiland bude rozehrávat.
82
Další rohový kop Juventusu, rozehrává opět Pirlo, tentokrát se hosté ke střele nedostali.
81
Pirlo rozehrává rohový kop z levé strany, Vidal se dostává do zakončení, ale střela míří vedle branky.
80
Je před námi poslední desetiminutovka dnešního zápasu, stav je stále nerozhodný, dokáží se hosté prosadit a vstřelit vedoucí gól?
79
Střídání v týmu FC Kodaň: ze hřiště odchází Christián Bolaños, přichází Youssef Toutouh.
78
Dobrá střela Pogby! To se povedlo, Wiland jeho střelu vyráží.
77
Střídání v týmu Juventus FC: ze hřiště odchází Fabio Quagliarella, přichází Sebastian Giovinco.
76
Juventus bojuje i s vlastní nepřesností, hodně nepřesných přihrávek, nákopů, centrů.
75
Quagliarella si přebírá míč již v ofsajdu.
74
Statistika držení míče: 45% : 55%.
73
Střídání v týmu Juventus FC: ze hřiště odchází Federico Peluso, přichází Paolo De Ceglie.
72
Útočný faul Vidala na Gíslasona.
71
Jørgensen se dostal ke střele zpoza vápna, dobrý míč, který letí jen těsně nad branku Juventusu!
70
Střídání v týmu FC Kodaň: ze hřiště odchází Fanendo Adi, přichází Rúrik Gíslason.
68
Jørgensen ztrácí míč v souboji s obráncem Juventusu, přesto mohou domácí vhazovat z levé strany, na polovině soupeře.
67
Juventus se spoléhá hodně na centry, nějakou kombinaci středem, s několika krátkými přihrávkami, zatím nevidíme.
66
Pogba to zkouší individuálně, střela zpoza šestnáctky, pouze do rukavic Wilanda.
65
Útočným faulem končí celá akce Juventusu.
64
Zablokovaná střela Téveze, rohový kop pro Juventus.
63
Ostrý skluz Jørgensena na Chielliniho, rozhodčí ale tento zákrok na půli hřiště nepotrestal kartou.
63
Obrana Kodaně ale dokázala nebezpečí odvrátit.
62
Pirlo přenáší hru na levou stranu na Pelusa, ten vrací míč do pokutového území.
60
Je za námi hodina hry, hosté vyrovnali a nyní veškeré své schopnosti upírají ke vstřelení vedoucího gólu.
59
Juventus to zkouší po levém křídle.
58
Z pravé strany rozehrává Bengtsson, ale hosté odvrací.
57
Rohový kop pro Kodaň.
56
Domácí útočí, střelu Adiho chytá Buffon.
54
Juventus právě vstřelil branku!
FABIO QUAGLIARELLA se prosazuje uvnitř pokutového území, když dokázal usměrnit přihrávku Pelusa z levé strany a míč končí v bráně Kodaně!
54
Buffon má míč a bleskově rozehrává.
53
To byla obrovská šance Juventusu!
52
Pozor, Lichsteiner krásným pasem vybízí Téveze, který se ocitá za obranou Kodaně, je sám před Wilandem, střílí uvnitř pokutového území, fantastický zákrok domácího gólmana!
51
Nepřesný nákop Juventusu, míč končí u Wilanda, který rozehrává.
50
Hosté kombinují na polovině soupeře.
49
A jaj... Lichsteiner se pustil do protestů a vysloužil si žlutou kartu!
49
A vzápětí je tu další karta, kterou dostává Peluso za faul na polovině Kodaně.
49
Bengtsson příliš horlivě diskutuje s asistentem před rozehráním autového vhazování, až si řekl o žlutou kartu!
48
Domácí se v pohodě ubránili.
47
Hosté vstupují dobře do druhého poločasu, mají k dispozici rohový kop.
46
Sledujte i dál náš onlajn přenos, druhý poločas začne přibližně ve 21:48 hodin.
První poločas právě skončil. Ze zatím překvapivého vedení se těší fotbalisté Kodaně, kteří se ujali ve 14. minutě vedení, když se důrazem v pokutovém území prosadil Jørgensen. Ač měli hosté více šancí, byli opticky lepším týmem, nedokázali se v koncovce prosadit a do druhého poločasu tak favorizovaní hosté půjdou s jednobrankovou ztrátou.
45+1
V první minutě nastaveného času jsou hosté na polovině soupeře, ale není z toho žádná šance či střela.
45
Hosté rozehrávali z levé strany volný kop, ale domácí se v pohodě ubránili.
45
A Mellberg dostává za tento zákrok žlutou kartu!
44
Mellberg nedovoleně zastavuje Pogbu na své polovině.
43
Domácí kombinují na polovině soupeře.
42
Kodaň to zkouší z levé strany, ale je to pouze nepřesný centr.
41
Chiellini fauluje Adiho na půli hřiště, domácí rozehrávají.
40
Je před námi poslední pětiminutovka prvního poločasu, domácí hájí těsné vedení.
39
Žádná střela, hrají hosté. Již jsou na polovině soupeře.
38
Hosté před pokutovým území Juventusu, bude z toho šance pro Kodaň?
37
Hosté tlačí soupeře před jeho branku, zatím ale bez gólového efektu.
36
Pogba si naskakuje na centr z levé strany, míč končí jen těsně vedle branky Kodaně!
35
Quagliarella v ofsajdu, hrát mohou domácí fotbalisté.
34
Tevéz překvapivě střílí z hranice pokutového území, ale nepřesně.
33
Rozehrál Pirlo, ale posléze má možnost rozehrát další roh.
33
Rohový kop Juventusu z pravé strany.
32
Statistika držení míče zůstává stále stejná (46%:54%).
31
Nákop na pravou stranu na Bolañose, ale míč končí v zámezí, hosté vhazují.
30
Adi fauluje ve středovém kruhu Pirla, kterého loktem zasáhl do obličeje.
29
Pirlo rozehrává z pravé strany, domácí nedokázali odvrátit míč do bezpečí, ale Bonucciho střela zpoza šestnáctky soupeře končí vysoko nad brankou.
28
Po zákroku obránce Kodaně další roh pro Juventus.
27
Ogbonnův pokus chytá Wiland, který bude rozehrávat.
26
Pirlo rozehrává z levé strany a po hlavičce obránce Kodaně bude moci rozehrát v pořadí již sedmý roh, tentokrát z pravé strany.
26
A je to rohový kop pro Juventus, již šestý!
26
Celá akce končí faulem Mellberga, hrají hosté.
25
Braatenovo střelu zablokoval Lichsteiner na roh, z levé strany rozehraje druhý rohový kop Kodaně Bolaños.
24
Statistika držení míče: 46% : 54%.
23
Před brankou Kodaně to v posledních minutách hodně zajiskřilo, zatím si ale na vyrovnávací gól musí hosté ještě počkat.
22
Ze třetího rohového kopu se již hosté prosadit nedokázali.
21
Ouu, to byla velká šance Juventusu, Pogba z těsné blízkosti, i s přispěním Wilanda, netrefuje branku!
21
Chiellini hlavičkuje na zadní tyči, ale Wiland vyráží na další roh.
21
A znovu Pirlo rozehraje rohový kop z pravé strany.
20
Wiland má míč ve své moci a rozehrává.
19
Pirlo rozehrává rohový kop z pravé strany.
19
Juventus má stále míč ve svém držení.
18
Obrana Juventusu odvrací míč do bezpečí, navíc mohou hosté zaútočit.
17
Domácí rozehrávají rohový kop, z levé strany Bolaños.
16
Na druhé straně se do šance dostal Tévez, ale skvělým zákrokem šanci vyřešil gólman Wiland.
15
Tak to bude zajímavé sledovat, jak si s nastalou situací poradí favorizovaný Juventus.
14
Kodaň právě vstřelila branku!
Ale, ale, ale! Tam zaváhala obrana Juventusu, NICOLAJ JORGENSEN se dostal na hranici malého vápna k míči a ač se obránce Juventusu snažil domácího útočníka zastavit, ten svým důrazem dokázal dopravit míč do sítě.
13
Volný kop pro Kodaň po faulu Pogby.
12
Útočná akce Juventusu končí odpískaným ofsajdem Pogby.
11
Delaney přenáší hru z levé strany na střed. Tudy to ale zatím Kodani nejde.
10
Lichtsteinerovo snaha vybojovat rohový kop z pravé strany pro Juventus byly marná, je to odkop od branky.
9
Braaten fauluje skluzem Lichsteinera a sudí Bebek mu domlouvá, takto to dál nepůjde!
8
Buffon si musí pospíšit s rozehrávkou, ale přesto se domácí dostávají k míči a Adi dokonce střílí, ale slabou střelu gólman Juventusu chytá.
7
Zatím se ale hosté nemohou prosadit blíže k brance Kodaně.
6
Hosté kombinují na půlící čáře.
5
To vypadalo na signál, Pirlo rozehrává přímo na Téveze, který si vybíhá prostoru před brankou, pálí, ale netrefuje branku.
4
Domácí obrana odvrací na roh, z pravé strany rozehraje Pirlo.
3
Pirlo rozehrává volný kop ze vzdálenosti zhruba pětadvaceti metrů od branky Kodaně.
2
Pogba rozehrává z pravé strany, ale trefuje ve zdi Bengtssona, nebezpečí pro domácí branku pominulo.
1
A hned v úvodu zápasu fauluje domácí Adi Pogbu, to vše v těsné blízkosti pokutového území Kodaně!
1
Nová sezóna Ligy Mistrů právě odstartovala! Titul obhajuje Bayern Mnichov, českým zástupcem v ročníku 2013/2013 je Viktoria Plzeň.
1
Za zvuku hymny Ligy Mistrů jsou obrazem představeny obě mužstva, včetně všech rozhodčích dnešního utkání.
Právě nyní přichází tunelem z jednoho rohů Parken stadionu v Kodani obě jedenáctky na hrací plochu.
Vše je již přichystáno na příchod obou týmů na hrací plochu.

FC Kodaň: Wiland – Jacobsen, Mellberg, Sigurdsson, Bengtsson – Bolaños, Claudemir, Delaney, Braaten – Adi, Jørgensen.

Náhradníci: Busk Jensen – Margreitter, Remmer, Kristensen, Gíslason, Santin, Toutouh.

Juventus FC: Buffon – Ogbonna, Bonucci, Chiellini – Lichtsteiner, Vidal, Pirlo, Pogba, Peluso – Tévez, Quagliarella.

Náhradníci: Storari – De Ceglie, Padoin, Asamoah, Isla, Giovinco, Llorente.

Rozhodčí: Bebek – Petrović, Grgić (vš. CRO).
Vítejte u dnešního onlajn přenosu 1. kola fotbalové Ligy Mistrů mezi FC KODAŇ (DEN) a JUVENTUSEM TURÍN (ITA). Utkání se odehraje na stadionu Parken v Kodani a provede jím trojice chorvatských rozhodčích, hlavní Ivan Bebek, asistenti Petrović a Grgić.
Favoritem dnešního utkání je Juventus Turín, který se řadí zároveň k největším favoritům celé Ligy Mistrů, která dnešním kolem startuje nový ročník. Jako obhájce do ní vstupuje německý suverén Bayern Mnichov, ale jak již bylo naznačeno, italský Juventus po ušaté trofeji také pošilhává. Navíc má na minulou sezónu špatnou vzpomínku právě na souboj s Bayernem Mnichov, který dokázal Juventus vyřadit ve čtvrtfinále celkem hladce – dvakrát 2:0.
Že to v Turíně myslí s útokem na vítězství vážně, svědčí i příchod zvučných posil do týmu – Carlos Tévez, špičkový argentinský útočník v létě přestoupil z Manchesteru City, z Athletico Madrid přišel zdarma Fernando Llorente a za zmínku stojí i vyztužení obranných řad obráncem Angelo Ogbonnou!
Ani Kodaň nelelkovala a kádr posílila o zkušeného švédského obránce Olofa Mellberga, který se stal na dva roky posilou dánského šampiona. Na sever Evropy přišel jako volný hráč ze španělského Villarrealu, jemuž pomohl postoupit do španělské nejvyšší soutěže. Další změna proběhla v Kodani na postu trenéra, kdy byl po katastrofálním vstupu do sezony odvolán trenér Ariël Jacobs (mistrovská Kodaň v úvodních pěti utkáních dánské ligy ani jednou nevyhrála!). Po dvou letech se tak do Kodaně vrátil úspěšný kouč Staale Solbakken, který v dalších třech ligových kolech nasbíral pět bodů!
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:45.