Máme za sebou dnešní zápas. Ten byl poněkud nezáživný a šancí bylo jako šafránu. Dost utkání ovlivnilo brzké vyloučení hostujícího hráče. Domácím se početní výhoda podařila proměnit až v poslední minutě, kdy překonal Minev dnes velmi dobře chytajícího Vaclíka. Domácí si tedy připisují důležité tři body, hosté odjíždění smutní bez bodu. To je dnes ode mne vše, přeji Vám příjemný zbytek večeru.
90+4
90+4
Schär a Espinho vyfasovali za potyčku žlutou kartu.
90+4
90+2
Ludogorets Razgrad právě vstřelil branku!
To snad není možné. Stadion se otřásá v základech. Domácí strhávají v poslední minutě vedení na svou stranu. Před vápnem se dostal k míči JORDAN MINEV, a ten střelou překvapil Vaclíka.
90+1
Nastavují se tři minuty nad rámec.
89
Misidjan z voleje vysoko přestřelil branku.
87
Střídání v týmu FC Basilej: ze hřiště odchází Derlis González, přichází Giovanni Sio.
87
Moţi viděl za svůj skluz žlutou kartu.
86
A opět ten Vaclík. Domácí si dnes na něm doslova lámou zuby.
85
Frei vyfasoval za držení protihráče žlutou kartu.
85
Vaclík opět předvedl proti střele Djakova dobrý zákrok.
84
Střídání v týmu FC Basilej: ze hřiště odchází Davide Calla, přichází Ahmed Mohamed Bechit Abdelgaber.
84
Volný přímý kop pro domácí tým zhruba ze třiceti metrů.
83
Hamza ve velké šanci míjí branku!
81
Střídání v týmu FK Ludogorec 1947 Razgrad: ze hřiště odchází Mihajl Alexandrov, přichází Wanderson.
80
Střídající Hamza naskakoval ve vápně na centr. Jeho hlavička šla však mimo branku.
78
Tak máme čerstvou krev na hřišti, uvidíme, jestli to dnešnímu utkání pomůže a uvidíme konečně nějakou branku.
77
Střídání v týmu FK Ludogorec 1947 Razgrad: ze hřiště odchází Dani Abalo, přichází Virgil Misidjan.
75
Střídání v týmu FC Basilej: ze hřiště odchází Naser Aliji, přichází Arlind Ajeti.
73
Dnes hosté z Basileje velmi dobře brání a brankář Vaclík předvádí velmi dobrý výkon.
71
Dvacet minut nás dnes ještě čeká. Uvidíme, jak dnešní utkání dopadne. Ve fotbale je možné vše.
69
Centr z rohového kopu dobře vyboxoval Vaclík do bezpečí.
68
Střídání v týmu FK Ludogorec 1947 Razgrad: ze hřiště odchází Roman Bezjak, přichází Younes Hamza.
67
Embolo vyfasoval žlutou kartu.
66
Opravdu dnešní utkání není žádná sláva a spokojení nejsou ani oba dnešní trenéři.
64
Domácí tým je stále u míče a kombinuje. A stále ne a ne.
60
Espinho se dostal na kraji šestnáctky do zakončení. Jeho střela šla mimo branku. Dnes se domácím v koncovce moc nedaří.
59
Espinho se dostal ke střele. Vaclík však připraven a míč chytá do náruče.
58
Vaclík vyšvihl opět skvělý zákrok!
57
Na druhé straně se po rychlém brejku dostal ke střele Embolo. Jeho střela letěla mimo branku.
56
Tak zatím domácí stále kombinují před vápnem hostů.
54
Že by domácí konečně začali hrát? Nyní kombinují a vypadá to zajímavě.
52
Abalo vyslal na branku střílený centr. Ten byl nakonec velmi nebezpečný a Vaclík na poslední chvíli míč vyrazil na rohový kop.
49
Tak zatím ani v druhé poločasu to nevypadá, že domácí budou tlačit v početní výhodně. Hráči Basileje jsou totiž u míče a kombinují.
46
Hned v úvodu se hnali domácí do útoku, hostující obrana však získala míč a hráči Basileje jsou tak u míče.
46
Máme za sebou první poločas dnešního utkání. Ten skončil nerozhodně 0:0. Šancí je v utkání zatím jako šafránu. Hosté hrají v oslabení, protože v devatenácté minutě byl vyloučen Die. Uvidíme, jak dopadne poločas druhý, který začíná ve 21:50.
45+3
45+2
González vyfasoval za svůj nešetrný zákrok žlutou kartu.
45
Centr, mířící do vápna, chytil bez větších problémů do náruče Vaclík.
44
Xhaka uviděl za svůj zákrok žlutou kartu.
44
41
Tak zatím sledujeme pro diváka celkem nudné utkání. Šancí je jako šafránu a červená karta tomu také moc nepomohla.
39
Trenér domácích je dost naštvaný a dává to dost najevo, jeho svěřenci totiž neodvádějí výkon, který by si představoval.
37
Domácí tým se snaží využít svou přesilovku, zatím ale marně a bídně.
33
Závar před hostující brankou gólem neskončil.
31
Po ruce jednoho z obránců Basileje se domácí dožadují odpískání pokutového kopu. Rozhodčí ale nepíská.
29
González se dostal ke střele. Stojanov musel vyšvihnout dobrý zákrok.
28
Tak hosté se zatím vyrovnávají s vyloučením dobře a hrají aktivně. Uvidíme, jak to bude pokračovat.
26
K volnému přímému kopu se postavil Calla. Tak špatně kopnutý přímý kop jsem ale dlouho neviděl. Míč letěl totálně mimo branku.
24
Minev vyfasoval za zákrok na kraji vápna žlutou kartu.
23
Marcelinho se dostal ke střele. Vaclík chytil míč do své náruče.
22
Hráči Razgradu zahrávali rohový kop. Ten se jim však vůbec nepovedl, stále jsou ale u míče.
20
Domácí tým má tak ve dvacáté minutě zápas ve svých rukou, odehraje totiž ještě sedmdesát minut v početní výhodě, což by bylo trestuhodné nevyužít.
19
Tak to je velmi nepříjemné pro hostující tým. Hostující Die vidí po tvrdém zákroku červenou kartu a míří do sprch!
18
Skvělý centr z volného přímého kopu na hlavu Bezjaka. Vaclík vyšvihl skvělý zákrok a míč vyrazil na rohový kop. Opravdu dobrý zákrok!
15
Vaclík s přehledem chytá centr mířící do vápna. To byla taková lahůdka.
14
Hraje se převážně ve středu hřiště, oba týmy produkují dnes mnoho nepřesných přihrávek.
11
Na druhé straně také střela. Brankář byl však pozorný a střelu chytil.
10
Marcelinho se dostal ke střele. Ta byla ještě před vápnem tečována, ale brankáři nakonec žádný problém neudělala.
8
Tvrdý zákrok ve středu hřiště. Die fauloval domácí kapitána Djakova. Ten sice chvíli ležel na trávníku, ale už je v pořádku a hra nám pokračuje.
7
Hostující brankář Vaclík si teď málem zadělal na problém. Váhal s rozehrávkou a až na poslední chvíli přihrál obránci.
6
Rohový kop se hostům moc nevydařil a hra bude pokračovat odkopem od branky.
5
Calla teď dobře vybojoval proti třem hráčům rohový kop. Opravdu dobrá práce.
3
I hosté se dostali ke střele. Ve středu hřiště se uvolnil Die a vystřelil na branku. Přízemní střela Stojanovi neudělala žádný problém.
3
Marcelinho se ocitl ve velké šanci, jeho střelu dobře vyrazil Vaclík. Píská se však ofsajd.
2
Hned v úvodu utkání budou domácí zahrávat rohový kop.
1
Právě nám začalo dnešní utkání. Úvodní rozehrávky se ujali domácí, kteří nastoupili v zelených dresech. Hosté z Basileje nastoupili v dresech bílých.
1
Pro české fanoušky máme dobrou zprávu, dnes nastoupí do utkání dva Češi – Vaclík a Suchý.

FK Ludogorec 1947 Razgrad: V. Stojanov – Caiçara, Terziev, Moţi, Minev – Abalo, Djakov (C), Marcelinho, Espinho, Alexandrov – Bezjak.
Náhradníci: Borjan – Alexandrov, Angulo, Abel, Wanderson, Misidjan, Hamza.

FC Basilej: Vaclík – Xhaka, Schär, Suchý, Aliji – Elneny, Frei (C), Die – Calla, Embolo, González.
Náhradníci: Vailati – Ar. Ajeti, Zuffi, Kakitani, Abdelgaber, Gashi, Sio.

Rozhodčí: Aytekin – Kleve, Hacker.
Vzájemné zápasy

21.08.2013 L. Razgrad – FC Basilej 2:4
27.08.2013 FC Basilej – L. Razgrad 2:0
FK Ludogorec 1947 Razgrad

Domácí tým se nachází v tabulce na čtvrtém místě se ziskem 0 bodů. Mají záporné skóre 2:4. V posledním zápase ligy doma porazili Haskovo 3:1.
FC Basilej

Basilej se nachází v tabulce na třetím místě se ziskem třech bodů. Má skóre 2:5. Ze dvou zápasů jeden vyhráli a jeden prohráli. V posledním zápase v lize vyhráli na půdě Young Boys 0:1.
Dobrý den, ještě jednou Vás vítám u dnešního utkání. Dnes se mezi sebou utkají týmy FK Ludogorec 1947 Razgrad a FC Basilej.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:45.