Liga mistrů - 6. kolo -  ONLINE PŘENOS -  AS Řím : Karabach - 5. prosince 2017   20:45

AS Řím
53' Perotti (Džeko)
1:0
(0:0)
Karabach
Karabach
AS Řím
Alisson – Kolarov, Fazio, Manolas, Florenzi – Strootman, De Rossi (C), Nainggolan – Perotti (81. Pellegrini), Džeko, El Shaarawy (72. Gerson).
Skorupski – Juan Jesus, Pellegrini, Schick, H. Moreno, Gonalons, Gerson.
Stieler – Pickel, Seidel
Stadio Olimpico, Řím
Karabach
Šehić – Medveděv, Rzeźniczak, Junuszade, Guerrier – Garajev – Ismajilov (76. Quintana), Míchel, R. Almeida, Madatov (85. Ramazanov) – Ndlovu (85. Šejdajev).
Kanibolockij – Amirgulijev, Gusejnov, Ramazanov, Šejdajev, Dinijev, Quintana.

Je dobojováno! Ve druhém poločase pokračovala optická převaha domácí celku, který ji nakonec dokázal přetavit ve vedoucí branku. Prosadil se Diego Perotti. Přesto, že mělo domácí AS další slibné příležitosti, skóre se již nepohnulo, k čemuž Karabachu pomohl především výtečně chytající Šehić. Směrem dopředu však byli hosté bezzubí. Řím tak zdolal Karabach těsně 1:0. Já vám děkuji za pozornost a u dalšího on-line přenosu nashledanou!

Střely na branku: 8:2
902'
90+1'
Edin Džeko nyní poslal z hranice velkého vápna míč vysoko nad. Hostující brankář se tak postará o výkop.
90'
K základní hrací době utkání budou nastaveny dvě minuty.
89'
Klání se již pomalu, ale jistě chýlí ke svému konci. Domácí zatím nadále drží těsný náskok. Nezdá se však, že by Karabach směřoval za vyrovnáním.
88'
Bude se znovu žlutit. Za ostrý zákrok je potrestán Jakub Rzeźniczak (KBK).
88'
Následný rohový kop ale hostům žádné vážnější nebezpečí nepřinesl.
87'
Kolarov pálil ostře k levé tyči, ovšem znovu ztroskotal na výborně chytajícím Šehićovi. Ten s vypětím všech sil vytěsnil míč na rohový kop.
85'
Střídání v týmu FK Karabach: ze hřiště odchází Dino Ndlovu, přichází Ramil Šejdajev.
85'
Střídání v týmu FK Karabach: ze hřiště odchází Mahir Madatov, přichází Agabala Ramazanov.
83'
Domácí stále drží bez větších problémů těsný náskok. Utkání se pomalu, ale jistě chýlí do svých závěrečných minut.
82'
Hosté se po delší době podívali kupředu. Míchel však hlavičkoval pouze do míst, kde byl připravený Alisson.
81'
Ze hřiště odchází jediný dnešní střelec Diego Perotti. Nahradí jej Lorenzo Pellegrini.
79'
Domácí zadák nepálil vůbec špatně, míč zamířil zhruba metr vedle pravé tyče. Zdá se, že si Šehić při zákroku pochroumal levé rameno. Pravděpodobně ale bude v pořádku.
78'
Po nedovoleném zákroku budou domácí rozehrávat volný kop ze zhruba třiceti metrů. Z této pozice se již zahrozit dá. K míči se staví Kolarov.
77'
Svižná kombinace Říma končí velmi záhy, Následný protiútok Karabachu ale rovněž neuspěl. AS bude mít k dispozici autové vhazování.
76'
Střídání v týmu FK Karabach: ze hřiště odchází Afran Ismajilov, přichází Dani Quintana.
75'
Nepřesná kombinace končí u Šehiće. Hostující brankář posléze ihned posílá míč do hry.
74'
Gerson se pokusil uvést, ovšem nepropálil dobře postavené stopery Karabachu. Hosté se osvobozují dlouhým odkopem.
73'
Držení míče je za tím 62% ku 38%. I tento ukazatel je důkazem převahy domácí družiny.
72'
Je zde první střídání. El Shaarawyho nahradí Gerson. Jak tato změna pozmění herní projev domácího AS?
71'
Míchel se snažil procestovat za římskou obranu, ovšem zastavilo jej postavení mimo hru. To neuniklo pozornému pomeznímu arbitrovi.
70'
Do konce základní hrací doby zbývá pouze dvacet minut. Zdá se, že domácí již chystají úvodní střídání.
69'
Po delší době pobyl na polovině svého soka také Karabach. Nic kloudného ale nevymyslel a o míč přišel. Hrát tak mohou opět fotbalisté Říma.
68'
Stále stejný obraz hry. Domácí se snaží proklestit cestu koncentrovanou defenzivou Karabachu.
66'
Perotti se pokusil utéct hostující defenzivě podél levé postranní lajny, leč nakonec mu míč utekl. Hosté mají k dispozici autové vhazování.
65'
Po delší době pár klidnějších minut. Míč má ve své moci hostující Karabach.
64'
Veškeré dění se přesunulo do oblasti středového kruhu. Míč mají na svých kopačkách domácí.
63'
Následovala sekvence dvou rohových kopů domácího celku, ovšem ani jeden z pokusů nikterak vážněji neohrozil hostující branku.
62'
Nainggolan natáhl ze střední vzdálenosti ke střele, kterou se pokusil umístit k pravé tyči. Přesný přízemní pokus ale hostující brankář Šehić vynikajícím způsobem vytěsnil!
61'
Odměněn je také hostující Junuszade (KBK).
61'
Za souboj na hranici velkého vápna jsou potrestáni oba aktéři. Za domácí je to Edin Džeko (ASR).
60'
Opět teč dalekonosné rány, tudíž bude k vidění třetí rohový kop v brzkém sledu. Domácí teď svého soka řádně mačkají.
59'
Rohový kop Říma našel na pravé straně nabíhajícího El Shaarawyho, který adresoval míč Džekovi. Agilní forvard však nehlavičkoval přesně. Pokus byl ale tečovaný, a tak bude následovat další roh.
58'
Domácí se znovu snaží dostat dopředu, tentokráte nepřesně centroval Nainggolan.
57'
A bude se znovu žlutit. Za protesty, tedy nesportovní chování, dostává karetní trest hostující Míchel (KBK).
55'
Kupředu se vydali také hosté, ovšem Madatov byl u levé postranní lajny obrán o balon.
54'
Fotbalisté Říma jsou při chuti a znovu se tlačí dopředu. Uvidíme, zda tato branka zvýší tempo hry.
53'
AS Řím právě vstřelil branku!
Domácí se nakonec přece jenom dočkali! Pohlednou akci zakončoval Edin Džeko, jehož pokus vytěsnil Šehić pouze před sebe. Pohotový DIEGO PEROTTI pak zareagoval a hlavou poslal míč do odkryté branky.
52'
Nainggolan hledal dlouhým nákopem některého ze spoluhráčů, ovšem v předbrankovém prostoru dominovali hostující stopeři.
51'
Madatov tečoval centr domácích, a tak následoval rohový kop. Kolarov poslal míč do velkého vápna, avšak obrana Karabachu jej odvrátila.
50'
Nedovolený zákrok hostí. Rozehrávat budou fotbalisté Říma, a to v okolí středového kruhu.
49'
Dalekonosný pokus v podání Nainggolana končí v Šehićových rukavicích. Brankář Karabachu je dnes zatím bezchybný.
48'
A další odkop od hostující branky. Zdá se, že bude druhá půle pokračovat ve stejném duchu.
47'
El Shaarawy svedl souboj o balon u pravé postranní lajny. Nakonec vybojoval alespoň autové vhazování.
46'
Domácí fotbalisté mají opět míč na svých kopačkách. Při snaze o dlouhý nákop jim však uniká do zámezí. Následovat bude odkop od branky Karabachu.
46'
Je za námi úvodní poločas, který přinesl zcela evidentní převahu domácích. Římští fotbalisté však navzdory několika slibným pokusům nedokázali zamířit přesně. O vítězi tak bude muset rozhodnout druhá půle. Sledujte i nadále náš on-line přenos!

Střely na branku: 1:1
45+4'
45+4'
Po dobře zahraném rohovém kopu se míč dostal k Nainggolanovi, který se z hranice velkého vápna pokusil propálit vše, co mu stálo v cestě. Přízemní dělovku však výtečným zásahem vytěsnil Šehić.
45+3'
Domácí nadále operují na polovině soupeře. V závěru prvního poločasu ještě navíc vybojovali rohový kop.
45+2'
Edin Džeko natáhl z větší vzdálenosti ke střele, které však zamířila vysoko nad brankovou konstrukci. Hostující brankář Śehič následně s výkopem příliš nepospíchá.
45+1'
Perotti se u levé postranní lajny opřel do Junuszadeho, kterého téměr hokejovým bodyčekem poslal na zem. Sudí následně přerušil hru.
45'
K základní hrací době prvního poločasu budu nastaveny tři minuty.
44'
Další roh pro domácí. Ze solidního centru se pokusil zakončit Fazio, ovšem poměrně výrazně minul.
43'
Následný volný kop nebyl pro obranu Karabachu výraznou hrozbou, bez větších potíží jej odvrátila.
42'
Bude se poprvé žlutit. Za ostré podražení svého soupeře dostává karetní napomenutí hostující Guerrier (KBK).
41'
Edin Džeko se natahoval po dlouhém nákopu, avšak zastavil jej hvizd pomezního arbitra. Ten viděl postavení mimo hru. O výkop se postará brankář Šehić
40'
Standardní situace nebyla z pohledu domácích vůbec špatná, na centr si naskočil Manolas, ovšem ani tentokráte nezamířil přesně. Následovat bude odkop od branky.
39'
Kolarov byl ostře podražen, což sudímu neuniklo. Řím má k dispozici centr ze solidní pozice za hranicí velkého vápna.
38'
Opět stejný scénář hry. Fotbalisté Říma mají míč na svých kopačkách, přičemž se snaží dobýt obranný val hostí.
37'
Ofsajdové postavení, v němž byl chycen Ndlovu. Hostující celek se zatím pokouší dostávat kupředu pomocí dlouhých nákopů. Tato taktika zatím kýžené ovoce nenese.
36'
Fotbalisté Říma jsou nadále na polovině soupeře, ovšem k žádné vážnější střelecké příležitosti to zatím nevede.
35'
Postavení mimo hru, v němž byl chycen Ismajilov. Rozehrávat tak budou domácí fotbalisté.
34'
První poločas se pomalu, ale jistě chýlí do svých závěrečných minut. Na světelné tabuli zatím nadále svítí nerozhodné skóre.
33'
A fotbalisté Říma jsou opět vepředu. Jejich snahy zastavuje až pozorný Šehić, který si stáhl prudký centr. Následně posílá balon do hry.
32'
Almeida zkoušel své štěstí ostrou ranou z voleje, avšak ze zhruba pětadvaceti metrů zamířil vysoko nad.
31'
El Shaarawy dostal nabito na hranici velkého vápna, avšak z této pozice přestřelil.
30'
Junuszade musí být po tvrdém střetu ošetřen, putuje tak za postranní lajnu.. Uvidíme, zda bude v pořádku a připraven k návratu do hry.
28'
Další centr z pravé strany, tentokráte je jeho autorem El Shaarawy. Míč má ale znovu Šehić.
27'
Madatov dosprintoval až na úroveň brankové čáry, ovšem tam jej o balon připravil Kolarov. Snahy Karabachu tak rychle vzaly za své.
26'
Sevření ze strany domácích pokračuje. Tentokráte končí další snahy opět u brankáře Karabachu, který eliminoval lehkou hlavičku El Shaarawyho.
25'
Perotti centroval z levé strany hrací plochy pouze do Šehićových rukavic.
24'
Po tvrdém střetu zůstal ležet na hrací ploše hostující Madatov. Zdá se však, že bude připraven pokračovat ve hře.
23'
Opět se hosté dostali alespoň za polovinu hrací plochy. Pozorný De Rossi však získal míč zpět pro mužstvo Říma.
22'
Ndlovu se vydal do bleskového protiútoku, načež se pokusil vypálit. Alisson však s jeho ranou neměl sebemenší potíže. Domácí brankář poté vyslal míč opět do hry.
21'
Prudký centr z levé strany kolbiště pouze procestoval velkým vápnem Karabachu. Domácí nadále zůstávají na polovině soupeře.
20'
Je za námi úvodních dvacet minut zápasu. Zatím vidíme stálou převahu domácích, kteří ovšem tyto snahy zatím nedokáží přetavit ve vedoucí branku.
19'
A znovu stejný scénář, domácí se nadále tlačí kupředu. El Shaarawy byl ale chycen v ofsajdové pasti.
18'
Prakticky poprvé se hosté dostali kupředu, avšak Míchel poslal centr pouze do rukavic domácího brankáře.
17'
Džeko se ze solidní pozice pokusil propálit hradbu těl, což se mu ale nepodařilo. Fotbalisté Karabachu tak nadále odolávají mírnému, ale konstantnímu tlaku.
16'
Další rohový kop pro domácí, tentokráte z pravé strany hrací plochy.
15'
Tak to byla velice zajímavá příležitost. El Shaarawy poslal prudký nákop do velkého vápna, kde se přízemní centr snažil elegantně tečovat zadák Manolas. Šehić byl ale pozorný a jeho pokus lapil.
14'
Džeko se pokusil odcentrovat z levé strany hrací plochy, avšak jeho snaha byla zmařena. Urostlý forvard vybojoval pro domácí alespoň rohový kop.
13'
Další svižná kombinace domácího celku končí u Junuszadeho, který aktivního Perottiho odzbrojil.
12'
El Shaarawy napadal velice tvrdě, což se nelíbilo hlavnímu sudímu. Ten nařizuje rozehrávku pro hosty.
10'
Na dlouhý centr z levé strany naskakoval Džeko, avšak Šehić jej bez výraznějších obtíží lapil.
9'
Nadále čekáme na nějakou vážnější příležitost. Uvidíme, co domácím defenziva Karabachu dovolí.
8'
Je zcela evidentní, že domácí fotbalisté budou udávat tempo hry. Stále drží míč ve své moci a kombinují na polovině soupeře.
7'
Další pokus o atak domácím nevyšel, balon se dokutálel do zámezí, následuje autové vhazování.
5'
Ismajilovův zákrok nezůstal bez povšimnutí, hlavní sudí ihned přerušuje hru a nařizuje rozehrávku pro Řím.
4'
Momentálně se hraje převážně v okolí středového kruhu.
3'
Centr na El Shaarawyho byl až příliš dlouhý, a tak má míč ve své moci hostující brankář Šehić.
2'
Fotbalisté Říma mají nadále míč na svých kopačkách, leč zatím se nezdá, že by se schylovalo k nějaké větší akci.
1'
Domácí hned v úvodu zápasu poměrně aktivně napadají, avšak Karabach zatím nemá sebemenší potíže.
1'
Český fotbalista Patrick Schick začne toto utkání pouze na lavičce náhradníků. Uvidíme, zda v dresu AS vyběhne na hrací plochu.

AS Řím: Alisson – Kolarov, Fazio, Manolas, Florenzi – Strootman, De Rossi (C), Nainggolan – Perotti, Džeko, El Shaarawy.
Náhradníci: Skorupski – Juan Jesus, Pellegrini, Schick, H. Moreno, Gonalons, Gerson.

FK Karabach: Šehić – Medveděv, Rzeźniczak, Junuszade, Guerrier – Garajev – Ismajilov, Míchel, R. Almeida, Madatov – Ndlovu.
Náhradníci: Kanibolockij – Amirgulijev, Gusejnov, Ramazanov, Šejdajev, Dinijev, Quintana.

Rozhodčí: Stieler – Pickel, Seidel.
Pohled do statistik:

AS Řím se momentálně nachází na druhé příčce skupiny C. Doposud nasbíral 8 bodů, což je o 2 méně než vedoucí Chelsea. Italský celek se však bude muset mít na pozoru, neboť ze třetího místa dotahuje silné Atlético Madrid, kterému chybí taktéž dva body. V předchozím kole navíc právě s tímto sokem padl v poměru 0:2.

Karabach si již naděje na postup dělat nemůže. S pouhými 2 body totiž leží na samotném dně tabulky. Ázerbajdžánskému celku se nepodařilo ukořistit vítězství, pouze dvě remízy s Atléticem Mardid. Nejprve 0:0, poté 1:1.
Vítejte u našeho on-line přenosu! Prestižní Liga mistrů má na programu své další pokračování. V rámci skupiny C změří síly celky AS Řím a FK Karabach. Úvodní výkop je ve středovém kruhu Stadio Olimpico, tedy domovině italského mužstva, naplánován na 20:45. Přeji příjemný sportovní zážitek!
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:45.