Liga mistrů (předkola) -  ONLINE PŘENOS -  Club Brugge : Basaksehir - 26. července 2017   21:00

Club Brugge
Club Brugge
5' Bonaventure  • 16' Denswill  • 79' Denswill
3:3
(2:0)
Basaksehir
Basaksehir
59' Mossoró   • 64' Elia   • 74' Mossoró
Club Brugge
Horvath – Mechele, Engels, Denswil – Palacios, Vormer (C), Nakamba, De Bock (59. Touba) – Refaelov (75. Vanaken), Perbet, Bonaventure (64. Izquierdo)
Hubert – Simons, Vossen, Izquierdo, Vlietinck, Vanaken, Touba
Paolo Mazzoleni – Fabiano Preti, Giacomo Paganessi (všichni Itálie)
Jan Breydelstadion, Bruges
Basaksehir
Babacan – Caiçara, Attamah, Epureanu, Clichy – Belözoğlu (C) (76. Inler), Tekdemir – Višća (82. Torun), Mossoró, Elia (89. Napoleoni) – Adebayor
Çakır – Napoleoni, Torun, Da Costa, Erdem, Inler, Çikalleshi

To je pro tuto chvíli z mé strany už vše. Přeji hezký zbytek středečního večera a u dalších online přenosů z fotbalu se budu těšit na shledanou.
Držení míče: 50 % : 50 %.
Střely na branku: 4:6. Střely mimo: 1:6. Rohy: 3:1. Ofsajdy: 0:10. Fauly: 9:8.
Je dobojováno. Divoká přestřelka se nakonec zastavila na výsledku 3:3, což je zejména z pohledu hostů hodně dobrý výsledek. Tři góly na hřišti soupeře mohou hrát v konečném zúčtování hlavní roli. Nicméně v odvetě může dopadnout vše jakkoli a uvidíme, kdo nakonec postoupí do další fáze.
90+5'
90+4'
Touba střílel z pravé strany na branku hostů, jenže míč jen prosviště kolem levé tyče a skončil za zadní čárou. Zápas se už chýlí ke svému úplnému konci. Následovat ještě ale bude odkop od hostující branky.
90+2'
Ale Adebayor nic před Horvathem nevymyslel a jeho střela končí mimo tři tyče. Následuje tak odkop od domácí branky.
90+1'
Dlouhý nákop z vlastní poloviny vyslal Mechele, ale nikdo z jeho spoluhráčů si míč nepřevzal. U něho tak budou v tuto chvíli hosté.
90'
Na světelné tabuli, kterou v rukou drží čtvrtý rozhodčí dnešního utkání, svítí čtyřka. To znamená, že hlavní sudí nastaví tento zápas o čtyři minuty nad rámec řádné hrací doby.
89'
Střídání v týmu Istanbul Başakşehir FK: ze hřiště odchází Elia, přichází Napoleoni.
87'
Adebayor našel svou přihrávkou Mossoróa, který uháněl před domácí branku, ale svou střelou se hattricku nedočkal.
86'
Blíží se nám závěr druhého poločasu, stav je stále nerozhodný 3:3 a nyní se snažili hráči Bruggy jít znovu do vedení, ale střela Izquierda skončila jen vysoko nad hostující bránou.
84'
Hráči Istanbulu Başakşehir opět hrozili před domácí brankou, ale tentokráte obrana Bruggy nepovolila hostům vrátit si své vedení zpět.
82'
Střídání v týmu Istanbul Başakşehir FK: ze hřiště odchází Višća, přichází Torun.
81'
Hosté ale mohli znovu jít do vedení, ve skrumáži před domácí brankou se však nikdo nedokázal zorientovat tak, aby se pokusil dostat míč do brány.
79'
Bruggy právě vstřelily branku!
Jenže netrvalo příliš dlouho a je vyrovnáno. Z volného přímého kopu se znovu trefil STEFANO DENSWILL, jenž i za pomoci teče jednoho z hráčů ve zdi srovnává stav utkání na 3:3. Přestřelka je to v dnešním duelu jako hrom. Bez asistence.
77'
Domácí zatlačili hosty na jejich polovině, ale ke střele, která by ohrozila Babacana, se nedostali.
76'
Střídání v týmu Istanbul Başakşehir FK: ze hřiště odchází Belözoğlu, přichází Inler.
75'
Střídání v týmu Club Brugge KV: ze hřiště odchází Refaelov, přichází Vanaken.
74'
Istanbul Başakşehir právě vstřelil branku!
Dílo ze strany hostů je dokonáno. MARCIO MOSSORÓ využil teče domácího obránce před brankou Horvatha a poté co si převzal míč, ho umístil znovu naprosto přesně – 2:3. Hosté tak strhávají vedení na svou stranu a mají tak skvělou pozici pro odvetu, zatím. Asistence: Edin Višća.
72'
Domácí se snažili vrátit si své vedení zase zpátky, ale Perbet míč poslal mimo tři tyče.
70'
Edin Višća se zbavil posledního obránce domácích a poté se dostal k dobré střele uvnitř velkého vápna. Ale tentokráte hodně podržel svůj tým Horvath, jenž jeho šanci zlikvidoval.
68'
Palacios si naběhl k velkému vápnu a odtud vyslal další domácí střelu, která ale končí na pozorné obraně tureckého celku.
66'
Hra tak úplně změnila svůj ráz a nyní jsou to hosté, kdo diktuje tempo hry a je rozhodně na koni.
64'
Střídání v týmu Club Brugge KV: ze hřiště odchází Bonaventure, přichází Izquierdo.
64'
No a za svou aktivitu jsou hosto odměněni i v tuto chvíli. ELJERO ELIA dostal dalekonosnou přihrávku do běhu a těsně před domácí brankou svou střelou nedal Horvathovi žádnou šanci. Je srovnáno a nyní je prozatímní výsledek rozhodně příznivější pro turecký tým – 2:2. Asistence: Joseph Attamah.
61'
Žlutou kartu dostává Epureanu (Istanbul Başakşehir FK).
59'
Střídání v týmu Club Brugge KV: ze hřiště odchází De Bock, přichází Touba.
59'
Hosté se přeci jenom dočkali a zaslouženě snižují na rozdíl jediné branky. MARCIO MOSSORÓ dostal přirhávku doprostřed velkého vápna a z jeho hranice doslova zavěsil míč za záda Horvatha, který tak přichází o čisté konto – 2:1. Veledůležitá branka hostů na hřišti soupeře.
58'
Hosté opět zatápěli obraně domácích, jenže ani Višća a ani Adebayor znovu míč za záda Horvatha neposlali.
55'
Po delší době o sobě dali vědět také domácí hráči. Bonavetnure ovšem svou střelu z hranice velkého vápna poslal úplně mimo tři tyče.
53'
Hosté opět mohli snížit v další akci, ale Adebayor znovu míjí domácí branku. Tomu je snad dnešní gól asi zakletý.
51'
Adebayor přesprintoval obránce domácích, který ho ještě poslal k zemi, ale prvně jmenovaný svou akci chtěl dotáhnout do konce, ale jeho střela kousek před domácí brankou končí znovu těsně vedle.
49'
Znovu se hosté dostali do šancí před domácí brankou, jenže jejich produktivita je stále mizivá. Domácí ale hodně polevili a tohle je může mrzet. Hráči Istanbulu jsou čím dál více dotěrnější.
48'
A další šance z kopačky Adebayora, který se, jako už po několikáté v tomto duelu, netrefuje přesně.
48'
Eljero Elia se dostal k dobré střele kus za velkým vápnem, ale svou střelu poslal jen vedle domácí branky. Další šance hostů tak zůstala nevyužita.
46'
Hosté se hned v úvodu druhé půle dostali na polovinu svého soupeře, ale tam záhy o míč přišli. Takže na druhou stranu už míří hráči Bruggy.
46'
Střely na branku: 2 – 2
Je za námi první poločas tohoto utkání a viděli jsme ze začátku jasnou převahu domácích, kteří ji zúročili dvěma vstřelenými brankami. Jenže hosté pomalu začínali ožívat a dostali se k dobrým pozicím, jenže ani jednou se mezi tři tyče trefit nedokázali. Co nám přinese druhý poločas, se dozvíme až po dvaadvacáté hodině, kdy další část hry začne.
45+1'
45+1'
Ještě to zkoušel před domácí brankou Adebayor, ale už mu to nebylo nic platné. Po odkopu Horvatha zřejmě rozhodčí Mazzoleni zapíská konec první části hry.
45'
Hlavní rozhodčí přidá nad rámec řádné hrací doby v prvním poločase jednu minutu navíc.
45'
V závěru první půle se v obrovské šanci ocitl Edin Višća, jenž se snažil zužitkovat přihrávku od Eliaho, jenže svou střelu poslal přímo do náruče Horvatha, který svůj tým hodně podržel!
43'
První poločas se nám pomalu chýlí ke svému konci a domácí hráči mají stále dvougólový náskok. Hosté ovšem dost ožili a jen díky pohotové obraně či brankáři Horvathovi to není pouze o gól.
42'
Hosté zahrávali volný přímý kop, k jeho exekuci se postavil Eljero Elia, ale poté poslal míč jen do připravené zdi a rázem tak bylo po další šanci hostů.
39'
Joseph Attamah se vydal podél levé postranní čáry směr domácí branka a poté se místo střely odhodlal k přihrávce na nabíhajícího Mossoróa, jenž ale míč minul.
38'
Babacan musel být v pohotovosti, když na něho po delší době mířila další nebezpečná střela z kopaček domácích hráčů.
36'
A v další dobré šanci se ocitl Adebayor, jenž ale znovu branku domácího celku minul. Nicméně hosté čím dál více vystrkují růžky a už několikrát nebyli daleko od kontaktní branky.
35'
Eljero Elia pálil z levé strany a míč skončil jen těsně vedle pravé tyče Horvathovy branky z jeho pohledu. Moc nechybělo a hosté se mohli domácím dostat na dostřel jediného gólu.
34'
Pak se na chvíli dostali k míči zase domácí, ale moc dlouho jim to nevydrželo. U něho jsou tak zase hosté a znovu s ním míří před domácí branku, kterou se pokusí ohrozit.
33'
Gaël Clichy z levé strany vyslal centr do pokutového území, ale nikdo z jeho spoluhráčů si na něj nenaběhl, a tak skončila velmi slibná turecká šance.
32'
Adebayor se dostal dovnitř velkého vápna a svou pravačkou vyslal prudký projektil, který končí na obraně Bruggy a následně pak v rukavicích Horvatha.
31'
Hosté se natlačili na polovinu Bruggy, tam pak vybojovali míč a následně jejich střela byla poslána do autu. U balónu tak turečtí fotbalisté zůstanou.
29'
Poté se k dalekonosné střele dostal Elia, ale na jeho střelu nikdo nedokázal reagovat tečí a míč tak končí v moci Babacana.
28'
Nakamba sebral míč hostům na polovině hřiště, poté otočil hru směr hostující branka, jenomže jeho nepřesná přihrávka skončila jen v moci istanbulských hráčů.
26'
Jérémy Perbet fauloval soupeře a za to si vyslechl důraznou domluvu hlavního sudího. Příště už by rozhodně vytáhl žlutý kartónek.
25'
Tempo hry ze strany domácích mírně opadlo, mají dva góly náskok a jakoby je to mírně ukolébalo. Jenže hosté postupně zvyšují svou aktivitu a snaží se o snížení stavu skóre. Podaří se jim to ještě v první části hry?
23'
A další ofsajd domácích, ve kterém se zjevil Brandon Mechele a opět bylo máváno. U míče tak hosté budou i v následujících chvílích.
22'
A do třetice v akci hosté. Tentokráte to mohla být dobrá pozice, když se Istanbul dostával do blízkosti domácí branky, jenže Belözoğlu se ocitl v ofsajdové pasti, což postrannímu sudímu neuniklo.
21'
Bonaventure zakopl míč do zámezí a takřka v polovině hřiště budou mít hosté k dispozici autové vhazování, které provede Višća.
19'
Adebayor dostal přihrávku od Mossoróa, ale jeho výzvu nepřijal. Svou střelu poslal pouze vysoko nad domácí branku a odkop tak bude mít k dispozici znovu Horvath.
18'
Refaelo střílel po zemi, míč se odrazil od nohy jednoho z hostujících obránců a skončil za zadní čárou. Nyní turecký tým v přímém ohrožení nebyl.
17'
Domácí hráči si tak brzy vypracovali slibný náskok a i nyní se ženou znovu dopředu. Hosté v tuto chvíli nemají vůbec lehkou pozici.
16'
A už je to o dva góly. Po faulu hostů zahrávali hráči Bruggy volný přímý kop ze slibné pozice. Míč si k jeho odkopu postavil STEFANO DENSWILL a umístil ho naprosto přesně k bližší tyči a gólman Babacan tak neměl vůbec žádnou šanci ho dostihnout – 2:0. Bez asistence.
14'
Po chvilce, kterou strávili hosté na polovině Bruggy se znovu domácí hráči dostali k míči a míří s ním okamžitě před hostující branku.
13'
Jenže nikdo se v pokutovém území nedokázal dostat k hlavičce, aby balón usměrnil mezi tři tyče. Odkop od domácí branky tak provede Horvath.
12'
Po pěkné souhře na opačné straně se z levé strany odhodlal k těžké střele Elia, míč vyrazil brankář domácích pouze za zadní čáru a následovat tak bude rohový kop pro turecký tým.
10'
Hosté z Istanbulu ztratili sami míč, když zbytečnou kombinací na polovině Brugge nic nevymysleli a budou tak čelit další akci domácích.
9'
Bonaventure tentokráte nahrával svému asistentovi z první branky Refaelovi, jenže druhý jmenovaný poslal míč přímo do hrudi jednoho z hostujících obránců.
7'
Na druhé straně to přízemní střelou zkoušel Adebayor, jenže jeho rána skončila pouze vysoko nad. Domácí hráči tak půjdou do dalšího útoku.
6'
Domácí fanoušci se rychlou úvodní brankou namlsali a hned tlačí svými hlasivkami Brugge do další akce. V té se ocitl Perbet, ale znovu minul.
5'
Nyní se to už ale po ztrátě míče hostů domácímu celku povedlo. EMMANUEL BONAVENTURE se v pohledné akci dostal ke střele kousek za velkým vápnem a svou střelou umístil míč k pravé tyči Babacanovy brány a otevírá účet dnešního utkání – 1:0. Asistence: Lior Refaelov.
3'
A další možnost domácích pro slibnou střelu, jenže na střílenou přihrávku od Nakamby si Perbet špatně naběhl a míč se tak dostal do zámezí.
2'
Palacios si naběhl na centrovaný míč, kousek za velkým vápnem se rozhodl ke střela a ta jen o kousek minula hostující branku.
1'
Od úvodu utkání vidíme útočný fotbal, oba celky si už vypracovaly velmi slušné pozice, ale k úvodní přesné trefě to zatím nevedlo.
1'
K utkání je už vše připraveno, hráči obou celků za doprovodu všech arbitrů už vstupují na hrací plochu a zápas tak za malý okamžik začne.

Club Brugge KV: Horvath – Mechele, Engels, Denswil – Palacios, Vormer (C), Nakamba, De Bock – Refaelov, Perbet, Bonaventure
Náhradníci: Hubert – Simons, Vossen, Izquierdo, Vlietinck, Vanaken, Touba

Istanbul Başakşehir FK: Babacan – Caiçara, Attamah, Epureanu, Clichy – Belözoğlu (C), Tekdemir – Višća, Mossoró, Elia – Adebayor
Náhradníci: Çakır – Napoleoni, Torun, Da Costa, Erdem, Inler, Çikalleshi

Rozhodčí: Paolo Mazzoleni – Fabiano Preti, Giacomo Paganessi (všichni Itálie).
Jak si oba týmy povedou v dnešním duelu, se dozvíme v pozdějších večerních hodinách. Ze zápasu je pro Vás připraven online přenos, kterým Vás mile ráda provedu. Takže o nejdůležitější momenty a také videa z gólových příležitostí tak rozhodně nepřijdete. Přeji tedy všem příjemnou počtenou a fotbalovou zábavu.
Vzájemná utkání

Oba týmy se spolu naposledy utkaly v roce 2015 v rámci přátelského utkání a zápas tehdy skončil smírně, a sice remízou 1:1. Jak to dopadne dnes?
Istanbul Başakşehir FK

Hosté z Istanbulu odehráli v loňské sezoně výborný ligový ročník. V tabulce totiž skončili na nečekaném druhém místě za vítězným Besiktasem, když za sebou nechali slavné velkokluby Galatasaray i Fenerbahce.I to svědčí o tom, že turecký klub může mít v boji o Ligu mistrů velké ambice.
Club Brugge KV

Dnes domácí Club Brugge skončil v belgické lize také na druhém místě. Druhá příčka mu patříla již po základní části (první byl Anderlecht) a také po následném playoff skončil tým z Brug na druhé příčce, která mu zajistila účast ve třetím předkole Ligy mistrů.
Hezký středeční večer všem fanouškům fotbalu při sledování online reportáže ze zápasu 3. předkola Ligy mistrů mezi domácím celkem Club Brugge a hostujícím Istanbul Başakşehir. Čeká nás belgicko-turecký souboj, ve kterém jsou favoritem domácí fotbalisté. Přesto se dá očekávat velmi vyrovnaný fotbal, protože pokud hosté dnes odehrají dobrý zápas, v domácím prostředí budou mít šanci postoupit.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 21:00.