Je za námi utkání 2. kola francouzské Ligue 1 mezi Lille a Nancy. Především v prvním poločase jsme viděli zajímavý fotbal s šancemi i góly. Druhý poločas již tak zajímavý nebyl a přestože domácí hráli posledních deset minut v početní výhodě, gól jsme již neviděli a utkání tak skončilo nerozhodně 1:1.
90+3
Zápas spěje ke svému konci a vypadá to, že hosté udrží remízu 1:1. Domácí jsou sice lepší, ale brankář N'Dy Assembé zasahovat nemusí.
90+1
Druhý poločas bude nastavený o čtyři minuty.
90
Domácí se snaží strhnout vedení na svou stranu, jenže jsou stále hodně daleko od brány soupeře.
89
Následný přímý kop poslal Payet asi metr nad horní tyč hostující brány.
88
André Luiz dostal za postrčení spoluhráče při stavění zdi před přímým kopem Lille žlutou kartu.
86
Domácí vrhají poslední zbytky sil do útoku. Zcela ovládají hru, jenže do vápna soupeře se nemohou dostat.
84
Střídají také hosté. Zraněného Luise, který na hřiště přišel až v průběhu zápasu, nahrazuje Thomas Ayasse.
82
Domácí naposledy střídají. Odešel Martin a nastupuje Gianni Bruno.
81
Domácí mají přibližně deset minut na to, aby obrátili vývoj zápasu a aby si připsali devátou výhru v řadě na domácím stadionu.
80
Velké nepříjemnost pro bránící se hosty. Druhou žlutou kartu za stažení protihráče dostal nyní Moukandjo a následuje červená karta!
78
Po útočném faulu De Mela budou u balonu hosté. Z velkého vápna bude odkopávat N'Dy Assembé.
77
Míč se po zdlouhavé kombinaci domácích dostal až ke stoperům a následně i brankáři. To se nelíbí fanouškům, kteří hlasitě pískají a snaží se své fotbalisty donutit ke zvýšení aktivity.
76
Zatímco v prvním poločase jsme viděli hned několik velkých šancí a také gólů, druhý poločas je o poznání méně záživnější.
74
Domácí podruhé střídají. Odešel střelec gólu Salamon Kalou a nastupuje Nolan Roux.
72
Žlutou kartu nyní dostal Tulio De Melo.
70
Z velké dálky zkusil vystřelit Louis. Jeho přízemní rána ale neměla dostatečnou razanci ani přesnost a pro domácího gólmana nebyla nebezpečná.
68
Střídání domácích. Hrací plochu opustil Pedretti a nastupuje Balmont.
67
Nyní se nehraje. Stejně jako v prvním poločase rozhodčí přerušil hru, aby nechal hráče obou ve velkém horku odpočinout a občerstvit.
65
Ke střele se dostal Bakar, jeho pokus z hranice vápna ale odrazil zády David Rozehnal.
64
Hostující Louis nyní nedovoleně na polovině hřiště zastavil kombinaci domácích. Ti tedy pokračují v útočném snažení.
62
Hosté střídají. Odešel Yohan Mollo a nastupuje Jeff Louis.
60
Hra se nyní trochu uklidnila a na zajímavější akci nyní čekáme. Balon se nejčastěji pohybuje v okolí půlící čáry.
58
Domácí fotbalisté opět hodně drží balon a postupnými útoky se tlačí na polovinu soupeře.
56
O chvilku později to s důrazem přehnal i Yohan Mollo a je z toho další žlutá karta pro hostující tým.
54
Žlutou kartu nyní dostal za faul na polovině hřiště hostující Lucas Digne.
52
Balon se znovu dostal až k brankáři N'Dy Assembéovi, který ale tentokrát pouze odkopává od brány.
50
Po centru z pravé strany mohl obrat v zápase dokonat svým druhým gólem Kalou, jeho ránu z bezprostřední blízkosti skvěle vyrazil N'Dy Assembé.
49
Když už se k balonu dostali hráči Nancy, je jim mávaný a pískaný ofsajd.
48
Domácí začala druhý poločas stejně aktivně jako ten první. Více drží balon a jsou lepší.
46
Je za námi první poločas, který skončil nerozhodně 1:1. Domácí byli lepším týmem, ale ve 33. minutě z ničeho nic faulovali a hrálo se jim hodně těžko. Částečně je vysvobodil až Salamon Kalou, který ve 41. minutě srovnal na 1:1.
45+2
Hosté mají v závěru poločasu tlak a domácí velké vápno je pod palbou centrů ze stran. Obrana Lille zatím drží.
45+1
První poločas bude nastavený o tři minuty.
45
Blíží se konec prvního poločasu a domácímu celku se již hraje o něco lépe.
43
Za ostrý faul na polovině hřiště dostal žlutou kartu Benjamin Moukandjo.
41
Lille právě vstřelilo branku!
Domácí Martin poslal centr před bránu na SALAMONA KALOU, který srovnává na 1:1.
41
Do vápna posílal centr Martin, míč odvrátil André Luiz.
40
De Melo měl jedinečnou šanci probrat domácí tým, jenže v gólové pozici v bezprostřední blízkostí nedokázal efektivně zakončit.
38
Míč mají hosté a stadionem se první ozývá nesmělý pískot fanoušků.
37
Míč mají sice hráči Lille, proti zatažené a zformované obraně soupeře se jim ale nedaří prosadit.
35
Domácím vzala inkasovaná branka vítr z plachet a nedaří se jim.
33
Nancy právě vstřelilo branku!
Šok pro domácí. Hráči Lille jsou lepší, ale nyní prohrávají 0:1, když všechny střelou zpoza vápna překonal DJAMEL BAKAR.
31
Martin se snažil z pravé strany posílat centr do vápna, jeho snaha byla ale marná, zblokovala jí obrana.
30
Útočná akce domácího týmu končí ofsajdem Kalou.
29
Nyní je hra plná nepřesností. Ani jednomu týmu se nedaří prosadit před bránou soupeře.
27
Hosté se snaží také předvést nějakou fotbalovou akci, zatím se jim ale nedaří.
25
Fotbalisté Lille mají stále výraznou územní převahu a tlačí se do útoku.
23
Skoro od poloviny hřiště šel po přihrávce od Mavuby sám na brankáře Kalou. Nic nevymýšlel, vystřelil z hranice vápna, avšak jeho rána šla mimo!
22
Hosté pro změnu kopali i dva rohové kopy. Do zakončení se dral André Luiz, obrana ho ale pokryla.
21
Teď dva přímý kopy z levé strany kopali hosté, po prvním centru se domácí ubránili, při druhém byl mávaný ofsajd.
19
Domácí útočník de Melo se teď srazil s protihráčem při hlavičkovém souboji. Je otřesený, ale bude v pořádku.
17
Míč do vápna posílal Mavuba, trefil ale pouze hlavu prvního obránce v řadě. Hosté se ubránili.
16
Stále se hraje podle not domácího celku. Ten nyní vybojoval další standardní situaci v blízkosti brány Nancy.
14
Po centru do vápna byl v hlavičkové pozici Túlio de Melo, mířil jen kousek vedle pravé tyče brány Nancy!
13
Hráč domácího týmu Mavuba byl faulovaný a je tu další standardka.
12
Domácím se nyní nedaří prosadit se před bránu soupeře. Jejich kombinace kazí nepřesnosti.
10
Nyní se sice dostal balon až k brankáři Landreauovi, ten bude ale rozehrávat od své brány.
8
Domácí jsou v úvodu stále výrazně aktivnější, hraje se hlavně na polovině Nancy.
6
Přestože to bylo z velkého úhlu, pokusil se Payet hostujícího brankáře překvapit přímou střelou na bránu. Gólman Nancy byl ale ve střehu a míč chytil do koše.
5
Po další akci po levé straně zahrál nyní v blízkosti vápna rukou Moukandjo a je tu další standardka pro domácí tým.
4
Hodně aktivní Payet se dostal ke střele zpoza vápna, mířil ale hodně mimo.
2
Sám Payet posílal do vápna soupeře polovysoký centr. Ten byl ještě nadzvednutý, gólmanu N'Dy Assembému ale problémy neudělal.
2
Po faulu na Payeta je tu hned v úvodu přímý kop pro domácí tým.
1
Výkop měli v červenočerném hrající domácí fotbalisté. Hosté jsou v bílém.
1
Hráči jsou již nastoupení na hrací ploše. Utkání za pár chvil začne.

Lille OSC: Landreau - Digne, Baša, Chedjou, Beria - Kalou, Pedretti, Martin, Mavuba, Payet - de Melo

AS Nancy-Lorraine: N'Dy Assembé - Sami, André Luiz, Puygrenier, Haidara - Karaboué, Sané, Mangani - Baker, Mollo, Moukandjo

Rozhodčí: Bien - Plancon, Schurra.
Sázkové kanceláře mají ale před dnešním duelem naprosto jasno. Na vítězství favorizují domácí celek, na který jsou kurzy okolo 1.5. Na hosty je kurz o poznání vyšší a pohybuje se okolo 9.
Oba celky mají za sebou úspěšný vstup do nové sezony. O minulém víkendu si Lille poradilo se Saint-Étienne na jeho hřišti a vyhrálo 2:1, když se střelecky prosadili Chedjou a v poslední minutě hry Pedretti. Také Nancy rozhodlo o svém vítězství až v úplném závěru, když se ve čtvrté minutě nastavení trefil do sítě Brestu Yohan Mollo.
Dobrý večer při sledování online reportáže ze zápasu 2. kola francouzské Ligue 1. V této online reportáži budeme sledovat souboj domácího LIlle s Nancy.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:45.