Ligue 1 - 38. kolo -  ONLINE PŘENOS -  St. Etienne : Dijon - 23. května 2021   21:00

0:1
(0:1)
Dijon
39' Kamara  (Mou. Konaté)
St. Etienne
Green – Gabriel Silva, Sow, Kolodziejczak, Douath (62. Moueffek) – Nordin (62. Lhéry), M. Camara, Neyou (78. Youssouf), Bouanga (71. Rivera) – Aouchiche, Chazrí (78. Saban).
Bajič – Boudebouz, Cissé, Rivera, Moueffek, Youssouf, Trauco, Lhéry, Saban.
Dijon
Allagbé – Chafik (78. Ngouyamsa Nounchil), Écuélé Manga, Coulibaly, Zagre – Younoussa (61. Belhadji), Celina (89. Costes), Marié, Kamara – Siwe, Mou. Konaté.
Racioppi – Belhadji, Ngouyamsa Nounchil, Ndong, Costes.

Aboubakar Kamara (Dijon) se stal hrdinou zápasu, právě jeho gól z prvního poločasu rozhodl o nejtěsnější možné výhře Dijonu na půdě soupeře. Body bere hostující celek.
Držení míče: 65 % : 35 %.
Střely na branku: 5:2. Střely mimo: 9:7. Rohy: 9:3. Ofsajdy: 1:0. Fauly: 13:10.
90+3'
90+3'
Už se nic nestane.
90+2'
Domácí se nemohou dostat ze své poloviny k soupeře. Dijon hraje takticky velmi dobře v závěru zápasu.
90+1'
Tři minuty uvidíme navíc ke druhému poločasu. Přesně tolik času mají domácí na vyrovnání.
90'
Etienne Green (Saint-Étienne) se zapojil do rozehrávky svého celku, míč rychle přenechal obráncům.
89'
Dostáváme se do finální fáze hry ve druhém poločase, uvidíme, kolik minut se bude ještě nastavovat.
89'
Střídání v týmu Dijon FCO: ze hřiště odchází Bersant Celina, přichází Charles Costes.
88'
Vypadá to, že uvidíme ještě střídání.
87'
Maxence Rivera (Saint-Étienne) dokázal zastavit nebezpečně vypadající akci soupeře. Domácí tento moment přečkali, a tak se pokouší rychle otočit hru.
85'
Mahdi Camara (Saint-Étienne) se po centru od praporku dostal k zakončení hlavou. Jeho hlavička však končí vedle branky. Gólman tentokrát zasahovat nemusel.
84'
Srovnat mohli domácí hráči i teď, ale Adil Aouchiche nedokázal ránou bez přípravy přesněji trefit branku. Míč vyrazil brankář, a tak uvidíme rohový kop.
Aimen Moueffek (Saint-Étienne) odešel do útrob stadionu, utkání pro něj skončilo. Podle všeho je zraněný.
82'
Nyní přišla. Yanis Lhéry (Saint-Étienne) vybojoval míč, dostal se do střelecké pozice, ale jeho rána o malý kousek minula vzdálenější tyč.
81'
Momentálně sledujeme klidnější pasáž hry, mnoho šancí k vidění není. Domácí na nějakou výraznější šanci čekají.
80'
Dostáváme se do poslední desetiminutovky v zápase, Dijon vede o jednu branku a před malou chvílí neproměnil penaltu.
78'
Střídání v týmu Dijon FCO: ze hřiště odchází Fouad Chafik, přichází Ahmad Ngouyamsa Nounchil.
Střídání v týmu AS Saint-Étienne: ze hřiště odchází Yvan Neyou, přichází Zaydou Youssouf.
Střídání v týmu AS Saint-Étienne: ze hřiště odchází Vahbí Chazrí, přichází Mathys Saban.
77'
Moussa Konaté (Dijon FCO) neproměňuje pokutový kop. Tvrdá rána hostujícího hráče se od břevna odrazila zpět do hry. Dorazit přesněji už ale Dijon nedokázal.
76'
Penalta pro hosty.
75'
Sennou Coulibaly (Dijon) vedl zajímavou akci svého celku, následně ještě vybojoval rohový kop.
75'
Saturnin Allagbé (Dijon) rozehrával od své branky, rozhodl se pro dlouhý výkop, následně ale jeho tým fauloval.
73'
Momentálně se o míč bojuje poblíž půlící čáry, ani jeden celek se nemůže stabilněji usadit před brankou soupeře.
72'
Etienne Green (Saint-Étienne) získal míč a rychle rozehrává od své branky, nyní sledujeme klidnější pasáž utkání.
71'
Střídání v týmu AS Saint-Étienne: ze hřiště odchází Denis Bouanga, přichází Maxence Rivera.
70'
Dvacet minut hry zbývá do konce zápasu a hostující Dijon stále vede o jednu branku.
70'
Hosté rozehrávají volný kop na útočné polovině hrací plochy. Bersant Celina (Dijon) uvedl míč do hry, ale jeho centr byl hodně nepovedený.
67'
Aktivně hrající AS vybojovalo další rohový kop.
67'
Denis Bouanga (Saint-Étienne) to myslel dobře, centroval před branku, ale obrana hostů si dokázala poradit.
65'
Fotbalisté v zeleném se usadili na útočné polovině, kde kombinují. Obrana Dijonu je ale pozorná.
63'
Domácí rozehrávali rohový kop, následný střelecký pokus končí vedle branky. Gólman zasahovat nemusel.
62'
Střídání v týmu AS Saint-Étienne: ze hřiště odchází Lucas Douath, přichází Aimen Moueffek.
Střídání v týmu AS Saint-Étienne: ze hřiště odchází Arnaud Nordin, přichází Yanis Lhéry.
61'
Střídání v týmu Dijon FCO: ze hřiště odchází Wilitty Younoussa, přichází Erwan Belhadji.
60'
Hodina hry je pryč, zatím jsme viděli šest střel na branku, čtyři vyslali domácí, dvě hosté. Ale i to jim stačilo k tomu, aby otevřeli skóre
59'
Bez výraznější střelecké příležitosti se hra přenáší ze strany na stranu.
58'
Dijon se nyní delší dobu usadil na útočné polovině. Následně se dostal do střelecké pozice, ale vyběhnutý Etienne Green (Saint-Étienne) akci zastavil.
56'
Bersant Celina (Dijon) rozehrával volný kop, Jeho centr se snesl před branku, následně pálil Wilitty Younoussa (Dijon). Jeho rána ale končí vedle branky.
56'
Žlutou kartu dostává Lucas Douath (AS Saint-Étienne).
55'
Domácí hráč fauloval soupeře, podle všeho uvidí žlutou kartu.
54'
Nyní sledujeme klidnější pasáž hry, stále vede hostující Dijon o jednu branku.
52'
Velkou šanci měli domácí, ale vyrovnat se jim nepodařilo, první střelu výborně vyrazil brankář po akci Denise Bouanga, a pak míč odehrála obrana do bezpečí.
51'
Bersant Celina (Dijon) rozehrával od praporku, centr znovu dokázala obrana zneškodnit.
50'
Po sérii nepřesností zahrával hostující celek rohový kop. Centr se snesl před branku, ale obrana odhlavičkovala do zámezí. Roh z druhé strany.
46'
Domácí celek se usadil na útočné polovině, ale do výraznější šance se nedostal. Yvan Neyou (Saint-Étienne) hlavičkoval nepřesně.
46'
Utkání pokračuje druhým poločasem a zdá se, že ani jeden celek nestřídal.
46'
Aboubakar Kamara (Dijon) je zatím jediným střelcem tohoto zápasu. Hostující celek vede momentálně 1:0 a do kabin může jít spokojenější.
45+0'
45'
Dostáváme se do poslední minuty hry v prvním poločase, uvidíme, kolik minut se bude nastavovat.
44'
Fotbalisté v zeleném kombinují hluboko na své polovině a čekají na možnost založení útočné akce.
43'
Domácí se dopustili útočného faulu, rozehrávat tak bude Saturnin Allagbé na své polovině. Jeho dlouhý nákop končí v autu, hrát mohou domácí.
42'
Etienne Green (Saint-Étienne) rozehrává od své branky, míč přenechal obráncům, kteří otáčí směr hry.
41'
Dijon pokračuje v aktivní hře a snaží se rychle přidat další branku. Nyní se musí obrana AS bránit.
40'
Dostáváme se do finální fáze hry v prvním poločase. Dijon vede o jednu branku.
39'
Dijon právě vstřelil branku!
Pasivněji hrající hostující celek se v závěru poločasu dostává do vedení. Po rychlé akci míč získal ABOUBAKAR KAMARA. Navedl si míč na osu a přízemní střelou k tyči otevírá skóre.
37'
Hraje se spíše na polovině hrací plochy, mnoho šancí momentálně k vidění není.
36'
Mahdi Camara (Saint-Étienne) vhazoval na polovině hrací plochy, nyní sledujeme klidnější pasáž hry.
35'
Volný kop pro hosty. Bersant Celina (Dijon) se rozhodl pro centr, který zblokovala obrana.
34'
Adil Aouchiche (Saint-Étienne) se pokoušel probojovat do střelecké pozice, ale obrana ho nenechala vypálit. To se podařilo až Lucasi Douathovi, jehož pokus kryje Saturnin Allagbé.
33'
Hosté rozehrávali na polovině hrací plochy, zkoušeli se rychle prokombinovat před branku soupeře, ale pomohli si útočným faulem.
32'
AS Saint-Étienne rozehrávalo další rohový kop, ale obrana Dijonu si v pohodě dokázala poradit.
31'
Adil Aouchiche (Saint-Étienne) centroval před branku, ale první obránce míč odhlavičkoval bezpečně daleko.
30'
Rohový kop mají k dispozici domácí. Adil Aouchiche (Saint-Étienne) podle všeho bude rozehrávat.
30'
Půlhodina hry je pryč, zatím jsme viděli tři střely na branku. Domácí mají na svém kontě dvě, hosté jednu.
29'
Mahdi Camara (Saint-Étienne) vhazoval na útočné polovině, akce domácích pokračovala dál, ale Fouad Chafik (Dijon) si počítal velmi dobře a nenechal hráče v zeleném vypálit.
27'
Mnoho šancí k vidění není, sledujeme celou řadu soubojů o míč a příležitostí je málo.
25'
Centr se snesl před branku a následně zakončoval jeden z hráčů Dijonu. Etienne Green (Saint-Étienne) byl připravený na správném místě a míč snadno zastavil.
24'
Dijon vybojoval volný kop. Saidou Sow (Saint-Étienne) se totiž dopustil obranného faulu. Rozehrávat tedy budou hosté.
24'
Saturnin Allagbé (Dijon) poměrně snadno získal míč po nepřesné kombinaci domácích. Míč mají hosté, kteří rychle rozehráli.
22'
Teprve nyní se hostující celek stabilněji usadil na polovině soupeře. Moussa Konaté se dostal do souboje se soupeřem, Saidou Sow jej fauloval.
21'
Arthur Zagre (Dijon) vybojoval vhazování na své polovině. Následně tedy Dijon postupně rozehrává.
20'
Aktivní hra domácích pokračuje dál. Na poslední chvíli nyní akci domácích překazil Wilitty Younoussa.
19'
Saint-Étienne vybojovalo rohový kop. Centr se snesl před branku, ale obrana si dokázala poradit.
17'
Mahdi Camara (Saint-Étienne) centroval před branku, ale následná rána končí výrazně mimo.
16'
Adil Aouchiche (Saint-Étienne) centroval před branku, ale obrana Dijonu byla zodpovědná a v pohodě si poradila.
15'
Čtvrthodiny hry je pryč, Adil Aouchiche (Saint-Étienne) vybojoval autové vhazování na útočné polovině.
13'
Gabriel Silva (Saint-Étienne) vedl akci svého celku, následně to Vahbí Chazrí zkoušel z velké dálky. Jeho rána končí výrazně vedle branky.
12'
Obrázek hry je poslední minuty stejný. Domácí diktují tempo hry a hosté se s vypětím všech sil brání.
10'
Denis Bouanga (Saint-Étienne) ve vyložené střelecké pozici trefil jen brankáře a následná dorážka končí vedle branky.
9'
Jacques Siwe (Dijon) vedl bleskovou akci hostů. Prchl s míčem několik desítek metrů, a pak sám také vypálil. Jeho rána končí vedle branky. Etienne Green zasahovat nemusel.
8'
Úvod zápasu patří domácím, kteří kombinují aktivně na polovině soupeře. Dijon na svou šanci čeká.
6'
Vahbí Chazrí (Saint-Étienne) se po centru před branku dostal do zakončení, jeho rána končí na tyči. Následná rána byla zblokovaná obranou.
5'
Registrujeme první šanci. Po rychlé spoluhráčově přihrávce se k zakončení dostal Vahbí Chazrí. Jeho rána končí těsně vedle branky. Gólman zasahovat nemusel.
3'
Dijon se usadil na útočné polovině, kde kombinuje a pokouší se něco vymyslet. Zatím ale na nějakou výraznější šanci čekáme.
1'
Utkání v poklidném tempu začalo, domácí hrají v zeleném, hosté oblékli bílé dresy.
1'

AS Saint-Étienne: Green – Gabriel Silva, Sow, Kolodziejczak, Douath – Nordin, M. Camara, Neyou, Bouanga – Aouchiche, Chazrí.
Náhradníci: Bajič – Boudebouz, Cissé, Rivera, Moueffek, Youssouf, Trauco.

Dijon FCO: Allagbé – Chafik, Écuélé Manga, Coulibaly, Zagre – Younoussa, Celina, Marié, Kamara – Siwe, Mou. Konaté.
Náhradníci: Racioppi – Belhadji, Ngouyamsa Nounchil, Ndong..
Poslední vzájemný zápas se odehrál 6. prosince a skončil remízou 0:0.
AS Saint-Étienne odehrálo 37 zápasů s bilancí 12-10-15 a ziskem 46 bodů. Z posledních pěti zápasů tým vyhrál dva. Poradil si s Montpellier 2:1 a Marseille 1:0. Tým remizoval s Lille 0:0 a nestačil na PSG 2:3 a Brest 1:2. V tabulce je tým na jedenácté pozici.
Dijon FCO odehrál 37 zápasů s bilancí 3-9-25 a získal 18 bodů. V tabulce ligy je na posledním místě a má jistý sestup do Ligue 2. Z posledních pěti zápasů tým prohrál hned čtyři. Poradil si s Nice 2:0, a pak nestačil na Rennes 1:5,Méty 1:5,Angers 0:3 a Nantes 0:4.
Zdravím všechny fanynky a fanoušky Francouzské Ligue 1. V tomto zápase proti sobě nastoupí AS Saint-Étienne a Dijon FCO .
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 21:00.