To je z mé strany vše, hezký večer.
Držení míče: 54 % : 46 %.
Střely na branku: 5:2. Střely mimo: 11:6. Rohy: 8:2. Ofsajdy: 0:0. Fauly: 14:13.
Je dobojováno. Celek Lille zvládl těžké utkání a nakonec porazil Montpellier 2:0. Zajímavé je, že dnes domácí celek vstřelil dvě branky, tedy stejný počet, jako v předchozích osmi kolech. Domácí získali hodně cenné a důležité body, které si ovšem za dnešní výkon zaslouží.
90+4
90+3
Domácí kontrolují konec zápasu, víc se už nestane.
90+2
Střídání v týmu Lille OSC: ze hřiště odchází Sofiane Boufal, přichází Yassine Benzia.
90+1
Rozhodčí přidal tři minutky.
90
Hraje se poslední minuta řádné hrací doby.
88
Střídání v týmu Lille OSC: ze hřiště odchází Junior Tallo, přichází Sehrou Guirassy.
88
Střídání v týmu Montpellier HSC: ze hřiště odchází Souleymane Camara, přichází Paul Lasne.
87
Hráči Montpellieru bojují a ještě to zkouší, ale dnes se jim v útočné fázi vůbec nedaří.
85
Maignan musel zasahovat, ale se střelou si v pohodě poradil.
84
Střídání v týmu Montpellier HSC: ze hřiště odchází Bryan Dabo, přichází Jean Deza.
82
Ale ani z tohoto rohu nic nebylo. Domácí však stále vedou 2:0 a kráčí za vítězstvím.
81
Rohový kop pro domácí.
80
Střídání v týmu Lille OSC: ze hřiště odchází Lenny Nangis, přichází Eric Bauthéac.
78
Ke střele se dostal domácí Mavuba, ale míč skončil nad brankou. Lille tak stále vede o dva góly.
76
Hosté ale přidali a je to znát. Nyní se hraje od branky k brance a diváci se rozhodně nenudí. Bude to ještě zajímavé.
74
Ale trápení pokračuje, protože Ryad Boudebouz poslal míč jen do tyče! Ten se k němu odrazil zpět a hostující borec ho napodruhé poslal za Maignana, ale branka platit samozřejmě nemůže.
72
Žlutou kartu dostává Sébastien Corchia (Lille OSC).
72
Ale pozor, protože jsem to možná přivolala. Corchia fauloval unikajícího hráče a je tu penalta pro hosty!
71
Montpellier má zhruba dvacet minutek na to, aby s nepříznivým výsledkem něco udělal, ale zatím to na závěrečný tlak nevypadá.
69
Do zakončení se dostal hostující Camara, ale jeho rána neměla gólové parametry a domácí brankář neměl žádnou práci.
67
Domácí jsou při chuti, diktují tempo hry a kráčí za vítězstvím, velmi důležitém.
65
Lille právě vstřelilo branku!
A je to 2:0 pro domácí. Aktivní DJIBRIL SIDIBÉ si parádně zpracoval vysoký míč, prodral se až na hranici velkého vápna a technickou střelou překonal Pionniera, krásná branka.
65
Střídání v týmu Montpellier HSC: ze hřiště odchází Ramy Bensebaini, přichází Quentin Cornette.
63
Domácí Sidibé to vyzkoušel z dálky, ale jeho rána nebyla přesná a Pionnier nemusel zasahovat.
61
Žlutou kartu dostává Bryan Dabo (Montpellier HSC).
59
Rohový kop zahrávali i hosté, ale ani z něho nic nebylo. Stav zápasu se tedy nemění.
58
Ale ani z osmého rohu nic nebylo. Montpellier velmi dobře brání a stále tak prohrává pouze o jeden gól.
57
Další rohový kop pro Lille. Domácí jsou nyní jasně lepší a jdou za druhou brankou.
56
Nyní skvěle zasáhl Pionnier, který vyběhl a míč vyboxoval do bezpečí.
55
A po zásahu hostujícího hráče je tu hned i sedmý.
55
Další rohový kop pro domácí, už šestý v utkání.
53
K hlavičce se dostal Sidibé, ale měl to těžké a branku trefit nedokázal.
52
Rohový kop pro Lille.
52
Žlutou kartu dostává Mounir Obbadi (Lille OSC).
50
Žlutou kartu dostává Rio Mavuba (Lille OSC).
48
Druhý poločas začal ve svižném tempu. Oba celky se hned tlačí dopředu, tak uvidíme, co hráči vymyslí.
46
Hráči se vrací zpět na trávník. Druhý poločas začne za malý okamžik.
Druhý poločas začne přibližně v 21:30.
První poločas je za námi. Sledujeme zajímavý duel, ve kterém jsou aktivnější domácí fotbalisté, ale v útočné fázi se trápí. Do vedení se ale přeci jen dočkali, když pokutový kop proměnil Sofiane Boufal. Lille tak vede nad Montpellierem 1:0 a je jasný, že druhý poločas bude ještě hodně zajímavý.
45+1
45
Hraje se poslední minuta prvního poločasu.
43
K míči se postavil SOFIANE BOUFAL, který ho poslal na stejnou stranu, kam skočil Pionnier, ale hostující brankář na něj nedosáhl a Lille tak jde do vedení 1:0!
42
Ale pozor, protože po faulu je tu pokutový kop pro Lille!
42
40
Posledních pět minutek v prvním poločase, vypadá to, že na první branku si budeme muset počkat do druhého dějství.
38
Do vedení ale mohli jít hosté. Po závaru před brankou se do zakončení dostal Souleymane Camara, ale z dobré pozice napálil míč nad branku!
36
Domácí celek je v posledních minutách jasně lepší, stále se tlačí dopředu, ale branky se zatím nedočkal. Uvidíme, zda se úvodního gólu dočkáme ještě v prvním dějství.
34
A další zajímavý centr před branku Montpellieru, ale u míče byl jako první Congré, který ho odhlavičkoval do zámezí.
32
Nyní to domácí sehráli skvěle. Po kombinaci se do zakončení z rohu velkého vápna dostal Nangis, ale míč skončil nad břevnem!
30
Po rohu z toho byla střela, ale ta byla zblokována. Další pokus už byl zajímavější, ale míč skončil těsně vedle pravé tyče!
29
A další rohový kop pro Lille OSC.
28
Ale ani z tohoto rohu jsme se branky nedočkali. Hosté se ubránili, ale u míče jsou stále domácí fotbalisté.
27
Po střele musel hostující brankář zasahovat, ale zvládl to na výbornou a míč vyrazil. Druhý roh pro Lille.
26
Opět se hraje na polovině Montpellieru, který se ale zatím v pohodě brání.
24
Zajímavý signál. Na hranici velkého vápna si naběhl Sidibé, který to zkusil z první, ale míč skončil vysoko nad brankou.
23
Po další akci je tu vůbec první rohový kop pro Lille.
22
Domácí jsou stále aktivnější, ale na polovině Montpellieru se jim vůbec nedaří. Potvrzují tedy to, proč zatím v této sezoně vstřelili pouze dva góly.
20
Po další akci upadl Junior Tallo, ale rozhodčí byl blízko a faul neodpískal. Domácí se zlobí, ale k ničemu jim to není.
18
Ani další centr k ničemu nevedl. Domácí přidali a nyní jsou lepší, ale v útočné fázi se trápí a Montpellier se v pohodě brání.
17
U míče jsou opět hráči Lille, kteří kombinovali na pravé straně, ale nakonec vše skončilo nepřesným centrem.
15
Tentokrát to vzal na sebe Nangis, ale jeho pokus z hranice velkého vápna nebyl přesný a míč skončil vedle pravé tyče.
13
Za dlouhým míčem se hnal domácí Tallo, ale na hrací ploše ho nakonec nezachytil.
12
Hosté drží míč a trpělivě kombinují na své polovině. Zatím je to hodně opatrné a je vidět, že se hraje o veledůležité body.
11
Domácí se hned vydali dopředu a nakonec z toho byla střela, ale opět nebyla gólová a Pionnier vše v pohodě vyřešil.
9
Po střetu zůstal ležet na trávníku Sidibé a rozhodčí hru raději přerušil, bude se ošetřovat.
8
Ani další centr se neujal. Dobrá pasáž Montpellieru, který nyní tlačí.
7
Nakonec z toho byl centr, ale žádný z hráčů nedokázal zakončit. Domácí se v pohodě ubránili.
6
U míče jsou hráči Montpellieru, kteří se snaží něco vymyslet na polovině svého soupeře.
5
Nakonec vyskočil nejvýše Dabo, ale po jeho pokusu skončil míč vysoko nad brankou.
4
Je tu první rohový kop, zahrávat ho budou hostující fotbalisté.
2
A Laurent Pionnier musel poprvé zasahovat, ale se slabou střelou z dálky neměl žádný problém.
1
Úvodní výkop obstarali domácí fotbalisté, kteří to okamžitě zkusili dlouhým nákopem, ale tomu scházela přesnost.
1
Vše je připraveno, jdeme na to!
Hráči obou celků jsou na trávníku. Duel mezi Lille a Montpellierem začne za malý okamžik.

Lille OSC: Maignan – Pavard, Civelli, Sunzu – Corchia, Mavuba, Obbadi, Sidibé – Nangis, Tallo, Boufal.
Náhradníci: Elana – Amadou, Benzia, Martin, Bauthéac, Guirassy, Meïté.

Montpellier HSC: Pionnier – Dabo, Congré, Hilton, Roussillon – Rémy, Bensebaini – Skhiri, Boudebouz, Martin – Camara.
Náhradníci: Bertaud – J. Marveaux, Sotoca, Lasne, Deplagne, Cornette, Deza.

Montpellier – Lille 0:0
LILLE OSC se zatím v této sezoně trápí. Domácí celek má na svém kontě pouze sedm bodů a v tabulce mu patří až šestnáctá pozice. Velký problémy mají domácí hlavně se střílením branek, protože v úvodních osmi kolech vstřelili pouze dvě branky. Z posledních čtyři zápasů domácí ani jednou nevyhráli a dnes by to chtěli změnit. Lehké to ale nebude.

MONTPELLIER HSC se také trápí. Hosté jsou na tom ještě o něco hůře, protože vybojovali pouze čtyři body a při skóre 6:12 jsou na osmnáctém místě. V posledním kole ale Montpellier uspěl, když doma porazil 2:1 celek Lorientu. Dnes by chtěli hosté na vítězství navázat, ale budou to mít hodně složité.
Zdravím všechny fotbalové fanoušky. Francouzská Ligue 1 má na programu úvodní zápas devátého kola, ve kterém vyzve celek Lille Montpellier. Mírným favoritem je domácí mužstvo.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:30.