Ligue 1 - 3. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Angers : Reims - 13. září 2020   15:00

Angers
55' Bahoken (Bobichon)
1:0
(0:0)
Angers
Bernardoni – Bamba, I. Traoré (C), Thomas, Doumbia – Santamaría – Bobichon (63. Pavlović), Fulgini, Mangani (71. L. Coulibaly), Capelle (71. Thioub) – Bahoken (79. Diony).
Butelle – Khaled, Ebosse, Pavlović, Manceau, Thioub, L. Coulibaly, Cho, Diony.
Bastien – Haquette, Zakrani
Stade Raymond Kopa, Angers
Reims
P. Rajković – Foket, Faes, Maresic, Konan – Zeneli (46. Munetsi), Chavalerin (C) (76. Dingomé), Cassama (61. Valon Beriša), Cafaro (46. Kutesa) – Touré (81. Hornby), Dia.
Diouf – Dingomé, Hornby, Munetsi, De Smet, Kutesa, Donis, Valon Beriša, Mbuku.

On-line přenos je u konce. Děkuji vám za pozornost a u některého z dalších texťáků na počtenou!
Vydejme se po stopách zápasu pěkně popořadě. Domácí už ve 4. minutě dali gól, který VAR po přezkoumání ofsajdu neuznal. Další možnost skórovat přišla před přestávkou, kdy šel Bahoken kopat penaltu. Tu rozhodčí nařídil po červeném faulu Faese. Jenže kamerunský exekutor při své práci selhal, a do kabin se tak odešlo za bezbrankového stavu.

Skóre se poprvé (a naposledy) měnilo až v 55. minutě, kdy se trefil právě Bahoken. Od tohoto momentu si domácí slibovali hladký průběh, jenže tak jednoduché to neměli. Jen o pár minut později se totiž po druhé žluté nechal vyloučit Thomas a tím se poměr sil na hřišti vyrovnal. Hosté najednou začali šilhat po vyrovnání, ale to bylo naštěstí pro Angers jediné, co jim jeho neprostupná obrana dovolila.
V právě skončeném souboji se bylo na co dívat. Dvě červené karty, penalta a jeden gól, který nakonec rozhodl o výhře domácího Angers.
Držení míče: 58% : 42%.
Střely na branku: 7:2. Střely mimo: 10:5.
Rohy: 1:2. Ofsajdy: 2:0. Fauly: 12:11.
90+4'
90+3'
Hosté se ještě pokoušeli nepříznivé skóre zvrátit, zodpovědná defenziva Angers ale nepolevila.
90+1'
V první ze čtyř nastavených minut vidí Angelo Fulgini (Angers) žlutou kartu za podražení.
90'
Kutesa vybojoval pro Remeš roh. Valon Beriša z něj pak adresoval míč přímo před branku, na což se defenziva Angers skvěle připravila.
88'
Fulgini mohl s konečnou platností rozhodnout o výhře Angers. Ze standardky Rajkoviće opravdu překonal, toho ale zachránila tyčka!
86'
Držíš soupeře? Trest tě nemine. Možná právě tato slova říkal rozhodčí Marshallu Munetsimu (Reims), když mu ukazoval žlutou kartu.
85'
Bernardoni ještě jednou. Gólman Angers tentokrát musel krotit míč, který jeho směrem trknul hráč naskakující po Foketově chirurgicky přesném pasu.
83'
Hosté zlobí. Byl to Kutesa, kdo teď protáhl brankáře nebezpečně prudkým centrem.
81'
Střídání v týmu Stade de Reims: ze hřiště odchází El Bilal Touré, přichází Fraser Hornby.
79'
Avizovanému rohu se Remeš hravě ubránila.
79'
Střídání v týmu Angers SCO: ze hřiště odchází Stéphane Bahoken, přichází Loïs Diony.
78'
Rajkovićovi nadělala starosti skákavá rána, kterou ze střední distance vypustil Thioub. Po nejistém zákroku brankáře budou domácí kopat roh. Ještě předtím však dojde ke střídání.
76'
Střídání v týmu Stade de Reims: ze hřiště odchází Xavier Chavalerin, přichází Tristan Dingomé.
75'
Statistika držení míče: 60% : 40%.
73'
Standardní situace pro Angers. Malinko přetažený centr Bahoken ještě dokázal ukočírovat, ale z krkolomné pozice už nebyl schopen hlavou přesně zacílit.
71'
Střídání v týmu Angers SCO: ze hřiště odchází Pierrick Capelle, přichází Sada Thioub.
71'
Střídání v týmu Angers SCO: ze hřiště odchází Thomas Mangani, přichází Lassana Coulibaly.
70'
Stepháne Moulin (Angers) má připraveno dvojí střídání. Dojít by k němu mělo už při nejbližším přerušení.
69'
Beriša (Reims) opět vystřelil. Tentokrát z hranice pokutového území, přičemž nastřelil obránce.
67'
Beriša (Reims) chtěl překvapit gólmana přímou střelou, ta se ale mezi tyče nevešla.
66'
Hosté rozehrají standardku u okraje šestnáctky.
64'
Z pravé strany vápna křížem zakončující Kutesa (Reims) minul zadní tyč.
63'
Střídání v týmu Angers SCO: ze hřiště odchází Antonin Bobichon, přichází Mateo Pavlović.
61'
Střídání v týmu Stade de Reims: ze hřiště odchází Moreto Cassama, přichází Valon Beriša.
60'
60'
Poměr sil na hřišti se vyrovná! Romain Thomas (Angers) totiž z Tourého serval dres a po druhé žluté kartě musí i on předčasně pod sprchy.
58'
O navýšení skóre usilující Santamaria (Angers) nechal míč prosvištět vedle levé tyče.
55'
Angers právě vstřelilo branku!
STÉPHANE BAHOKEN si vzápětí spravil chuť! Bobichon ho stejně jako někdo předtím poslal do blízkosti brankáře a toho Kamerunec v barvách Angers se štěstím prostřelil.
53'
Romain Thomas (Angers) je potrestán za držení.
51'
Bahoken (Angers) spálil obrovskou šanci! Z hrany ofsajdu vybíhající hráč se po parádním obloučku spoluhráče objevil přímo před gólmanem, aby svou střelu z voleje nasměroval nad jeho hlavu.
49'
Zvýšená aktivita domácích přinutila k faulu El Bilala Tourého (Reims), ten si z osobního souboje odnesl žlutou kartu.
48'
A opravdu to tak je a bude. Domácí už vyslali dvě střely, které pokaždé trefily některého z obránců.
46'
Červeno-bílý obranný val Remeše čeká v následujících pětačtyřiceti minutách těžká řehole.
46'
Trenér David Guion (Reims) musel po vyloučeném Faesovi zalepit díru v obraně, z toho důvodu je jeho rošáda v sestavě pochopitelná.
46'
Střídání v týmu Stade de Reims: ze hřiště odchází Mathieu Cafaro, přichází Dereck Germano Kutesa.
46'
Střídání v týmu Stade de Reims: ze hřiště odchází Arbër Zeneli, přichází Marshall Munetsi.
46'
Ačkoliv stav zůstal bezbrankový, po úvodním dějství mohou být spokojenější domácí. A to i navzdory zahozené penaltě. Té totiž předcházelo vyloučení, po kterém hráli fotbalisté Angers v přesile. Nejinak tomu bude i po přestávce, kdy bude moře času početní výhodu využít.
Držení míče: 62% : 38%.
Střely na branku: 3:1. Střely mimo: 5:1.
Rohy: 0:1. Ofsajdy: 1:0. Fauly: 6:6.
45+4'
45+3'
Rajković (Reims) si poradil se střelou hráče zakončujícího z voleje. Vše tak nasvědčuje tomu, že úvodní dějství skončí bezbrankovou remízou.
45+1'
Benoit Bastien nastavil 4 minuty.
44'
Stéphane Bahoken (Angers) pokutový kop neproměnil! Predrag Rajković odhadl směr jeho střely a útočníka z Kamerunu vychytal.
43'
Zodpovědnost na sebe vezme Bahoken (Angers).
42'
Špatná zpráva pro Remeš! Wout Faes při odkopu centrovaného míče trefil protivníka do hlavy, načež byl okamžitě vyloučen. Kromě toho budou hosté ještě čelit penaltě.
40'
Opět Bobichon. Domácí hráč se tentokrát snažil projít kolem svého strážce, ten ho ale do šestnáctky nepustil.
38'
Domácí tým měl standardku ze střední vzdálenosti. Jejím exekutorem se stal Bobichon, který v rychlém rozběhu napálil míč do horních řad tribuny.
36'
Bernardoni (Angers) musel honem vyběhnout ven z brány, aby byl u balonu dřív než dobíhající Touré.
35'
Zeneli (Reims) odvedl u rohového praporku výbornou defenzivní práci, při které byl faulován.
33'
Zálusk na průnikovou přihrávku si při dalším tažení dělal Fulgini (Angers). Obráncům svá záda opravdu ukázal, jenže rychlý míč už na hřišti nezastihl.
32'
Po levém křídle rozběhnutý Capelle (Angers) centroval do velkého čtverce zbytečně.
30'
Statistika držení míče: 56% : 44%.
29'
To už neplatí a Remeš dokonce vybojovala první roh. Chavalerin z něj točil balon přímo na bránu, ve které stál připravený Paul Bernardoni.
27'
Hosté teď mají velký problém rozehrát.
26'
Z následného útoku už si Sporting příležitost vypracoval a Rajković musel dokonce dvakrát zasahovat. Poprvé proti střele ze střední vzdálenosti a hned nato proti dorážce zblízka.
24'
S další hrozbou chtěl přijít Mangani (Angers), avšak sám na vlastní pěst do vápna nepronikl.
22'
Stejně jako na opačné straně Bahoken (Angers), jehož pokus zpoza vápna skončil vedle branky. Jak vidno, oba týmy se teprve zastřelují.
21'
O něco později se z dálky snažil prosadit Cafaro. Bohužel pro Remeš neměl přesně seřízenou mušku.
19'
První žlutá karta. Stéphane Bahoken (Angers) ji dostal za to, že do souboje o míč šel podrážkou napřed.
18'
Domácí tým se po krátké kombinaci rozhodl pro útok středem hřiště. Touto cestou se vydal Fulgini, ale přes pozorného Cassamu projít nedokázal.
17'
Není divu, že Angers už raději uklidňuje hru.
16'
Hosté dokázali dostat před bránu nebezpečný míč, který stoper Traoré odkopl v nejvyšší nouzi.
15'
Statistika držení míče: 70% : 30%.
14'
Po výkopu domácího brankáře sledujeme další zápolení hráčů uprostřed hřiště.
13'
Přesto se teď Angers muselo bránit. Dia totiž u rohu velkého vápna předal balon Cafarovi, který Paula Bernardoniho donutil k zákroku na zemi.
11'
Deset minut fuč. Aktivita je na domácí straně.
10'
A o chvíli později i sám zahrozil. Skákavou přihrávku z pravé strany dostal Bobichon (Angers), jenž bránu z úrovně penaltového puntíku o kousek přestřelil.
8'
Následnou standardku domácí tým hravě ubránil.
7'
Podél postranní čáry vracející se Santamaria (Angers) ve snaze vypíchnout soupeři míč fauloval.
6'
Kvůli přezkoumání předchozí situace byla hra navázána o dvě minuty později. Dá se očekávat, že tuto prodlevu sudí přičte do poločasového nastavení.
4'
Domácí dali gól, jemuž podle VAR předcházel ofsajd. Skóre se tak nemění.
3'
Oťukávaná se přesunula ke středovému kruhu, kde právě probíhají usilovné bity o míč.
2'
Ze začátku samozřejmě není kam spěchat. Domácí proto s rozvahou kombinují na vlastní polovině.
1'
Základní jedenáctky nastoupily na hřiště a mezi kapitány proběhl tradiční los. Stranu si vybral Xavier Chavalerin, takže úvodní výkop provede tým Angers.
Fotbalisté obou celků už zahájili rozcvičku.

Angers SCO: Bernardoni – Bamba, I. Traoré (C), Thomas, Doumbia – Santamaría – Bobichon, Fulgini, Mangani, Capelle – Bahoken.
Náhradníci: Butelle – Khaled, Ebosse, Pavlović, Manceau, Thioub, L. Coulibaly, Cho, Diony.

Stade de Reims: P. Rajković – Foket, Faes, Maresic, Konan – Zeneli, Chavalerin (C), Cassama, Cafaro – Touré, Dia.
Náhradníci: Diouf – Dingomé, Hornby, Munetsi, De Smet, Kutesa, Donis, Valon Beriša, Mbuku.

Rozhodčí: Bastien – Haquette, Zakrani.
Vážení sportovní přátelé, dovolte mi vás ještě jednou srdečně přivítat u sledování textového on-line přenosu z utkání 3. kola Ligue 1 mezi Angers a Remeší.
Pravděpodobné sestavy:

Angers SCO: Bernardoni – Bamba, I. Traoré, Thomas, Doumbia – Mangani, Santamaría, Fulgini – Capelle, Diony, Thioub.

Stade Reims: P. Rajković – Foket, Faes, Abdelhamid, Konan – Chavalerin, Cassama, Beriša – Touré, Dia, Cafaro.
Vzájemná utkání v loňské sezoně

1) Reims – Angers 0:0
2) Angers – Reims 1:4 (1:1)
Reims nebo-li Remeš mohla na úvod nového ročníku dočista vyloupit monacké knížectví, rychle vypracovaný dvoubrankový náskok ale neudržela a nakonec se musela spokojit jen s bodem za remízu 2:2. Doma se pak proti dobře organizované obraně Lille vůbec neprosadila a o jediný gól prohrála.
Angers vstoupilo do sezony těsnou výhrou v Dijonu, kterou už ve 22. minutě trefil Ismael Traoré. Premiéra na domácím stadionu však Sportingu zhořkla. Západofrancouzský klub tam přivítal Bordeaux, jemuž vinou dvouminutového zkratu vlastní defenzivy a pokračující neschopností svých střelců podlehl 0:2.
Ligue 1 pokračuje po reprezentační pauze třetím kolem. Od nedělních 18 hodin si to mimo jiné mezi sebou rozdají týmy z dolní poloviny tabulky – Angers a Reims.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.