Havířov dnes předvedl výborný výkon hlavně do obrany a navíc dokázal na rozdíl od domácích proměňoval šance. Kadani se se téměř nic nedařilo, a tak utrpěla porážku.
59:57
Havířov právě vstřelil branku!
Zmatky v domácím brankovišti využil DANIEL ŠTUMPF, jenž se nejlépe zorientoval a dostal puk za brankovou čáru. Bez asistence.
59:26
Od modré čáry vystřelil Marek Račuk, jehož pokus je zastavený před brankou.
59:00
Hraje se poslední minuta třetí třetiny.
58:06
Hosté kombinují a nikam se neženou, navíc ušetřili několik cenných vteřin.
57:08
Celá situace se opakuje i nyní a domácí musejí přijít s dalším útokem.
56:27
Havířov posouvá hru do středního pásma, kam se již nežene a čeká na soupeřův útok.
55:24
Rychlý protiútok Havířova zakončil Vojtěch Tomi, jenž byl sám před Dvořákem, ale času už měl málo.
55:02
Individuální akcí se prezentoval Jaromír Kverka, jenž se z vlastní třetiny dostal až k zakončení, ale pokus na zadní tyč vyrazil Petr Matoušek.
54:40
Kotouč do útočného pásma zavezl Michal Sztefek, který tvrdou ránou trefuje jen brankáře.
53:55
Hostující tým kombinoval za domácí brankou, ale přihrávka před branku neprošla.
53:20
Puk proti holi dostal Marek Račuk, jehož pokus betonem zlikvidoval Petr Matoušek.
52:18
Nápor Kadaně pokračuje, ale hosté opět výborně brání.
50:59
DANIEL ŠTUMPF se dostal do samostatného úniku a byl faulován, jenže od domácího obránce, který chtěl situaci zabránit se kotouč dostal do branky. Bez asistence.
50:33
Pas hostujícímu útočníkovi utíká za branku domácích, a tak Havířov jde střídat.
49:30
Ovšem Havířov už nikam nespěchá a soustředí se především na dobrou obranu.
49:01
Pokus Matěje Zadražila je zablokovaná prvním bránícím hráčem, a tak musí Kadaň rychle zpátky.
48:28
Hra se přelévá ze strany na stranu, ovšem žádná střela zatím nepřišla.
46:47
Domácí jsou sice více u kotouče, ovšem Havířov se zatím dobře brání a rychle přistupuje k soupeři.
46:34
Roman Malník nabral vysokou rychlost a protáhl se kolem obránce, jenže z velkého úhlu trefil jen Dvořáka.
45:51
Tato početní výhoda se domácímu celku vůbec nedaří a hosté už budou v plném počtu.
45:20
Jiří Drtina nedokázal vystřelit a o puk přichází, Havířov vyhazuje.
44:54
Až nyní se Kadaň usazuje před brankou soupeře.
44:29
Kadaň se nemůže usadit v útočné třetině a soupeř opět posouvá hru do středního pásma.
44:01
Menší trest za podražení dostává Václav Meidl.
43:31
Na hranici kruhů zůstal osamocený Michal Sztefek, jehož rána mířila sice k tyči, ale beton Dvořáka byl také připravený.
43:18
Ofsajd Havířova, hra se vrátí do středního pásma.
43:06
Marek Račuk našel přesnou přihrávkou najíždějícího Davida Kašeho, jenž ač byl osamocený, tak našel jen lapačku brankáře.
42:36
Kadaň zvýšila tempo hry a hned soupeře přehrává.
58:-15
Lukáš Vrána si stáhl puk před branku, ale zakončení k bližší tyči si pohlídal Petr Matoušek.
41:16
Od modré čáry vyslal skrytou ránu Szathmáry, jehož pokus se štěstím vyrazil brankář.
40:50
Puk se nachází za domácí brankou a oba celky jdou střídat.
40:01
Také ve druhé přestávce může být spokojenější hostující tým, který vede i nadále o jediný gól. Sledujeme duel v dobrém tempu, a tak je utkání plné šancí. Uvidíme, jak se zápas bude vyvíjet ve třetí části hry.
40:00
39:45
Kadlec přihrával k zadní tyči, kde byl Kaše, jenž už nestihl na přihrávku zareagovat.
38:12
Kadaň právě vstřelila branku!
Tvrdou ránu Jiřího drtiny z pravé strany vyrazil Petr Matoušek před sebe, kam dojel jako první DAREK HEJCMAN, jenž neměl problém z mezikruží dostat puk za brankovou čáru. Asistence: Jiří Drtina, Dominik Vaněk.
38:00
Hrají se poslední dvě minuty druhé periody.
36:57
Zakázané uvolnění Kadaně, hra se přesune před Dvořáka.
36:49
36:04
David Kaše našel Jiřího Drtinu, jehož pumelice od modré čáry orazítkovala brankovou konstrukci!
35:18
Přihrávka Jiřího Drtiny je sražená mimo hrací plochu, bude se vhazovat v útočném pásmu Kadaně.
34:47
Za vlastní brankou trefil vysokou holí soupeře David Bahounek, jenž dostává menší trest.
34:10
33:36
Ovšem domácí puk vybojovali a vyhazují.
33:18
Havířov se usadil v útočném pásmu a kombinuje za brankou.
32:51
Hosté v plném počtu a začíná jejich zkrácená početní výhoda.
32:09
Dvě minuty za vražení na hrazení dostává domácí Marek Račuk.
31:41
Havířov udeřil v oslabení! Obrovskou chybu na útočné modré čáře udělal Martin Rohan, jenž pustil do brejku dva soupeře. Daniel Štumpf přihrál před Dvořákem na PETRA KANKA, jenž dopravil kotouč do prázdné brány. Asistence: Daniel Štumpf.
31:00
Havířov vyhrál vhazování a vyhazuje přes všechny čáry.
30:50
Za podražení dostává dvě minuty Karol Korím, jenž nabízí soupeři další šanci na vyrovnaní.
29:54
Zakázané uvolnění domácích, hra se stěhuje před Tadeáše Dvořáka.
29:39
Po delší době musel zasahovat také Dvořák, jenž vyrazil střelu Sztefeka, která vyletěla od levého mantinelu.
29:19
Od modré čáry zakončoval Jiří Drtina, jehož pokus byl před brankou přizvednutý do ochranné sítě.
28:37
Tlak domácího týmu pokračuje, ovšem první střela se mezi tři tyče nevešla a k následné dorážce se Kadaň už nedostala, jelikož kotouč přikryl brankář.
27:43
Blaha se protáhl na levé straně kolem obránce mířil k bližší tyči, ale Matoušek se nachytat nenechal.
26:43
26:24
Martin Kadlec dostal puk přes celou šířku třetiny, ovšem ve vyložené šanci netrefil odkrytou branku!
25:27
Havířov hraje ve čtyřech.
25:22
Kadaň po kombinaci o puk přišla, a tak soupeř vyhazuje.
24:43
Havířov bude hrát pětačtyřicet vteřin ve třech! Za podražení dostává menší trest Jiří Krisl.
24:35
Po dvou střelách Jakuba Trefného se hoste osvobozují.
23:54
Havířov získal kotouč za brankou a vyhazuje.
23:27
Za hákování dostává dvě minuty hostující Jan Hudeček. Je tu první přesilová hra večera a zahraje si ji Kadaň.
23:13
Nahození Marka Račuka končí v lapačce gólmana, jenž hru přerušuje, a tak Havířov může vystřídat.
23:02
Hostující tým vyhazuje na zakázané uvolnění.
22:20
Od modré čáry vystřelil Martin Rohan, jehož pokus skryl na hrudi Petr Matoušek.
21:31
Hejcman přiťukl puk na Trefného, jehož pokus z mezikruží končí na vyrážečce gólmana.
20:58
Ofsajd Havířova vrací hru do středního pásma.
20:35
David Kaše zpoza branky našel žabičkou hůl Marka Račuka, jenž trefil brankáře u bližší tyče.
20:01
V první třetině jsme viděli tři branky, které padly až v samotném závěru a z průběžného vedení se můžou radovat hráči Havířova. Ovšem téměř v celé třetině byli mírně aktivnější Kadaňští, kteří nedokázali zužitkovat hned několik šancí, a tak jim soupeř dal lekci z produktivity.
20:00
19:35
Radost z vyrovnání na Zimním stadionu v Kadani netrvala dlouho a je tu opět vedení hostujícího týmu! MICHAL SZTEFEK si zkušeně položil Tadeáše Dvořáka a následně ho i přehodil. Asistence: Daniel Štumpf, Antonín Pechanec.
19:15
A je opět vyrovnáno! David Kaše zadovkou našel před brankou MARKA RAČUKA, od něhož se puk odrazil do branky. Asistence: David Kaše.
19:09
Sledujeme další zakázané uvolnění Havířova.
19:00
Hraje se poslední minuta první třetiny.
18:26
Další zákrok si připisuje hostující brankář, jenž dobře viděl zakončení od levého mantinelu.
17:23
Václav Meidl přistrčil kotouč mezi kruhy na osamoceného PETRA KANKA, jehož svižná střela zamířila do horního rohu branky. Asistence: Václav Meidl a Zdeněk Okál.
16:54
Po dlouhé době se domácí hráč zvedá a za doprovodu lékaře odjíždí na střídačku. Vylučovat se nebude, ovšem byl to nešťastný atak.
16:54
Martin Sloboda si dal tělo před soupeře a následně byl atakován vražením na hrazení. S kadaňským hráčem to nevypadá vůbec dobře!
16:28
Z modré čáry si před branku sjel Martin Mazanec, jenž nejprve trefil beton brankáře a následně i jeho lapačku.
15:59
Zdeněk Okál neměl rychlost, a tak golfákem vystřelil jen do hrudi Tadeáše Dvořáka.
15:41
Je tu další zakázané uvolnění, kterého se nyní dopustila Kadaň.
15:19
Hlava si stáhl puk od mantinelu mezi kruhy, ovšem jeho pokus vyrazil Petr Matoušek do bezpečí.
14:45
Martin Kadlec se dostal zpoza branky až před ní, kde se zbavil svého strážce, ale střela už mu nesedla a dojela jen k brankáři.
14:12
Hosté se opět nedostali do středního pásma a opět vyhazují na icing.
13:53
Havířov se opět nedostal za červenou čáru a je tu další zakázané uvolnění.
13:29
Domácí dostali soupeře pod tlak, a tak je tu další icing hostujícího celku.
13:04
Zakázané uvolnění Havířova.
12:53
Hra se uklidňuje, jelikož oba celky potřebují střídat.
12:21
O střelu od modré se snažil Graca, který trefil prvního bránícího hráče.
11:58
Od modré čáry vypálil Jakub Trefný, jehož pokus končí ve výstroji gólmana.
11:53
Po ofsajdu je tu také zakázané uvolnění hostů, a tak bude muset být ve střehu Petr Matoušek.
11:46
11:15
Černý přesným pasen našel najetého Vaňka, který zvolil bekhendové zakončení, ale jen těsně přestřelil branku.
10:38
Nahození Davida Kašeho tečoval před brankou Jiří Drtina, ovšem kotouč letěl těsně vedle tyče!
10:02
Marek Račuk přejel do útočné třetiny příliš brzy a je tu další ofsajd.
09:42
Ofsajd domácího týmu, bude se vhazovat ve středním pásmu.
09:04
Kadaň nahazuje puk do útočné třetiny a oba celky střídají.
07:42
Mezi kruhy byl Tomáš Matějek, který se snažil vystřelit, ale jeho pokus byl zablokovaný.
07:21
V obrovské šanci se ocitl Marek Račuk, ovšem Petr Matoušek se skvěle roztáhl a kotouč z levého kruhu vyrazil.
06:50
Hraje se ve svižném tempu, ovšem na první přesný zásah stále čekáme.
06:12
David Kaše našel přesnou přihrávkou Antonína Drobného, jemuž se v rozhodujícím momentu zlomila hůl.
05:12
Další icing domácího celku, hra se vrátí před Dvořáka.
04:52
Rychlý útok domácích končí střelou z levé strany, ale Petr Matoušek je připravený.
04:01
Další pokus jde od havířovského hráče mimo hrací plochu, bude se vhazovat ve středním pásmu.
03:18
Martin Kadlec místo přihrávky zvolil individuální postup, jenže o kotouč přišel.
02:59
Dominik Tejnor zaváhal v obraném pásmu, ale stačil kotouč přes hůl soupeře vyhodit mezi diváky.
02:34
Puk mířil na modrou čáru, kde byl připravený Mazanec. Ovšem jeho další střela končí v moci gólmana.
02:21
Sledujeme další zakázané uvolnění Kadaňských.
01:45
Z pravého kruhu pro vhazování vystřelil přes obránce Hudeček, jehož nebezpečný pokus zamířil těsně nad horní tyč.
01:41
Zakázané uvolnění Kadaně, hra se vrátí před Dvořáka.
01:32
Vyhození zachytil Hejcman, jehož pokus ztlumil brankář mezi rukou a tělem.
01:16
Domácí posunuli hru do středního pásma a jdou napadat.
01:08
Ze středního pásma nahodil kotouč na branku Martin Mazanec, jehož nahození končí v lapačce Tadeáše Dvořáka.
00:31
Kadaň nahodila kotouč za branku, kde jsou pouze obránci soupeře.
00:05
Úvodní vhazování vyhrál hostující centr a Havířov má právo prvního útoku.
00:01

Sportovní klub Kadaň: Dvořák (Dlouhý) – Drobný, Drtina, Trefný (C), Szathmáry, Blaha, Rohan, Černý, Tejnor – Račuk (A), D. Kaše, Kadlec – Hlava, Hejcman, Chrpa – Zadražil, Kverka, Vrána – Vaněk, Šťovíček, Sloboda.

AZ Havířov: Matoušek (Laco) – Krisl (C), Bahounek, Mazane, Lenďák, Korím, Graca, Peslar – Sztefek (A), Pechanec, Štumpf – Okál, Meidl, Kanko – Tomi, Maliník, Kalus – Gřeš, Hudeček, Matějek.

Rozhodčí: Petružálek – Svoboda, Malý.
Poslední zápasy aktérů tohoto utkání:

HC Dukla Jihlava – SK Kadaň
Do utkání vstoupili lépe domácí, když po devíti minutách Jihlava vedla už 3:0 a trenér Jaroslav Beck opět musel střídat brankáře ve venkovním zápase. První branku Kadaně vstřelil Kaše a druhou Šťovíček – stav po první třetině 3:2. Kadaňští sice dokázali stáhnout náskok Dukly, ale ve druhé třetině kontakt ztratili a jihlavští šli opět do vedení o tři branky. Týmy odcházeli do kabin za stavu 5:2. Černožlutí dokázali náskok Jihlavy stáhnout. Po gólech Šťovíčka a Kašeho byl stav utkání 5:4, jenže Jihlavané ukázali jejich sílu a po brance Březiny šli do vedení o dva góly. Šest minut před koncem třetí třetiny se prosadil hostující Chlouba. Kadaňští měli šanci na vyrovnání, jenže dvě minuty před vypršením času ve třetí části překonal Dlouhého Flek a rozhodl tak zápas. Dukla vyhrála nad Kadaní vysoko 7:5.

AZ Havířov – HC Slavia Praha

Ve dvaadvacátém kole WSM ligy přivítal Havířov na svém ledě pražskou Slavii. Domácí příznivici mohli být již od začátku utkání spokojení. V první třetině se ujal Havířov vedení 2:0. Slavia dokázala vstřelit kontaktní branku a stav po první třetině byl 2:1 pro havířovské. Ve druhé třetině padla pouze jedna branka, kterou vstřelil domácí hráč Tomi a Havířov šel do vedení 3:1. Do třetí části vstoupili domácí opět lépe než slávisté. Deset minut do konce třetí periody se podruhé v zápase se prosadil Tomi a zvýšil vedení Havířova na 4:1.To si Slavia nenechala líbit a dvěma brankami, které vstřelili Mikulík a Bahenský jen snížili na 4:3. V posledních minutách hráli Pražané bez brankáře a havířovští toho dokázali využít a Sztefek dával branku do prázdné branky. Havířov tak porazil Slavii 5:3.
Dobrý den, vítám Vás u sledování onlajnu z 23. kola WSM ligy. V tomto zápase přivítá domácí SK Kadaň tým AZ Havířov.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.