Eliod -  ONLINE PŘENOS -  Letňany : Jihlava - 25. ledna 2018   15:00

2:8
(1:5, 1:3, 0:0)
Jihlava
Jihlava
03:46' Chlubna   • 04:02' Kochrda   • 15:13' Chlubna   • 17:59' Chlubna   • 19:49' Čermák   • 21:35' Jungwirth   • 27:05' Polodna   • 27:55' Menšík
Letňany
Jihlava

To je ode mě vše a u dalších přenosů na shledanou.
Je konec! Jihlava rozhodla o svém vítězství už v první třetině a zbytek utkání se dohrával. třetí třetina nenabídla nic moc hokejového a oba týmy se soustředily na dohrávání soupeřů a tvrdé hity. Hosté tedy berou všechny body a jedou na Vysočinu spokojení.
59:44'
Hosté drží puk a utkání se dohrává.
59:00'
Probíhá poslední minuta třetí třetiny.
58:42'
Domácí vyhazují puk až za branku Jihlavy.
58:07'
Polodna vystřelil z mezikruží těsně vedle!
57:46'
Hosté drží puk a kombinují v útočném pásmu.
57:28'
Vyloučení v týmu HC Letci Letňany (Tomáš Václavík – 2 min., faul kolenem).
56:28'
Domácí jsou pod aktivním napadáním Jihlavy a to jim dělá velké problémy a velmi rychle ztrácí kotouče už ve svém pásmu.
55:55'
55:38'
Kochrda se snažil natlačit před branku, ale tam byl zastaven a domácí brankář přerušil hru.
55:08'
Puk skončil po teči domácího hráče v ochranné síti a vhazovat se bude po pravici Liemanna.
55:00'
Chlubnova střela letěla vedle branky.
54:26'
Domácí vyhodili a Jihlava musí začít až od své branky.
53:55'
Vyloučení v týmu HC Letci Letňany (Jan Hlaváč – 2 min., krosček).
53:24'
Další nepřesná rozehrávka domácích skončila na zakázaném uvolnění a kromě postrkování a tvrdých hitů se ve třetí třetině nic hokejového neděje.
53:02'
Krejčí podržel puk a přerušil hru, Hned poté se začali hráči postrkovat, ale k žádné věší mele nedošlo a nebude se ani vylučovat.
52:20'
Jihlava je stále v držení kotouče a pokouší se vymyslet nějakou útočnou akci.
51:37'
Nepovedená rozehrávka domácích skončila na hokejkách jihlavských hráčů, kteří drží kotouč a střídají.
50:50'
Icing Letňan zastavuje hru.
50:43'
Hra se hodně přiostřila a k vidění je mnoho tvrdých osobních soubojů.
50:17'
50:03'
Hosté vyhazují až za branku Letců.
49:30'
Domácím se početní výhody vůbec nedaří a nyní jim je dokonce odpískáno zakázané uvolnění.
48:50'
Domácí sice kombinují v útočné třetině, ale ke střele se zatím nedostali.
48:17'
Vyloučení v týmu HC Dukla Jihlava (Marek Chvátal – 2 min., napadení).
47:52'
Tomáš Chlubna odvolal vyloučení, které na něj bylo spácháno a Letňany budou mít stále přesilovou hru. Gesto Fair-play, které všichni ocenili potleskem!
47:11'
Adam Stupka dostal nahrávku před branku, kde byl úplně sám, ale když chtěl vystřelit, tak mu puk sjel z hokejky a z velké šance nebylo vůbec nic!
46:56'
Vyloučení v týmu HC Dukla Jihlava (Patrik Čermák – 2 min., hrubost).
46:40'
Jihlava si vytvořila tlak v útočném pásmu a brankář Letců musel několikrát zasahovat.
45:32'
Letci jsou ve třetí třetině častěji na kotouči a hosté brání svůj náskok, který jim stačí.
44:34'
Moravcova střela letěla hodně vedle domácí branky.
43:55'
Machovský vystřelil z levého kruhu a Liemann kryje.
43:21'
Po delší době jsou u kotouče hosté, kteří kombinují v útočném pásmu.
42:16'
Letci drží kotouč, ale k žádné šanci se ještě nedostali.
41:08'
Letci jsou stále v útočném pásmu a drží Jihlavu pod tlakem.
40:27'
Domácí se od začátku tlačí dopředu, ale jejich střely létají hodně vedle.
40:01'
Druhá třetina dnešního utkání je za námi a Jihlava vede už o šest branek! Letci se sice snaží, ale Jihlava je efektivnější ve střelbě a zaslouženě vede! Další třetina začne okolo 16:35.
40:00'
39:35'
Domácí mají puk na svých hokejkách a pokoušejí se ještě ohrozit branku Jihlavy.
39:00'
Probíhá poslední minuta druhé třetiny.
38:55'
Další pokus domácích byl přizvednutý nad jihlavskou branku.
38:20'
Tvrdá střela Bucka od modré přeletěla nad horní tyčkou.
37:44'
Hlaváč vystřelil z velké dálky, ale jeho pokus neměl šanci na úspěch.
36:58'
Hosté se dostali do útočné třetiny a motají hlavy domácím.
35:55'
Domácí napadají hodně vysoko, ale úspěch jim to zatím nepřineslo.
34:58'
David Straka se krásně uvolnil a vystřelil, ale krejčí si na tomhle pokusu smlsnul a ukryl puk do lapačky.
34:14'
Domácí jeli dva na jednoho, ale puk nechali za sebou a vystavili sami sebe do ofsajdu.
33:51'
Jakub Tůma vystřelil ze stahovačky a mířil do pravé šibenice, ale Krejčí tenhle puk vyškrábl vyrážečkou!
33:18'
Stránský vystřelil od modré a Krejčí jeho pokus s velkými problémy ukryl pod beton. Zajímavý zákrok jihlavského brankáře.
33:06'
Jungwirth vystřelil z velké dálky a Liemann kryje.
32:53'
Patrik Čemrák stál v brankovišti a Jihlava je vykázána do středního pásma. Čermák poté prohodil pár peprných slov k rozhodčímu a byl důrazně napomínán.
32:33'
Domácí hráči kombinovali v útočné třetině, ale k žádnému zakončení se nedostali a dopředu šli okamžitě jihlavští, kteří prověřili pozornost domácího brankáře.
31:40'
30:46'
Čermák tečoval před brankou a o malý kousek minul domácí branku.
30:12'
Střelu z mezikruží od Moravce pokryl domácí brankář.
29:40'
Vyloučení v týmu HC Letci Letňany (Filip Zrcek – 2 min., sekání).
28:59'
Jihlava hraje ve velké pohodě a dělá si se soupeřem co chce.
27:55'
Dukla právě vstřelila branku!
Krásná kombinace Jihlavy do prázdné branky na jejímž konci byl MATOUŠ MENŠÍK. Asistence: Kevin Mikeš a Tomáš Chlubna.
27:47'
Vyloučení v týmu HC Letci Letňany (Adam Stupka – 2 min., faul kolenem).
27:05'
Tomáš Chlubna nahrál před prázdnou branku na Menšíka, který minul branku a puk se odrazil od zadního mantinelu na DAVIDA POLODNU, který pohotově objel branku a zakončil do prázdné branky. Asistence: Tomáš Chlubna a Matouš Menšík.
26:32'
Domácí jsou v útočném pásmu a bojují o puk v rohu hřiště.
25:41'
Klatt vystřelil od modré a Krejčí tuto střelu vyrazil vyrážečkou až do ochranné sítě.
25:20'
Ve druhé třetině jsou mírně lepší domácí, ale k žádným vážným šancím se nedostávají.
24:43'
Zakázané uvolnění Jihlavy zastavuje hru.
24:02'
Čermák si najel za domácí obranu a žádal si klepáním hokejkou o led puk, ale ten k němu nedošel, protože ho domácí obrana zachytila a poslala do středního pásma.
23:40'
Domácí mohli jít do přečíslení 3 na 2, ale na modré čáře se dva Letci srazili a z nadějné akce nebylo nic.
22:56'
Letňany působí dost zaskočeně, protože mají více ze hry, ale Jihlava má smrtící zakončení a skoro vše ji spadne do branky.
21:35'
Střídání v týmu HC Letci Letňany: ze hřiště odchází Steindl, přichází Liemann.
21:35'
JONÁŠ JUNGWIRTH se nejrychleji zorientoval před brankou a zasunul puk za záda bezmocného Steindla. Asistence: Petr Brož.
20:42'
Letňany právě vstřelily branku!
Domácí snižují na rozdíl tří branek! JAKUB TŮMA vystřelil od modré čáry a jihlavský brankář nic neviděl a puk mu zapadl k levé tyči. Asistence: Matyáš Stránský a Jan Hlaváč.
20:24'
Jihlava se vydala do útoku, ale o puk velmi rychle přišla a dopředu šli domácí hráči, kteří dostali puk až na Krejčího. Poté vznikla před hostujícím brankářem menší strkanice, která se obejde bez vyloučení.
20:01'
První třetina dnešního utkání je u konce a hosté v ní ukázali svou sílu a i když neměli nějakou větší územní převahu, tak ukázali velkou efektivitu v koncovce a po první třetině vedou 5:1!
20:00'
19:49'
Autorem branky je PATRIK ČERMÁK, který vystřelil z pravé strany a trefil tyčku, od které se puk odrazil na záda domácího brankáře a ten si puk srazil do své branky. Bez asistence.
19:00'
Probíhá poslední minuta první třetiny.
18:47'
Autorem branky je RICHARD PĚTNÍK. Asistence: Michael Krutil.
17:59'
A je to 0:4! Menšík získal puk ve středním pásmu, zavezl puk na vrcholek kruhu, kde nahrál na TOMÁŠE CHLUBNU, který bekhendovým pokusem překonal domácího brankáře. Asistence: Matouš Menšík.
17:20'
Další jihlavský útok přerušil ofsajd.
16:59'
Vrkoč projel mezi jihlavskými obránci, kteří mu na poslední chvíli odpálili puk a Krejčí si poté v klidu vzal puk do lapačky a přerušil hru.
16:18'
Stupka se dostal ke střele z mezikruží, ale jeho pokus šel po ledě a trefil beton jihlavského brankáře.
15:13'
Fantastická branka Jihlavy! TOMÁŠ CHLUBNA si vzal puk za svou brankou, nabral rychlost, projel celé hřiště a zakončil do pravé šibenice! Krásná branka jihlavského útočníka! Bez asistence.
14:29'
Václavík se dostal k dorážce před brankou a jeho pokus skončil těsně vedle levé tyče!
13:25'
Střelu od modré čáry zablokoval jihlavský obránce, ale puk ze třetiny nedostal a domácí mají tlak.
12:46'
Filip Zrcek vystřelil přes obránce a Krejčí jeho pokus vyrazil betonem.
11:25'
Petr Brož projel mezi dvěma domácími obránci, ale k zakončení se nedostal, protože mu puk uskočil z čepele.
10:55'
Závar před domácí brankou vyřešil pohotovým zákrokem Vojtěch Steindl.
10:30'
Jakub Tůma střílel z velkého úhlu nad lapačku brankáře Jihlavy, ale puk příliš zvedl a minul branku.
10:00'
Domácí si vytvořili chvilkový tlak v útočném pásmu a jejich hra se mírně zlepšila a jihlavský brankář si připisuje jeden zákrok za druhým.
09:13'
Marek Chvátal se pokusil objet branku domácího týmu a rychle zakončit a to se mu povedlo, ale domácí brankář byl včas na svém místě a kotouč chytil.
08:23'
Letňany se držely v útočné třetině, ale k žádné vážnější střele se nedostaly a Jihlava vyváží kotouč do středního pásma.
07:28'
Ke střele z levého kruhu se dostal jeden z domácích útočníků a hostující brankář předvedl zákrok lapačkou.
07:12'
Domácí nahodili do útočného pásma a jihlavský brankář kotouč raději přidržel. Letňany tak získaly útočné pásmo.
06:20'
Jakub Tůma se dostal ke dvěma střelám, ale obě dvě byly zablokované a jihlavský brankář nemusel zasahovat.
05:36'
Domácí jsou po oddechovém času lepším týmem a kombinují v útočném pásmu.
04:34'
Střela Václavíka byla přizvednuta nad branku.
04:02'
Střídání v týmu HC Letci Letňany: ze hřiště odchází Liemann, přichází Steindl.
04:02'
Oddechový čas pro domácí.
04:02'
Autorem branky je JIŘÍ KOCHRDA. Bez asistence.
03:46'
Máme tu první branku utkání! Menšík si vyměnil kotouč s TOMÁŠEM CHLUBNOU, který z bezprostřední blízkosti propálil domácí brankáře. Asistence: Matouš Menšík.
03:09'
První zákrok musel předvést domácí brankář, který nejprve chytil střelu Čermáka a o chvíli poté i pokus od modré čáry, který na něj vyslal Mikeš.
02:31'
Letňanům se nepovedla další rozehrávka a puk opět skončil na zakázaném uvolnění.
01:45'
Oba týmy se přetlačují o kotouč ve středním pásmu a ani jeden z celků se ještě nedostal ke střele na branku.
00:43'
Jihlava získala puk, ale k ohrožení branky domácího celku se nedostala a Letci vyvážejí kotouč.
00:12'
Domácí hráči vyhráli vhazování, ale špatně rozehráli a puk skončil na zakázaném uvolnění.
00:01'

HC Letci Letňany: Liemann (Steindl) – Krutil, Stránský, Němec, Bucek, Klatt (C) – Vrkoč, Vítů, Straka, Stupka, Pětník (A), Zrcek, Hlaváč (A), Škarda, Strnad, Václavík, Tůma

HC Dukla Jihlava: Krejčí (Pavlas) – Mikeš, Kratochvíl, Sapík, Chvátal, Brož (C), Moravec, Winkler – Jungwirth, Chlubna (A), Zdarsa, Augusta, Kravec, Machovský, Menšík, Čermák (A), Kochrda, Polodna, Pavelec.
Hezké čtvrteční odpoledne všem hokejovým fanouškům! Dnes se v Letňanech odehraje další zápas extraligy mladšího dorostu a to mezi týmy HC Letci Letňany a HC Dukla Jihlava.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.