31:53' Kašpárek  • 46:27' Hrůzek  • 50:29' Ramík  • 55:44' Wardas
WERK ARENA
Vsetín

55:44'
Třinec právě vstřelil branku!
Stal se ale pravý opak a hosté ve své vlastní přesilové hře inkasují čtvrtý gól. Autorem této trefy je TOMMY WARDAS. Bez asistence.
54:25'
Hosté budou moci srovnat v přesilové hře, dvě minuty za sekání totiž dostává Sebastian Cienciala.
50:29'
Druhý gól Třince v této třetině a Oceláři se zásluhou MICHALA RAMÍKA ujímají vedení. Asistence: Filip Cienciala.
46:27'
Do kolonky střelců se zapisuje také FILIP HRŮZEK a je opět vyrovnáno. Asistence: Lukáš Králík, Michal Ramík.
45:47'
Kunst si vykoledoval menší trest za nedovolené bránění a hosté jdou do čtyř.
40:01'
40:00'
34:02'
Vsetín právě vstřelil branku!
Hosté si ale svůj náskok berou rychle zpět, prosazuje se RICHARD LISS. Bez asistence.
31:53'
ALEXANDR KAŠPÁREK bleskově využívá přesilovou hru a je srovnáno. Asistence: Radek Mituchovič, Servác Petrovský.
31:45'
Opět se vylučuje na straně Vsetína a Liss si míří odpykat dvě minuty za hákování.
23:28'
A další vyloučení. Menší trest za krosček si vykoledoval hostující Zemánek.
20:01'
20:00'
16:14'
Druhý trest fasuje také třinecký Filip Cienciala, který se provinil nedovoleným bráněním.
13:49'
Fencl opět oslabuje svůj tým a od rozhodčího fasuje dvě minuty za vražení na hrazení.
12:40'
A hosté nabídnutou možností nepohrdli. V závěru dvojnásobné přesilovky otevírá gólový účet ADAM TUREK. Asistence: Jan Půček.
11:41'
A Vsetín má k dispozici dvojnásobnou přesilovou hru. Menší trest za podražení si vykoledoval Králík.
10:53'
Domácí svou nabídnutou možnost nevyužili a teď se budou muset bránit. Dvě minuty za hrubost fasuje Filip Cienciala.
07:10'
První přesilovku zápasu si zahrají Oceláři, neboť Fencl fasuje menší trest za podražení.
00:01'

HC Oceláři Třinec: Švančara (Halouzka) – S. Cienciala, Hrůzek, Wantulok, Mituchovič, Buják, F. Cienciala – Procházka, Králík, Raszka, Przybyla, Wardas, Jurzyca, Kašpárek, Petrovský, Stročka, Ramík, Macháček

VHK ROBE Vsetín: Málek (Křenek) – Velikovský, Liss, Kunst, Sviták, Navrátil – Bednařík, Babeliak, Fencl, Kočí, Calaba, Zemánek, Vrána, Půček, Dědek, Turek, Čajanová

Rozhodčí: Pelc – Tomis, Carbol.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00 a budeme z něj přinášet změny stavu.