Hokejová Liga mistrů -  ONLINE PŘENOS -  Wolfsburg : Tappara - 27. srpna 2017   18:00

Tappara
07:54' Peltola   • 23:01' Peltola   • 31:12' Kärki   • 32:54' Záborský   • 43:50' Kuusela   • 49:02' Karjalainen   • 57:38' Vittasmaki
Wolfsburg
Oldřich Hejduk, André Schrader – Jan-Christian Müller, Jonas Merten
Eis Arena Wolfsburg
Tappara

To je pro dnešek vše a při sledování dalších přenosů CHL na shledanou.
Tappara dnes vítězí na ledu Wolfsburgu 7:1 a odváží si tak 3 body. Nutno říci, že od druhé třetiny byla Tappara naprosto dominantní a nic domácím nedovolila.

Střely 33:57
59:35'
Ještě jedno vhazování před domácím brankářem.
59:10'
Poslední minuta zápasu.
57:38'
Tappara právě vstřelila branku!
VELI-MATTI VITTASMAKI vypálil z levého kruhu a trefil se přesně. Asistence: Matti Järvinen.
55:54'
Domácí se stále snaží vstřelit ještě nějaké branky, ale Hrachovina a především hostující obrana jim nedává příliš mnoho prostoru na nějakou šanci.
55:10'
55:04'
Z pravého kruhu to zkusil jeden z domácích, ale jeho střela nebyla úspěšná.
54:30'
Hosté se osvobozují.
54:00'
Tappara zatím dobře brání a domácí se nemohou dostat do šance.
53:10'
Přesilová hra pro Wolfsburg
52:30'
Domácí brankář hodně špatně vyjel a jeden z hostujících útočníků toho chtěl využít a vypálil od mantinelu. Jeho střela byla však zvednuta hodně vysoko.
51:13'
49:22'
Wolfsburg právě vstřelil branku!
MARK VOAKES ujel ve vlastním oslabení a svůj nájezd na brankáře zakončil dobře a snižuje tak na 1:6.
49:13'
Vyloučení v týmu Grizzlys Wolfsburg (2 min.).
49:13'
Tappara v další velké šanci, kterou hasil na poslední chvíli domácí golman !
49:02'
JERE KARJALAINEN vstřelil podobnou branku jako před ním Kuusela. KARJALAINEN dostal dobrou náhru do středu hřiště a střelou z první překonává domácího brankáře. Asistence: Levtchi
47:55'
Domácí fanoušci se snaží povzbudit své borce a chtějí alespoň jednu čestnou branku.
47:03'
Ofsajd zastavil další útočnou akci hostujícího celku.
45:27'
Tapparu pátý gól nakopl a opět se tlačí dopředu a kombinuje v útočném pásmu.
44:20'
Domácí nezačali třetinu vůbec špatně, ale inkasovali jako první a je na nich vidět zklamání.
43:50'
Krásný gól Tappary. KRISTIAN KUUSELA dostal nádhernou nahrávku na levý kruh a nekompromisní dělovkou skóroval.
43:35'
Dobrý pokus domácích hráčů. Wurm pálil od modré a hostující brankář toho moc neviděl. I přesto střelu pokryl.
43:07'
42:27'
Jasu se dostal do dobré šance, ale domácí brankář ho vychytal.
42:00'
Domácí se i v oslabení pokouší ohrozit branku soupeře a dostali se k další střele.
41:07'
Vyloučení v týmu Grizzlys Wolfsburg (Bjorn Krupp – 2 min., sekání).
40:20'
Domácí se snaží snížit a hostující brankář už má 3 zákroky !
40:01'
Tappara je jasně lepším týmem a ovládá zápas ! Domácí se ve druhé třetině k ničemu nedostali a mohou být rádi, že neprohrávají o víc branek.

Střely na branku 18:41
40:00'
39:02'
Tappara stále drží domácí pod velkým tlakem a nedovolí jim ani vyjet ze třetiny.
37:56'
Menší závar před brankou domácích vyřešil brankář a následovat tak bude vhazování v útočném pásmu Tappary. Wolfsburg je pod velkým tlakem.
37:21'
36:51'
Ofsajd hostujícího celku zastavil hru.
36:15'
Tappara se snaží něco vymyslet, ale opět tomu chybí střelba.
35:21'
Přesilová hra pro hosty.
35:00'
Tappara je na koni a domácí vůbec nestíhají !
32:54'
Po krásné kombinaci dostal od Nurmiho dobrou nahrávku TOMÁŠ ZÁBORSKÝ a mířil přesně! Asistence: Teemu Nurmi a Matti Järvinen.
31:12'
Kuusela skvěle nahrál před bránu a JARNO KARKI zakončoval do prázdné branky. Asistenc: Kuusela.
31:10'
Domácí brankář zachytil nahození Karkiho a bude se tak vhazovat v útočném pásmu Tappary.
28:51'
Tappara se po dlouhé době dostala do pásma a pokouší se střílet na brankáře domácích. Většina střel, ale končí mimo nebo jsou zblokované.
27:40'
Hra se odehrává především ve středním pásmu a ani jeden z týmů se nemůže usadit na delší dobu v útočném pásmu.
26:30'
Domácí se snaží snížit stav a střílí z každé možné pozice.
23:47'
23:01'
Využitá přesilovka 5na3. JUKKA PELTOLA byl sám v mezikruží a mezi betony procpal puk za brankáře domácích. Asistence: Lehtonen.
22:30'
Hosté mají dvojnásobnou přesilovku a zatím jen kombinují. Chybí střelba.
21:47'
Vyloučení v týmu Grizzlys Wolfsburg (2 min. – podražení).
21:38'
21:26'
Tappara sevřela domácí celek a něco přes minutu kroužila v útočném pásmu. K žádné větší šanci se ale hosté nedostali.
20:25'
Domácí zavřeli hostující hráče v obraném pásmo a kombinují.
20:01'
Další třetina začne přibližně v 18:48.
První dějství dnešního utkání je za námi, převahu měl rozhodně hostující celek, který po většinu času držel puk na svých holích. Jedinou branku s úvodní části vsítil Peltola, který chytře tečoval nahození Rantakariho a puk skončil až za zády Německého brankáře.
20:00'
19:52'
Hosté ještě měli možnost na poslední útok v první třetině, ten ale zhatil Mikkola, který se špatně podíval a příhrávku na mantinel poslal soupeři.
19:00'
Začala nám poslední minuta prvního dějství, i přes ojedinělé šance domácího mužstva to vypadá, že do kabin půjdou šťastnější hosté z Tappary.
18:14'
Hra ve čtyřech hráčích na obou stranách nabrala tempo, do větších šancí se ale zatím ani jedna formace nedostala.
17:02'
Vyloučení v týmu Grizzlys Wolfsburg (Voakes – 2 min., nesportovní chování).
Vyloučení v týmu Tappara (Elorrine – 2 min., nesportovní chování).
17:02'
Domácím se asi po minutě v obraném pásmu podařilo dostat na polovinu soupeře, Voakes se dokonce snažil prorvat až k brankáři, to ale neúspěšně.
15:30'
Opět jsou to hosté, kteří tlačí více a více. Domácí se takřka nemohou dostat ze svého obraného pásma a když už to vypadá nadějně, ihned kontrolu nad pukem ztratí.
14:10'
Hráči v černém to dnes budou mít hodně těžké a to i v rozehrávce, kterou hráči Tappary vší silou napadají.
13:39'
Domácí byli teď nuceni se stáhnout ve svém obraném pásmu, jelikož je hosté zavřeli do klasického diamantu. Hráčům Wolfsburgu pomohla až střela jednoho z hostujících hráčů, kterou Bruckmann bezpečně ukryl.
13:05'
Oddechový čas pro domácí.
12:45'
Domácím se opět nepovedlo využít přesilovou hru, načež odpověděli hosté velkým tlakem ihned po jejím konci. Bruckmann ale zatím brání svoji svatyni dobře.
12:01'
10:01'
Vyloučení v týmu Tappara (Lehtonen – 2 min., sekání).
09:14'
Hosté stále nepolevují v tlaku, který si vytváří svoji dobrou kombinační hrou. Další nebezpečnou střelu od modré čáry ale domácí ochránce svatyně bezpečně ukryl.
07:54'
Co nedokázali domácí v přesilové hře, to se povedlo hostům takřka ihned po jejím vypršení! Rantakari napřáhl ke střele od modré čáry a po vynikající teči JUKKA PELTOLY se dostávají hosté do vedení! Asistence: Otso Rantakari.
07:01'
06:52'
I přes obrovské šance domácího týmu na vstřelení branky se vedení neujali, oslabení hostů tak zřejmě přijde vniveč.
05:01'
Vyloučení v týmu Tappara (Rantakari – 2 min., hákování).
04:10'
Obrovskou šanci na vstřelení úvodní branky měl zřejmě Karačun, kterého vyslal vynikající přihrávkou před branku hostí Sharrow. Běloruský hokejista se snažil objet brankáře Tappary, následné zakončení ale přesné nebylo!
02:57'
Hra se přesunula opět do obraného pásma domácího celku, který ale vhazování vyhrál a přesunul se na bezpečnější pozici.
02:44'
Další práci měl tentokrát Bruckmann, který si perfektně poradil se střelou Mikolly. Ten svůj pokud vyslal z velkého úhlu, za to ale s velkou dávkou razance.
02:22'
O nebezpečnou střelu z levé strany se postaral Dehner, jeho pokus ale bezpečně ukryl Hrachovina ve své výstroji.
01:43'
Domácí vyhráli vhazování ve svém obraném pásmu, následný přechod na útočnou polovinu ale nedokonali a u puku jsou opět hosté.
01:15'
Na puku jsou zatím více hostující hráči, kteří se dostávají do mírných přečíslení, zatím ale bez výsledku.
00:01'

Grizzlys Wolfsburg: Bruckmann (Kuhn) – Wurm, Likens, Krupp, Sharrow, Dehner, Ankert – Furchner, Fauser, Hohenleitner – Karačun, Voakes, Aubin – Foucault, Dixon, Weiss – Mulock, Riefers.

Tappara: Hrachovina (Rautiainen) – Lehtonen, Kemilainen, Vittasmaki, Mikkola, Elorinne, Rantakari, Salonen – Kuusela, Karki, Ojamaki – Záborský, Jarvinen, Peltola – Rauhala, Redenbach, Karjalainen – Luoto, Jasu, Nurmi.

Rozhodčí: Oldřich Hejduk, André Schrader – Jan-Christian Müller, Jonas Merten.
Ještě jednou Vás vítám u sledování dalšího zápasu CHL. Dnes se společně podíváme na zápas skupiny A mezi německým Wolfsburgem a finskou Tapparou. Oba dnešní soupeři zvládli své první utkání a mají tak na kontě po třech bodech.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.