Z mé strany je to pro tuto chvíli vše! Děkuji Vám za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů! Pěkný zbytek večera!
Československá stopa v utkání

Adam Polášek (SIB) 0+1, 2 střely, čas na ledě 20:31
Střely na branku: 34 – 27
Je dobojováno! Lokomotiv Jaroslavl poráží na svém ledě Sibir Novosibirsk a připisuje si další tři body! Domácí o svém vítězství rozhodli už v první třetině, kdy hráli dlouhou přesilovku 5 na 3! Dvěma slepenými brankami zaskočili hosty Čistov a Kontiola! Novosibirsk se přeci jen vrátil do zápasu a ještě do přestávky snížil Šalunov! Hosté dobývali domácí branku další pětačtyřicet minut, ale branku už nedokázali vstřelit! V závěru ještě upravil skóre trefou do prázdné branky Talbot!
59:50
Jaroslavl právě vstřelila branku!
Je to jasné! Jaroslavl dnes zvítězí! Gólovou pojistku do prázdné branky přidal MAXIME TALBOT! Diváci už pomalu mohou slavit! Asistence: Brandon Kozun, Staffan Kronwall.
59:16
Domácím se povedlo vyhodit puk z obranného pásma. Skákavý kotouč si to namířil vedle opuštěné branky Novosibirsku.
58:31
Alexej Krasikov zůstává na střídačce! Hosté zkoušejí štěstí v šesti hráčích na ledě!
58:31
Ještě před vhazováním si ale hostující trenér vyžádal oddechový čas!
58:31
Domácí brankář měl další práci! Sudnicin si tentokrát poradil se slabou střelou z ostrého úhlu. Strany se otočí, tentokrát se bude vhazovat po jeho levici.
58:03
Nyní už si Alexandr Sudnicin připsal o dost důležitější zákrok! Domácí brankář udržel mezi betony střelu Meňšikova od modré čáry. Vhazovat se bude po jeho pravici.
57:55
Hostům už moc času nezbývá! Maxim Šalunov se otočil v rohu útočného pásma, vybruslil si do střelecké pozice, jenže jeho pokus domácí branku vůbec neohrozil.
57:18
Sudnicin jen kontroloval nahození od modré čáry. Slabá střela prosvištěla kolem jeho branky do rohu obranného pásma.
56:51
Střídání domácího celku nyní zavánělo hrou v šesti hráčích na ledě, ale rozhodčí pravici nezdvihl. Protesty hokejistů Novosibirsku jsou zbytečné.
56:10
Do hry se zapojil i brankář Alexandr Sudnicin. Strážce domácí svatyně vyklepal kotouč ze své lapačky a rozehrál přesně na své spoluhráče.
55:38
Krásnou střelou z mezikruží se prezentoval Maxime Talbot! Jeho dělovka bez přípravy prosvištěla těsně vedle pravé tyče!
55:13
Domácí obránci nastřádali další cenné vteřinky. Staffan Kronwall počkal na vystřídání svých spoluhráčů a nahodil puk na druhou stranu kluziště. Alexej Krasikov raději přerušil hru.
54:45
Domácí hrají to, co potřebují. Jaroslavl drží puk daleko od obranného pásma a veškeré ataky hostujícího celku zastavuje už na modré čáře.
54:20
Domácí se nastěhovali do útočného pásma, kde si vyměnili několik krátkých přihrávek. Před brankou se poté strhla menší postrčka. Vše se ale obejde bez trestů.
53:39
Pavel Kraskovskij se opřel do skákavého kotouče na pravém kruhu. Domácí hokejista trefil hokejku jednoho z obránců, od níž se kotouč vymrštil do ochranné sítě za brankou.
53:05
Hraje se opravdu dlouhou dobu bez přerušení! Domácí si zatím v obranném pásmu počínají na výbornou a nepouštějí hráče Novosibirsku do střeleckých pozic.
52:17
Za obloučkem do rohu kluziště se hnal Konstantin Okulov. Před ním dojel k puku jeden z obránců v červeném dresu, jež jej bez problémů vyhodil do středního pásma.
51:48
Hra je v posledních minutách hodně nepřesná. Ani jeden z týmů se na delší dobu neudrží u kotouče. Hokejisté Jaroslavle nyní nahodili puk do útočného pásma.
51:06
Vladimir Butuzov se dral před branku. Butuzov se odlepil od mantinelu, ale nikoliv od svého strážce. Důrazný obránce Jaroslavle mu přizvedl hůl a nenechal jej zakončit.
50:31
Staffan Kronwall na vlastní modré čáře uklidnil hru a nechal vystřídat své spoluhráče. Také Novosibirsk poslal na led čerstvé síly. Třetí třetina se hraje v ostrém tempu.
50:01
Domácím obráncům se znovu podařilo vyhodit puk z obranného pásma. Hokejisté Novosibirsku se zatím ne a ne usadit před branku Alexandra Sudnicina.
49:15
Petri Kontiola operoval za brankou Novosibirsku. Finský hokejista vyvezl puk zpoza branky, jenže prudkou skákavou přihrávkou nenašel nikoho v červeném.
48:45
Ivan Věreščagin nikým neatakován projel až před Sudnicina, přehodil si puk na forhend, ale domácí brankář jeho pokus vyrazil fantastickým reflexem!
48:05
Jegor Korškov se řítil do útočného pásma. Hned za modrou čárou však narazil na důrazného obránce, jež se před něj natlačil tělem a obral jej o kotouč.
47:22
Úspěšný zákrok si po delší době připsal také brankář Lokomotivu Alexandr Sudnicin. Gólman domácího celku si poradil se slabou střelou od mantinelu. Vhazovat se bude po jeho pravici.
47:07
Domácí se sami vyhnali z útočného pásma. Pavel Koledov neudržel kotouč před modrou čárou. Jaroslavl se musí vracet do obranného pásma.
46:35
Maxime Talbot zatáhl puk za branku Novosibirsku, kde se o něj strhla obrovská bitva. Sám Talbot puk získal a vybruslil si před branku. Jeho pokus zápěstím srazila pozorná obrana.
46:09
Petri Kontiola udržel puk v útočném pásmu domácích, ale u mantinelu pouze poslal kotouč za branku. Hosté puk vybojovali a sami se mohou vydat do útoku.
45:37
Hosté se hnal do útočného pásma, ale Adam Polášek musel zastavit svůj postup. Jeden z hráčů v bílém totiž upadl a ležel za modrou čárou. Polášek nenechal sudí písknout ofsajd.
45:19
Domácí se nyní tlačí do útoku! Jaroslavl vyvinula obrovský tlak do branky, jenže brankář Alexej Krasikov ve spolupráci s obránci udržel touš před brankovou čárou.
44:40
Alexandr Kadějkin sebral odražený kotouč, natlačil se před branku, jenže nedokázal zasunout puk mezi beton hostujícího brankáře a brankovou konstrukci!
44:02
Petri Kontiola chytrou přihrávkou po ledě našel spoluhráče na brankovišti, který byl ale jeho pobídkou překvapen a už se nestačil otočit a nezakončil.
43:24
Alexandr Sudnicin musel předvést dobrý zákrok! Před domácím brankářem projel jeden z hráčů Novosibirsku, nicméně Sudnicin si našel cestu k nahození od modré čáry.
43:03
Ivan Věreščagin spálil dobrou možnost! Hostující hráč vypálil z ostrého úhlu, brankář Sudnicin měl dobře zakrytý výhled, ale střela zápěstím prosvištěla kolem zadní tyče domácí branky!
42:35
Jegor Korškov kroužil okolo hostující branky, ale v souboji s jedním z obránců ztratil balanc a poroučel se k ledu. Domácí se i přesto stále drží v útočném pásmu.
42:22
Až nyní se hra přerušuje! Pavel Koledov vyslal lehký oblouček od modré čáry. Kotouč se snesl přímo do lapačky připraveného Krasikova. Vhazovat se bude po jeho pravici.
41:45
Brandon Kozun vystihl nepřesnou rozehrávku hostů, potáhl puk do útočného pásma a vyslal střelu zápěstím. Jeho projektil však prosvištěl kolem hostující klece.
41:10
Třetí třetina odstartovala v dobrém tempu. Denis Mosaljov dojel vyhozený kotouč za branku Jaroslavle, sám jej vyvezl do středního pásma a založil kombinaci za modrou čárou.
40:36
Staffan Kronwall se prodral za branku Novosibirsku, kde udržel kotouč ve tvrdém souboji. Hosté puk stejně získali, ale z brejku Sudnicina neohrozili.
40:22
Do závěrečné třetiny vstoupili na buly lépe domácí hokejisté. Jaroslavl se ihned vydala do útoku a Alexej Krasikov si dokonce připsal první zákrok třetí třetiny. Vhazovat se bude po jeho pravici.
40:01
Další třetina začne přibližně v 19:52.
Střely na branku: 22 – 19
Prostřední perioda dnešního zápasu je u konce! Ve druhé třetině jsme se branky nedočkali! O něco aktivnější byli hosté, ale jejich snaha nevedla k ohrožení Sudnicinovy branky! O jediný rozruch se tak postaral Jegor Korškov, který si za svůj faul do oblasti hlavy a krku odpykal dvě minuty, ke kterým ještě vyfasoval desetiminutový osobní trest! Před závěrečnou třetinou je stav 2:1!
40:00
39:44
Hosté ještě mají čas na jeden útok! Po zakázaném uvolnění Jaroslavle se bude vhazovat před Sudnicinem. Trenér Novosibirsku posílá na led elitní formaci.
39:07
Rozjetý Ivan Věreščagin se opřel do odraženého kotouče. Jeho rána příklepem však prolétla pouze kolem pravé tyče domácí branky a zaduněla o mantinel.
39:00
Probíhá poslední minuta druhé třetiny!
38:46
Domácí navíc budou moci znovu zaútočit! Po zakázaném uvolnění Novosibirsku se bude vhazovat po pravé ruce brankáře Krasikova.
38:07
Alexej Krasikov sice předvedl ukázkový rozklek, jenže kotouč se k němu přes obětavého obránce nedostal. Jaroslavli se v závěru druhé periody podařilo vyrovnat hru.
37:41
Domácí jen nahodili puk za branku Novosibirsku a raději odjeli na střídačku. Také hostující obránce čeká na vystřídání svých spoluhráčů.
37:03
Konstantin Okulov zavezl puk za branku a přihrál jej na brankoviště, kde se o něj rval Dmitrij Lukin. Hostující hráč se přes dvojici hráčů v červeném k zakončení neprodral.
36:22
Chybu v domácí rozehrávce se vydal potrestat Jevgenij Arťuchin, který se ale sám vytlačil mimo střelecký úhel a u pravého mantinelu přišel o puk. Tohle může hosty mrzet!
36:00
Alexej Krasikov vystřelil lapačku proti pokusu Ilji Ljubuškina od modré čáry. Nahození domácího hokejisty nemohlo brankáři Sibiru nadělat problémy.
35:41
Rozhodčí ztratil kotouč ve shluku těl na modré čáře z dohledu a raději přerušil hru. Na ledě se poté strhla drobná potyčka, kterou muži v pruhovaném okamžitě rozehnali.
35:12
Rušan Rafikov ukradl kotouč hostujícím útočníkům a vyvezl jej do středního pásma. Domácí poté nahodili puk za branku Novosibirsku, jenže se za ní neudrželi.
34:36
Po delší době musel zasahovat také brankář Alexej Krasikov! Gólman Novosibirsku schoval v lapačce nahození Vladislava Gavrikova od modré čáry. Vhazovat se bude po jeho levici.
34:00
Maxime Talbot zastavil rozjetého protihráče na polovině hrací plochy. Talbot ale nedokázal přesně rozehrát, domácí pouze odevzdali puk obránců Sibiru.
33:17
Po delší době se ozvali také domácí diváci! Jejich oblíbenci nyní podporu potřebují, hosté začali lépe bruslit a v posledních minutách je Sibir lepším týmem.
32:46
Jevgenij Arťuchin spěchal za prudkou přihrávkou podél pravého mantinelu. Puk si ale nezpracoval podle svých představ, musel zabrzdit a posléze o kotouč přišel.
32:12
Damir Žafjarov chtěl vyjet z rohu útočného pásmu před branku, jenže ještě před brankovou čárou narazil na obránce, od kterého se odrazil na ledovou plochu.
31:34
Sibir se usadil ve třetině Jaroslavle, ale rána od modré čáry byla sražena obráncem do rohu kluziště. Hosté přesto zůstávají u kotouče.
31:04
Petri Kontiola si skvěle splnil své defenzivní povinnosti, když v obranném pásmu přizvedl hokejku jednomu ze soupeřů a nedovolil mu zakončit.
30:33
Tempo hry v posledních minutách pořádně opadlo. Ani jeden z týmů není schopen usadit se v útočném pásmu. Kotouč létá z jedné strany kluziště na druhou.
30:09
Vladimir Butuzov spěchal za prudkým nahozením do útočného pásma. Hostující hokejista se ale nechal vytlačit za modrou čáru a poté přihrál pouze do ofsajdu.
29:25
Jevgenij Arťuchin uklidnil hru v obranném pásmu Sibiru a počkal na vystřídání svých spoluhráčů. Ruský bouřlivák poté vymyslel prudkou přihrávku, kterou ale nikdo v bílém nezpracoval.
29:19
28:50
Alexej Krasikov si věděl rady i se střelou Loktionova od modré čáry. Hostující brankář celou dobu puk dobře viděl a bez problémů jej ukryl v lapačce.
28:19
Jaroslavl zůstala v útočném pásmu a Alexej Krasikov musel vytáhnout dobrý zákrok! Hostující brankář si poradil s dělovkou z mezikruží!
28:02
Na žabičku před branku Novosibirsku si sjížděl Staffan Kronwall, který se vysunul až před branku, ale zkušený obránce na dlouhou přihrávku nedosáhl.
27:26
Hosté ale uspěli na vhazování v obranném pásmu a Jurij Sergijenko okamžitě vyhodil kotouč za branku Jaroslavle. Domácí musejí začít nanovo.
27:19
Bude se vylučovat! Přesilovou hru si tentokrát vyzkoušejí hokejisté Jaroslavle! Dvě minuty za vysokou hůl dostává Stěpan Sannikov.
26:37
Oleg Gubin se mezi kruhy otočil okolo obránce a snažil se zakončit bekhendem. Jeho ránu vyrazil Sudnicin do rohu obranného pásma.
26:02
Domácí se ještě udrželi v útočném pásmu a Alexej Krasikov se musel pořádně ohánět. Hostující brankář holí vyrazil nebezpečnou přihrávku před své brankoviště.
25:35
Domácí se po delší době vydali do útoku. Po pravé straně se do útočného pásma prosmýkl Stanislav Čistov, jehož střela bekhendem z ostrého úhlu skončila v brankářově rukavici.
25:13
25:00
Málem jsem to zakřikl! Do odraženého kotouče se totiž opřel Damir Žafjarov a jeho rána v pádu nadělala Sudnicinovi pořádné problémy! Skóre se však nemění!
24:32
Daniil Apalkov vyvezl kotouč až do obranného pásma hostujícího celku. Sibiru se tato přesilovka vůbec nedaří, hosté musejí začít nanovo.
24:02
Hosté se usadili v útočném pásmu, ale dlouho otáleli se zakončením. Tvrdá střela bez přípravy od pravého mantinelu jen zaduněla o zadní mantinel.
23:13
Bude se vylučovat! Hosté si zahrají přesilovou hru! Jegor Korškov vyfasoval 2+10 minut za zásah do hlavy nebo krku!
23:01
Jegor Averin předvedl své umění s hokejkou v levém rohu útočného pásma, prokličkoval se před branku a vyslal jedovatý pokus. Hostující brankář schoval puk do lapačky.
22:30
Pavel Koledov vystihl nepřesnou přihrávku skrz střední pásmo, potáhl kotouč za modrou čáru a svižnou střelou zápěstím prověřil Krasikova. Hostující brankář vyrazil do ochranné sítě.
22:17
Hra ale zůstane před Sudnicinem. Domácí vyhodili puk přes všechny čáry na zakázané uvolnění. Unavená pětice Jaroslavle nemůže pustit na led čerstvé síly.
21:45
Artem Vorošilo motal hlavy domácím obráncům, vybruslil si do dobré pozice a prudkou přihrávkou před branku hledal spoluhráče. Nikdo v bílém na střílený kotouč nedosáhl.
21:15
Za brankou Jaroslavle se strhl souboj o odražený kotouč. Domácí obránce jej ale uzmul jako první a dokonce rozehrál na rozjetého spoluhráče.
20:45
Maxime Talbot napadal rozehrávku hostů v obranném pásmu. Talbot přispendlil na mantinel jednoho z hráčů Sibiru. Domácí hrají hodně tvrdý hokej.
20:10
Do druhé třetiny vstoupili lépe domácí hokejisté. Jaroslavl se hned po vyhraném vhazování drala vpřed, jenže pozorná obrana Sibiru postup domácích zastavila.
20:01
Další třetina začne přibližně v 18:59.
Střely na branku: 13:13
První třetina je u konce! Do kabin odcházejí spokojenější hráči domácí Jaroslavle! Hosté jim na začátku utkání doslova darovali vedení, když se nechali několikrát vyloučit a nechali Jaroslavl hrát dlouhou přesilovku 5 na 3! Čistov a Kontiola početní převahu dvěma zásahy zužitkovali! Hosté se poté dostali do hry a ohrozili Sudnicina. O snížení se v přesilové hře postaral Šalunov!
20:00
19:15
Domácí už jsou kompletní. V poslední minutě první třetiny se branku Novosibirsku snažil ohrozit Jegor Averin, ale jeho rána od pravého mantinelu prosvištěla kolem branky.
19:00
Probíhá poslední minuta první třetiny!
18:10
Domácím se po vyhraném vhazování v obranném pásmu podařilo vyhodit puk přes celé kluziště. Vyhození doprovodil velký aplaus zaplněné arény.
18:00
Z rohu útočného pásma se před Sudnicina natlačil Maxim Šalunov. Hostující hokejista hledal mezírku mezi betonem domácího brankáře a pravou tyčku. Kotouč se zastavil na betonu.
17:13
Novosibirsk si zahraje další přesilovou hru! Dvě minuty za podražení dostává Jegor Averin! Tohle bude zajímavé!
17:02
Ilja Ljubuškin pouze protečoval kotouč za branku Novosibirsku. Hosté si jej okamžitě sebrali a vydali se do útoku. Domácí nesmějí v závěru třetiny polevit.
16:35
Do otevřené obrany Novosibirsku se řítil Maxime Talbot. Hvězdný hráč Jaroslavle si prohodil kotouč mezi nohami a vypálil zápěstím. Proti jeho nepřesnému pokusu nemusel brankář zasahovat.
16:06
Alexandr Sudnicin musel dávat pozor na nepřesnou přihrávku vlastního obránce, která se ze středního pásma odrazila až k němu. Sudnicin puk zkrotil hokejkou.
15:38
Dmitrij Vorobjov se po vyhraném vhazování z rohu kluziště obtočil kolem obránce až před Sudnicina, kterého pozdravil střelou zápěstím. Domácí brankář vyrazil kotouč betonem.
15:30
Hostům po vstřelení snižující branky narostla křídla. Hokejisté v bílých dresech jsou nyní o mnoho rychleji u odražených kotoučů. Po zakázaném uvolnění Jaroslavli se bude vhazovat před Sudnicinem.
14:31
Domácí se ihned po inkasované brance snaží uklidnit hru. Jeden z obránců zaváhal na červené čáře, ale svou chybu napravil včasným návratem do obranné třetiny.
13:36
Sibir právě vstřelil branku!
Je sníženo! Také hosté využívají přesilovou hru! Po kombinaci v útočném pásmu si na prudkou přihrávkou mezi obránci sjel MAXIM ŠALUNOV, jež střelou do protipohybu překonal Sudnicina! Asistence: Sergej Šumakov, Adam Polášek.
13:01
Obrovská šance hostů na snížení! Odražený kotouče se dlouho povaloval na brankovišti a Sudnicin nebyl ve své brance. Nikdo v bílém ale nestačil zakončit!
12:26
Svou první přesilovou hru v zápase si zahrají také hokejisté Novosibirsku! Andrej Loktionov si odpyká dvě minuty za držení!
12:09
Tvrdý souboj o kotouč se odehrál v rohu obranného pásma Jaroslavli. Hosté nakonec vyvezli puk za branku, ale Dmitrij Vorobjov neudržel balanc a upadl.
11:20
Petri Kontiola dotíral na obránce za hostující brankou. Finský útočník ale napadal zcela sám a raději odjel na střídačku. Čerstvé síly posílají na led oba celky.
11:04
Alexandr Polunin se příliš dlouho rovnal ve středním pásmu a jeden ze spoluhráčů mu přejel přes modrou čáru. Nahození domácího hráče tedy mířilo do ofsajdu. Vhazuje se ve středním pásmu.
10:24
Hosté přikládají pod kotlem! Po další rychlé přihrávce si Dmitrij Vorobjov zpracoval puk, otočil se mezi kruhy a svižnou střelou zápěstím prověřil Sudnicina.
10:03
Hosté nahodili puk za branku Jaroslavle, kde se o něj pobili hned dva útočníci v bílém. Fjodor Beljakov se rozhodl nahodit kotouč od pravého mantinelu, jenže jeho pokus minul zařízení.
09:27
Na druhé straně pálil po přihrávce Loktionova rozjetý Pavel Koledov. Jeho ránu z mezikruží Alexej Krasikov dobře viděl a schoval kotouč mezi betony.
09:05
Alexandr Sudnicin musel dávat pozor na střelu od modré čáry. Domácí brankář byl včas na ledě a kotouč vyrazil přímo na hůl projíždějícího obránce.
08:18
Do třetice zakázané uvolnění! Domácí obránci se s tím nemažou a jednoduše odklízejí kotouče pryč z brankoviště. Hosté cítí šanci na zkorigování nepříznivého stavu.
08:01
Obránci Jaroslavle znovu vyhodili pouze na zakázané uvolnění. Hra se stěhuje zpátky před Sudnicina, tentokrát se bude vhazovat po jeho pravé ruce.
07:30
Oleg Gubin zavezl puk do útočného pásma Sibiru, jenže nikdo v bílém si nesjel na přihrávku. Hosté však zůstanou před domácí brankou. Po zakázaném uvolnění se bude vhazovat před Sudnicinem.
07:00
Jegor Korškov se prodral do útočného pásma, počkal si na pohyb obránce a zápěstím vypálil kolem jeho bruslí. Brankář jeho ránu vykopl betonem do rohu.
06:38
Hosté v plném počtu. Sibir stála zbytečná vyloučení dvoubrankové manko.
05:40
Další přesilovkový gól domácího celku! Domácí znovu rozjeli kolotoč přihrávek před brankou. Střelu Pavla Koledova srazil obránce pouze k PETRIMU KONTIOLOVI, který doklepl puk do odkryté klece! Asistence: Pavel Koledov, Andrej Loktionov.
05:12
Domácí pokračují v přesilové hře 5 na 3! Jaroslavl se opět nastěhovala před branku, jenže s ránou Brandona Kozuna si Alexej Krasikov věděl rady.
04:49
Domácí využívají početní převahu 5 na 3! Jaroslavl rozjela rychlou kombinaci v útočném pásmu. STANISLAV ČISTOV si sjel pro přihrávku na kruh, vytočil se mezi kruhy a zápěstím propálil bezmocného brankáře! Asistence: Pavel Koledov, Brandon Kozun.
04:33
Další problém pro Sibir! Na trestnou lavici putuje další hostující hokejista§ Dvě minuty za zdržování hry dostává Stěpan Sannikov!
04:04
A bude se znovu vylučovat! Jaroslavl bude hrát dvojnásobnou přesilovku! Adam Polášek si odsedí dvouminutový trest za sevření kotouče.
04:04
Domácí sevřeli Novosibirsk před jeho brankou. Andrej Loktionov uvolnil přihrávkou na levou stranu Čistova, který zkusil štěstí z úhlu a jeho ránu vyrazil brankář těsně nad břevno!
03:23
Bude se poprvé v utkání vylučovat! Dvě minuty za sekání si odpyká Vitalij Meňšikov! Jaroslavl bude hrát první přesilovku!
03:10
Joonas Kemppainen vyhodil puk po mantinelu do útočného pásma hostů, ale jako první u něj byl obránce domácího celku. Jaroslavl může založit další útok.
02:42
Jaroslavl je v úvodu utkání lepším týmem. Pavel Kraskovskij si sjížděl na dlouhou přihrávku, jenže překročil modrou čáru dříve než kotouč. Ofsajd, vhazovat se bude ve středním pásmu.
02:14
Denis Mosaljov šermoval před brankou Sibiru. Domácí útočník chtěl zasáhnout prudký kotouč z pravého rohu, ale jeden z obránců jej skvěle pokryl.
01:40
Hraje se dlouhou dobu bez přerušení. Brandon Kozun drží kotouč za domácí brankou a čeká na vystřídání svých spoluhráčů. Čerstvé síly pouští na led i Novosibirsk.
01:11
Do první šance se prodrali také hosté. Vitalij Meňšikov vlétl do útočného pásma, připravil si kotouč na pravém kruhu a zápěstím jej poslal nad břevno.
00:32
Vladislav Gavrikov dojel jako první vyhozený kotouč za domácí branku, našel Loktionova, který se v útočném pásmu sice otočil, ale už nestačil zakončit.
00:16
Na úvodním vhazování se lépe dařilo hostům. Novosibirsk se okamžitě vydal do útoku, ale Jaroslavl vybojovala puk. Ilja Ljubuškin nemohl pokračovat. Čárový odpískal ofsajd.
00:01
Ještě před úvodním vhazováním zazní arénou ruská hymna!
Hráči už naskakují na ledovou plochu. Jaroslavl nastoupí k zápasu v červených dresech, zatímco Novosibirsk zvolil bílou sadu.

Lokomotiv Jaroslavl: Sudnicin (Murygin) – Koledov, Gavrikov, Kronwall, Ljubuškin, Pašnin, Rafikov, Manuchov – Čistov, Loktionov, Averin – Kozun, Kontiola, Talbot – Apalkov, Kadějkin, Mosaljov – Kraskovskij, Polunin, Korškov – Kartajev.

HK Sibir Novosibirsk: Krasikov (Šegalo) – Věreščagin, Meňšikov, Beljakov, Polášek, Naumov, D. Lukin, Sergijenko – Arťuchin, Kemppainen, V. Butuzov – Sannikov, Šalunov, Šumakov – A. Jakovlev, Okulov, Vorošilo – Žafjarov, Gubin, D. Vorobjov – Arťomov.

Rozhodčí: Bondar, Sčenkov – Zacharenkov, Sadovnikov.

Z českých hokejistů do dnešního utkání zasáhnou brankář Alexander Salák a obránce Adam Polášek.
Poslední vzájemné zápasy

27.12.2015 Jaroslavl – Novosibirsk 2:0
23.9.2015 Novosibirsk – Jaroslavl 1:0
17.10.2014 Novosibirsk – Jaroslavl 1:4
Lokomotiv Jaroslavl

Jaroslavl je na tom podobně jako její dnešní soupeř. Se ziskem deseti bodů drží páté místo Západní konference. Na domácím ledě vytěžili pět bodů z devíti možných. V posledním utkání hostila Jaroslavl Novokuzněck, který porazila 1:0!

Poslední tři zápasy

Jaroslavl – Novokuzněck 1:0
Jaroslavl – Omsk 3:2 v prodloužení
Jaroslavl – Dynamo Moskva 2:3
HK Sibir Novosibirsk

Novosibirsk prožívá průměrný vstup do nové sezóny Kontinentální hokejové ligy. Po čtyřech zápasech má na kontě šest bodů za dvě porážky a dvě vítězství. V úvodním duelu sice Novosibirsk podlehl Jekatěrinburgu, poté doma vyzrál na Astanu a Jugru, ale v posledním duelu prohrál na ledě Dynama Moskva.

Dynamo Moskva – Novosibirsk 4:1
Novosibirsk – Jugra 2:0
Novosibirsk – Astana 5:1
Dobrý večer všem fanouškům a fanynkám ledního hokeje! Vítejte u sledování textového přenosu z Kontinentální hokejové ligy! Společně se zaměříme na duel mezi Lokomotivem Jaroslavl a HK Sibir Novosibirsk! Zápas začíná v 18 hodin a jeho průběhem Vás provede Tomáš Kubečka.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.