To je z tohoto zápasu vše. Na shledanou u nějakého dalšího online přenosu!
Československá stopa

Jakub Nakládal (JAR) 0+1, 4 střely, čas na ledě 19:01
Tomáš Marcinko (KUN) 0+0, 2 střely, čas na ledě 13:45
Martin Bakoš (KUN) 0+0, 3 střely, čas na ledě 18:41
Lokomotiv Jaroslavl poráží na svém ledě Kunlun 4:2 a jedno kolo před koncem základní části zůstává na 3. místě tabulky Východní konference. Naoapk hosté si po dnešním zápase ještě nepojistili svůj postup do play-off. Na výhře Lokomotivu se asistencí podílel český obránce Jakub Nakládal.
59:30
Lokomotiv dvakrát dostal kotouč ven z pásma a konec zápasu už se nezadržitelně blíží.
58:38
Kunlun se konečně dostal do útočného pásma a Makarov opouští svou branku! Hosté zkouší hru bez brankáře.
57:11
Domácí drží kotouč v útočné pásmu, což jim za tohoto stavu zcela vyhovuje.
56:06
Lokomotiv se snadno ubránil a je blízko vítězství.
55:20
Domácím se daří vyhazovat kotouč a Kunlun zatím není vůbec nebezpečný.
54:06
Vyloučení v týmu Lokomotiv Jaroslavl (Ilja Ljubuškin – 2 min., vysoká hůl).
52:22
Apalkov nebezpečně střílel zpoza mezikruží! Lokomotiv zůstává aktivní a zdá se, že si jde pro tři body.
50:46
Hosté vyhráli vhazování v útočném pásmu a jeden z obránců okamžitě pálil od modré. Murygin dokázal zasáhnout.
49:34
Lokomotiv se však nyní dostal pod tlak a po přerušení hry si domácí kouč vyžádal oddechový čas.
49:02
Domácí se bez potíží ubránili a už jsou v plném počtu.
47:26
Fleury se vrací na led a začíná přesilová hra hostujícího týmu.
47:02
Vyloučení v týmu Lokomotiv Jaroslavl (Dmitrij Lugin – 2 min. + 10 min. osobní trest, zásah do hlavy nebo krku).
46:57
Kronwall vystřelil od modré, ale trefuje jen Makarova.
46:11
Domácí drží útočnou třetinu, ale jejich minulá přesilovka jim ukázala, že i v početní výhodě si musí dát na soupeře pozor.
45:26
Vyloučení v týmu Kunlun (Damien Fleury – 2 min., hákování).
43:32
Bakoš se vrací zpátky na led.
43:26
Red Star Kunlun právě vstřelil branku
Hosté snižují při vlastním oslabení! V početní nevýhodě se do úniku dostal CHAD RAU, překonal Murygina povedeným balfákem. Asistence: Sean Collins.
41:32
Vyloučení v týmu Kunlun (Martin Bakoš – 2 min., podražení).
41:18
Rozhodčí signalizuje výhodu pro Lokomotiv, který momentálně drží kotouč v útočné třetině.
40:01
Hosté provedli změnu na postup brankáře. Do brány se ve třetí třetině staví místo Karhunena Andrej Makarov.
40:01
Třetí třetina začne přibližně v 18:47.
Druhá třetina vyšla lépe domácím, kteří navýšili své vedení a zdají se být herně v pohodě. Lokomotiv kráčí za ziskem tří bodů, když vede po 40 minutách nad Kunlunem 4:1. Kanadský bod za asistenci si již připsal i český hokejista Jakub Nakládal.
40:00
38:45
Jaroslavl právě vstřelila branku!
Hodně aktivní BRANDON KOZUN se konečně dočkal branky! Jakub Nakádal střílel hned po vyhraném vhazování Lokomotivu a Karhunen jen vyrazil kotouč přímo ke Kozunovi, který chladnokrevně doráží pod víko. Asistence: Jakub Nakládal a Maxime Talbot.
38:24
Vyloučení v týmu Kunlun (Oleg Jašin – 2 min., sekání).
37:19
Lokomotiv hraje v plném počtu.
37:10
Jaroslavl se dobře brání. Kotouč je nyní za brankou hostujícího týmu.
36:19
Začíná minutová přesilovka Kunlunu.
35:55
Hosté se dostali do přečíslení, které zakončil Videll, ale gól z toho není.
35:20
Domácí hráli necelou půlminutu dvojnásobnou přesilovku, ale do tutovky se nedostali. Po vyloučení Rafikova se bude minutu hrát 4 na 4 a následně začne minutová přesilovka hostů.
35:19
Vyloučení v týmu Lokomotiv Jaroslavl (Rušan Rafikov – 2 min., nedovolené bránění).
34:19
Vyloučení v týmu Kunlun (2 min. – příliš mnoho hráčů). Trest odpyká Martin Bakoš.
33:46
Kozun mířil z nebezpečné pozice pod břevno, ale Karhunen skvěle zasahuje!
32:46
Vyloučení v týmu Kunlun (Max Wärn – 2 min., nedovolené bránění).
30:47
Další zákrok domácího gólmana. Bakošova střela ovšem nebyla příliš nebezpečná.
29:28
Jüe se napřáhl ke střele uvnitř pravého kruhu a zaměstnal po delší době Murygina.
27:35
Hosté hrají v plném počtu.
27:11
Od modré tvrdě vypálil Osipov, ale Karhunenova lapačka nepustila kotouč do branky.
26:33
Hodně aktivní Kozun se dostal do další šance, ale tentokrát ho Karhunen vychytal.
25:57
Kozun ve skluzu doslova dotlačil kotouč do branky hostů, ale po kontrole videorozhodčím nebyl gól domácím uznán.
25:35
Vyloučení v týmu Kunlun (Tomáš Marcinko – 2 min., podražení).
23:23
Kozun měl před sebou odkrytou branku, ale v obrovské šanci míjí!
21:42
Je to znovu o dva góly! Polunin poslal kotouč zadovkou před branku a Kraskovskij našel ALEXANDRA KADĚJKINA, který pohotovou střelou zvyšuje na 3:1. Asistence: Pavel Kraskovskij a Alexandr Polunin.
20:11
Kozun hned na začátku druhé třetiny nebezpečně vystřelil, ale Karhunen reflexivně vyrazil kotouč do rohu kluziště.
20:01
Do první třetiny vstoupili lépe domácí, kteří hráli aktivněji a ujali se vedení 2:0. Kunlun však v závěru třetiny využil přesilovou hru a stanovil tak výsledek první třetiny na 2:1 pro Lokomotiv. Druhá dvacetiminutovka začne přibližně v 17:53.
20:00
18:53
Využitá přesilovka Kunlunu! Po Viklundově střele se puk odrazil od zadního mantinelu k Jalasvaarovi, který zadovkou našel před bránou MAXE WÄRNA, a ten v dobré pozici překonává klečícího Murygina. Asistence: Janne Jalasvaara a Tobias Viklund.
18:25
Vyloučení v týmu Lokomotiv Jaroslavl (Brandon Kozun – 2 min., hákování).
17:47
Videll si na pravé straně našel v kruhu prostor pro zakončení, ale míjí bránu.
16:22
Jašin trefuje od modré čáry jen připraveného Murygina.
15:40
Oba týmy jsou v plném počtu. Hosté se během přesilovky nedostali do výraznější šance.
13:40
Vyloučení v týmu Lokomotiv Jaroslavl (Ilja Ljubuškin – 2 min., hrubost).
Vyloučení v týmu Kunlun (Max Wärn – 2 min., hrubost).
13:40
12:41
Vyloučení v týmu Lokomotiv Jaroslavl (Nikita Čerepanov – 2 min., držení protihráče).
11:02
Hostující Collins se ocitl v první šanci Kunlunu, jenže bránu minul.
10:01
Prvních deset minut zápasu se Kunlunu vůbec nepovedlo. Murygin je prakticky bez práce a domácí se zaslouženě dostali do dvougólového vedení.
09:43
Je to 2:0! Hosté obrovsky chybovali při rozehrávce před vlastní modrou čárou a Apalkov s Averinem se rázem řítili sami na bránu. Apalkov těsně před Karhunenem přihrál bekhendem JEGORU AVERINOVI, který zakončoval do odkryté části branky. Asistence: Daniil Apalkov.
08:30
Lokomotiv má zatím herně navrch. Kunlun vůbec není nebezpečný směrem dopředu.
06:15
Domácí jdou zaslouženě do vedení! Jaroslavl zatím svého soupeře přehrává a po povedené rychlé kombinaci propaluje Karhunena z mezikruží DANIIL APALKOV. Asistence: Dmitrij Lugin a Jegor Averin.
03:45
Nakládal nebezpečně tečoval Kozunovu střelu, ale puk nakonec přizvedl až nad břevno.
03:03
Oba týmy hrají v obraně hodně do těla a snaží se nepouštět soupeře do zakončení.
01:36
Karhunen vyráží střelu od modré a jeden z hostujících hráčů následně vyhazuje kotouč do bezpečí.
01:03
Na druhé straně prověřil Murygina Sallinen, ale domácí brankář byl pozorný.
00:21
Kozun se dostal do zakončení a trefil rameno zasahujícího Karhunena.
00:01

Lokomotiv Jaroslavl: Murygin (Sudnicin) – Kronwall, Nakládal, D. Osipov, Ljubuškin, Rafikov, Pašnin (C), Čerepanov, Koledov – Talbot (A), Kontiola, Kozun – Polunin, Kadějkin, Kraskovskij – Mosaljov, Loktionov, Iljenko – Averin, Apalkov (A), Lugin.

Kunlun: Karhunen (An. Makarov) – Järvinen, Mäntylä, Jalasvaara (C), Viklund, Jüe, Bellemore, Jing, Pereťagin – Videll, Collins (A), Rau – Wärn, Sallinen, Bakoš – Ponikarovskij, Marcinko, Lahti – Jašin, Fleury.

Rozhodčí: Maxim Sidorenko, Vladimír Baluška – Alexandr Sirotkin, Eduard Metalnikov.
Zdravím všechny hokejové fanoušky! Základní část KHL se blíží ke konci, ale mnoho týmů má stále o co bojovat. Lokomotiv Jaroslavl už má účast v play-off jistou, ale stále hraje o co nejlepší nasazení. Momentálně je Jaroslavl třetí, ale dva zápasy před koncem základní části má jen čtyřbodový náskok na šestý Minsk, takže body ještě potřebuje. Hosté z Kunlunu mají motivace ještě větší! Čínský celek při své premiérové sezoně v KHL usiluje o postup do vyřazovací části a momentálně drží ve Východní konferenci sedmou postupovou pozici. Náskok na devátý Novosibirsk však činí jen tři body, takže Kunlun stále nemá nic jisté.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.