ČEŠI A SLOVÁCI NA SOUPISKÁCH

Amur Chabarovsk

Jan Kolář – 0+0, 1 střela, čas na ledě: 22:00

Tomáš Zohorna – 0+0, 1 střela, čas na ledě: 21:54
Je dobojováno. Ve třetí části došlo k celé řadě trestů, které ovšem ani jedno z mužstev nepotrestalo. Jediným přesným střelcem utkání se tak stal Alexandr Vasiljev, který se prosadil v úvodní periodě. Spartak zdolal Chabarovsk těsně 1:0. Já vám děkuji za pozornost a u dalšího on-line přenosu nashledanou!
59:16
Ani Ramstedt nenalezl skulinu mezi betony domácího brankáře. Zdá se, že domácí vedení uhájí.
58:47
Kondratěv tvrdě pálil od modré, ovšem Potapov obětavě padl do rány a pokus zblokoval.
58:04
Velká šance pro hosty, za krosček odjíždí pykat Viktor Bobrov (SPM).
55:36
Domácí hokejisté mají stále více ze hry, avšak Chabarovsk nadále drží naději na zvrat v utkání.
53:38
Plotnikov si najel do ideální pozice levého kruhu, odkud jen těsně minul pravou tyč hostující branky.
52:45
Spartak má momentálně více ze hry a své soka mačká v defenzivě. Zatím se mu ale nedaří více zahrozit.
51:47
Nikoncev pálil ostře, ovšem branku poměrně těsně minul.
50:45
A další trest si odpyká domácí družina, a to za vyhození puku mimo kolbiště. Trest odsedí Jermakov (SPM).
49:24
Ani jeden z celků se zatím nedostává do žádné vážnější střelecké pozice, z níž by mohla být ohrožen branka.
48:28
Současně dostává čtyři minuty za hrubost domácí Vasiljev (SPM).
48:28
Následně se Romancev (CHA) ještě zapojil do potyčky, což přináší další čtyři minuty na trestné lavici.
48:28
S tresty se roztrhl pytel, utkání se řádně přiostřuje. Romancev (CHA) dostává nejprve dvě minuty za krosček.
45:53
Za domácí bude potrestán Jermakov (SPM).
45:53
Bude se vylučovat na obou stranách, a to za hrubost. Za hosty odjíždí pykat Kosmačjov (CHA).
44:12
Leščenko ihned po přejetí útočné modré čáry zahrozil, ovšem Metsola byl na své místě a ránu eliminoval.
41:21
Potapov ostře pálil z pravé strany, ovšem Metsola se stačil přesunout a tuto ránu eliminovat.
40:01
Druhá třetina je minulostí. Spartak měl poměrně dobrou možnost navýšit vedení, neboť hrál pět minut v početní výhodě. Branku ale nevsítil, což se nepodařilo ani soupeři. Před třetí částí tak Sparta drží těsný náskok. Jak utkání dopadne? Sledujte náš on-line přenos!
40:00
39:36
Ani po skončení početní výhody se na ledové ploše nic závažného neděje, druhé dějství míří ke svému konci.
39:04
Chabarovsk je v plném počtu.
37:21
Spartak i nadále nevyslal ani jeden vážnější střelecký pokus, Chabarovsk brání svědomitě.
35:54
Spartak je zatím v útočné fáze bezzubý, doposud se prakticky nedostal do slušné palebné pozice.
34:04
Domácí střídají brankář, místo Bespalova naskočí do hry Svensson.
34:04
Tak to je velká šance pro domácí. Hostující Gleb Klimenko (CHA) totiž obdržel trest 5 minut + do konce utkání za nedovolené bránění. Jak domácí s touto možností naloží?
33:47
Kuusela vypálil z pozice levého kruhu, avšak hostující brankář si s touto ranou poradil na výbornou.
31:12
Kolářovu ránu zblokoval obránce, a tak je opět přerušena hra.
28:56
Nikoncev se zkusil protáhnout před Metsolu, ovšem hostující defenziva byla pozorná a forvarda Spartaku eliminovala.
27:12
Momentálně se oba celky pohybují ve středním pásmu, ani jedna z družin nemá více ze hry. Pokračovat se bude po skončení reklamní pauzy.
25:48
Provolněv zkusil Metsolovu pozornost, ovšem hostující mág tuto ránu dobře viděl, a tak ji mohl v poklidu zneškodnit.
24:48
Stoa vypálil z levé strany, ovšem Metsola si s tímto projektilem poradil bez větších obtíží.
23:12
Leščenko hledal skulinu mezi betony, které ale Metsola nakonec včas sklapl k sobě. Vhazovat se bude před hostujícím brankářem.
20:14
Dyblenko se dostal ke střele jako blesk z čistého nebe, ovšem Metsola si s jeho švihem poradil bez větších potíží.
20:01
Je za námi úvodní třetina, která přinesla jeden přesný zásah, když se prosadil domácí Alexandr Vasiljev. Domácí si tak do další části odnáší těsný náskok. Jak se bude klání nadále vyvíjet?
20:00
19:22
Aktivní hosté pokračují v honbě za vyrovnáním, velmi tvrdě pálil Vladislav Ušenin. I tentokráte si ale Bespalov poradil.
18:14
Jan Kolář ostře pálil od modré čáry, leč znovu zasáhl bezchybný Bespalov.
16:12
Ramstedt obkroužil domácí svatyni, načež se pokusil zasunout kus gumové pryže k levé tyči. Bespalov se ale stačil přesunout a nebezpečí zažehnat.
14:53
Hosté si zahrají v početní výhodě. Za hru vysokou holí odchází pykat Alexandr Vasiljev (SPM).
12:48
Hosté jsou čím dál více aktivní, nyní pálil ostře Kuusela. Rovněž nyní si ale s ranou Metsola poradil.
11:14
Bespalov měl s pokusem, jež vyslal Li, poměrně velkou práci, ovšem nakonec neposedný kotouč zkrotil a přerušil hru.
09:27
Potapov to zkoušel z pozice pravého kruhu, avšak nezamířil přesně.
08:41
Taktéž Kamalov zkusil své štěstí, ale taktéž neúspěšně.
07:41
Zub pálil od modré čáry, avšak domácí borec mu do rány padl a zablokoval ji.
03:59
Spartak právě vstřelil branku!
Mužstvo z hlavního města Ruska se ujímá vedení, po Nikoncevově přihrávce poslal touš za Metsolova záda ALEXANDR VASILJEV. Asistence: Anatolij Nikoncev, Vladislav Provolněv.
03:11
Domácí družina je momentálně lepším celkem, avšak zatím se stále nemůže dostat do vážnější střelecké pozice.
00:32
Leščenko pálil z ostrého úhlu, leč jeho střelecký pokus nezamířil mezi tři tyče.
00:01

Spartak Moskva: Bespalov (Svensson) – Provolněv, Gilroy (C), Jermakov, Dyblenko, Bondarev, Kirillov, Sorokin – Leščenko, M. Plotnikov, Stoa – V. Berdnikov, Alexandr Vasiljev, Nikoncev – M. Potapov, Bobrov, Šmoljov – A. Voronin, Bobyljov, Kuvajev – N. Li.

Amur Chabarovsk: Pečurskij (Metsola) – J. Kolář, Kondratěv, Zub, Aťušov (C), Kamalov, Kosmačjov, Podzinš – Kuusela, Ramstedt, T. Zohorna – Romancev, Kapustin, Klimenko – Vl. Ušenin, Vj. Ušenin, O. Li – Dědunov, Byvalcev, Zaseda – Železnov.

Rozhodčí: Konc, Kuljov – Badyl, Kuprijanov.

10.9.2015 Chabarovsk – Spartak Msk. 1:2
6.8.2015 Spartak Msk. – Chabarovsk 3:2 sn.
POSLEDNÍ ZÁPASY TÝMŮ

8.9.2016 Spartak Msk. – Vladivostok 1:2
6.9.2016 Spartak Msk. – Minsk 4:2
4.9.2016 Slovan Brat. – Spartak Msk. 1:2

8.9.2016 Nižnij Novgorod – Chabarovsk 0:1 pp.
6.9.2016 Soči – Chabarovsk 7:2
4.9.2016 Magnitogorsk – Chabarovsk 4:1
AMUR CHABAROVSK

Celek z dalekého Chabarovsku je každoročně jedním z největších outsiderů a letos to zatím také nevypadá zrovna růžově. Z osmi zápasů totiž Amur získal jen pět bodů a to znamená pouze třinácté místo Východní konference. Útok hostujícího týmu navíc nastřílel jen jedenáct branek a to znamená šestou nejhorší ofenzívu celé ligy.

Kanadské bodování týmu

Kirill Kapustin 5 (3+2)
Kristian Kuusela 5 (2+3)
Teemu Ramstedt 5 (2+3)
SPARTAK MOSKVA

Domácí tým se loni po finančních problémech vrátil do kolotoče Kontinentální hokejové ligy a na začátku letošního ročníku si vůbec nevede špatně. Ze šesti zápasů má Spartak čtyři vítězství a to stačí na šesté místo Západní konference. Navíc má moskevský celek druhou nejlepší defenzívu konference, když dosud inkasoval jen deset branek.