KHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Dynamo Moskva : Slovan Bratislava  - 27. srpna 2017   16:30

Dynamo Moskva
22:59' Tarasov (Boyd) • 34:24' Markovin (Jefremov, Sidljarov) • 39:07' N. Komarov  • 57:09' I. Nikulin (Karsums)
4:2
(0:0, 3:1, 1:1)
Slovan Bratislava
30:32' J. Mikúš  (Štěpánek, Smoleňák) • 59:01' Řepík  (Barker, Smoleňák)
Kislov, Ibatulin – Badyl, Ponamarenko
VTB Ice Palace
4 161 diváků

To je pro tuto chvíli z mé strany už vše. Přeji hezký zbytek nedělního večera a u dalších online přenosů z hokeje se budu těšit zase na shledanou.

Michal Řepík (SBA) 1+0, 3 střely, čas na ledě 13:25
Dnešní utkání sledovalo v Moskvě 4 161 diváků.

Oslabení: 1 – 0
Je dobojováno. Ve druhé třetině navýšil vedení Dinama Ilja Nikulin, hosté v závěru dokázali snížit v přesilové hře díky Michalu Řepíkovi, ale více už nestihli. I ze třetího utkání na venkovním tripu si tak nepřipsali ani bod. Nyní je čeká naopak trip domácí, kde mají šanci složit reparát, třeba už ve středu proti Dinamu Minsk.
59:53'
Kotouč mají hosté, ale už to asi nestihnou. Domácí tak v tomto zápase zvítězí a hosté jsou tak zatím bez jediného bodu.
59:30'
Slovan vypracoval další šanci před domácí brankou, ale ke kontaktnímu gólu se nedostal.
59:01'
Slovan právě vstřelil branku!
Hosté snižují na rozdíl dvou branek a využívají svou početní výhodu. Radek Smoleňák našel na vrcholu pravého kruhu volného MICHALA ŘEPÍKA, který pak svou střelou prostřelil Jerjomenka – 4:2. Asistence: Cam Barker a Radek Smoleňák.
58:28'
Smoleňák se snažil tečovat střelu Cama Barkera, ale to se mu nepovedlo. Jerjomenko má kotouč ve své moci a vhazovat se bude těsně před ním.
58:17'
Ještě je tu přesilovka pro Slovan. Karsums dostává dvě minuty za podražení a už sedí na trestné lavici.
58:17'
Vyloučení v týmu Dinamo Moskva (Martinš Karsums – 2 min., podražení).
58:17'
Slibně se rozvíjející akci Slovanu zastavilo znovu postavení mimo hru a ta je zase vykázána zpět do středu hřiště.
58:00'
Hrají se poslední dvě minuty třetí třetiny.
57:09'
Dinamo právě vstřelilo branku!
Moskvané svou přesilovou hru využívají. Pěknou souhru Karsumse a ILJI NIKULINA končí brankou druhého jmenovaného, který dostal nabito do prostoru mezi kruhy, odkud střelou švihem nedal Štěpánkovi vůbec žádnou šanci a propálil ho – 4:1. Asistence: Martinš Karsums.
56:54'
Marek Viedenský se dostal na levou stranu v blízkosti domácí branky, ale jeho zakončení střelou po zemi končí na lapačce domácího brankáře Jerjomenka.
56:23'
Po akci Slovanu ve vlastním oslabení se vhazovalo v pásmu Dinama, ale Kutějkin ho dokázal vyhrát a hosté tak útočné pásmo musí opustit.
55:47'
Přichází další faul Slovanu. Genoway zastavil unikajícího Karsumse a dostává za to dvě minuty.
55:47'
Vyloučení v týmu HC Slovan Bratislava (Colby Genoway – 2 min., hákování).
55:32'
Špatná rozehrávka Slovanu a domácí jdou do rychlé akce před hostující branku.
54:50'
Lukáš Kašpar se pokoušel o střelu, ta ale z prostoru mezi kruhy zamířila jen doprostřed branky Dinama, kde svou hruď nastavil Alexandr Jerjomenko.
54:48'
Radek Smoleňák byl u zrodu slibné akce Slovanu, jenže ho zastavilo postavení mimo hru a ta je tedy vykázána zpět do středu hřiště, kde se bude také vhazovat.
54:22'
Tomáš Voráček se snažil zachytit na modré čáře kotouč, to se mu ovšem nepovedlo a u puku jsou znovu hráči v modrých dresech, tedy ti domácí.
53:45'
Domácí hráči hrají v absolutní pohodě, zodpovědně v obraně a hosty znovu nepustili do zakončení. Sami se pak dostali do útočného pásma, kde ohrozili Jakuba Štěpánka.
53:02'
Radek Smoleňák číhal před Jerjomenkovou brankou, ale přihrávky se nedočkal. Hosté tak zmařili další šanci dostat se Dinamu na dostřel jediného gólu.
52:40'
Ebert je na ledě a Slovan je tedy v plném počtu. Dokázal ubránit další oslabení.
52:06'
Juraj Mikúš vyhazuje puk znovu až před domácí branku a oslabení hosté zatím zvládají na jedničku.
51:40'
Skalický se dostal ke střele ve vlastním oslabení, ale Jerjomenko byl na místě a jeho pohotovou střelu dokázal pokrýt.
51:14'
Slovan se dostal ke kotouči ve vlastním obranném pásmu a hned ho vyhodil až před brankáře Jerjomenka. Domácí musí založit svou další akci z hloubi vlastní třetiny.
50:40'
Nick Ebert putuje na trestnou lavici dnes už potřetí a nabízí tak Dinamu Moskva další početní výhodu.
50:40'
Vyloučení v týmu HC Slovan Bratislava (Nick Ebert – 2 min., sekání).
50:12'
Záhy to zkoušeli také hosté, Lukáš Kašpar střílel z prostoru mezi kruhy, jenže Jerjomenko jeho úmysl vystihl a podržel svůj tým.
49:10'
Andrej Alexejev dostal nabito před odkrytou Štěpánkovu klec, ale jeho zakončení nemělo přesnost. Daleko od čtvrté branky Dinama ale opravdu nebyl.
48:20'
Někdejší hráč Astany Dustin Boyd se znovu nedostal do zakončení před Štěpánkem a stále se tak hledá co se gólu týče.
47:59'
No a Tarasov mohl jít do brejku před hostující branku, ale nestihl zachytit kotouč, který končí až za Štěpánkem. Je z toho zakázané uvolnění a bude se tedy vhazovat před Jerjomenkem.
47:22'
Tommi Taimi obral o kotouč Markovina a hosté okamžitě spěchají do útočného pásma. Jenže jejich souhra opět postrádala přesnost a je z toho další zmařená akce.
47:04'
Hned na to přichází další komerční přestávka.
47:04'
Andrej Kutějkin vyslal dalekonosnou střelu ze středního pásma na Jakuba Štěpánka a brankář Slovanu tak raději přerušuje hru.
46:19'
Hráči Dinama jsou zase u puku dříve a zakládají tak další svou útočnou akci. Obrana Slovanu se tak musí mít znovu na pozoru.
45:32'
Buchtele je na ledě a jeho tým je v plném počtu.
44:38'
Daniil Tarasov dostal nabito a sjel si s pukem na pravý kruh a po jeho střele orazítkoval levou tyč Jakuba Štěpánka.
43:32'
Jan Buchtele dostává dvě minuty za zdržování hry, buly se muselo dvakrát opakovat a hlavní sudí ho poslali na trestnou lavici.
43:32'
Vyloučení v týmu HC Slovan Bratislava (Jan Buchtele – 2 min., zdržování hry / zašlapování puku).
43:19'
Nebezpečnou střelu vyslali domácí hráči od modré čáry. Štěpánek příložníkem vytěsnil puk vedle své branky, kde si ho převzal Jan Buchtele.
42:49'
Ilja Nikulin nyní přebruslil Švarného a akce bratislavských hokejistů tak byla zase zastavena. Dinamo je zatím po všech stránkách lepším týmem.
41:59'
Korjagin pak zachytil puk a posílá ho do bezpečí. Slovan tak spěchá zpět a bude zakládat další akci z hloubi vlastního obranného pásma.
41:45'
Radek Smoleňák podržel kotouč a poslal ho pak do středního pásma a hosté tak míří do další akce.
40:55'
Dmitrij Kazionov se prodral před Štěpánka a střelou po zemi poslal puk do jeho levého betonu. Na opačnou stranu nyní míří Slovan.

Využití: 1 – 0
I druhá třetina je minulostí. V ní jsme už viděli čtyři branky. Nejprve otevřel účet utkání Daniil Tarasov. Slovanu se ale podařilo v jednatřicáté minutě vyrovnat zásluhou Juraje Mikúše. Jenže Dmitrij Markovin o čtyři minuty později vrátil vedení Dinamu a aby toho nebylo málo, třiapadesát vteřin před vypršením druhého dějství pak ve vlastním oslabení prostřelil z úniku Štěpánka Nikita Komarov a před třetí třetinou tak mají domácí už dvoubrankový náskok. Třetí třetina začne přibližně v 18:15.
40:00'
34:00'
Ještě se vhazovalo před Jerjomenkem, poté se ke střele dostal Nick Ebert, ale kontaktní branku pro Slovan se mu nepodařilo vsítit. Je tu konec druhé části.
39:42'
Skalický střílel na branku Jerjomenka, ale ten chytá. Domácí tak v klidu drží svůj náskok a zatím to vypadá, že to tak bude i po druhém dějství.
39:07'
Vyloučení v týmu HC Slovan Bratislava (Jakub Štěpánek – 10 min. osobní trest, nesportovní chování).
39:07'
Domácí se prosazují ve vlastním oslabení. NIKITA KOMAROV se dostal do úniku před hostující branku a poté dokázal zblízka prostrčit kotouč mezi betony Jakuba Štěpánka – 3:1. Domácí se tak v závěru druhé třetiny dostávají do dvoubrankového náskoku. Bez asistence.
39:00'
Hraje se poslední minuta druhé třetiny.
38:47'
Domácí se zatím dobře brání a nepustili hosty do zakončení. Vyhazují kotouče z pásma a díky tomu drží stále těsný stav.
38:07'
Přesilovka Slovanu. Karsums pyká na trestné lavici za faul na Hederu a hosté mají šanci srovnat.
38:07'
Vyloučení v týmu Dinamo Moskva (Martinš Karsums – 2 min., napadení).
38:00'
Radek Smoleňák střílel z otočky, na dorážku byl připravený Buchtele, ale nedostal se k ní. Jerjomenko má kotouč ve své moci a raději pak přerušil hru.
37:32'
Obránce Nick Ebert se snažil protlačit přes obranu Dinama, to se mu ale nepodařilo. Hostům se zatím stále nedaří znovu srovnat.
36:58'
Vladimir Brjukvin střílel z levého kruhu a Štěpánek, ač tu střelu špatně viděl, nakonec dokázal kotouč vyrazit před sebe, kde si ho sebrala obrana Slovanu.
36:22'
Další pokus Michala Řepíka, jenže jeho pokus sebral obránce domácích Nikulin a posílá ho opět na opačnou stranu.
35:30'
Nick Ebert dostal přihrávku před Jerjomenkovu branku, ale tam se ke střele nedostal. Obrana Dinama mu sebrala kotouč a vyráží zase před Štěpánka.
34:24'
Tlak Moskvanů sílil a je z toho druhá branka. DMITRIJ MARKOVIN si sjel do těsné blízkosti Štěpánka, dostal kotouč na svoji hůl a poté bez problémů ho posílá za záda brankáře Slovanu – 2:1. Dinamo si tak své vedení bere zase zpátky. Asistence: Vladislav Jefremov a Dmitrij Sidljarov.
33:54'
Arťom Podšendjalov poslal kotouč Jefremovi, druhý jmenovaný ale pouze promáchl. Domácí ale pásmo udrželi a stále tlačí před brankou Slovanu.
33:00'
Nick Ebert chtěl napravit své vyloučení a vyslal přihrávku na Michala Řepíka, ten ale svou střelu poslal mimo tři tyče.
32:52'
Ebert je na ledové ploše a Slovan je kompletní.
32:30'
Po Solovjovově špatné přihrávce v útočném pásmu zachytil puk Radek Smoleňák a poslal ho hned pryč z pásma.
31:42'
Slovan se dokázal ubránit tlaku Dinama a hned na to posílá kotouč až před brankáře Jerjomenka. Domácí zakládají další útok.
30:52'
Jenže přichází další oslabení pro Slovan, Ebert dostává dvě minuty za sekání a znovu se tak hosté budou bránit ve čtyřech.
30:52'
30:32'
Je vyrovnáno! Krásná akce hostů je zakončena přesnou střelou JURAJE MIKÚŠE, který si sjel až do blízkosti Jerjomenka, kde ho přelstil svým blafákem a kotouč tak skončil za jeho zády – 1:1. Asistence: Jakub Štěpánek a Radek Smoleňák.
29:23'
A další přečíslení Dinama, pro hosty to ale udělal dobře obránce Voráček, který zachytil puk a poslal ho okamžitě mimo ohrožení Štěpánkovy branky.
28:33'
Znovu se nepodařilo Slovanu ohrozit branku Dinama, Sádecký poslal svou střelu jen do chrániče obránce domácích a ti tak míří zase směrem hostující branka.
27:29'
Dmitrij Sidljarov drze objel branku Slovanu a poté se snažil zasunout puk za záda Štěpánka, ten kopíroval brankovou čáru a Skalický ho okamžitě poté poslal do bezpečí. Pro hosty to byla tedy obrovská úleva, že neinkasovali.
26:33'
Dinamo velmi dobře brání a zachytává všechny pokusy Slovanu Bratislava. Hosté jsou tak zatím stále bez vstřeleného gólu a naopak domácí drží těsné vedení.
25:53'
Genoway hledal svou přihrávkou Smoleňáka, ale znovu to bylo hodně nepřesné. Nicméně hosté útočné pásmo udrželi a pokusí se zahrozit ještě jednou.
25:18'
Aktivní domácí hráči znovu zahrozili před brankou Jakuba Štěpánka, tomu ale pomohla pozorná obrana, která ránu Hietanena odvrátila do bezpečí.
25:02'
Tommi Taimi střílel od modré čáry a letící kotouč pak do své lapačky ukryl Alexandr Jerjomenko. Raději pak přerušil hru a vhazovat se bude po jeho pravé ruce.
24:41'
Marek Hecl si vyměnil kotouč se Slobodou, druhý jmenovaný pak pálil přes obranu domácích, ale kotouč za záda Jerjomenka procpat nedokázal.
23:57'
Hosté se snažili po vhazování ve středovém kruhu projít do útočného pásma, ale před Jerjomenkem se znovu nedostali k žádné střele. Na opačném konci pak střelu Komarova zlikvidoval Jakub Štěpánek.
22:59'
Tak další nedisciplinovanost Slovanu je už potrestána. Ve zmatku před brankou Jakuba Štěpánka dopíchl kotouč za jeho záda DANIIL TARASOV a posílá tak svůj tým v přesilové hře do vedení – 1:0. Asistence: Dustin Boyd.
22:13'
Přichází ale další faul Slovanu, Švarný bude pykat za vysokou hůl a je tu další oslabení hostů.
22:13'
Vyloučení v týmu HC Slovan Bratislava (Ivan Švarný – 2 min., vysoká hůl).
22:13'
Vladislav Jefremov ťukl do kotouče, ten poté od brusle jednoho z domácích změnil směr a Štěpánek musel znovu zasahovat. Následně je hra přerušena.
21:29'
Juraj Mikúš spěchal za kotoučem, který se ocitl před domácí brankou, ale byl u něho o něco později než obránce Dinama a ke střese se tak vůbec nedostal.
20:53'
Nick Ebert skáče na ledovou plochu a Slovan tak ubránil další oslabení.
20:15'
Vladimir Brjukvin se prodral na levou stranu a odtud pak vyslal přízemní střelu, kterou zlikvidovala hostující obrana a Slovan se záhy osvobozuje.

Oslabení: 0 – 0
Je za námi bezbranková první třetina. Oba celky si vypracovaly nějaké šance, ale těch vyložených bylo pramálo. Jakub Štěpánek dnes dostal prostor v brance Slovanu a zatím to vypadá, že se mu daří, dokázal zlikvidovat dvě rychlé střely Dinama a podržel svůj tým i v oslabeních. Uvidíme, co nám přinese další průběh hry. Druhá třetina začne přibližně v 17:20.
20:00'
19:42'
Hosté se zatím velmi dobře brání, po zisku kotouče se snaží osvobozovat a domácí hráči se tak zatím k pořádné přesilovkové střele nedostali.
19:00'
Hraje se poslední minuta první třetiny.
18:53'
Ebert inkasuje dvě minuty za podražení a je z toho další domácí početní výhoda. Slovan se tak bude muset opět bránit ve čtyřech.
18:53'
Vyloučení v týmu HC Slovan Bratislava (Nick Ebert – 2 min., podražení).
18:31'
Poté se dopředu natlačil Jan Buchtele, ale také on vyzrát na Jerjomenka nedokázal.
17:50'
Barker hledal před domácí brankou najíždějícího Radka Smoleňáka, ale druhý jmenovaný puk dobře nezpracoval a následně pak i o něj přišel.
17:02'
Hecl se dral za kotoučem, ale před Jerjomenkem neuspěl. Slovan ale v posledních minutách první periody zvýšil obrátky a už se více dostává do šancí před Jerjomenkem.
16:21'
Cam Barker se vysunul před domácí branku, jeho střela po zemi ale skončila mimo tři tyče. Znovu se tak domácí dostávají na útočnou polovinu.
15:34'
Znovu byl tlak před Štěpánkovou brankou, ale hosté ho dokázali ustát a hned si přebírají puk a míří do útočného pásma.
14:59'
A ve stejném čase přichází také další komerční přestávka.
14:59'
Jakub Štěpánek se znovu vyznamenal, když čapl střelu Višněvského z pravé strany. Hra je následně přerušena, neboť došlo k posunutí jeho branky.
14:16'
Dmitrij Višněvskij vyslal pozdrav na Štěpánka, který se ale rychle přemístil a kotouč vyrazil před sebe, kde si ho převzala obrana Slovanu Bratislava. Hosté jdou směrem dopředu.
13:36'
Jan Buchtele hledal svou přihrávkou spoluhráče před domácí brankou, jenže Radek Smoleňák si sjel příliš blízko a kotouč mu Jerjomenko sebral přímo z hole.
12:47'
Je to tak, Slovan je kompletní.
12:39'
Slovan se dobře brání, pokryl střely domácích a vypadá to, že se také dokáže ubránit.
11:33'
Karsums je na ledě a začíná zkrácená přesilová hra pro Dinamo Moskva, které se už dere do útočného pásma.
10:47'
Síly na ledě se srovnají. Taimi dostává dvě minuty a osobní desetiminutový trest za úder do oblasti hlavy nebo krku. Uvidíme hru ve čtyřech.
10:47'
Vyloučení v týmu HC Slovan Bratislava (Tommi Taimi – 2 min. + 10 min. osobní trest, zásah do hlavy nebo krku).
10:20'
Zatím se ale početní výhoda Slovanu nedaří, domácí se dobře brání a co nejrychleji vždy vyhazují kotouče do bezpečí.
09:33'
Karsums narazil Buchteleho na mantinel a také Slovan má výhodu přesilové hry.
09:33'
Vyloučení v týmu Dinamo Moskva (Martinš Karsums – 2 min., vražení na hrazení).
08:58'
Jenže nakonec se i hosté rychle dostali ven z domácí třetiny a Dinamo tak zakládá svou další akci.
08:47'
Po nepřesné souhře Slovanu v útočném pásmu se ke kotouči dostali hráči Dinama a spěchali s ním na opačnou stranu. Jenže se pak sami vykázali díky zakázanému uvolnění zpět a vhazovat se bude před Jerjomenkovou brankou.
08:08'
Od modré čáry se k pořádné střele napřáhl Maxim Solovjov, ale obrana Slovanu jeho ránu zablokovala a pokazila tak akci domácího celku.
07:20'
Dobrá pozice pro Jana Buchteleho, který dorážel kotouč před brankou domácích, ale Jerjomenko dokázal vytěsnit puk do bezpečí a podržel svůj tým.
07:10'
Na řadě je první komerční přestávka tohoto utkání.
06:41'
Na druhé straně Cam Barker rozehrál puk ve vlastním obranném pásmu a čekal, až mu spoluhráči vystřídají. Nyní už hosté míří do útočného pásma a pokusí se ohrozit moskevskou klec.
05:40'
Tomáš Hrnka z levého kruhu vyslal vzdušnou střelu skrze obranu Dinama, ale kotouč se jen otřel o Ilju Nikulina a také slibná šance Slovanu velmi rychle skončila.
05:19'
Dmitrij Kazionov zpoza branky Slovanu sjel až těsně před ní a hledal skulinku mezi levou tyčkou Štěpánkovy klece a jeho rukou, ale nakonec pak kotouč končí právě na Štěpánkovi a hra je hned na to přerušena.
04:25'
Martinš Karsums objel hostující klec, poté si nabruslil na levou stranu Štěpánkovy branky, ale střelu po zemi poslal pouze mimo. Ani nyní se tedy skóre nemění.
03:22'
Teprve sedmnáctiletý domácí centr třetí formace se dostal ke kotouči, poslal ho těsně před Štěpánkovu branku, ale Brjukvin před ním pouze promáchl.
02:26'
Lukáš Kašpar je už na ledě, Slovan ubránil své oslabení a nyní je tedy v plném počtu.
02:05'
Komarov si nabruslil na pravý kruh, byl ale tísněn a ke střele se tak nedostal. Až následnou střelu jeho spoluhráče chytil Štěpánek a zároveň tak končí i přesilovka Dinama.
01:37'
Další akci zakládají domácí hráči z hloubi vlastního obranného pásma, dopředu jde čtvrtá formace Dinama Moskva.
01:02'
Karsums pálil na hostující bránu, puk mířil k hornímu růžku Štěpánkovy klece, ale nakonec skončil jen těsně nad brankou Slovanu. Hosté se osvobozují.
00:26'
Kašpar si hledal prostor před brankou, ke střele se nedostal, ale sekl protihráče a dostává za to dvě minuty. Hned v úvodu utkání tak mají domácí přesilovou hru.
00:26'
Vyloučení v týmu HC Slovan Bratislava (Lukáš Kašpar – 2 min., sekání).
00:01'
Halou už dozněla slovenská hymna a nyní je na řadě také hymna Ruské federace.

Dinamo Moskva: Jerjomenko (Bočarov) – Hietanen, D. Višněvskij, I. Nikulin (C), Solovjov, Korjagin, Kutějkin (A), Volkov – Tarasov, Boyd, Karsums (A) – Podšendjalov, Dm. Kazionov, N. Komarov – Alexejev, Bicadze, Brjukvin – Sidljarov, Jefremov, Markovin – Zlobin.

HC Slovan Bratislava: Štěpánek (Mazanec) – Ebert, Barker, Taimi, Švarný (A), T. Voráček, Hedera, Černý – Řepík, Viedenský, Kašpar – Buchtele (A), Co. Genoway, Smoleňák – Skalický (C), J. Mikúš, Hrnka – Hecl, Sádecký, M. Sloboda – Ramstedt.

Rozhodčí: Kislov, Ibatulin – Badyl, Ponamarenko.
Ze zápasu je pro Vás připraven online přenos, kterým Vás mile ráda provedu. Takže o nejdůležitější momenty a také videa z gólových příležitostí tak rozhodně nepřijdete. Přeji tedy všem příjemnou počtenou a hokejovou zábavu.