KHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Vladivostok : Novosibirsk - 12. ledna 2022   10:30

Vladivostok
Vladivostok
26:55' Šulák (Mozík, Kestner) • 48:54' Verba (P. Šen, A. Ševčenko)

Michal Čajkovský (Novosibirsk) 0+0, 3 střely, čas na ledě 17:09
V samotném závěru zápasu ještě domácí celek trefil prázdnou brankou, ale už to bylo po konci zápasu, branka tedy neplatí. Admiral získává body v tomto zápase za výhru 2:1.
59:23'
Novosibirsk rozehrává od své branky, ale nemůže se usadit v útoku.
59:14'
Oddechový čas pro hosty.
59:05'
Hosté hrají bez brankáře, zkouší to v šesti.
58:52'
Harri Säteri vyjel od své branky a rychle rozehrál.
58:20'
Sledujeme hru čtyři na čtyři, bojuje se zejména o nadvládu nad středním pásmem.
58:00'
Probíhají poslední dvě minuty hry ve třetí třetině.
57:55'
Vyloučení v týmu Admiral Vladivostok (Mark Verba – 2 min., hrubost).
Vyloučení v týmu HC Sibir Novosibirsk (Denis Bodrov – 2 min., hrubost).
57:30'
Vladivostok rozehrává od své branky, po rychlém přechodu středního pásma přišel o puk v útoku.
57:05'
Vladislav Ušenin zkoušel založit rychlou protiakci, ale jeho přihrávka na spoluhráče byla hodně nepovedená.
56:41'
Domácí celek stále vede o jednu branku a pokouší se držet hru daleko od vlastní branky.
55:58'
Nikita Serebrjakov nechtěl rozehrávat, a tak po střele Lipona raději přerušil hru. Bude se vhazovat.
55:35'
Libor Šulák Libor Šulák vedl zajímavou akci, ale ani on ani jeho spoluhráči nedokázali zakončit.
54:38'
Dmitrij Lugin se propracoval do dobré pozice, zbavil se obránce, ale přihrávku zpracovat nedokázal. Domácí neproměnili další slibnou šanci.
53:47'
Miks Indrašis si sjel před branku, kde čekal na přihrávku, ale spoluhráč mu poslal nepřesnou zadovku.
53:07'
Admiral se s vypěstím všech sil brání a stále drží těsné vedení.
52:51'
Sibir se pokouší hrát rychle a dostávat se přes střední pásmo do útoku.
51:58'
Nikita Serebrjakov byl připravený, J. C. Lipon to vzal na sebe, ale jeho ránu kryje brankář. Komerční přestávka,
51:33'
Admiral vybojoval buly v útočném pásmu, ale rána od modré čáry byla zblokovaná. Brankář zasahovat ani nemusel.
50:01'
Dostáváme se do druhé poloviny hry ve třetí třetině. Sibir se pokouší hrát aktivně, Jegor Milovzorov minul branku.
49:50'
Domácí celek rozehrává od své branky, Andrej Obidin to vzal na sebe, jeho pokus byl zblokovaný.
48:54'
Admiral Vladivostok právě vstřelil branku!
Rychlá akce a domácí celek se dostává do vedení, po rychlé akci a přihrávce Šena se přízemní střelou prosazuje do proti pohybu brankáře prosazuje MARK VERBA. Asistence: Pavel Šen a Alexandr Ševčenko.
47:55'
Leonid Metalnikov čekal na přihrávku na modré čáře, ale spoluhráči k němu kotouč dostat nedokázali.
46:27'
Hraje se ve středním pásmu a domácí hokejisté musí znovu bojovat o útočné pásmo. Vojtěch Mozík to zkoušel od modré, ale minul.
45:30'
Přesilovku hraje domácí celek, který se pokouší něco vymyslet v útočném pásmu, následně to zkoušel od modré čáry, ale puk končí vedle.
45:20'
Vyloučení v týmu HC Sibir Novosibirsk (Nikita Korotkov – 2 min., držení).
45:20'
Komerční přestávka.
44:50'
Pět minut hry ze třetí třetiny je pryč, sledujeme rychlý hokej, stav zápasu je stále vyrovnaný.
43:33'
Nikita Setdikov pálil, jeho pokus kryje Nikita Serebrjakov. Bezmála po čtyřech minutách se až nyní přerušená hra.
42:28'
Mark Verba přišel v obranném pásmu o puk, následně mohl zakončovat Viktor Komarov, ale jeho rána nebyla povedená.
41:46'
J. C. Lipon se dostal do zakončení, ale jeho ránu dokázal zblokovat dobře se vracející se obránce.
41:04'
Andrej Obidin to zkoušel individuálně, ale nedokázal se propracovat do výraznější střelecké pozice.
40:30'
Sledujeme klidnější pasáž hry v úvodu třetí třetiny.
40:01'
Domácí celek se ve druhé třetině dostal do vedení, následně dokázali hosté vstřelit vyrovnávající branku. Uvidíme, co bude následovat ve třetí třetině.
40:00'
39:17'
V poklidném tempu se dohrává druhé třetina. Andrej Obidin rozehrává od své branky.
39:07'
Špatná rozehrávka hostů znamená zakázané uvolnění, vhazovat se bude před jejich brankou.
39:00'
Oznámena byla poslední minuta hry ve druhé třetině.
36:52'
Sibir právě vstřelil branku!
Hostující celek se prosazuje při vlastním oslabení a srovnává stav zápasu. Z brejku se prosazuje DENIS GOLUBĚV. Na jeho pokus brankář Admiralu nedosáhl.
36:23'
Admiral musí bojovat o útočné pásmo, hráči Novosibirsku hrají zodpovědně před svou brankou.
36:07'
Přesilovku hraje domácí celek, ale nemůže se stabilněji dostat do střeleckých pozic.
35:27'
Vyloučení v týmu HC Sibir Novosibirsk (Ilja Morozov – 2 min., podrážení).
33:16'
Hra je přerušená, vhazovat se bude v útočném pásmu Admiralu.
32:25'
Ilja Morozov měl obrovskou šanci, předvedl povedený blafák, ale nedokázal kotouč poslat do odkryté části branky.
31:40'
17:13, střelecky je aktivnější domácí celek, ale čeká na další výraznější šance.
31:23'
Po krátké přestávce pokračuje zápas dál.
30:47'
Bez výraznějších šancí se hra přelévá ze strany na stranu. Zbytečně se nepřerušuje, sledujeme plynulou hru.
30:01'
Dostáváme se do druhé poloviny hry ve druhé třetině i zápase, domácí celek vede o jednu branku.
29:40'
Admiral se pokouší hrát aktivně, Leonid Metalnikov nedokázal přesněji najít spoluhráče před brankou. Sibir otáčí směr hry.
29:16'
Nick Shore to vzal na sebe, ale jeho rána končí zblokovaná v ochranné síti nad brankou.
27:50'
Domácí hokejisté se pokouší hrát aktivně.
26:55'
Krásná rána a domácí jdou do vedení. Prosazuje se česká dvojice hrající za Admiral. Tvrdou ránou po Mozíkově přihrávce se prosazuje od modré čáry LIBOR ŠULÁK. Asistence: Vojtěch Mozík a Josh Kestner.
26:33'
Libor Šulák kombinuje se spoluhráči v obranném pásmu.
26:00'
Šest minut hry je pryč ze druhé třetiny, mnoho šancí ani střeleckých pokusů tento zápas nenabízí.
25:31'
25:31'
Vjačeslav Litovčenko měl na hokejce úvodní branku zápasu, ale jeho pokus kryje Nikita Serebrjakov.
25:00'
Admiral se po rychlé akci dostal do střelecké pozice, ale rána byla hodně nepřesná.
24:25'
Jevgenij Česalin pálil, ale narazil na dobře připraveného brankáře Admiralu.
24:08'
Jegor Milovzorov dostal hru do útočného pásma, ale jeho rána od modré čáry byla zblokovaná.
23:30'
Od začátku třetiny se zatím nepřerušovalo, sledujeme plynulou pasáž hry.
22:40'
Libor Šulák kombinuje ve středním pásmu, následně se Daniil Gutik dostal do zakončení, ale jeho rána byla zblokovaná.
21:47'
J. C. Lipon se dostal po rychlé akci do zakončení, jeho ránu vyrazil Nikita Serebrjakov nad branku.
21:20'
Sledujeme rychlý hokej, zbytečně se nepřerušuje, domácí se nyní dostali o zakončení.
20:20'
Josh Kestner měl obrovskou šanci, dostal přihrávku před odkrytou část branky, ale puk netrefil podle představ.
20:01'
V první třetině jsme viděli několik drobnějších šancí, v tomto zápase zatím čekáme na první gól.
20:00'
19:42'
Už se pravděpodobně nic nestane.
19:05'
Michal Čajkovský zastavil akci soupeře, a pak zkoušel rozehrát od své branky. Nick Shore si najel do volného prostoru, ale puk nezískal.
18:00'
Probíhají poslední dvě minuty hry v první třetině.
17:56'
Harri Säteri přerušil hru, vhazovat se bude před jeho brankou, hostující gólman nechtěl rozehrávat.
17:12'
Souboje o kotouč probíhají ve středním pásmu, na nějakou výraznější šanci čekáme.
16:49'
Vjačeslav Litovčenko nahazoval kotouč od modré čáry, jeho spoluhráč tečoval před brankou. Nikita Serebrjakov kryje puk, bude se vhazovat.
15:20'
Nikita Korotkov hledal spoluhráče před brankou, ale akce byla zakončená nepřesnou střelou.
14:42'
Ilja Morozov a Jevgenij Česalin kombinovali v útočném pásmu. Následně z jejich akce těžil Denis Goluběv. Brankář Admiralu si následně dokázal poradit.
14:17'
Josh Kestner to zkoušel individuálně, následně se po rychlé akci dostal ke střele, kterou kryje Harri Säteri.
14:00'
2:6, tak vypadá statistika střel na branku, aktivnější jsou hostující hokejisté.
13:32'
Branka vypadla ze svého postavení, a tak musí do akce ledaři, který upraví postavení branky, ve které je Nikita Serebrjakov.
13:06'
Sibir pálil od modré čáry, rána byla zblokovaná před brankou, gólman zasahovat nemusel.
11:50'
Hra je nyní přerušena, vhazovat se bude před brankou Admiralu.
11:12'
Komerční přestávka. Stále čekáme na první gól v tomto zápase.
09:32'
Sibir sice vybojoval buly v útočném pásmu, ale rána od modré čáry byla zblokovaná. Následně Alexej Jakovlev minul branku.
Sibir zkouší hrát trpělivě a čeká na chyby soupeře. Sledujeme takticky vedenou hokejovou bitvu.
08:02'
Jyrki Jokipakka rozehrává od své branky, ale raději přenechal kotouč spoluhráčů, a pak šel také on střídat.
07:23'
Po zakázaném uvolnění se bude vhazovat před brankou hostujícího brankáře. Zatím na nějakou výraznější šanci čekáme.
06:46'
05:34'
Alexandr Šarov to zkoušel individuálně, přešel modrou čáru, ale pak narazil na dva soupeře, přes které neprošel.
05:00'
Pět minut hry je pryč, sledujeme rychlý hokej, zejména hráči Novosibirsku mají více ze hry a snadněji se dostávají do zakončení.
04:31'
Harri Säteri přerušil hru, vhazovalo se před jeho brankou, ale domácí hokejisté si výraznější šanci vypracovat nedokázali.
03:56'
Vyloučený hráč se vrací do hry, hosté sehráli přesilovku dobře, ale nedokázali ji proměnit. Šance měli.
03:10'
Jegor Milovzorov to vzal na sebe, jeho rána končí nad brankou, následně minul Michal Čajkovský.
Další rána Sibriu byla zblkovaná.
02:32'
Nick Shore mohl zakončovat, ale rozhodl se ještě pro kombinační hru.
02:11'
Nikita Setdikov vedl zajímavou akci hostů, usadils e v útočném pásmu, ale následná rána byla nepřesná.
01:47'
Vyloučení v týmu Admiral Vladivostok (Alexandr Ševčenko – 2 min., vysoká hůl).
01:40'
Hostující Sibir se usadil v útočném pásmu, následně se bude vylučovat.
00:01'
Utkání začalo, domácí hrají ve tmavém, hosté oblékli světlé dresy.
00:01'

Admiral Vladivostok: Serebrjakov (Lazušin) – Mozík, Šulák, Metalnikov, Rykov, Chamidullin, Fazylzjanov – Sajustov, A. Garejev, Kestner – Kaletnik, Obidin, Lugin – Vjačeslav Ušenin, Indrašis, Vladislav Ušenin – Verba, P. Šen, A. Ševčenko – Gutik.

HC Sibir Novosibirsk: Säteri (Krasotkin) – D. Bodrov, Jokipakka, Čajkovský, J. Alanov, Kudako, Ilja Morozov, N. Jefremov – Litovčenko, N. Shore, Setdikov – Milovzorov, Pjanov, A. Šarov – Goluběv, Česalin, Lipon – Dubakin, V. Komarov, N. Korotkov – A. Jakovlev.

Rozhodčí: Gofman R., Gofman A. – Gordenko, Sysujev.
Vladivostok odehrál 47 zápasů s bilancí 9-4-5-29 a ziskem 31 bodů. Z posledních pěti zápasů vyhrál tým dva. Poradil si s Kazaí 4:2 a se Spartakem Moskvou 4:3. Tým nestačil na Nižněkamsk 2:4, Petrohrad 1:3 a na Chabarovsk 3:5.
Nastupují proti sobě týmy, kterých se daří rozdílně. Novosibirsk je v tabulce Východní konference na šesté pozici a bojuje o účast v play-off. Z posledních pěti zápasů bodoval ve čtyřech a vyhrál tři. Poradil si s Nižněkamskem 3:2 v prodloužení, Chabarovskem 1:0 a 3:2 v nájezdech. Nestačil na Kazaň 2:6 a na Spartak Moskvu 1:2 v nájezdech.
Zdravím všechny fanynky a fanoušky Kontinentální Hokejové Ligy. V tomto zápase proti sobě nastoupí Admiral Vladivostok a HC Sibir Novosibirsk.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 10:30.