Já se loučím, příště na shledanou.
Pro dnešek je to vše, Sparta bere ze zápasu s defenzivním Zlínem bod. Vyrovnané utkání dlouho nenabídlo branku. Jako první se ale v poslední minutě druhé části trefil Köhler z trestného střílení, za Spartu srovnával 17 sekund před koncem Sekáč. Rozhodující nájezd potom proměnil Honejsek.
Nejlepší hráč Zlína: Jakub Sedláček
Nejlepší hráč Sparty: Michal Broš
Zlín právě vstřelil branku!

Rozhodující nájezd střílí po forhendovém blafáku ANTONÍN HONEJSEK!
Za domácí jede kapitán - Broš.
Forhendový blafák je efektně proměněn - 0:1.
První pojedou hosté, na svůj nájezd se chystá Honejsek.
Samostatné nájezdy začínají.
Prodloužení nepřineslo po hokejové stránce takřka nic, rozhodnou tedy nájezdy. Zvítězí zkušenost Neuvirtha, nebo šikovnost hostů?
65:00
Prodloužení skončilo.
64:40
Zajímavý pokus Sičáka od modré jde vedle.
64:16
Oddechový čas pro domácí.
64:00
Ani jeden z obou soupeřů se nikam netlačí, každá chyba nyní rozhoduje.
62:32
Ton by mohl průniky do pásma vyučovat podobně, jako Frank Lampard pokutové kopy. Domácí rychlonožka krásně zavezl puk, nahrál na Tenkráta, ten ale už nic vymyslet nestihl.
61:39
Gřegořek teď doslova odtrpěl těžké vteřiny v obranném pásmu po zřejmém zranění. Stihl ale vystřídat, následuje vhazování na středovém kruhu.
60:30
Fanoušci jsou samozřejmě po vydřeném srovnání stavu v euforii, uvidíme, jestli budou i hráči na ledě.
60:01
60:00
59:43
Sparta právě vstřelila branku!

Je srovnáno! JIŘÍ SEKÁČ tečuje přihrávku zpoza branky z velkého úhlu pod víko branky, Sedláček poražen! Branku musel potvrdit videorozhodčí. Bez asistence.
59:28
Odpískána přihrávka rukou proti Spartě, vhazovat se bude u útočné modré domácího týmu.
59:16
Rachůnek se dostal k dobré střele z mezikruží, Sedláček ale chytá!
58:55
Hodně netaktický icing hostů.
58:10
Sedláček raději podržel puk, následuje vhazování v obranném pásmu hostů.
57:45
Domácí odvolávají brankáře!
57:45
Vhazování před Sedláčkem.
57:25
Domácím se nedaří především přechod přes střední pásmo, čas utíká.
56:52
Icing Sparty.
56:27
Sparťané se pouští do závěrečného náporu, hosté hrají beton.
55:34
Holík se dostal do samostatného úniku, Neuvirtha ale zakončením mezi betony nepřekonal!
54:37
Sparta musí hrát do plných, Zlín jenom bráí.
53:41
Sedláček kryje i další tlak na jeho branku, domácím pomalu začíná utíkat čas na srovnání...
53:14
Jeden z hostů se nyní dostal blízko před Neuvirtha, puk se ale zamotal mezi bruslemi.
52:05
Po pokusu domácích o tlak následuje reklamní pauza.
51:25
Sparťané pomalu roztáčí svůj kolotočík, Zlín ale stále drží nulu.
50:53
Hlinka dostává puk přímo před branku, šancí ale "pohrdá" a puk jde nad!
50:26
Holík jel v úniku dvou proti jednomu, rozhodl se střílet, Neuvirth si ho ale vychutnal fantastickým zákrokem lapačkou.
50:11
Domácí kompletní. Stihne Spata srovnat?
49:20
Honejsek se octl v dobré střelecké pozici, branku ale minul.
48:36
Vhazuje se po pravici domácího brankáře.
48:11
Hovorka vyloučen za vražení na hrazení.
47:40
Sičák při střele od modré zlomil hůl, v méně časté situaci puk raději kopnul až k Neuvirthovi.
46:30
Philipp si krásně najel na přihrávku Hlinky přes pásmo, neposedný puk mu ale zabránil k lepší střele.
Dnešní utkání sleduje 5 387 fandících diváků.
46:05
Sparťané vybojovali vhazování v útočné třetině, následuje komerční pauza.
45:38
Zlín je momentálně lepší a nebezpečnější. Neuvirth tak raději přerušuje hru. Domácí se musí vzpamatovat, takhle se ke srovnání jen tak nedostanou.
44:36
Hosté v tlaku, sparťané v problémech.
43:55
Neuvěřitelné! Zlínští jeli dva na jednoho, zcela prázdnou branku ale jeden z hostů netrefuje, zazvonila jen tyč!
42:45
Sparta kompletní, Zlín si během přesilovky vytvořil tlak, zároveň ale i chyboval v defenzivě.
41:54
Hlinka se dostal v oslabení před Sedláčka, lepší zakončení se mu ale nepovedlo.
41:34
Hovorka forčekuje na jedničku a nedovoluje hostům rozehrát.
40:48
Neuvirth ramenem vyráží bombu Tesaříka od modré čáry!
40:43
Pilař vyloučen za sekání, hosté si zahrají přesilovku.
40:01
Druhá třetina přinesla vyrovnanou hru, Zlínští oproti úvodní části přidali. Domácí nevyužili několik přesilovek, Zlín se soustředil výhradně na obranu. V závěru si domácí nepohlídali Köhlera, který poté nařízené trestné střílení sám proměnil. Třetí třetina začne cca v 20:11.
40:00
39:59
Ton v poslední vteřině nedosáhl na přihrávku na pravou tyč, kde mu chyběly centimetry, k dosáhnutí na puk, který by poté mohl jednoduše zasunout do prázdné.
39:34

BEDŘICH KÖHLER provedl svůj nájezd velmi dobře, Neuvirtha překonává výborně provedeným forhendovým blafákem na bližší - pravou tyč. Bez asistence.
39:34
Köhler v úniku faulován, nařízeno trestné střílení!
39:00
Po šanci domácích hosté vyhazují.
38:42
Za vysokou hůl vyloučen Okál. Domácí mají k dispozici další přesilovku. Bude využita?
38:39
Ton pálí z pravého kruhu nataženou střelou přes břevno!
37:49
A do třetice, tentokrát však špatně rozehrává Sparta.
37:30
A Zlínští si dávají repete.
37:23
Icing žlutomodrých.
36:21
Po vlastnoručně vytvořené a následně nevyužité šanci Broše jdou hosté do pěti.
35:48
Sičák pálí z pravého kruhu jen do připraveného Sedláčka. Sparta sice drží útočné pásmo, obrana Zlína se ale dobře přesouvá a dobré pozice pro střelu domácím nedovoluje.
35:09
Pilař vystřelil z voleje z levého kruhu, odkrytou branku netrefuje.
34:40
Hosté vyhazují.
34:21
Za nedovolené bránění vyloučen Zámorský.
34:20
Hovorka jel sám na branku ale nedal, Sedláček forhendový blafák vystihl.
33:22
Velký zmatek a tlak před Sedláčkem, puk ale mezi třemi tyčemi nekončí! Z brejku se ke střele z mezikruží dostal Melenovský, Neuvirth domácí podržel výborným zákrokem.
32:48
Po vyrovnaném souboji u mantinelu to vypadalo, že bude hra přerušena. To se ale nestalo, domácí vyšťourali kotouč a Tenkrát mohl jít z úhlu sám na branku, puk končí po zásahu Sedláčka až v ochranné síti!
31:53
Sparta v pěti mužích.
31:07
Puk za brankou hostů.
30:45
Rachůnek ve vlastním oslabení ohrozil Sedláčka, hosté ale mohou založit další útok.
30:20
Hosté kombinují, střelba však zatím nepřichází.
29:51
Za krosček vyloučen Sičák, hosté jdou do přesilové hry.
29:48
Po zlepšeném pohybu hostů v útočné třetině domácí kazí rozehru a píská se icing.
29:00
Puk přechází modrou čáru, sparťané musí opustit útočnou třetinu. Zlín zakládá útok z vlastního obranného pásma.
28:13
Ofsajd Sparty.
27:46
Sparta přesilovku nevyužila, hosté kompletní.
26:54
Sičák pálí z pravého kruhu nad.
26:33
Sekáč vystřelil z úhlu, Sedláček připraven.
26:10
Hostům se daří vyhodit.
25:46
Okál vyloučen za krosček, domácí hrají přesilovou hru.
24:47
A následně ofsajd Zlína. Hra ztratila na tempu, sledujeme vyrovnanou partii.
23:58
Neuvirth vyráží nepříjemné nahození od modré, domácí poté vyhazují na zakázané uvolnění.
23:33
Icing hostů.
22:41
Sparťané kombinují v útočném pásmu, je to ale beze střelby.
21:27
21:19
Hlinka to zkusil lišácky zpoza branky, Sedláček připraven.
20:23
Za podražení vyloučen Kubiš, domácí si hned v úvodu prostřední části zkusí hru v pěti proti čtyřem.
20:01
První třetina končí bez branek, jednoznačně aktivnější tým byl však ten domácí. Ani dvě přesilové hry však Spartě k prvnímu gólu nepomohly, hosté svou jednu taktéž nevyužili. Druhá třetina začne cca v 19:17.
20:00
19:42
Po odpískání úmyslného ofsajdu žlutomodrých následují buly před Sedláčkem.
18:57
Střela Köhlera ztečována do ochranné sítě, vhazuje se před maskovaným mužem Sparty.
18:29
Treille pálí po ledě těsně mimo.
18:00
Puk má na holích jako po většinu třetiny domácí Sparta, Zlín ale hráče s "S" na prsou do šancí příliš nepouští.
16:28
Po dlouhé době i Zlín zaútočil, nutno říci, že se měla obrana Sparty co otáčet. Nakonec však proti střele Holíka zasahuje Neuvirth a následuje vhazování.
15:15
Ton mohl jet sám po pravém křídle na branku, puk mu ale přeskakuje hůl a akce končí.
14:02
Rachůnek ujel po levém křídle kupředu, vystřelil sice mimo, domácí jsou ale mezitím už kompletní.
13:35
Domácí vyhazují.
12:45
Proti střele Hamrlíka od modré se úspěšně postavil Neuvirth a puk podržel.
11:59
Za katr míří dnes i první sparťan, vyloučen je Vallin za držení.
10:38
Sparta kombinuje v útočném pásmu a tlačí, hosté zatím drží čistý štít. Dá se říci, že jediné, co zatím v zápase domácí brzdí, jsou paradoxně vlastní přesilovky.
09:30
Hosté kompletní, v zápase ustáli již druhou přesilovku.
08:53
Spartě se zatím přesilovka absolutně nedaří.
08:07
Po nahození Milama od modré s cílem puk tečovat zasahuje Sedláček.
07:44
Sekáč si najel do dobré střelecké pozice, puk jde ale nad!
07:21
Zámorský fauluje do šance najíždějícího si Sičáka a jde na trestnou lavici za hákování. Domácí hrají svou druhou přesilovou hru.
06:28
Puk teď léta obranným pásmem hostů sem a tam, hosté měli hned několikrát štěstí, domácím často chybí jen centimetry.
06:07
Šenkeřík teď schytal ránu Milama, na střídačku ale odjíždí po svých.
05:45
Čajánek si nabruslil do pásma a bekhendem zakončil do připraveného Neuvirtha. Buly po jeho levici.
05:00
Hosté dnes poprvé drží útočné pásmo, do šancí se ale zatím žlutomodří nedostávají.
04:09
Sedláček kryje nahození od modré. Následuje vhazování.
03:40
Nyní jsou již hosté ze Zlína kompletní, puk za brankou Sparty.
03:08
Gřegořek pálí od modré těsně vedle, hosté se ubránili.
02:20
Po zblokovaném zakončení Tona hosté vyhazují a zdržují čas.
01:42
01:23
Kotvan vyloučen za podražení, domácí si zahrají hned v úvodu přesilovou hru.
00:07
Ihned po buly utíkal sám na Sedláčka Ton, jeho bekhendový blafák však gólem nekončí!
00:01
Hráči jsou již na ledové ploše, utkání začne každou chvíli.

HC Sparta Praha: Neuvirth - Vallin, Gřegořek, Sičák, Kočí, Pilař, Milam, Hanzlík, Philipp - Broš, Sekáč, Rachůnek, Hlinka, Foster, Hovorka, Bahenský, Tenkrát, Přibyl, Treille, Jánský, Ton.

PSG Zlín: Sedláček - Hamrlík, Kotvan, Linhart, Tesařík, Zámorský, Řezníček, Valenta - Köhler, Fořt, Čech, Čajánek, Leška, Šenkeřík, Kubiš, Honejsek, Melenovský, Holík, Veselý, Okál, Balaštík.

Rozhodčí: Hribik, Minář - Charvát, Lhotský.
Jak dopadne dnešní souboj sledujte zde na onlajnech, utkání začíná v 18:30...
Po špatném úvodu sezony se sparťané stébla chytají. Sérii pěti vítězství v řadě sice týmu z hlavního města pokazila Plzeň, která svého soupeře naposledy porazila celek z Prahy v poměru 2:1. Jinak se ale Holešovičtí zvedají, na šestý Litvínov momentálně ztrácí osm bodů se zápasem k dobru.
Těžko v utkání určovati favorita. Hostující tým je na druhé pozici se šedesáti body, to při skóre 97:85. Zlín navíc ze šestnácti venkovních duelů vytěžil skvělých dvacet devět bodů, to při aktivním skóre 48:41! Na dnešního soupeře, desátou Spartu, má náskok bodů patnáct.
Příjemný podvečer s Tipsport extraligou, dnes nás čeká souboj domácí Sparty Praha proti hostům ze Zlína.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:30.