Přípravné zápasy -  ONLINE PŘENOS -  Třebíč : Prostějov - 10. srpna 2017   17:30

Třebíč
Jekel (D. Svoboda) – Půža, Kaláb, V. Čejka, Hort, Wasserbauer Jiří, Brančík, K. Svoboda – Erat (A), Dolníček (C), Kristl – Vodný, Wasserbauer Jan, Kratochvíl – Malec, Kusko, Paták – M. Čejka, Král,Ferda – Heinrich.
Pokorný, Marek – Horký, Rampír.
MANN + HUMMEL ARENA
250 diváků
Prostějov
Neužil (Rochla) – Drtina, Horyna, Žovinec, Holík, Pařízek, Kolář, Bažant, Pospíchal – Luňák, Divíšek, Marek – Dvořáček, Venkrbec (C), Rudovský – Zabloudil, Hozák, Švarc – Augustin, Fiala,Švec.

V zápase nakonec vyhráli domácí hokejisté po brankách Kratochvíla, M. Čejky a Krále. Prostějov měl v závěru slušnou šanci na srovnání, ale domácí díky obětavosti vše zvládli.

Nájezdy se povedly také domácím. Za Třebíč se trefil Kristl střelou mezi nohy a Ondřej Malec střelou pod víko. Za Jestřáby uspěl jen jeden hráč, a to Jiří Hozák.

Já se s Vámi loučím a přeji krásný večer.
Malec vymetl pravý roh Neužilovi branky. Domácí tedy zvládli i nájezdy.
Hozák také uspěl!
Richard Kristl propálil Neužila mezi nohy!
Drtinu vychytal Jekel.
Vodný se zastavil před bránou, ale střelu lapl Neužil.
Augustín si najel z pravé strany, ale neuspěl.
Kratochvíl se až ukličkoval a neuspěl.
Venkrbec zkoušel také střelu mezi nohy, ale neúspěšně.
Na druhé straně Král minul bránu.
Luňák na Jekela nevyzrál střelou mezi nohy.
Uvidíme ještě nájezdy na 5 sérii.
59:55'
Skvělou práci odvedl mladík Ferda, který zblokoval dvě rány od Holíka.
59:40'
Oddechový čas pro hosty.
59:40'
Obrovský závar před domácí svatyní! Jekel celou akci ustál a podržel svůj tým!
59:15'
Prostějov v šesti!
59:00'
Třebíč držela puk v pásmu Prostějova kolem půl minuty, hostům zbývá poslední minuta.
57:45'
Prostějovu už moc času nezbývá, teď navíc je zastavil ofsajd v přechodu do pásma.
57:15'
Půža nahodil puk přes půlku hřiště na Neužila, následuje tak vhazování po jeho levici.
56:06'
Třebíč měla šanci jít do situace dva na jednoho, ale nepřesná přihrávka celou akci zkazila.
55:05'
Kratochvíl se dostal z pravé strany skoro až před brankáře, ale byl už blízko, a tak střelu Neužil vyrazil betonem. Hosté jsou v plném počtu.
53:15'
Domácím se ale nevede projít do pásma, akci zakládají opět od brankáře.
52:34'
Vyloučení u týmu Prostějova (Hozák – 2 minuty za krosček)
52:26'
51:55'
Kristl vydoloval puk mezi střídačkami a následně vyhodil.
51:31'
Třebíčským se povedlo dostat puk alespoň do středního pásma.
50:26'
Domácí se budou muset bránit, protože Kusko obdržel 2 minuty za hákování.
49:40'
Vodný se se krásně uvolnil a projel až mezi kruhy. Neužil se musel opět činit.
48:18'
Horácká Slavia právě vstřelila branku!

Třebíč přesilovku bleskově využívá! Hned po buly se dostal k puku TADEÁŠ KRÁL, který nadvakrát překonal Neužila. Bez asistence.
48:14'
Fiala (PRO) vyloučen na 2 minuty za hrubost.
47:59'
Hozák se po chybě domácích obránců dostal opět do slibné šance, střelu ale Jekel vyrazil betonem.
46:55'
Hort nahrál Eratovi, která neváhal a kousek za modrou střílel příklepem, Neužilovi puk vypadl z výstroje, ale jen kousek, a tak ho poté přikryl.
46:21'
Puk se nečekaně odrazil před bránu ke Královi, ten hned střílel, ale jeho pokus byl ztečován mimo.
45:31'
Puk skončil mezi střídačkami, vhazováni ve středu hřiště.
45:03'
Kusko se protáhl středem hřiště a přihrál Brančíkovi, jeho ránu ale Neužil vytěsnil mimo bránu.
43:46'
Třebíč si koledovala, když špatně rozehrála, protože se ke střele málem dostal jeden z hostů. Situaci ale domácí přežili.
42:50'
Fiala se dostal ke střele skoro mezi kruhy, ale branku minul.
41:35'
Prostějov má také problémy vůbec přejít do pásma, začátek periody je od obou celků spíše nepřesný.
40:25'
Domácí po vyhraném vhazování zamířili hned do pásma hostů, o puk ale rychle přišli.
40:01'
Oba týmy jsou již na ledě.
Do druhé třetiny lépe vstoupila Třebíč a zaslouženě se ujala i vedení, když se prosadil Michal Čejka. Ve 33. minutě ovšem domácím obráncům proklouzl Jiří Hozák a srovnal na 2:2. Od této branky se hra srovnala.

Další třetina začne v cca 19:11
40:00'
39:50'
Další vyhození, domácí musí rozehrávat útok od své brány.
39:05'
Jestřábům se povedlo vyhodit do středního pásma.
38:40'
Třebíč má teď přesilovku, uvidíme zda se jí povede této šance využít.
38:00'
Mladý Ferda na sebe vybojoval faul a stav hráčů na ledě se srovná. Luňák (PRO) dostal 2 minuty za držení protihráče.
37:31'
Fiala si nabruslil před kruhy a střílel, střela byla zblokována mimo branku Jekela. Domácí poté vyhodili.
36:27'
Jen co přesilovka skončila, následuje další! Václav Čejka (TRE) vyhodil puk ze hřiště a dostal za to trest na 2 minuty.
36:10'
35:34'
Drtinovu střelu od modré Jekel chytá. Vhazovat se bude po jeho levici.
35:15'
Ferda vyhrál souboj s Holíkem a vyhodil puk z pásma.
34:09'
Jestřáby branka nakopla a vybojovali si výhodu přesilovky. Kaláb (TRE) vyloučen na 2 minuty za hákování.
32:38'
Jestřábi právě vstřelili branku!

Dá se říct bleskl z čistého nebe! HOZÁK prošel přes posledního obránce domácích a jel sám na Jekela. Zakončil prudkou střelou na bližší tyč a tím pádem máme srovnáno na 2:2. Asistence: Dušan Žovinec a Milan Švarc.
32:02'
V těchto vteřinách sledujeme nepřesnou pasáž hry. Do dobré šance se dral Paták, který přihrál na modrou Kalábovi, jeho střela z první mu ale vůbec nevyšla.
30:06'
O další střelu se postaral Král, na druhé straně po delší době zasahoval i Jekel.
29:13'
Kaláb nepřesně rozehrál na útočníky, ale nemusí toho litovat. Puk se odrazil k Neužilovi, který musel přerušit hru.
29:02'
Ofsajd Prostějova.
28:51'
Malec projel středním pásmem, následně udělal otočku na modré čáře a nahazoval puk na bránu, Neužil jeho střelu nevyrazil, a tak se nejednalo o nebezpečnou situaci.
27:01'
Domácí pokračují v náporu, Erat ztečoval puk na Dolníčka, který se pokusil o kličku do středu hřiště a rychlou střelu, ta byla ovšem zblokována do rohu kluziště.
26:04'

Domácí si tuhle branku zasloužili, poslední minuty svírali Prostějov v jejich pásmu. O branku se postaral MICHAL ČEJKA, který dostal nabito mezi kruhy a nádherně poslal puk pod břevno. Asistence: Tadeáš Král.
24:50'
Wasserbauer Jan posílal puk před bránu a málem našel Vodného! Hosté jsou již v plném počtu.
23:21'
Václav Čejka nebezpečně střílel od modré, k dorážce se ovšem Kristl marně natahoval.
22:21'
Přesilovka pro domácí! Pařízek (PRO) vyloučen na 2 minuty za hákování.
21:50'
20:35'
Erat nadělal potíže hostujicím obráncům v jejich pásmu a vytěžil z toho puk pro Půžu, jeho střelu od modré Neužil ukryl v náruči.
20:10'
Vhazování vyhráli domácí a ihned se osvobodili.
20:01'
Hráči nastupují na led, druhá perioda za moment začne.
V první třetině se jako první prosadili hosté zásluhou Augustína. Za Třebíč ale odpověděl Petr Kratochvíl a vyrovnal na 1:1. Následovaly šance na obou stranách, ta největší přišla v samotném závěru z hole Holíka, jeho střela skončila na břevně.

Další třetina začne přibližně v 18:21.
20:00'
19:58'
Prostějov na těch pár sekund dokonce odvolal brankáře a malém se to vyplatilo! Aleš Holík vypálil tvrdě od modré a trefil břevno, puk se odrazil před Jekela, ale nikomu z hostů se nepovedlo zakončit.
19:51'
9 Vteřin před koncem obdržel trest Brančík (TRE). Za podražení si odsedí 2 minuty na trestné lavici.
19:10'
Hosté jsou v plném počtu.
18:30'
Ovšem domácí celou výhodu překombinovali, Vodný už mohl střílet, ale ještě nahrál Dolníčkovi, tomu se nepovedlo vyzrát na Neužila. Domácí mají ještě výhodu 5/4.
18:00'
Třebíč má nyní k dispozici přesilovku 5/3!
17:09'
Další vyloučení na straně hostů! Rudovský (PRO) šel pykat na 2 minuty za napadení.
16:30'
Počet hráčů na ledě se nám srovná. Luňák (PRO) obdržel 2 minuty za držení hole.
16:10'
Drtinovu ránu od modré Jekel vyrazil do rohu.
15:46'
Kaláb (TRE) vyloučen na 2 min. za sekání.
15:20'
Hra se odehrává ve středním pásmu. Hosté hrají již v plném počtu.
14:50'
Přeci jen přišla šance! Wasserbauer Jan nabil na modrou Kalábovi, a ten ihned pálil. Neužil podržel svůj tým.
14:40'
A další vyhození hostů. Domácím zbývá posledních pár vteřin.
13:59'
Hosté se osvobozují, třebíčští tak musí zakládat útok od své brány.
12:58'
Drtina (PRO) vyloučen na 2 minuty za hákování.
12:15'
Ovšem teď se domácí musí bránit, situaci ale zvládli a dokonce vybojovali vhazování v útočném pásmu.
11:36'

Tak přeci jen se domácí prosazují! K PETRU KRATOCHVÍLOVI se dostal puk, když byl u levého mantinelu a dokázal s pukem krásně projít až mezi kruhy. Svoji střelou nedal Neužilovi žádnou šanci. Bez asistence.
11:01'
Třebíč drží pásmo a dobře kombinuje. Ke střele se ale odhodlal zatím jen Půža. Neužil jeho pokusy vyrazil betonem.
09:45'
Třebíč si zahraje první přesilovku. Na trestnou putuje Pařízek (PRO) na 2 min. za držení protihráče.
09:12'
Brančík dostal nabito mezi kruhy, ještě přihrál na pravé křídlo T. Královi, ten nedokázal poslat puk do odkryté branky.
08:31'
Jeden z hostů nahodil puk za bránou, pro který si šel Jekel, ale také Tomáš Divíšek, kterému se povedlo vyšťourat puk a poslat ho před branku. Jekel se nakonec po puku natáhl a podržel hru.
07:26'
Hosté byli opět usazeni v útočném pásmu, Jekel zasahovat nakonec nemusel. Následně je icing Prostějova.
06:01'
Michal Čejka prověřil Neužila střelou z dálky, ale prostějovský brankář bez problému puk vyrazil do rohu.
04:21'

Tak jako první se prosazují hosté! Když se v předbrankovém prostoru nejlépe zorientoval VOJTĚCH AUGUSTÍN a překonal domácího brankáře. Asistence: Marek Švec.
04:12'
03:51'
Třebíči se povedlo vyhodit. Navíc Paták získal na chvíli puk za bránou Prostějova.
02:12'
První 2 min. trest v zápase si odsedí David Brančík (TRE) za podražení.
01:54'
Prostějov se poprvé usadil v pásmu domácích, ale nic z toho nebylo, puk je nakonec za bránou Prostějova.
01:08'
Icing domácích.
00:52'
První střelu si připsal novic v sestavě Třebíče Půža, ale trefil jen boční síť.
00:01'
Hráči jsou již nastoupeni na ledě, za chvílí začínáme.
Dobrý den z Třebíče. Za malý moment začne přátelské utkání mezi Třebíčí a Prostějovem. V domácí brance začne chytat Pavel Jekel, je ale možný, že v půlce zápasu nastoupí i Dominik Svoboda. Za Bílé hvězdy nastoupí novic v sestavě Václav Půža, odchovanec Jihlavy nastoupil i k zápasům v baráži.

Prostějov přijel i se svoji posilou Tomášem Divíškem, který bude hrát na pozici prvního centra.

SK Horácká Slavia Třebíč: Jekel (Dominik Svoboda) – Půža, Kaláb, V. Čejka, Hort, Wasserbauer Jiří, Brančík, Svoboda Karel – Erat, Dolníček, Kristl – Vodný, Wasserbauer Jan, Kratochvíl – Malec, Kusko, Paták – M. Čejka, Král,Ferda – Heinrich.

LHK Jestřábi Prostějov: Neužil (Rochla) – Drtina, Horyna, Žovinec, Holík, Pařízek, Kolář, Bažant, Pospíchal – Luňák, Divíšek, Marek – Dvořáček, Venkrbec, Rudovský – Zabloudil, Hozák, Švarc – Augustin, Fiala,Švec.

Rozhodčí: Pokorný, Marek – Horký, Rampír..
Vítejte u zápasu, kde se střetne domácí Třebíč proti Prostějovu.Jestřábi odehráli zatím jen jeden přípravný zápas s Frýdkem – Místkem. Tento zápas se prostějovským hokejistům nepovedl, jelikož prohráli 2:5. Třebíč už má za sebou tři přípravné zápasy s bilancí jedné výhry, jedné remízy a jedné porážky.