26. února 2018 • 10:46

Sestav si vlastní tým hráčů z extraligy a hraj se Sazka Fantasy o 75 tisíc

Autor:
TOP VIDEA
Gólparáda v podání Nicolae Stancia - učebnicový přímák i nechytatelná dělovka Gólparáda v podání Nicolae Stancia - učebnicový přímák i nechytatelná dělovka
5 důvodů úspěchu Komety: Zábranského hokejová rodina i fanoušci 5 důvodů úspěchu Komety: Zábranského hokejová rodina i fanoušci
VŠECHNA VIDEA ZDE

Zimní hry máme za sebou, ale to neznamená, že se se Sazka Fantasy nebude hrát o velké peníze. Nadále pokračuje sezónní turnaj HET ligy, ve kterém vítěz pobere 20 tisíc. Nyní se k tomu přidá i soutěž s play-off extraligy, kde rozdáme 75 tisíc. O co hrajeme tento týden?Blíží se konec základní části extraligy a ve hře již připravujeme turnaj k play-off, které vypukne přibližně 8. března a my v něm rozdáme 75 000 Kč. Do té doby můžete potrénovat v soutěži 28.2. o ceny za 3 000 Kč, vstup je zdarma a taky v turnaji 4.3. o ceny za 3 000 Kč, ve kterém ale je vstup 50 Sazka Tokenů.

HET liga o víkendu pokračuje třetím jarním kolem. Se Sazka Fantasy opět hrajeme o 10 000 Kč. Nezapomeňte, že první místo celého turnaje bere rovnou 20 000 Kč.

Sestav si vlastní tým z reálných sportovců a hraj o statisíce!

Hraj Sazka Fantasy a vyhraj nezapomenutelné zážitky

Samozřejmě pokračujeme i s turnajem Premier League. V sobotu 3.3. jsme přichystali soutěž o ceny za 3000 Kč, vstupné je zdarma. Nadupaný víkend ukončí turnaj NHL, ve kterém si nejlepší rozdají ceny za 3000 Kč, vstupné 50 je Sazka Tokenů.

 Klasická verze
Mobilní verze