Sparta porazila v Turecku Tbilisi 3:1. Premiérový gól vstřelil Shala

0
Krejčího čas je tady. Zafeiris coby zklamání sezony, potřebuje Zima ochranu?
Nejdojemnější rozhovor. Šampion Adámek propukl v pláč: Mně se splnila všechna přání

Fotbalisté Sparty zvítězili v prvním přípravném utkání v Turecku. Lídra gruzínské ligy Sparta porazila 3:1. Premiérovou trefu v rudém dresu vstřelil Herolind Shala. O další branky se postarali Ladislav Krejčí a Bořek Dočkal. Utkání jsme sledovali ONLINE na iSport.cz

Skóre po půlhodině hry otevřel albánský záložník Herolind Shala a připsal si první branku v dresu českého mistra. Ve druhé půli nastoupil i Nizozemec Otman Bakkal, který je v letenském celku na zkoušce.

Na Shalovu branku navázal v 53. minutě Ladislav Krejčí, který po vyrovnávací brance Dinama vrátil Spartě vedení. Konečnou podobu výsledku dal v závěru Bořek Dočkal a potvrdil střeleckou formu.

Zaznamenal totiž osmý gól v deseti přípravných zápasech. V Beleku bude Sparta trénovat do 10. února a odehraje tam ještě dva zápasy. V pátek nastoupí proti Steaue Bukurešť a o tři dny později proti Rubinu Kazaň.

ONLINE: Sparta Praha - Dinamo Tbilisi