Barcelona poprvé v sezoně ztratila body, po 64 zápasech nedala gól

0
Dodnes slýchám, že jsem zlomil Labantovi nohu, říká Gabriel. Chovanec ho podržel
Krejčího čas je tady. Zafeiris coby zklamání sezony, potřebuje Zima ochranu?

VÝSLEDKY PRIMERA DIVISION | Fotbalisté Barcelony utrpěli první bodovou ztrátu v sezoně po bezbrankové remíze na hřišti Pamplony. Po sedmiměsíční pauze zaviněné zraněním kolena u toho byl i obránce Carles Puyol, jen na lavičce náhradníků začal zápas Lionel Messi.

Zaváhání Katalánců využil Real Madrid a po výhře 2:0 nad Málagou ztrácí na třetím místě na obhájce titulu tři body. Barca nedokázala poprvé po 64 zápasech vstřelit v domácí ligové soutěži gól.

Nepomohl jí ani Messiho příchod na hřiště v 68. minutě. Nejlepší fotbalista světa nastoupil po jednozápasové pauze zaviněné zraněním stehenního svalu.

Real poslal do vedení první ligovou brankou v sezoně Argentinec Ángel Di María. Nejdražší hráč světa Gareth Bale se dostal na hřiště čtvrt hodiny před koncem a velkou měrou se podílel na zvýšení.

Po Wellingtonově faulu na velšského reprezentanta se kopala penalta, kterou v první minutě nastavení proměnil Cristiano Ronaldo a stvrdil výhru svou osmou trefou v sezoně. Málaga prohrála podruhé v řadě.

Španělská fotbalová liga - 9. kolo:

Real Madrid - Málaga 2:0
Branky: 46. Di María, 90.+1 Ronaldo z pen.

Valencia - San Sebastian 1:2
Branka: 90.+4 Pabon - 41. Griezmann, 59. Pardo.

Betis Sevilla - Elche 1:2
Branky: 41. Molina - 29. Del Moral, 34. Fidel.

Valladolid - FC Sevilla 2:2
Branky: 81. Manucho, 84. Ebert - 2. Bacca, 31. Moreno.

0

Mistrovství Evropy ve fotbale 2024 se koná od 14. června do 14. července v Německu. Turnaje se zúčastní 24 týmů. Česká fotbalová reprezentace se představí ve skupině F proti Portugalsku, Turecku a Gruzii.