FORTUNA liga - 1. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Dukla : Plzeň - 20. července 2018   18:30

Před zápasem
Dukla
Dukla
0:0
(-:-)
Plzeň
Plzeň

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! 18+

1080p 720p 360p

PROFIL: Obhájí Plzeň titul? Záležet bude na posilách a Vrbově rotaci

Jak se sází u Tipsportu
Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! 18+
Přenos se aktualizuje automaticky

Vzájemné zápasy:

Oba kluby se naposledy utkaly v posledním kole uplynulého ročníku a celek jasně zvítězila Plzeň. Třemi góly a potvrzením, že králem střelců je správný hráč se připomněl Michael Krmenčík, jenž zaznamenal hattrick.

Poslední vítězství si Dukla připsala prvního srpna 2018, kdy na vlastním hřišti vyhrála nejmenším možným rozdílem. Od té doby se pětkrát radovali Západočeši.

Dukla – Plzeň 1:5
Plzeň – Dukla 4:0
Plzeň – Dukla 2:0
Dukla – Plzeň 0:1
Plzeň – Dukla 3:0
FK Dukla Praha

Zatímco Plzeň bude na loňskou sezónu vzpomínat, Dukla na ni bude chtít rychle zapomenout. Pražský celek do posledních kol bojoval o záchranu v nejvyšší soutěži a podařilo se mu to o pouhé dva bodu. Finiš týmu z hlavního města by lhororový, vždyť v posledních třech kolech nezískal ani bod.

V přípravě čekalo Duklu pět zápasů. Tři tým z hlavního města vyhrál a dva proti německým celkům nezvládl. Domácí celek si ke generálce pozval slavnou Herthu Berlín, na níž nestačil, ale výsledek 2:3 jistě bere. Hlavní hrozbou Dukly by měl být Jan Holenda. V přípravě překvapil také dvaadvacetiletý David Bezdička, jenž zaznamenal tři přesné zásahy.
FC Viktoria Plzeň

Viktoria v loňské sezóně předvedla úchvatný podzim, po kterém téměř nikdo nepochyboval, že si dojde s velkým náskokem pro titul. Ovšem na jaře se stroj Pavla Vrby trochu zasekl, a tak z toho bylo ještě menší drama. Jenže pohár pro mistra opravdu putoval na zápas Čech.

V přípravě odehráli Plzeňští sedm utkání a až v generálce poznali hořkost porážky. Západočeši totiž odehráli poslední přátelské utkání s Dynamem Kyjev, které skončilo 0:2. Viktoria i v letošní sezóně může počítat se službami urostlého Michaela Krmenčíka, jenž bude obhajovat korunu pro krále střelců.
Vítám zpátky všechny fotbalové nadšence u FORTUNA:LIGY, v jejíž předehrávce budeme sledovat Duklu Praha a úřadujícího mistra Viktorii Plzeň.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:30.Klasická verze
Mobilní verze