Z dnešního zápasu je to ode mne vše. Budu se s vámi těšit u dalších textových přenosů na viděnou. Hezký zbytek večera!
Je konec! Po dramatickém závěru zápasu se nakonec rozcházejí oba celky smírně za stavu 1:1. K vidění byla velmi napínavá a bojovná podívaná, ve které nechybělo mnoho žlutých karet a také dvě karty červené. Eibar držel většinu druhého poločasu hru pod svou kontrolou, ale nakonec se díky smolnému vlastnímu gólu Juncy může těšit z pouhého bodu.
90+4
90+3
Z nařízeného přímého kopu nechybělo mnoho, a mohli se hosté radovat. Naštěstí pro Eibar, zamířil střílející Alcácer o pár centimetrů vedle a bránu minul.
90+3
Červenou kartu dostává Iván Ramis (SD Eibar).
90+2
Valencia odolala tlaku Eibaru a navíc se vydává do útoku. Alcácer je po parádním sprinterském úniku ostře zastaven skluzujícím Ramisem, z toho nemůže být nic jiného než červená karta!
90+1
Hlavní rozhodčí González bude nastavovat 3 minuty.
90
Brankář Doménech s rozehrávkou volného kopu rozhodně nikam nepospíchá, sudí tentokrát nebude vytahovat žlutou kartu z kapsičky.
89
Hajrović vlétl do zápasu zostra a ihned si připisuje na své konto útočný faul.
88
Střídání v týmu SD Eibar: ze hřiště odchází Keko, přichází Izet Hajrović.
87
Hráči Eibaru teď působí naprosto otřeseným dojmem.
86
Valencia právě vstřelila branku!
Máme tu kruté vyrovnání pro Eibar! Po zmatku na hranici pokutového území poslal balón do velkého vápna Negredo, kde si míč nešťastně srazil DAVID JUNCA do vlastní brány!
85
Střídání v týmu SD Eibar: ze hřiště odchází Saúl Berjón, přichází Takaši Inuj.
84
Fuego si za protesty směrem k rozhodčímu vysloužil naprosto zbytečnou žlutou kartu.
83
Sudí nařizuje pro hosty výhodu volného kopu na polovině hřiště po zákroku Escalanteho.
82
Hráči Eibaru se i nadále drží daleko od vlastní brány, to domácím pochopitelně vyhovuje.
81
Modročervení se pokusili rozjet rychlou útočnou akci, ale útočícímu Adriánovi Gonzálezovi se nepodařilo nakonec projít přes zhuštěný střed hřiště.
79
Do velmi dobré šance se dostal Paco Alcácer, ale jeho střelu brankář Riesgo s přehledem kryje.
78
Střídání v týmu SD Eibar: ze hřiště odchází Borja Bastón, přichází Adrián González.
77
K míči se opět dostávají hráči v bílých dresech, ovšem Riesgova brána zůstává i nadále neohrožena.
76
Střídání v týmu Valencia CF: ze hřiště odchází Antonio Barragán, přichází Álvaro Negredo.
76
Domenech si připisuje opět výborný zákrok, tentokrát parádně zlikvidoval Capovu střelu zpoza vápna.
75
Žlutou kartu dostává Dani García (SD Eibar).
74
Po faulu Garcíi čeká na Valencii možnost dalšího slibného přímého kopu.
73
Balón končí po nepřesném pasu v zámezí, míč pošle do hry brankář Domenech výkopem od brány.
71
Junca obdržel od sudího žlutou kartu za dopomoc při zpracování si balónu rukou.
70
Hosté mají míč pod kontrolou, ale riskantní rozehrávkou se vystavují zbytečnému tlaku domácího Eibaru.
69
Capa teď silným zatáhnutím za dres zastavil po levém křídle pronikajícího Piattiho a od sudího vidí také žlutou kartu.
68
Střídání v týmu Valencia CF: ze hřiště odchází Danilo, přichází José Gayá.
67
Hosté se okamžitě po zlikvidování pokutového kopu snaží vytáhnout do útoku, ale v početní nevýhodě to budou mít velmi složité.
66
Saúl Berjón (SD Eibar) neproměňuje pokutový kop.
65
Žlutou kartu dostává Shkodran Mustafi (Valencia CF).
64
Orbán dostává za svůj přístup ve vzdušném souboji druhou žlutou kartu, dnešní zápas tak pro něj končí.
63
Byla nařízena penalta pro Eibar! Po rozehrávce rohového kopu došlo ke vzdušnému souboji Garcíi s Orbánem, po níž končí první zmiňovaný na zemi a sudí bez váhání ukazuje na pokutový kop!
63
Rohový kop pro Eibar.
62
Enrich si dopomohl rukou ke zpracování odraženého balónu od Orbána, tento moment však sudím neunikl a píská.
61
Hosté teď kombinují v blízkosti pokutového území Eibaru, ale po faulu Gomese o míč přicházejí.
60
Útok Valencie dokázali domácí bezpečně odrazit, balón se dostává až zpátky na polovinu útočících hostujících hráčů.
58
K balónu se dostal na hranici velkého vápna Baston, jenž však z otočky trefil pouze připravenou náruč brankáře Domenecha.
57
Rychlá akce domácích po faulu Danila je sudím pozastavena, hlavní rozhodčí nařizuje volný kop pro Eibar.
56
I tady však hráči v bílých dresech neuspěli. Centrovaný balón končí přímo v rukavicích gólmana Riesga.
55
Ovšem střílející Alcácer napálil pouze dobře stojící zeď. Valencia však bude zahrávat ještě rohový kop.
54
Po faulu na Gomese čeká na hráče v bílých dresech velmi solidní šance v podání přímého kopu.
53
Cancelo se výborně prohnal po pravém kraji hřiště, ale nakonec je na poslední chvíli zastaven.
52
Brankář Riesgo pošle míč do hry zpět výkopem od brány.
51
Do slibné šance se v pokutovém území dostával Alcácer, ale ve finální koncovce mu podklouzly nohy a nedokázal míč z otočky trefit.
50
Valencia se snad poprvé v druhém poločase vydává do útoku.
49
Velmi dobrou střelu z první si připisuje na své konto Escalante, jenž vyslal z první skákavou ránu těsně vedle brány!
48
Z následného přímého kopu nedokázali domácí vymyslet nic lepšího, než nastřelený balón před bránu, který však hosté dokázali odrazit.
47
Orbán nešetrným skluzem zastavil pronikajícího Keka, za tento zákrok mu je sudím udělena žlutá karta.
47
Modrožlutí jsou teď v útočné akci zastaveni, Baston se dle pomezního sudí nacházel v ofsajdové pasti.
46
Eibar se pustil do druhé půle ihned rázně, Enrich se s míčem dostává až do pokutového území, kde je však zastaven.
46
Střídání v týmu Valencia CF: ze hřiště odchází Rodrigo, přichází Pablo Piatti.
46
45
45
Eibar právě vstřelil branku!
Capa utekl po pravé straně a našel před bránou ENRICHA, který dotlačil míč za záda Doménecha. Stav utkání 1:0.
43
Konec poločasu se odehraju na půl hostů, hráči Valencie si nedokáží nic vytvořit, naopak Eibar opět hýří aktivitou jako na začátku zápasu.
41
Enrich pohotově vystřelil, ránu však zablokoval rázný Abdennour.
40
Máme před sebou posledních 5 minut základní hrací doby prvního poločasu. Uvidíme, zda si hráči ještě něco vytvoří.
37
Domácí po delší době na půli hostů, avšak Enrich si nepohlídal své postavení a sudí píská offside.
36
André Gomes vystřelil z 30 metrů na bránu Eibaru, míč skončil cca metr a půl nad břevnem.
35
Domácí hráči přestali hrát a soustředí se na obrannou fázi hry. Hosté z Valencie můžou kombinovat na jejich půlce.
33
Eibar v šanci, ale ta záhy končí na dnes vynikajícím Mustafim.
31
Rodrigo De Paul dostává ŽK za zdržování hry.
30
Hosté kombinují, domácí je nechávají hrát, Valencie bude zahrávat volný přímý kop.
29
Centr Barragána končí v náruči Riesga.
28
Hra se opět odehrává na půlce Valencie. Domácí hráči se snaží překonat zatím zformovanou obranu hostů.
26
Tři hostující hráči běželi na jednoho obránce, ale Gomés pokazil tuto šanci špatnou přihrávkou.
25
Nebezpečný centr z pravé strany ohrozil hostující branku, Barragán musel zahrát na roh.
23
Dvě velké šance na obou stranách v jedné minutě ale obě šance skončili stejně, nepřeností zakončovatelů.
21
Hostující hráči se pomalu dostávají do tempa, uvidíme zda z toho něco vytěží.
18
Z rohu nebylo nic závažného, Doménech bude odkopávat od brány.
18
Další roh pro Eibar. Uvidíme, zda si opět vytvoří nějakou větší šanci.
17
Hra se momentálně odehrává ve středu hřiště, míč mají aktuálně hráči hostující Valencie.
15
Prvním hráčem, který dostane ŽK je domácí Santos.
15
Máme za sebou prvních 15 minut, ve kterých byli více aktivnější hráči Eibaru.
13
Největší šance domácích, centr Ramise dopadnul na nohu Bastóna, který ihned tlačil míč do brány. Doménech reflexivně zásahnul a míč udržel před brankovou čárou.
12
Chyba domácích obranců, kterou musel hasit až domácí gólman, který skvěle vyběhl a odkopl míč před Rodrigem.
10
Eibar opět hraje s velkou chutí, obrana Vale stále drží nerozhodný výsledek.
9
Nebezpečný centr Ramise musel zneškodnit až brankář Doménech.
8
Domácí poklidně kombinují na své polovině, hosté se snaží napadat, avšak neúspěšně.
5
Až v páté minutě se hosté dostali do větší šance ale Cancelo a jeho nepovedený centr tuto akci končí.
4
Domácí hráči vletěli do zápasu, hostující hráče nepustí na svoji polovinu, uvidíme, zda jim tlak přinese nějaké branky.
2
Další šanci Eibaru zastavil až rázným skluzem německý reprezentant Mustafi.
1
První roh zápasu připadá na stranu domácího Eibaru, Antonio Barragán musel před dotírajícím Escalantem uklidit míč do bezpeči.
1
Výkop měli domácí, kteří začínají postupným útokem.
1
Hráči už jsou nastoupeni na hrací ploše, zápas za malou chvíli začne.
Valencia i Eibar mají shodně bodů, přesněji dvacet. Oba celky nastřílely také stejný počet branek, osmnáct. Jediným rozdílem je to, že Valencia jich o pět méně inkasovala. Poslední vzájemné utkání dopadlo lépe pro Valencii, ta vyhrála 3:1 po brankách Otamendiho, Pareja a Paca. Za Eibar se tehdy prosadil Arruabarrena.
Dobré odpoledne, vítám Vás u online přenosu z fotbalové La Ligy! Na programu je zápas patnáctého kola, ve kterém změří síly SD Eibar a Valencia CF. Zápasem, jehož začátek je naplánován na 16:00, Vás bude provázet Radim Sochor.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:00.