La Liga - 14. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Getafe : Espanyol - 1. prosince 2018   18:30

Getafe
55' J. Molina (Damián Suárez) • 65' Jaime Mata (Arambarri) • 80' Antunes (Portillo)
3:0
(0:0)
Getafe
Soria – Damián Suárez, Dakonam, Bruno González, Antunes – Foulquier (54. Portillo), Maksimović, Arambarri (87. Cristóforo), Ndiaye – J. Molina (C), Jaime Mata (76. Ángel Rodríguez).
Antonio Mateu Lahoz – Pau Cebrián Devís, Iker De Francisco Grijalba
Coliseum Alfonso Pérez, Getafe
Espanyol
Diego López – Javi López, Ó. Duarte (66. Melendo), Hermoso, Vilà – H. Pérez (71. Baptistão), David López (C), Darder, Granero – Piatti (71. Puado), Iglesias.
Roberto – Baptistão, Álex López, Melendo, Puado, V. Sánchez, Rosales.

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost.
Držení míče: 40 % : 60 %.
Střely na branku: 5:2. Střely mimo: 2:3. Rohy: 7:4. Ofsajdy: 1:0. Fauly: 17:16.
Je konec. Getafe dnes dokázalo vyhrát 3:0 nad barcelonským Espanyolem. Začátek zápasu bylo Getafe o něco lepším týmem, ale posléze se utkání srovnalo a ke konci poločasu to byli hosté z Espanyolu, kteří se těžce prokousávali obranou domácího celku.
Ve druhé půli ovšem otevřel brankový účet v 55. minutě Jorge Molina. Domácí pokračovali v aktivní hře a o deset minut později se trefil také Jaime Mata. Hosté moc nevěděli a v 80. minutě pohřbil jejich naděje Vitorino Antunes.
90+7'
90+6'
Málem se to hostům podařilo, ale střela útočníka Espanyolu letěla nad horní tyč.
90+5'
Hosté se stále snaží, ale je to stále marné, protože domácí obrana je dnes zkoncentrovaná.
90+3'
David Soria musel být připraven, jelikož se hostující hráč dostal do zakončení, ale s tím si domácí brankář poradil.
90+3'
Espanyol sice poslal balón do vápna, ale tam jej nikdo netečoval.
90+2'
O vítězi už je rozhodnuto, ovšem rozhodčí Antonio Mateu Lahoz nakonec nastavil dost minut na to, aby jsme se možná dočkali ještě nějaké branky.
90+1'
Rozhodčí nastavuje sedm minut navíc.
90'
Opět je hra přerušena, jelikož nyní potřebuje jiný domácí hráč ošetření.
88'
Getafe se sice snažilo něco vymyslet, ale u míče bude opět soupeř.
87'
Střídání v týmu Getafe CF: ze hřiště odchází Mauro Arambarri, přichází Sebastián Cristóforo.
84'
Nyní je hra přerušena, jelikož domácí hráč leží na trávníku a je ošetřován, potom co dostal velice nepříjemně míčem přímo do obličeje.
82'
Domácí mají hru pod kontrolou, ale posléze získali autové vhazování hosté.
80'
Getafe právě vstřelilo branku!
Tak tady je rozhodnuto, jelikož domácí jdou do tříbrankového vedení! VITORINO ANTUNES se rozhodl ke střele z trochu větší vzdálenosti, ovšem jeho ránu tečoval obránce David López, který tak změnil dráhu míče, na kterou už brankář Diego López nestačil zareagovat a balón doletěl přesně k pravé tyči. Asistence: Francisco Portillo.
79'
Espanyol se nemůže dostat do nějakého tlaku ke konci zápasu a nyní se navíc dopředu dostalo Getafe, které získalo rohový kop.
77'
David López uviděl žlutou kartu za svůj faul ve středu hřiště.
76'
Střídání v týmu Getafe CF: ze hřiště odchází Jaime Mata, přichází Ángel Rodríguez.
74'
Ale centr přistál jen do rukou Davida Sorii.
73'
Hosté z Barcelony nyní získali rohový kop z pravé strany a mohou tak snížit stav.
71'
Střídání v týmu Espanyol Barcelona: ze hřiště odchází Hernán Pérez, přichází Léo Baptistão.
Střídání v týmu Espanyol Barcelona: ze hřiště odchází Pablo Piatti, přichází Javi Puado.
70'
Je před námi posledních dvacet minut a Espanyol má co dohánět, ovšem bude to mít hodně těžké, jelikož Getafe vede o dva góly a skvěle brání.
69'
Domácí se opět dostali do vápna soupeře, ale tentokrát se vše obešlo beze střely.
67'
Nyní přišel další faul domácích a u balónu tak bude opět Espanyol.
66'
Střídání v týmu Espanyol Barcelona: ze hřiště odchází Óscar Duarte, přichází Oscar Melendo.
65'
Domácí jdou do dvoubrankového vedení! Po fantastické přihrávce se hned dva hráči Getafe dostali za obranu soupeře do obrovské tutovky, kdy se Arambarri nezachoval jako sobec a poslal balón na volného JAIMEHO MATU, jenž zakončoval do prázdné svatyně. Asistence: Mauro Arambarri.
62'
Domácí hráč se dopustil nedovoleného zákroku a u balónu tak bude Espanyol.
60'
Zbývá nám poslední půl hodinka hry a Getafe stále vede nad svým dnešním soupeřem 1:0.
58'
Mata Jaime se dopustil faulu ve středu hrací plochy a uviděl žlutou kartu.
55'
Domácí dávají gól a jdou tak do vedení! Po přihrávce Suáreze si JORGE MOLINA zpracoval míč uvnitř vápna a posléze prostřelil brankáře Lópeze, když zakončil z otočky k pravé tyči. Asistence: Damián Suárez.
54'
Amath Ndiaye se dostal uvnitř vápna ke střele, která nebyla špatná, ale hostující brankář si s ní nakonec dokázal poradit!
54'
Střídání v týmu Getafe CF: ze hřiště odchází Dimitri Foulquier, přichází Francisco Portillo.
52'
Stále je hra přerušena, ale už to vypadá, že se opět bude moct hrát.
51'
Rozhodčí nyní něco řeší s trenéry obou celků a hra je přerušena.
49'
Následný roh ovšem nic moc nepřinesl a posléze domácí získali autové vhazování.
48'
Následně je to rohový kop pro domácí celek, který se tak může dostat do vedení.
47'
Domácí získali autové vhazování na polovině soupeře.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 19:30.
První poločas je u konce a branky jsme se zatím nedočkali. Hra není moc pohledná, což podepisují také statistiky střel na bránu, kde je aktuální skóre 1:1. Začátek zápasu bylo Getafe o něco lepším týmem, ale posléze se utkání srovnalo a ke konci to byli hosté z Espanyol, kteří se těžce prokousávali obranou domácího celku.
45'
44'
Espanyol se stále marně pokouší dostat do vápna soupeře a posléze ke střele.
42'
Centr hostů z levé strany skončil pouze v rukou domácího gólmana.
41'
Getafe nyní získalo volný kop na polovině soupeře, ale ten byl rozehrán velice špatně.
40'
Sergi Darder se posléze dostal ke hlavičce po centru do vápna, ale ta nebyla nijak nebezpečná a skončila v moci Davida Sorii.
39'
Už to vypadalo pro Espanyol slibně, ale nakonec se hosté nedostali do zakončení ani tentokrát.
37'
Hosté se snaží něco vymyslet na polovině soupeře, ale to se jim moc nedaří.
35'
Nyní přišel faul z domácí strany a utkání tak není příliš pohledné, jelikož se hra neustále kouskuje.
33'
Dídac Vilà může být řád, že nedostal žlutou kartu, když po odpískání se snažil získat balón.
32'
Esteban Granero byl odzbrojen o míč domácím obráncem a balón tak posléze skončil v moci gólmana Davida Sorii.
31'
Domácí se nejprve dožadovali penalty, ale rozhodčí nechal hru pokračovat.
30'
Půl hodina hry je za námi a bohužel jsme se zatím nedočkali ani jedné střely na branku.
28'
Ale s centrem si opět poradilo Getafe bez problémů.
27'
Nyní Espanyol získal rohový kop z pravé strany a může se tak dostat k první střele na bránu.
26'
Borja Iglesias se dostal ke střele uvnitř vápna, ale jeho pokus letěl jen vedle levé tyče.
25'
Hostující hráč zkoušel ze středového kruhu překvapit brankáře Davida Soriu, který byl trochu ven z brány, ale pokus hostujícího hráče letěl jen nad bránu Getafe.
23'
Zatím nám toho hra moc nepřináší a u balónu je o něco častěji Getafe.
22'
Nyní Getafe získalo autové vhazování na své polovině a bude se snažit něco vymyslet směrem dopředu.
21'
Rozhodčí vytáhl už třetí žlutou kartu. Tentokrát to byl Maksimović, který podrazil protihráče.
20'
Espanyol se nedostal přes obranu domácích a u míče tak bude opět Getafe.
18'
Na žluté karty je srovnáno, jelikož tentokrát jí obdržel domácí Ndiaye.
17'
Posléze se ovšem k balónu dostal Espanyol, ale tempo hry je zatím velice pomalé.
16'
Následný roh ovšem nic vážnějšího nepřinesl a u balónu tak je Getafe.
15'
Posléze se Getafe dostalo do šance, ale střela byla zblokována a následuje rohový kop.
14'
A je tady první žlutá karta dnešního zápasu, kterou uviděl Pérez, když nenechal přes sebe projít domácího hráče nedovoleným zákrokem.
13'
Espanyol je stále u míče, ale nakonec se nedostal přes polovinu hrací plochy.
11'
Ovšem celá akce domácího celku byla zbržděná a nakonec získali hosté autové vhazování.
10'
Espanyol se nyní dostal dopředu po pravé straně, ale k centru už ne a nyní tak může jít na druhou stranu Getafe.
8'
Domácí získali autové vhazování na pravé straně na polovině soupeře a zatím udávají tempo hry.
7'
Nyní se Pablo Piatti dopustil nedovoleného zákroku, když dojel Suáreze ve středu hrací plochy.
6'
Getafe už se žene dopředu, ale tentokrát neprošlo přes obranu Espanyolu.
4'
Dimitri Foulquier si chtěl posléze vymodlit rohový kop, ale nakonec je to jen odkop od svatyně Diego Lópeze.
3'
Opět se domácí dostali dopředu a zatím jsou velice aktivní.
2'
Střela domácího hráče skončila jen vedle hostující svatyně.
1'

Getafe CF: Soria – Damián Suárez, Dakonam, Bruno González, Antunes – Foulquier, Maksimović, Arambarri, Ndiaye – J. Molina (C), Jaime Mata.
Náhradníci: Chichizola – Ángel Rodríguez, Cristóforo, Guardiola, R. Ibáñez, Miquel, Portillo.

Espanyol Barcelona: Diego López – Javi López, Ó. Duarte, Hermoso, Vilà – H. Pérez, David López (C), Darder, Granero – Piatti, Iglesias.
Náhradníci: Roberto – Baptistão, Álex López, Melendo, Puado, V. Sánchez, Rosales.

Rozhodčí: Antonio Mateu Lahoz – Pau Cebrián Devís, Iker De Francisco Grijalba.
Espanyol Barcelona

Espanyol je momentálně na páté příčce s dvaceti jedna body a skóre 17:13. V posledním zápase přivítal na své půdě Gironu. Ovšem hosté do zápasu vstoupili skvěle a po šesti minutách vedli 2:0. V 74. minutě dal naději domácím Iglesias, ale v 90. minutě hosté přidali další branku a Espanyol tak prohrál 1:3. Nejlepším střelcem je s osmi góly právě Iglesias.
Getafe CF

Getafe je momentálně na 12. místě se sedmnácti body a skóre 12:11. V posledním zápase zavítalo na půdu Ath. Bilbaa. První poločas změnu skóre nepřinesl, ale v 67. minutě šli domácí do vedení. O deset minut později ovšem srovnal Mata a zápas skončil remízou 1:1. Nejlepším střelci jsou se třemi góly Molina a Angel.
Ve 14. kole LaLigy se proti sobě utkají týmy Getafe CF a Espanyol Barcelona. Naposled se spolu tato mužstva utkal v dubnu na půdě Getafe, které ovšem vyhrálo 1:0. Dnes se opět bude hrát na půdě Getafe. Úvodní výkop je naplánován na 18:30.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:30.