Liga mistrů (předkola) -  ONLINE PŘENOS -  Bratislava : Shamrock - 7. července 2021   18:30

Bratislava
Bratislava
28' Ratao  • 47' Ratao
Pöhls – Watts, Burke, Kavanagh, Mandroiu, Williams, Nugent, Murphy, O´Brien

Ode mne to je již z dnešního utkání vše, přeji Vám příjemný zbytek dnešního večera a u dalších textových přenosů se budu těšit na počtenou.
Máme tu konec dnešního utkání. Slovan zdolal v prvním utkání Shamrock 2:0, obě branky vstřelil RATAO. Domácí může mrzet dvě obrovské neproměněné šance Weisse, která ani jedním gólem neskončila. Odveta se odehraje příští týden v úterý v Irsku.
90+6'
90+5'
Obrovská škoda pro Slovan, Weiss neproměnil penaltu. Vystřelil po zemi k pravé tyči, Mannus šel na stejnou stranu a míč vyrazil. Weiss nebyl úspěšný ani z dorážky.
90+5'
Žlutou kartu dostává Finn (Shamrock Rovers FC).
90+4'
Watts centroval do vápna, Slovan se ubránil a šel do rychlého brejku. Strelec přenechal míč na Weisse, který vnikl do vápna, kde byl faulován. Pokutový kop pro Slovan.
90+3'
De Kamps fauloval a Shamrock má ještě výhodu přímého kopu.
90+2'
Střídání v týmu ŠK Slovan Bratislava: ze hřiště odchází Ratao, přichází Strelec.
Střídání v týmu ŠK Slovan Bratislava: ze hřiště odchází Ibrahim, přichází Lichý.
90+1'
Shamrock kombinuje a Slovan chystá ještě střídání.
90'
Rozhodčí nastavuje 3 minuty.
90'
Weiss trefil pouze zeď.
90'
De Marco byl před vápnem faulovaný, Slovan má možnost zajímavé standartní situace.
89'
Ibrahim dobře zastavil míč na polovině hřiště a přihrál na Weisse, ten doleva na Zmrhala, kterého centr do vápna byl zablokován.
87'
Slovan se již dopředu příliš nežene.
85'
Hrnčár našel de Kampse, Zmrhal si dobře nabíhal a žádal si míč, ale de Kamps poslal slabou a krátkou přihrávku.
84'
Po faulu Ibrahima zahrával Shamrock přímý kop, který odvrátil Kašia, následně Finn fauloval Ibrahima.
82'
Kašia našel centrem Zmrhala, ten míč pohladil hlavou, balón šel pouze vedle branky.
81'
Po přihrávce od Zmrhala centroval De Marco, ke smůle Slovanu na jeho vysoký centr nikdo nedosáhl.
80'
Hostující centr nebyl vůbec přesný.
78'
Weiss se zbavil brnícího hráče a šel sám na Mannuse, který byl na zemi a Weiss ho chtěl přehodit, ale Mannus výborně ještě zasáhl rukou. Následně z dorážky pálil Hrnčár, ale trefil jen v ofsajdu stojícího Weisse.
76'
De Marco našel přihrávkou Hrnčára, proti přesile ovšem nebyl úspěšný.
74'
Střídání v týmu ŠK Slovan Bratislava: ze hřiště odchází Kankava, přichází Zmrhal.
Střídání v týmu ŠK Slovan Bratislava: ze hřiště odchází Čavrič, přichází Hrnčár.
72'
Weissův centr na přední tyč obrana odvrátila.
72'
Čavrič vybojoval rohový kop.
70'
Na Finnovu přihrávku do vápna si došel jen Chovan, následně míč odpálil do bezpečí Ratao.
68'
Střídání v týmu Shamrock Rovers FC: ze hřiště odchází Gannon, přichází Mandroiu.
Střídání v týmu Shamrock Rovers FC: ze hřiště odchází Towell, přichází Burke.
Střídání v týmu Shamrock Rovers FC: ze hřiště odchází Greene, přichází Watts.
66'
Towell měl po pravé ruce ještě Gannona, ten se rozhodl zakončit sám, ale pouze do míst, kde byl připravený Chovan.
65'
Finn se snažil jít mezi dvojici protihráčů, Chovan byl u míče dříve a míč odpálil.
64'
Čavrič chtěl vysunout Rataa, jeho přihrávka nebyla příliš prudká a Lopes jí zastavil.
63'
Střídání v týmu ŠK Slovan Bratislava: ze hřiště odchází Henty, přichází Weiss.
62'
Pomalu se nám připravují náhradníci na domácí straně.
60'
De Marco okamžitě hledal Hentyho, u míče byl dříve Mannus.
60'
Finn rozehrál rohový kop, Kašia míč odvrátil a de Kamps ho poslal daleko od branky.
59'
Před Finnem zasáhl Božikov, který nekompromisně odpálil míč do autu.
57'
Ratao hýří aktivitou, ale nyní nic nevymyslel.
55'
O´Neil zakombinoval s Towellem a následovala střela ze střední vzdálenosti, ta mířila vysoko nad.
55'
Ratao se pod smekl a nechtěně trefil Hoareho.
52'
Ibrahim poslal míč do vápna na Hentyho, ten si míč zpracoval hrudí a přehodil si protihráče a následně vypálil na Mannuse, přestože ještě předtím byla pískána hra rukou.
51'
Gannon si připravoval střeleckou pozici, ale přitom fauloval Božikova.
50'
Žlutou kartu dostává Kankava (ŠK Slovan Bratislava).
49'
Towell vypálil přízemní střelu z velké dálky, Chovan jeho pokus zneškodnil.
47'
Slovan Bratislava právě vstřelil branku!
Čavrič si narazil míč s RAFAELEM RATAEM, kterému ještě stihl prostrčit míč do lepší pozice a Ratao se zblízka nemýlil.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 19:34.
Slovan po prvním poločase vede zásluhou Rataa z 28. minuty 1:0.
45+2'
45+2'
Medveděvův centr na přední tyč hostující obrana odvrátila.
45+1'
Henty vybojoval rohový kop.
45'
Rozhodčí nastavuje 2 minuty.
45'
De Marco posílal do vápna další centr, Medveděv na centr nedoskočil.
44'
Towell posílal centr na Gaffneyho, ten se snažil míč v těžké pozici zpracovat, to se mu ovšem nepovedlo.
44'
Čavrič vysouval do uličky Hentyho, ten ovšem vystartoval pozdě.
42'
Slovan se po delší době usadil na útočné polovině.
41'
Po centru Finna hlavičkoval Scales hodně nepřesně.
40'
Finnův centr vyrazil Chovan jednou rukou na rohový kop.
39'
Ibrahim byl v souboji pozdě a fauloval.
37'
Centr Scalese z levé strany směřoval před Chovana, ten míč ukryl v náručí, zbytečně ho dohrál Gaffney, zatím se to obejde bez žluté karty.
36'
Ibrahim je v péči lékařů. Ostatní hráči se zatím občerstvují.
35'
Shamrocku přímý kop nevyšel a ještě přišel o míč.
34'
Ibrahim byl netradičně v hlavičkovém souboji, fauloval při tom ovšem protihráče.
32'
Shamrock vybojoval aut u vápna Slovanu a poté odcentroval, míč však opustil hrací plochu.
28'
RAFAEL RATAO ještě před chvilkou neuspěl, ale nyní mu to již vyšlo. Výborný centr od De Marca mířil na malé vápno, kde Ratao uspěl ve vzdušném souboji a hlavičkou do středu branky překonal brankáře. Asistence: De Marco.
27'
Do dobré šance se dostával Greene, ale v poslední chvíli zasáhl Božikov.
26'
Medveděv centroval do ohně, hostující hráč míč odhlavičkoval do bezpečí.
24'
Faul na Medveděva znamená přímý kop pro domácí. Než se rozehraje následuje ještě občerstvovací přestávka.
22'
Ibrahim si vybral Hentyho, ten se v souboji neprosadil. Odkopává se od hostující branky.
21'
Ratao zamířil centr na přední tyč, míč prošel celým vápnem a nikdo z překvapených domácích nedokázal zakončit.
20'
Kankava vyhrál hlavičkový souboj a tím vysunul Rataa, který střílel z dálky a po teči získal rohový kop.
19'
Ibrahim našel přihrávkou Hentyho, jeho následná patička na Medveděva neprošla a ještě fauloval Lopese.
18'
Scalesův centr se dostal mimo hrací plochu.
16'
Kankava zastavil pouze za cenu faulu Finna.
15'
Tempo hry nyní upadlo, hosté vhazují.
14'
Faul na Kankavu u míče zůstává Slovan.
12'
Zatím vidíme šance na obou stranách. Oba brankáři si již museli připsat jeden důležitý zákrok.
11'
Po Rohu zakončoval Medveděv, míč doskákal do náruče Mannuse.
10'
Rychlá odpověď Slovanu. Henty si potáhl míč a zakončil z hranice vápna, Mannus se natáhl ke své pravé tyči a míč vyrazil na rohový kop.
10'
Scalesův centr z leva odvrátil De Marco pouze na Towella, po jeho voleji musel Chovan vytáhnout první ostrý zákrok.
8'
Hosté kombinují na útočné polovině a vymysleli přihrávku na Gannona, který zůstal sám před Chovanem, ke štěstí Slovanu minul o kousek branku.
6'
Ibrahim centrem našel Rataa, ten hlavičkoval těsně vedle branky.
6'
Greene měl do kombinace Gaffneyho, Slovan se stihl vrátit a bylo po šanci.
5'
Nákop Slovanu zamířil pouze k hostujícím obráncům.
4'
Greene se hnal za míče, dříve u něj byl Kašia.
3'
Ibrahim se pěkně zbavil dvou obránců a De Marco se odhodlal střelou z dálky, přízemní pokus trefil bránícího hráče a na branku tedy neprošel.
2'
Kolmice našla na pravém křídle Čavriče, ten dokázal odcentrovat, ale našel pouze hlavu bránícího hráče.
1'
První nákop směřoval dopředu na Rataa, který míč nezpracoval a do koncovky se nedostal.
1'

ŠK Slovan Bratislava: Chovan – Medveděv, Kašia, Božikov (C), De Marco – de Kamps – Čavrič, Kankava, Ibrahim, Ratao – Henty
Náhradníci: Šulla, Trnovský – Weiss, Zmrhal, Abena, Strelec, Mustafič, Hrnčár, Daniel, Pauschek, Lichý, Bajrič

Shamrock Rovers FC: Mannus – Hoare, Lopes, Grace – Gannon, Towell, Finn (C), O´Neill, Scales – Gaffney, Greene
Náhradníci: Pöhls – Watts, Burke, Kavanagh, Mandroiu, Williams, Nugent, Murphy, O´Brien

Rozhodčí: Gishamer – Weiss, Sabanovič (vš. AUT).
Shamrock

Irský tým se v probíhajícím ročníku ligové soutěže nachází po 19. zápasech na 1. místě z 10 s bilancí 11-5-3 při skóre 30:15. Nejlepším střelcem týmu je irský útočník Graham Burke se 7 zásahy. Ve venkovních utkáních má Shamrock bilanci 6-1-2 při skóre 14:6.

Poslední výsledky (liga)

Shamrock – Dundalk 3:1
Shamrock – Drogheda 1:1
Bohemians – Shamrock 1:0
Waterford – Shamrock 1:4
Slovan Bratislava

Slovan se v sezoně 2020/2021 umístil v ligové tabulce na 1. místě z 12 s bilancí 22-5-5 při skóre 78:28. Nejlepším střelcem týmu byl v minulé sezoně brazilský útočník Rafael Ratao se 14 brankami. V domácích utkáních si připsal Slovan bilanci 12-1-3 při skóre 37:12.

Poslední výsledky (připrava)

Slovan Br. – Zlín 1:1
Admira (Aut) – Slovan Br. 0:4
Orenburg (Rus) – Slovan Br. 0:1
Kapfenberg – Slovan Br. 1:4
Příjemný středeční večer všem fanynkám a fanouškům fotbalu! Vítejte u sledování textového přenosu z úvodního utkání 1. předkola Ligy Mistrů. Spolu se zaměříme na utkání mezi ŠK Slovan Bratislava ze Slovenska vs. Shamrock Rovers FC z Irska. Výkop je stanoven na 18:30 hodin. Zápasem vás provede Jan Přikryl.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:30.