Liga mistrů (předkola) -  ONLINE PŘENOS -  Eindhoven : Midtjylland - 3. srpna 2021   20:00

Eindhoven
Eindhoven
19' Madueke  • 31' Gotze  • 33' Gakpo
3:0
(3:0)
Midtjylland
Midtjylland
Eindhoven
Drommel – Mwene (72. Teze), Andre Ramalho, Obispo, Max – Sangare, Gotze, van Ginkel (72. Propper) – Madueke (90+3. Bruma), Zahavi, Gakpo (89. Vertessen)
Karasev – Demeško, Gavrilin (RUS)
Philips Stadion, Eindhoven
Midtjylland
Lossl – Onyedika, Sviatčenko, Nicolaisen – Andersson, Evander, Rigon Matos (46. Cools), Paulinho (84. Dyhr) – Mabil (59. Isaksen), Junior Brumado (71. Hansen), Dreyer (71. Lind)
Cools, Dyhr, Fraulo, Hansen, Isaksen, Lind, Simsir, Thompson, Topr

Z mé strany je to vše! Děkuji Vám za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů. Pěkný večer!
Držení míče: 54 % : 46 %.
Střely na branku: 8:0. Střely mimo: 6:4. Rohy: 6:1. Ofsajdy: 0:1. Fauly: 6:10.
Je konec! PSV zvládlo domácí duel s Midtjyllandem a vítězí vysoko 3:0. PSV na první branku čekalo do 19. minuty, kdy se prosadil Madueke. Úvodní gól rovněž nastartoval kanonádu domácích. Další zasáh totiž přidal Mario Götze. O další dvě minutky později přidal třetí zásah Cody Gakpo. Po změně stran si domácí svůj náskok s přehledem hlídali. Další branku mohl přidat ještě Zahavi, ale tomu dnes nebylo přáno.
90+3'
90+3'
Střídání v týmu PSV Eindhoven: ze hřiště odchází Madueke, přichází Bruma.
90+2'
Max zahrával rohový kop domácího celku. Centrovaný míč skončil na přední tyči, kde zakončoval Zahavi, ale hlavou trkl míč daleko vedle zadní tyče.
90+1'
Nastavují se čtyři minuty!
90'
Drommel si dal pozor na přihrávku za obranu PSV a před napadajícím soupeřem míč jednoduše nakopl na polovinu Midtjyllandu.
89'
Střídání v týmu PSV Eindhoven: ze hřiště odchází Gakpo, přichází Vertessen.
88'
Obispo bez problémů odehrál do bezpečí nákop na polovinu dánského celku. Zadáci dánského mužstva se ani v závěru nemohou vydat do útoku.
87'
Sangare se dostal do pokutového území, zasekl si míč kolem obránce a poslal přízemní centr na malé vápno. Defenziva Midtjyllandu nyní zasáhla úspěšně.
86'
Teze poslal přihrávku na hranici velkého vápna, kde číhal Zahavi, nicméně druhý jmenovaný se opět nedokázal otočit kolem důrazného obránce.
85'
Nikolas Dyhr se ihned po svém příchodu na trávník vydal do útoku. Jeho průnik po pravé straně skončil u důrazného Maxe, který hraje skvělé utkání.
84'
Střídání v týmu FC Midtjylland: ze hřiště odchází Paulinho, přichází Dyhr.
83'
Teze se pro změnu vymanil ze souboje u rohového praporku. Centrovaný míč skončil na malém vápně, kam vyrazil brankář, který míč vyboxoval do bezpečí.
82'
Aktivní Teze se tentokrát dostal na hranici velkého vápna a našel Zahaviho. Druhý jmenovaný si mí nezpracoval dobře a z otočky nevypálil.
81'
Teze potáhl míč po pravé straně a odcentroval do pokutového území. Jeho nadýchanou pobídku ale s přehledem odehrál do bezpečí stoper v černém.
80'
Zahavi svedl další souboj s obráncem na hranici velkého vápna. Osamocený útočník domácího celku postrádal podporu a proti Nicolaisenovi neuspěl.
79'
Obispo si dal pozor na vysoký nákop na polovinu soupeře a hlavou odehrál míč do bezpečí. Fotbalisté PSV mají duel pod kontrolou.
78'
Zahavi se také mohl zapsat mezi střelce! Domácí útočník šel sám na brankáře, ale musel zakončovat pod tlakem napadajícího soupeře a minul branku!
77'
Sangare centroval z pravé strany, ale jeho pobídka skončila v rukavicích připraveného gólmana Lossla. Midtjylland už tlačí všechny síly do útoku.
76'
PSV zahrávalo další rohový kop. Max odcentroval na malé vápno, nicméně Sviatčenko bez problémů odhlavičkoval míč mimo velké vápno.
75'
Max podpořil útok domácího celku náběhem po levé straně. Jeho centr směřující na malé vápno ale odkopl do bezpečí jeden z hráčů Midtjyllandu.
74'
Andersson prošel po pravé straně do blízkosti velkého vápna. Jeho centr ale skončil na hrudi prvního obránce v červeném dresu domácího PSV.
73'
Žlutou kartu dostává Onyedika (FC Midtjylland).
72'
Střídání v týmu PSV Eindhoven: ze hřiště odchází Mwene, přichází Teze.
Střídání v týmu PSV Eindhoven: ze hřiště odchází van Ginkel, přichází Propper.
71'
Střídání v týmu FC Midtjylland: ze hřiště odchází Brumado, přichází Hansen.
Střídání v týmu FC Midtjylland: ze hřiště odchází Dreyer, přichází Lind.
70'
Do konce dnešního souboje zbývá posledních dvacet minut a domácí PSV stále kraluje dění na trávníku. Nikdo v černém dresu se prakticky nedostává do zakončení.
69'
Paulinho sprintoval s míčem u nohy po levé straně, ale v klíčovou chvíli si jej předkopl daleko před sebe. Důrazný Mwene míč odehrál do bezpečí.
68'
Andersson poslal nákop na pravou stranu hřiště, kam sprintoval Dreyer, jenže druhý jmenovaný si míč pod tlakem dotírajícího soupeře posunul do autu.
67'
Domácí se hnali vpřed se zajímavým protiútokem. Cody Gakpo odcentroval z levé strany na zadní tyč, ale dobíhající Madueke na míč nedosáhl ani rybičkou.
66'
Zahavi dostal dlouhou přihrávku na polovinu soupeře, jenže se nedokázal otočit kolem obránce a přišel o míč. Midtjylland potřebuje útočit.
65'
Hostující kouč je na hranici svého vymezeného sektoru a uděluje svým svěřencům hlasité pokyny. U míče jsou ale hráči domácího PSV.
64'
Zahavi si našel odražený míč na hranici velkého vápna, ale jeho technický projektil skončil vedle zadní tyčky.
63'
Dánský celek zahrával rohový kop. Centrovaný míč si ve vápně našel Isaksen, ale jeho dělovka skončila nad břevnem. PSV stáel drží čisté konto.
62'
Hra je přerušena! Jeden z domácích fotbalistů zůstává ležet na trávníku a drží se za levý kotník. Uvidíme, zda bude schopen pokračovat.
61'
Isaksen se dostal k centru z pravé strany, jenže jeho hlavička skončila vysoko nad břevnem.
60'
Je za námi hodina hry a zatím si domácí PSV s přehledem drží své vedení. Midtjylland je sice o něco aktivnější, ale stále čeká na svou první šanci.
59'
Střídání v týmu FC Midtjylland: ze hřiště odchází Mabil, přichází Isaksen.
58'
Max se ujal rozehrávky rohového kopu, jenže jeho centr byl příliš dlouhý a nikdo v červeném dresu domácího PSV se k němu v pokutovém území nedostal.
57'
Madueke se dostal do pokutového území, ale z pravé strany ve skluzu nedostal míč na malé vápno. PSV ale získalo alespoň rohový kop.
55'
Mwene poslal nákop na pravou stranu, nicméně jeho nákop na hranici velkého vápna skončil u obránce. Ve druhé půli tempo hry opadlo.
54'
Evander se ujal rozehrávky přímého kopu na polovině hřiště. Jeho pobídka směřovala na levou stranu, ale Dreyer si nepotykal se zpracováním.
53'
Lossl si dal pozor na přihrávku za obranu, vyrazil ven z branky a schoval míč do rukavic. Brankář dánského celku poté rozehrál na pravou stranu.
51'
Zahavi prošel středem hřiště na hranici velkého vápna, navedl si míč na pravačku, jenže jeho projektil skončil vedle vzdálenější tyčky.
50'
Mabil prošel po pravém křídle do blízkosti velkého vápna, nicméně jeho přízemní pobídka skončila na noze prvního obránce.
49'
Střídající Cools získal odražený míč v blízkosti vlastního pokutového území, rychle se s ním otočil a rozehrál nákopem na pravou stranu.
48'
Drommel se musel zapojit do rozehrávky domácího celku. Gólman celku poslal nákop na pravou stranu, kde nebyl nikdo v červeném dresu PSV.
47'
Hosté se v úvodu druhého poločasu vydali do útoku, jenže jejich akce skončila nepřesnou přihrávkou na pravou stranu hřiště.
46'
Střídání v týmu FC Midtjylland: ze hřiště odchází Charles, přichází Cools.
46'
První poločas končí! Úvodní pětačtyřicetiminutovka dnešního souboje jednoznačně patřila domácím. PSV na první branku čekalo do 19. minuty, kdy se prosadil Madueke. Úvodní gól rovněž nastartoval kanonádu domácích. Další zasáh totiž přidal Mario Götze. O další dvě minutky později přidal třetí zásah Cody Gakpo. Do kabin se proto odchází za stavu 3:0.
45+1'
45+1'
Nastavuje se jedna minuta!
45'
Zadáci Midtjyllandu založili další útok jen vysokým nákopem na pravou stranu hřiště. Za míčem ale nespěchal nikdo v tmavém dresu. Balón tak skončil v autu.
44'
Madueke si pohybem řekl o přihrávku do pokutového území. Gotze míč jeho směrem ihned poslal, ale brnakář Lossl včas vystartoval a ukryl míč do rukavic.
43'
Van Ginkel potáhl míč po levé straně, jenže Gakpo se mu během této akce nerozběhl. První jmenovaný raději otočil hru dozadu přihrávkou na Maxe.
42'
Gakpo skluzem vybojoval míč na polovině soupeře, nicméně Zahavi na jeho přihrávku nedosáhl. Midtjylland má obrovské problémy s rozehrávkou.
41'
Van Ginkel získal odražený míč na polovině soupeře a rozehrál na spoluhráče z defenzivy. PSV už se v první půli nikam nežene a snaží se hrát s míčem.
40'
Andersson poslal další dlouhý aut až na hranici velkého vápna. Jeho pobídka mířila na Mabila, kterého uhlídal důrazný Max.
39'
Gakpo napadal rozehrávajícího Sviatčenka, který pod tlakem odkopl míč jen vysoko na tribunu. Dánskému mužstvu v první půli nevychází vůbec nic.
38'
Zadáci PSV nyní uklidňují rozehrávku postupnou kombinací na vlastní polovině. Nikdo v tmavém dresu Midtjyllandu nyní rozehrávku soupeře nenapadá.
37'
Hra je přerušena! Jeden z hostujících fotbalistů zůstává ležet na trávníku a bude potřebovat ošetření. Uvidíme, zda bude schopen pokračovat.
36'
Cody Gakpo zatím podává parádní výkon. Autor třetí branky domácího PSV se nyní vrátil na hranici velkého vápna a vypomohl defenzivě k zisku míče.
35'
Domácí fanoušci si užívají dnešní duel a hlasitým skandováním oslavují parádní výkon svých oblíbenců. PSV během prvního poločasu nedává soupeři nárok.
33'
PSV právě vstřelilo branku!
Domácí celek proměnil první poločas v ofenzivní exhibici! PSV přidává i třetí branku a Midtjylland je rázem na kolenou! Zahavi patičkou z malého vápna posunul míč na zadní tyč a osamocený CODY GAKPO poslal míč do prázdné branky!
31'
Domácí celek přidává druhou branku a výrazně se přibližuje k postupu do dalšího předkola Ligy mistrů! Ramalho nakopl míč na hranici velkého vápna, kde si jej převzal MARIO GOTZE a pravačkou s pomocí teče obránce napálil míč do sítě!
31'
Andersson vhazoval na pravé straně hřiště. Na jeho přihrávku si naběhl Mabil, který míč hlavou prodloužil jen do prostoru, kde stáli hráči PSV.
30'
Je za námi úvodní půlhodina dnešního souboje a domácí PSV zatím vládne dění na trávníku. Fotbalisté nizozemského celku mají více ze hry.
29'
Van Ginkel rychle rozehrál přímý kop na polovině hřiště. Jeho pobídka směřovala na levou stranu, kde byl Gakpo, který už nestačil odcentrovat.
28'
Dreyer se dostal na hranici velkého vápna, odkud mohl střílet, ale zbytečně se snažil dloubnout míč na zadní tyč. Nikdo z hráčů dánského mužstva už nezakončil.
27'
Madueke dostal přihrávku na pravou stranu, jenže se nedokázal prosmýknout kolem soupeře. Autor úvodní branky si míč předkopl až do autu.
26'
Lossl se musel zapojit do rozehrávky hostujícího celku. Jeho nákop přiletěl na levé křídlo, kde však ve vzduchu kralovali zadáci PSV.
25'
Gakpo se rychlou zasekávačkou na levé straně zbavil obránce a odcentroval do šestnáctky. Jeho krátký centr ale defenziva Midtjyllandu odehrála.
24'
Zahavi uspěl v dalším souboji a chtěl vyslat do vápna autora úvodní branky Maduekeho. Druhý jmenovaný přihrávku nepochopil a rozběhl se jinam.
22'
Zahavi byl faulován na polovině hrací plochy. Denayer může být rád, že za ostrý skluz nevyfasoval žlutou kartu.
21'
Dánský celek je brankou domácích naprosto zaskočený. Hráči Midtjyllandu si nyní nedokážou přihrát ani na krátkou vzdálenost.
19'
Domácí celek se dostává do vedení! Nizozemské PSV Eindhoven od úvodu dnešního souboje potvrzuje roli favorita! NONI MADUEKE si naběhl na krátkou přihrávku Zahaviho a zpoza velkého vápna krásnou střelou otevřel skóre!
18'
Domácí Zahavi si naběhl do blízkosti velkého vápna, kde si míč skvěle pokryl, ale už se nedokázal otočit kolem obránce. Midtjylland brání pozorně.
17'
Paulinho si navedl míč na pravou nohu a vyzkoušel zakončení z dobrých třiceti metrů. Jeho tvrdý projektil ale vyletěl vysoko a skončil na tribuně za brankou.
16'
Další akce dánského celku zastavuje zdvižený praporek asistenta rozhodčího. Své postavení si nepohlídal Junior Brumado. Ofsajd!
15'
Andersson výborně napadal rozehrávku soupeře na jeho polovině. Fotbalista Midtjyllandu dostal domácí hráče pod tlak a odehrál míč do bezpečí.
14'
Hosté zahrávali přímý kop na polovině PSV. Jeho exekuce se chopil Dreyer, ale jeho přetažený centr přiletěl do míst, kde nebyl nikdo v tmavém dresu.
13'
Dánský celek se po delší době vydal do útoku. Dloubáček směřoval na levou stranu, nicméně nikdo v dresu Midtjyllandu se k nepřesné přihrávce nedostal.
12'
První rohový kop nizozemského celku nebezpečí pro hostující branku nepřinesl. Centr se snesl na značku pokutového kopu, ale Obispo nestačil zakončit.
11'
Madueke si navedl míč do pokutového území, ale v klíčovou chvíli si jej předkopl daleko před sebe a už nestačil odcentrovat. PSV vybojovalo první rohový kop.
10'
Madueke si pohybem řekl o přihrávku na pravou stranu, odkud chtěl odcentrovat do šestnáctky, nicméně jeho pobídka trefila prvního soupeře.
9'
Gakpo prošel s míčem z levé strany do blízkosti velkého vápna, jenže přihrávkou vnějším nártem neoslovil spoluhráče. Dánský celek brání v pevném bloku.
8'
Max dostal přihrávku na levou stranu, potáhl míč na polovinu soupeře, nicméně přihrávkou do zadních řad pouze celou akci domácího PSV zpomalil.
7'
Midtjylland vahzoval v blízkosti velkého vápna. Nicolaisen tradičně poslal dlouhý aut přímo do pokutového území. Před nabíhajícím Dreyerem odhlavičkoval míč ze šestnáctky Obispo.
6'
Také dánský celek se ihned vydal do útoku. Mabil po pravé straně prošel do blízkosti velkého vápna, nicméně jeho projektil skončil nad břevnem.
5'
Nicolaisen nakopl míč z levé strany na hranici velkého vápna. Jeho pobídka ale mířila jen do míst, kde kralovali zadáci dánského Midtjyllandu.
4'
Van Ginkel dostal přihrávku na hranici velkého vápna, kde si skvěle zpracoval míč, jenže dalším dotykem si jej posunul přímo k napadajícímu soupeři.
3'
Drommel se musel zapojit do rozehrávky domácího celku. Jeho nákop směřoval na levou stranu, ale nikdo v tmavém dresu se k míči nedostal.
2'
Na stadionu v Eindhovenu od úvodního výkopu panuje parádní atmosféra. Domácí celek ženou za dalším dobrým výsledkem zaplněné tribuny.
1'
Domácí celek obstaral výkop do prvního poločasu dnešního souboje. PSV se ihned vydalo do útoku, ale nákop směřující na pravou stranu skončil v autu.
1'

PSV Eindhoven: Drommel – Mwene, Andre Ramalho, Obispo, Max – Sangare, Gotze, van Ginkel – Madueke, Zahavi, Gakpo
Náhradníci: Bruma, Fofana, Mauro Junior, Muller, Mvogo, Oppegard, Propper, Sadílek, Teze, Vertessen, Viergever

FC Midtjylland: Lossl – Onyedika, Sviatčenko, Nicolaisen – Andersson, Evander, Rigon Matos, Paulinho – Mabil, Junior Brumado, Dreyer
Náhradníci: Cools, Dyhr, Fraulo, Hansen, Isaksen, Lind, Simsir, Thompson, Topr

Rozhodčí: Karasev – Demeško, Gavrilin (RUS).
PSV Eindhoven

Nizozemský celek je favoritem na postup do posledního předkola Ligy mistrů. PSV odehrálo už druhé předkolo, ve kterém zvítězilo 5:1 a 2:1 nad tureckým Galatasaray Istanbul. V přípravě navíc třikrát vyhrálo a jen jednou remizovalo. Nevýhodou nizozemského celku však může být to, že v Eredivisie ještě nezačala.
FC Midtjylland

Dánský celek si v minulém sezóně zahrál základní skupinu Ligy mistrů. V jejím posledním předkole tehdy porazil pražskou Slavii. Letos začal pouť za postupem ve druhém předkole. V prvním utkání remizoval ve Skotsku 1:1. Doma se zrodil stejný výsledek, ale díky brance v prodloužení nakonec dokázal postoupit přes Celtic.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:00.