Liga mistrů (předkola) -  ONLINE PŘENOS -  KF Teuta : Tiraspol - 7. července 2021   19:00

KF Teuta
KF Teuta
0:4
(0:2)
Tiraspol
Tiraspol
14' Luvannor   • 45+1' Luvannor   • 56' Traoré   • 89' Castañeda
KF Teuta
Frasheri – Todorovski, Hoxha (68. Daja), Arapi (C), Jackson (78. Kotobelli) – E. Vila, Aleksi – L. Vila, Kallaku, Bregu – Sulejmanov (85 Georgiev).
Kourgheli (BLR) – Chomčenko (BLR), Geckov (BLR)
Niko Dovana Stadium, Durrës
Tiraspol
Athanasiadis – Cristiano, Arboleda, Kyabou, Dulanto, Julien – Dago (46. Yansane), Thill (90+1. Petro), Traoré (78. Zapata) – Luvannor (67. Bizjak), Castañeda (C) (90+1. Belousov).

To je ode mě vše. Děkuji za pozornost a u dalších přenosů se budu těšit zase někdy na počtenou.
Šeriff Tiraspol nakročil k postupu do druhého předkola Ligy mistrů pravou nohou, albánský tým Teuta Durrës deklasoval na jeho vlastním stadiónu 4:0.

Základ k úspěchu položil Luvannor, jenž v průběhu úvodního dějství skóroval dvakrát. Dva góly přidali svěřenci kouče Vernyduba i ve druhém poločase, na povedenou trefu Adamu Traorého navázal kapitán Frank Castañeda úspěšným samostatným únikem.

Odveta by měla být pouhou formalitou. Na programu je příští úterý 13. července, hrát se bude v Moldávii na Šeriff Stadium. Výkop proběhne v 19 hodin.
Držení míče: 62 % : 38 %.
Střely na branku: 2:5. Střely mimo: 5:0. Rohy: 6:3. Fauly: 6:9.
90+5'
90+4'
Posední útočná akce patřila hostujícímu Šeriffu. Lovro Bizjak v hlavičkovém souboj přetlačil Daju, jenže pak míč sklepl k nohám bránícího Kotobelliho.
90+3'
Nohama si zahrál ještě i gólman Stivi Frasheri, jehož oslovil Arapi. Následný dlouhý nákop neměl smysl, protože adresát Georgiev stál v ofsajdu.
90+2'
Zápas už se jenom dohrává. Domácí za svou aktivitu hlavně ve druhé půli odměněni nebyli, naopak z brejků obdrželi další dva góly a jejich osud v Lize mistrů je zpečetěn.
90+1'
Střídání v týmu FC Šeriff Tiraspol: ze hřiště odchází Frank Castañeda, přichází Alexandr Belousov.
Střídání v týmu FC Šeriff Tiraspol: ze hřiště odchází Sebastien Thill, přichází Charles Petro.
90'
Hlavní rozhodčí nastavuje nad rámec základní hrací doby čtyři minuty.
89'
Šeriff Tiraspol právě vstřelil branku!
Tentokráte vše v pořádku, FRANK CASTAÑEDA rozšiřuje střeleckou listinu. Těžil z mizerného skluzu Aleksiho, po němž z levé strany postupoval sám na gólmana, padajícímu Frasherimu poslal míč nad tělem.
87'
Frank Castañeda už přecházel do sprintu, když ho zastavil hvizd arbitra. Důvodem byl zdvižený praporek pomezního, tím pádem postavení mimo hru.
86'
Hosté dávají poslední zbytky sil do defenzivní činnosti. Cílem je udržet čisté konto pro brankáře, za čtvrtým gólem vůbec nespěchají.
85'
Střídání v týmu KF Teuta Durrës: ze hřiště odchází Taulant Sulejmanov, přichází Pepi Georgiev.
84'
Dohoda mezi Dulantem a Athanasiadisem nezafungovala ideálně, ovšem stoper se nenechal rozhodit dotírajícím Seferim a poslal balón do zámezí.
83'
Gólman Georgios Athanasiadis očima pohlídal zakončení z velké dálky, o které se postaral Lorenco Vila. Míč prosvištěl nad horní tyčkou.
82'
Domácí každopádně zaslouží pochvalu alespoň za snahu. Ve druhém poločase disponují výrazně větší aktivitou než soupeř, akorát jim nevychází finální fáze jednotlivých akcí.
81'
Rozběhla se závěrečná desetiminutovka základní hrací doby. O vítězství Tiraspolu není pochyb a podle výsledku se zdá, že odveta bude pouhou formalitou.
80'
K exekuce přímého kopu si stoupl Sherif Kallaku. Balón zakroutil přes zeď, avšak dal mu přílišnou výšku, spadl jenom na horní síť.
79'
Zbytečný faul vyrobil kousek za vlastním pokutovým územím Cristiano. Brazilský bek se také okamžitě chytil za hlavu, neboť cítí, že toto je příležitost na snížení.
78'
Střídání v týmu FC Šeriff Tiraspol: ze hřiště odchází Adama Traoré, přichází Hansel Zapata.
Střídání v týmu KF Teuta Durrës: ze hřiště odchází Jackson, přichází Blerim Kotobelli.
76'
Netrvalo dlouho a domácí získali hrací předmět zpátky do svého držení. Trpělivou kombinací usilují o zrušení čistého konta Athanasiadise.
75'
Čtvrtým hráčem potrestaným žlutou kartou se stal Albano Aleksi. Na polovině hřiště nezachytil sprint Castaňedy, a tak soka zezadu porazil.
74'
Dejvi Bregu mohl střílet, nicméně ještě volil nahrávku Seferimu. Toho zradilo zpracování, do bezpečí odpálil kulatý nesmysl Gustavo Dulanto.
73'
Domácí defenzivní záložník se drží za levé koleno, ovšem nevypadá to, že by neměl být schopný pokračovat ve hře. Za postranní čáru odešel po svých.
72'
Zbytečný faul předvedl na polovině hřiště Adama Traoré, když v plném běhu naskočil do Aleksiho, k němuž jsou přivoláni zdravotníci.
71'
Kallaku se rozhlédl, aby nakonec uličkou poslal do šance Seferiho. Před ním stál poslední obránce, avšak byl to právě stoper Kyabou, kdo vyšel z osobního souboje vítězně.
70'
Stejně jako v prvním poločase, i teď běloruský arbitr Kourgheli nařídil pauzu na občerstvení. Tohoto brejku využívají i gólmani, ani pro ně to v teplém počasí není jednoduché.
69'
Tlak domácích hráčů sílí víc a víc, avšak v kolonce vstřelených branek i nadále svítí nula. Sherif Kallaku pravačkou vystřelil těsně nad břevno.
68'
Střídání v týmu KF Teuta Durrës: ze hřiště odchází Rustem Hoxha, přichází Asion Daja.
67'
Střídání v týmu FC Šeriff Tiraspol: ze hřiště odchází Luvannor, přichází Lovro Bizjak.
66'
Ani z rohového kopu se domácí nedočkali čestného úspěchu. Emilian Vila poslal kulatý nesmysl na hranici penalty, kde ve vzduchu kraloval Danilo Arboleda.
65'
Akce fotbalistů ve žlutých dresech neměla dlouhého trvání. Po nedorozumění mezi Yansanem a Thillem se Jackson připravuje na aut.
64'
Pěkné individuální akci Dejviho Bregua chyběla pouze gólová tečka. Křídelník si posunul balón do lepší střelecké pozice přes dva hráče, jenže ve finále bránu přestřelil.
63'
Po centru Emiliana Vily nebezpečně hlavičkoval Renato Arapi. Domácí kapitán se na střeleckou listinu nezapsal, protože Athanasiadis šel na zem včas a míč lapil.
62'
I pod tlakem Jackson zvládl vytěžit ze zdánlivě ztracené situace rohový kop. Centr přes Thilla sice neprošel, ale od jeho pravačky skončil v autu.
61'
Kartu žluté barvy si zblízka prohlédl Momo Yansane. Moc dobře viděl na trávníku ležícího Aleksiho, přesto nezměnil pohyb a přišlápl mu pravou nohu.
60'
Hodina střetnutí je minulostí, do konce základní hrací doby zbývá posledních třicet minut. Šeriff Tiraspol potvrzuje roli favorita, nad albánským týmem Teuta Durrës vede už o tři góly.
59'
Opět jsme měli možnost sledovat nebezpečnou příležitost domácího mužstva. Do přetaženého centru z pravé strany se z první opřel Bregu, cílové zařízení minul o pár decimetrů.
58'
Nechybělo moc, aby domácí bleskově odpověděli. Emilian Vila posadil nadýchaný centr na hlavu Taulanta Seferiho, jenž balón usměrnil do boční sítě.
56'
Tiraspol je zase o krok blíže postupu. ADAMA TRAORÉ si navedl balón na hranici šestnáctky, odkud vyprodukoval nechytatelnou technickou střelu k levé tyči, Frasheri za balónem natahoval ruku marně.
55'
Druhý nedovolený zákrok domácího hráče v řadě, tentokráte bez žlutého trestu. Lorenco Vila u pravé lajny chtěl hrát do těla Traorému, nešťastně jej však trefil loktem do žeber.
54'
Po ztrátě Bregua ve středu hřiště vyrazil do protiútoku Thill. Akci rozvinul pasem na Luvannora, jehož cíleně stáhl za dres k zemi Sherif Kallaku. Podle očekávání následovala žlutá karta.
53'
Ovšem defenziva Tiraspolu spolupracuje velmi dobře. Soupeře zatím nepustila do jediné větší příležitosti, to platí i po akci Seferiho.
52'
Do druhého poločasu vstoupili aktivněji domácí, kteří si jsou moc dobře vědomi, že pro zachování postupových nadějí by měli přinejmenším snížit.
51'
Lorenco Vila zachytil pohyb Luvannora a v důležitou chvíli před něj natlačil tělo, načež nechal míč dokutálet mim hrací plochu. Frasheri bude odkopávat.
50'
Opět musel arbitr Kourgheli fouknout do píšťalky. Proti pravidlům hrál Frank Castaňeda, hostující forvard si ve vzdušném souboji pomohl loktem.
49'
Do defenzivy příkladně zabojoval Blagoja Todorovski. Nejenže zblokoval centr z pravé strany, ale ještě nastřelil míč do Traorého a až od něj míč skončil v zámezí.
48'
Útočný faul a provinil se právě nově příchozí Momo Yansane. Hoxhu okopával tak dlouho, až rozhodčího přinutil přerušit hru.
47'
Zatímco domácí kouč vpustil do druhého poločasu stejnou jedenáctku hráčů, tak hostující trenér jednu změnu udělal, Daga ve středu zálohy nahradil Yansane.
46'
Střídání v týmu FC Šeriff Tiraspol: ze hřiště odchází Nadrey Dago, přichází Momo Yansane.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 20:07.
První poločas zápasu 1. předkola Ligy mistrů mezi týmy Teuta Durrës a Šeriff Tiraspol potvrdil papírové předpoklady, hosté vedou dvoubrankovým rozdílem. Skóre střetnutí otevřel po čtvrt hodině Luvannor, k němuž gólman vyrazil dalekonosný projektil Juliena a na dorážku útočníka již byl krátký. Luvannor sehrál klíčovou roli i při druhém gólu, jenž padl těsně před odchodem do kabin. Do úniku obdržel ideální nahrávku, brankáři poslal střelu nechytatelně podél jeho pravé nohy.
45+3'
45+1'
Favorit v závěru úvodního dějství ještě vylepšuje náskok! Po ubráněné standardce skvěle sehrál protiútok, na jehož konci byla nahrávka Traorého do úniku LUVANNOROVI. Jednatřicetiletý forvard si tváří v tvář gólmanovi věděl rady, míč mu poslal do sítě podél pravé nohy.
45'
Hlavní rozhodčí nastavuje nad rámec prvního poločasu druhého poločasu.
44'
Sherif Kallaku si na střelu z poměrně velkého úhlu nevěřil. Volil proto centr, kulatý nesmysl ovšem usměrnil do ideální výšky pro vyběhnuvšího gólmana.
43'
Zajímavou standardní situaci získal Lorenco Vila. těsně za hranicí šestnáctky si šikovně zpracoval vysoko letící míč, načež ho srazil k zemi Julien.
42'
Na zem musel Stivi Frasheri. Střelecký pokus Traorého nebyl z nejtvrdších, ovšem mířil nebezpečně k pravé tyči. Brankář ale natáhl ruce včas.
41'
O potrestání žlutou kartou si řekl Sebastien Thill, který zatáhl Kallakua za res bez snahy hrát míč. Od rozhodčího si vyslechl důrazné varování.
40'
Střílený centr zprava poslal Nadrey Dago na hranici šestnáctky. V tomto prostotu se nedohodli Traoré s Thillem, nevystřelil ani jeden z nich.
39'
Lorenco Vila zkusil místo očekávaného centru stáhnout míč více na střed. Zadařilo se, následná střela ovšem měla k přesnosti hodně daleko.
38'
Sudí ponechal výhodu poté, co Bregua nedovoleně atakoval Kyabou, ještě předtím však křídelník zvládl nahrát spoluhráči.
37'
Sherif Kallaku pozdržel centr, aby ve finále zkusil najít Seferiho. Jenže útočník balón přeběhl, z dobře vypadající akce není nic.
36'
Exekuce centru od praporku se chopil Nadrey Dago. Na přední tyči hledal Gustava Dulanta, peruánský stoper na míč těsně nedosáhl.
35'
Velmi dobře si počínal Adama Traoré. Stáhl s sebou dva protihráče, přes které sice nedokázal nacentrovat, nicméně trefil jednoho a získal roh.
34'
Arbitr Kourgheli nařídil oběma týmům přestávku na občerstvení. V Albánii panuje i ve večerních hodinách teplé počasí, hrát za takových podmínek není vůbec jednoduché.
33'
Zajímavý signál z přímého kopu nevyšel podle představ. Frank Castañeda totiž obdržel nahrávku na paty, místo pokračování v akce dopředu proto vrátil míč do zadních řad.
32'
Hostující borec je v péči lékařů, chvíli teď hra bude stát. Zatím to nevypadá, že by hostující trenér musel poprvé neplánovaně střídat.
31'
První žlutou kartu vyfasoval domácí levý obránce Jackson. Do souboje s Thillem přiběhl až jako druhý a ve skluzu sokovi bolestivě přejel kotníky.
30'
Na trávníku si chvíli poležel Nadrey Dago, avšak byl to právě on, kdo fauloval. Nastavil pravou nohu a míč minul, místo toho podrazil rozběhnutého Aleksiho.
29'
Od obdrženého gólu drží míč na kopačkách ve většině času domácí, jenže i nadále platí, že si míč vyměňují spíše u vlastní brány, než-li u té soupeřové.
28'
Standardku v neprospěch svého týmu způsobil Jackson. U levé lajny si doslova vyšlápl na Daga, přičemž míč se nacházel zcela mimo souboj.
27'
Ve vzduchu kraloval Georgios Athanasiadis. Řecký gólman vystartoval z brankové čáry a ve výskoku kulatý nesmysl lapil do rukavic.
26'
Spoluhráči Cristianovi nezakřičel, pravý bek hostů proto nezpracovával balón, ale odvrátil ho do autu. Domácí zadarmo přišli k rohovému kopu.
25'
Velkou rychlost nabral Emilian Vila a dokonce dostal ideální pas pod nohy. Centr naslepo posléze nevyšel podle přestav, proletěl pokutovým územím Šeriffu bez jakéhokoliv doteku.
24'
Adama Traoré hlavou prodloužil míč za sebe na Thilla. Lucemburčan si prostor k centru nenašel, nakonec trefil před sebou stojícího protihráče.
23'
Hostující trenér Vernydub zatím vypadá býti spokojený. Neudílí žádné pokyny navíc, klidně sedí na křesle umístěné kousek před lavičkou náhradníků.
22'
Jackson nejprve odehrál balón do zámezí, až potom jej zezadu brnknul přes nohy Sherif Kallaku. Rozhodčí nařídil autové vhazování pro domácí.
21'
Stivi Frasheri rozehrál odkop na krátkou vzdálenost. Jackson měl před sebou volné pole působnosti, protože hosté se do jednoho stáhli na svou polovinu.
20'
Váhajícího Aleksiho obral o míč Traoré. Okamžitě pak rozjel brejk na opačnou stranu, zhatil jej Luvannor neúspěšnou kličkou po pravé ruce.
19'
Fotbalisté v modrých dresech sice teď častěji drží balón na svých kopačkách, avšak převážně na vlastní obranné polovině, odkud dosáhnout vyrovnání ztěžka.
18'
Zahrál si i domácí kapitán, tím je Renato Arapi. Zkušený čtyřiatřicetiletý stoper udržel na zádech presujícího Thilla a vybojoval autové vhazování.
17'
Traoré průnikovou nahrávkou oslovil kapitána Castañedu. Šestadvacetiletý kolumbijský útočník vypálil z otočky k bližší tyči, pouze do boční sítě.
16'
Inkasovaný gól je pochopitelně velkou komplikací pro domácí celek. Durrës určitě nastupoval do zápasu s nadějí, že co nejdéle udrží čisté konto, to se ovšem podařilo jen čtvrt hodiny.
14'
Hosté přetavili sílící tlak ve vedoucí branku! Dalekonosný projektil Juliena vyrazil Frasheri jenom před sebe přímo k nohám LUVANNORA, jenž nebyl v ofsajdu, zvládl i zpracování, a situaci vyřešil nechytatelným technickým pokusem k levé tyči.
14'
Ojedinělý útok týmu Teuta Durrës táhl pravou stranou Lorenco Vila. I on ve finále ztroskotal proti přečíslení, neboť jej nikdo nepodpořil.
13'
Střední záložník Nadrey Dago si chtěl narazit s Cristianem, jenže pravý bek úmysl kolegy nepochopil a balón zbytečně podržel na kopačkách.
12'
Blagoja Todorovski solidním lobem za obranu našel Seferiho, jenže ten neměl proti třem protihráčům ani malou šanci na úspěch.
11'
Přeci jen se pomalu začíná ukazovat, kdo bude tahat za delší konec provazu. Hosté začínají kombinovat na polovině soupeře více a více, domácí brání v deseti lidech.
10'
Další velká příležitost následovala po rohovém kopu! Proti centru se nejvýše vyšplhal Nadrey Dago, jehož prudkou hlavičku vyrazil gólman do spoluhráče stojícího u tyč, míč se posléze odrazil zpátky do hry.
9'
Domácí měli obrovské štěstí, fotbalisté Šeriffu byli blízko prvnímu gólu. Julienův sražený centr nešťastně tečoval blokující Hoxha, Frasheriho zachránila levá tyč.
8'
Obranné povinnosti si Blagoja Todorovski splnil na jedničku. Pozičně skvěle vystál Traorého, jehož v důležitou chvíli odzbrojil čistým defenzivním zákrokem.
7'
K souboji jeden na jednoho Nadrey Dago vyzval Aleksiho. Kličkou se dostal za záda soka, ale balón následně dostihl mimo hrací plochu.
6'
Úvod utkání probíhá převážně ve středu pole. K vidění je poměrně velké množství nepřesností, a to na obou stranách.
5'
Lorenco Vila centroval z pravé strany. Balón neposlal ideální, avšak adresát Bregu využil skutečnosti, že Cristiano podklouzl. Střelu z halfvoleje poslal nad bránu.
4'
Nákop Emiliana Vily bez větších problémů sklepl Gustavo Dulanto hlavou pro středopolaře Traorého. Útočit tak mohou hosté.
3'
Favoritem zápasu je moldavský Šeriff Tiraspol. i navzdory větší kvalitě týmu ovšem trenér Vernydub překvapivě zvolil formaci na pět obránců.
2'
Domácí vstoupili do utkání ve svých tradičních domácích dresech. Hostující celek navlékl pro dnešní pohárové střetnutí dresy barvy žluté.
1'

KF Teuta Durrës: Frasheri – Todorovski, Hoxha, Arapi (C), Jackson – E. Vila, Aleksi – L. Vila, Kallaku, Bregu – Sulejmanov.
Náhradníci: Celeski – Georgiev, Zogaj, Karabeci, Daja, Kotobelli, Krasniqi, Plaku, Beqja, Dragarski, Avdyli, Gruda.

FC Šeriff Tiraspol: Athanasiadis – Cristiano, Arboleda, Kyabou, Dulanto, Julien – Dago, Thill, Traoré – Luvannor, Castañeda (C).
Náhradníci: Celeadnic, Paşcenco – Petro, Radeljić, Belousov, Bizjak, Zapata, Banda, Posmac, Cojocaru, Yansane.

Rozhodčí: Kourgheli (BLR) – Chomčenko (BLR), Geckov (BLR).
FC Šeriff Tiraspol

Moldavský mistr bude v utkání plnit roli mírného favorita. Ligový titul opanoval Šeriff s velkým přehledem, na druhý Petrocub nahráli úctyhodných šestnáct bodů. Vstup do nové sezóny ovšem Tiraspolu vůbec nevyšel. Superpohár pro sebe nezískali, protože se St. Gheorghe padli 1:2 po dramatickém penaltovém rozstřelu. Minulý týden Šeriff senzačně nezvládl ani první kolo nové sezóně, když doma prohrál s nováčkem Balti 0:1.
KF Teuta Durrës

Velká bitva o albánský titul dopadla vítězně právě pro tým Teuta Durrës, který v posledním kole deklasoval 6:1 Apolonii Fier a díky lepší vzájemné bilanci zůstal první před Vllazniou, jež nasbírala stejný počet bodů. Fotbalisté Durrës odehráli před prvním ostrým zápasem sezóny dva přípravné zápasy s makedonskými celky. Sileks porazili 1:0, s klubem Struga Trim-Lum prohráli 1:2.
Všem fanynkám a fanouškům fotbalu přeju krásný středeční podvečer. Vítám vás při sledování 1. předkola Ligy mistrů, u zápasu mezi Teuta Durrës a Šeriffem Tiraspol.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 19:00.