Liga mistrů (předkola) -  ONLINE PŘENOS -  Tiraspol : CZ Bělehrad - 10. srpna 2021   19:00

Tiraspol
Tiraspol
45+2' Arboleda
1:0
(1:0)
CZ Bělehrad
CZ Bělehrad
Tiraspol
Athanasiadis – Julien, Arboleda, Dulanto, Cristiano – Addo, Thill – Kolovos (67. Yansane) – Traore (85. Bizjak), Henrique, Castaneda (C)
Zwayer – Foltyn, Lupp
Balšaja Sportivnaja Arena, Tiraspol
CZ Bělehrad
Borjan (C) – Gajič, Dragovič, Degenek, Rodič – Sanogo (77. Gavrič), Ivanič – Srnič (60. Nikolič), Falco (46. El Fardou), Katai (64. Krstičič) – Diony (46. Krstovič)

To je dnes ode mě vše, děkuji Vám za pozornost.
Držení míče: 43 % : 57 %.
Střely na branku: 5:3. Střely mimo: 7:13. Rohy: 3:11. Ofsajdy: 2:0. Fauly: 17:13.
Je konec! Šeriff Tiraspol překvapil, jelikož porazil Crvenou Zvezdu Bělehrad 1:0 a celkově tedy 2:1 a postupuje do 4. předkola Ligy mistrů. Moc toho sice k vidění nebylo, ale nakonec jsme se dočkali branky, kterou vstřelil ve 45+2. minutě Danilo Arboleda a poslal tak moldavský celek do vedení. Ve druhé půli se hosté dostali k několika střelám, ale Ivanič několikrát pálil jen vedle. Posléze se hosté sice snažili něco vymyslet, ale nakonec z toho nebylo nic.
90+4'
90+4'
Hostující útočník se ocitl pouze v ofsajdu a tohle vypadá pro hosty špatně.
90+4'
Ivanič znovu pálil z dálky, ale znovu a opět jen nad bránu domácího brankáře.
90+3'
Tiraspol tentokrát vyvezl míč co nejdále a podržel míč vepředu.
90+2'
Crvena Zvezda sice dává jeden centr za druhým před bránu Athanasiadise, ale Tiraspol odkopává míče do bezpečí.
90'
Rozhodčí nastavuje 4 minuty navíc.
90'
Nebezpečný centr poslal z levé strany do vápna Rodič, ale míč jen proletěl vápnem do zámezí.
89'
Domácí mužstvo získalo autové vhazování na své polovině a nikam nespěchá.
88'
Hostům se nedaří něco vymyslet a střela Ivaniče skončila opět jen vedle brány Šeriffu.
86'
Athanasiadis opět uchoval míč v rukou po centru soupeře a Bělehradu už moc času nezbývá.
85'
Střídání v týmu FC Šeriff Tiraspol: ze hřiště odchází Traore, přichází Bizjak.
85'
Ale opět z toho nebylo nic nebezpečného a míč skončil jen v zámezí za bránou.
85'
Ovšem centrovaný míč skončil pouze na hlavě Juliena, který jej dostal do bezpečí a následovat bude rohový kop.
84'
Crvena Zvezda Bělehrad získala volný kop z pravé strany a má tak možnost srovnat stav utkání.
83'
Adama Traore se sice ocitl v zajímavé šanci, ale jeho pokus letěl pouze nad bránu soupeře.
82'
Po centru z rohu přišla střela zpoza vápna a navíc z voleje, ovšem ta byla opět zblokována.
81'
Castaneda se po dalším protiútoku Tiraspolu dostal ke střele, ovšem jeho pokus byl zblokován a následuje rohový kop.
80'
Domácím se ale opět podařilo odkopnout balón do bezpečí a Bělehrad má deset minut na srovnání.
79'
Traore se dopustil faulu a Bělehrad tak bude rozehrávat na polovině soupeře.
78'
Hostující hráč Gavrič podklouzl a posléze zahrál rukou, což hraje TIraspolu do karet. Navíc uviděl hráč Bělehradu kartu žluté barvy.
77'
Střídání v týmu FK Crvena Zvezda Bělehrad: ze hřiště odchází Sanogo, přichází Gavrič.
75'
Rodič přes sebe nepustil soupeře Traorého, ale dopustil se jen faulu a u balónu tak budou domácí.
74'
Opět je tady rychlý protiútok Šeriffu, ale centr z levé strany odkopl obránce Bělehradu.
72'
Tentokrát Tiraspol získal rohový kop, po kterém přišlo zakončení nůžkami od Yansaného, ale to minulo bránu Borjana.
71'
Šeriff Tiraspol se sice dostal do rychlého protiútoku, ale následné zakončení nemělo moc razance a skončilo bezpečně v rukou brankáře Borjana.
70'
Šeriff Tiraspol je dvacet minut od postupu do 4. předkola Ligy mistrů, jelikož stále vede nad Crvenou Zvezdou 1:0.
69'
Znovu velice nebezpečně pálil Mirko Ivanič, ale jeho pokus tentokrát skončil těsně vedle pravé šibenice!
68'
Tentokrát skončila další střela Gajiče opět jen vysoce nad bránou soupeře.
67'
Střídání v týmu FC Šeriff Tiraspol: ze hřiště odchází Kolovos, přichází Yansane.
66'
Mirko Ivanič se ocitl v dobré příležitosti, ale jeho přízemní pokus vyrazil Athanasiadis!
65'
Crvena Zvezda sice je v tlaku, ale nedaří se ji vstřelit ten vyrovnávací gól, neboť obrana Tiraspolu jede na plné obrátky.
64'
Střídání v týmu FK Crvena Zvezda Bělehrad: ze hřiště odchází Katai, přichází Krstičič.
64'
Posléze se navíc Milan Rodič dopustil nedovoleného zákroku, za který uviděl žlutou kartu.
63'
Další rohový kop získal Bělehrad z levé strany, ale opět to nebylo nic vážnějšího.
62'
Crvena Zvezda následně sice získala rohový kop z levé strany, ale ten nepřinesl nic nebezpečného.
61'
Veljko Nikolič velice nebezpečně pálil zpoza vápna, ale Athanasiadis předvedl nesmírně důležitý zákrok, když vyrazil míč nad horní tyč!
60'
Střídání v týmu FK Crvena Zvezda Bělehrad: ze hřiště odchází Srnič, přichází Nikolič.
60'
Ben El Fardou se následně snažil dostat ke hlavičce, ale jeho pokus minul bránu Tiraspolu.
59'
Posléze se moldavský celek dostal právě do rychlého protiútoku, ovšem ten nepřinesl nic nebezpečného.
58'
Crvena Zvezda se opět snaží něco vymyslet, ale Tiraspol dobře brání a čeká na brejky.
57'
Následně se znovu dostal Tiraspol směrem dopředu, ale pokus Traorého rovněž letěl vedle.
56'
Cristiano se dostal ke střele, ale jeho pokus minul bránu soupeře.
54'
Dulanto předvedl skvělý souboj na své polovině, když nejprve vybojoval míč a posléze byl zfaulován.
53'
Milan Gajič se posléze snažil projít po pravém křídle dopředu, ale nakonec míč skončil jen za bránou Athanasiadise, který se tak postará o rozehrávku od své svatyně.
52'
Bělehrad se snaží tlačit na domácí celek, ale Tiraspol si pod tlakem poradil a získal autové vhazování.
50'
Krstovič se snažil prodrat po levé straně a následně dokázal získat pro svůj celek autové vhazování.
48'
Srbský celek vlétl do druhé půle velice aktivně a nyní má k dispozici autové vhazování.
47'
Crvena Zvezda Bělehrad hned na začátku druhé půle získala rohový kop a posléze přišla rána zpoza vápna z nohy Srniče, ovšem jeho pokus byl zblokován.
46'
Střídání v týmu FK Crvena Zvezda Bělehrad: ze hřiště odchází Falco, přichází El Fardo.
Střídání v týmu FK Crvena Zvezda Bělehrad: ze hřiště odchází Diony, přichází Krstovič.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 20:05.
První poločas je u svého konce a Šeriff Tiraspol vede nad Crvenou Zvezdou Bělehrad 1:0. Moc toho sice k vidění nebylo, ale nakonec jsme se dočkali branky, kterou vstřelil ve 45+2. minutě Danilo Arboleda a poslal tak moldavský celek do vedení. Aktuálně je to tak celkově 2:1 pro Tiraspol, který je 45 minut od postupu do 4. předkola ligy mistrů.
45+5'
45+4'
A právě Sanogo po ošetření lékařů uviděl od sudího Zwayera kartu žluté barvy.
45+3'
Tentokrát přišel nedovolený zákrok Sanoga ve středu hrací plochy a rozhodčí už pomalu tahá žlutou kartu, ovšem musí počkat, protože jsou oba hráči ošetřováni.
45+2'
Šeriff Tiraspol právě vstřelil branku!
Domácí celek těsně před přestávkou otevírá brankový účet zápasu! Frank Castaneda se ujal volného kopu a přesným centrem našel DANILA ARBOLEDU, který se dostal ke hlavičce, po kterém míč padal do brány, což gólman Borjan hodně podcenil a nakonec nedokázal zasáhnout. Asistence: Frank Castaneda.
45+1'
Aleksandar Dragovič sice vypálil z dálky, čímž srovnal střely na bránu na 1:1, ale jeho pokus nebyl nijak nebezpečný.
45'
Rozhodčí nastavuje 2 minuty navíc.
44'
Edmund Addo po souboji zůstal ležet na hrací ploše a rozhodčí Zwayer tak přerušil hru.
43'
Slavoljub Srnič vypálil zpoza vápna, ovšem jeho rána letěla pouze nad svatyni řeckého gólmana.
42'
Hostující mužstvo se sice dostalo do vápna z pravého křídla, ale opět nebylo k vidění žádné zakončení na bránu Athanasiadise.
40'
Crvena Zvezda Bělehrad přišla o míč ve středu hrací plochy a dopředu tak jde Tiraspol, který ale rovněž přišel o balón.
39'
Aleksandar Katai to opět zkoušel z dálky, ale jeho pokus letěl pouze nad horní tyč hostující svatyně.
38'
Zatím je zápas nadále velice vyrovnaný a míč se tak dostává z jedné strany na druhou bez větších šancí.
37'
Šeriff Tiraspol je opět u míče, ale následný nákop skončil pouze v zámezí za bránou Borjana.
35'
Poté sice letěl centr do vápna, ale pro něj si přišel brankář Borjan a chytil balón bezpečně do rukou.
34'
Tentokrát přišel nedovolený zákrok ze strany Bělehradu a Tiraspol má k dispozici volný kop z pravé strany.
33'
Traore bojoval na levé straně, kde se chtěl procpat přes Gajiče a nakonec získal alespoň autové vhazování pro Šeriff.
32'
Moldavský celek ale dlouho u balónu nezůstal a Crvena Zvezda Bělehrad se opět snaží něco vymyslet.
31'
Míč tentokrát zavítal pouze do zámezí a následuje autové vhazování Šeriffu.
30'
Půl hodina utkání je za námi a branky jsme se zatím nedočkali. Bělehrad je dopředu aktivní, ale to stejné také Tiraspol a k vidění je celkem vyrovnaný zápas.
29'
A znovu je hra přerušená po faulu domácího hráče a znovu se žlutí! Tentokrát je provinilcem Julien a žlutou následně uviděl také Castaneda za řeči.
28'
A znovu se žlutí, jelikož Cristiano rovněž skluzem přerušil tažení soupeře po levé straně a také byl potrestán.
27'
Kolovos skluzem zezadu poslal soupeře k zemi a rozhodčí vytáhl žlutou kartu.
26'
Znovu Crvena Zvezda získala rohový kop z pravé strany, ale zatím se ji moc standardní situace nedaří.
25'
Následně se na druhé straně něco snažil vymyslet Tiraspol, ovšem nepřesná přihrávka skončila pouze za bránou Borjana.
24'
Katai to tentokrát vzal na sebe, ale jeho pokus z nějakých dvaadvaceti metrů skončil jen vedle pravé tyče o metr.
23'
Ovšem centr ze standardní situace nepřinesl nic vážnějšího a pouze proletěl vápnem na druhou stranu.
22'
Katai sice dostal přihrávku do běhu na levé straně, ale obránce soupeře mu ukopl míč a následně tak Bělehrad získal rohový kop z levé strany.
21'
Nakonec to ale vypadá, že útočník Tiraspolu bude moct pokračovat v utkání a u míče bude Crvena Zvezda.
20'
Hra je nyní přerušená, protože domácí hráč Henrique potřebuje ošetření po souboji uvnitř vápna soupeře.
19'
Srnič zezadu podkopl svého protihráče a od sudího tak uviděl žlutou kartu.
18'
Castaneda si snažil najít místo po centru z pravé strany, ale na balón nakonec nedosáhl a následuje odkop od brány Borjana.
17'
Bělehrad ale následně přišel o míč celkem rychle a Tiraspol jde znovu směrem dopředu.
16'
Šeriff Tiraspol nyní přesunul hru na levou stranu a posléze přišel centr do vápna z nohy Thilla, ovšem domácí útočník Traore se ocitl jen v ofsajdu.
15'
Míč skončil po sražené přihrávce jen v zámezí a domácí mužstvo získalo autové vhazování na své polovině.
14'
Dulanto se po standardní situaci Tiraspolu sice dostal ke hlavičce, ale ta nebyla nijak moc nebezpečná a letěla vedle brány.
12'
Sanogo se dopustil nedovoleného zákroku ve středu hrací plochy a Tiraspol tak bude moct něco vymyslet směrem dopředu.
11'
Znovu hostující mužstvo vybojovalo rohový kop z levé strany, ale ani ten tentokrát nepřinesl nic nebezpečného, ovšem Bělehrad je aktivnějším týmem v úvodu zápasu.
9'
Silva Henrique de Sousa Luvannor tentokrát nevymýšlel nic velkého a prostě vypálil z dálky, ovšem jeho pokus letěl nějaký ten metr vedle pravé tyče.
8'
Rohový kop srbského celku byl nebezpečný, ale nakonec jen proletěl vápnem, ve kterém se nacházelo hodně hráčů, až do zámezí.
7'
Falco se dostal s míčem dopředu a následně pálil z dálky, ovšem jeho pokus byl zblokován mimo bránu Šeriffu a následuje rohový kop.
6'
Tiraspol tentokrát vybojoval autové vhazování na polovině svého soupeře, ale posléze se s míčem dostal jen dozadu.
5'
Ovšem následná standardní situace domácího mužstva se vůbec nepovedla, protože byla rozehrána signálem mimo vápno a následná střela Cristiana z dálky letěla nad bránu.
4'
Nyní už je u míče opět moldavský celek, který posléze dokonce získal rohový kop z levé strany.
3'
Crvena Zvezda tentokrát získala rohový kop, o který se postaral Katai a po jeho centru přišla hlavička Falca, která nebyla špatná, ale nakonec letěla jen vedle levé tyče.
2'
Bělehrad se sice dostal do vápna soupeře, ale nakonec z toho byl jen rychlý protiútok domácích, který ale nepřinesl nic nebezpečného.
1'

FC Šeriff Tiraspol: Athanasiadis – Julien, Arboleda, Dulanto, Cristiano – Addo, Thill – Kolovos – Traore, Henrique, Castaneda (C)
Náhradníci: Celeadnič, Pascenco – Belousov, Bizjak, Costanza, Petro, Radeljič, Yansane, Zapata

FK Crvena Zvezda Bělehrad: Borjan (C) – Gajič, Dragovič, Degenek, Rodič – Sanogo, Ivanič – Srnič, Falco, Katai – Diony
Náhradníci: Gordič, Popovič – Babič, Bakayoko, El Fardou, Gavrič, Gobeljič, Krstičič, Krstovič, Nikolič, Pankov, Petrovič

Rozhodčí: Zwayer – Foltyn, Lupp.
Crvena Zvezda Bělehrad

Coby vítěz srbské ligy i poháru se tamní hegemon dostal do letošního 2. předkola Ligy mistrů. V něm přetlačil Kajrat Almaty celkem 7:1, ačkoliv první zápas na venkovní půdě 2:1 prohrál. Na úvod nového ročníku své ligové soutěže získal ze čtyř duelů přesvědčivých deset bodů.

Vloni si vítěz Poháru mistrů evropských zemí z roku 1991 základní skupinu zahrál na scéně Evropské ligy, v prvním jarním vyřazovacím kole Evropské ligy ovšem padnul s AC Milán. V této sezóně se jistě mužstvo vedené trenérem a bývalým hráčem Dejanem Stankovićem pokusí znovu vylepšit reputaci klubu.
Šeriff Tiraspol

Moldavského mistra z uplynulé sezóny v bojích na evropské scéně čekal o něco tvrdší oříšek. Mančaft z komplikovaného území Podněstří si však přesvědčivě poradil jak s albánskou Teutou (celkem 5:0), tak arménským Alashkertem (celkem 4:1). Začátek domácí soutěže přinesl Šeriffu jednu porážku a dvě vítězství, přičemž v tom posledním zvítězil vysoce 7:1.

Tradičně nepříjemný soupeř, který třeba v roce 2017 hrál se Zlínem ve skupině Evropské ligy, vloni skončil své putování 2. předkolem Champions League, kdy v nezvyklém vyřazovacím systému na jeden zápas podlehl Karabachu FK. Tuto laťku už v nové sezóně překonal, tak uvidíme, kam povedou kroky Tiraspolu dál.
V odvetě 3. předkola Ligy mistrů se proti sobě utkají týmy FC Šeriff Tiraspol a FK Crvena Zvezda Bělehrad. V prvním zápase šel Šeriff do vedení ve 33. minutě, když se trefil Castaneda. Ovšem v nastavení první půle srovnal Diony. V 58. minutě přišla pro Bělehrad komplikace, jelikož červenou kartu viděl po druhé žluté Kanga. Tiraspol ale početní výhodu nedokázal využít. Dnes se bude hrát v Balšaja Sportivnaja Aréně. Utkání bude řídit hlavní rozhodčí Zwayer a jeho asistenti Foltyn a Lupp. Úvodní výkop je naplánován na 19:00.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 19:00.